Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 27-08-2015 o 18h27

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48044.jpg
To właśnie dzięki nim odbieramy bodźce zewnętrzne. Wyróżniamy pięć zmysłów: wzrok, słuch, węch, dotyk i smak, jednakże u ludzi występuje także zmysł równowagi czy ułożenia części ciała (propriocepcji). Nie zapominajmy także o zwierzętach, z rozwiniętą echolokacją. Myślę, że ten temat można wystarczająco rozwinąć, lecz proszę, aby zbytnio się nie zagalopować ;).

Regulamin:
1. Zgłoszenie powinno zawierać:
a) jedną lub dwie stylizacje miss,
b) co najmniej dwu zdaniowy opis,
c) maksymalnie trzy przedmioty z danego kompletu.
2. Trzymamy się regulaminu forum.
3. Na zgłoszenia czekam do dwudziestego września, rzecz jasna tego roku do godziny 23:59. Czas ten mogę, lecz nie muszę wydłużyć.
4. Oceniam ja. Liczy się przede wszystkim pomysł i jego wykonanie, ale zwracam uwagę również na fryzurę, makijaż czy odpowiednie dobranie kolorów. Ogółem liczy się wszystko!

No i rzecz, na którą wszyscy czekają, czyli...

Nagrody:
Dla trzech pierwszych miejsc oczekuję rysunek miss w stylizacji konkursowej. Być może dyplomy. Jeżeli któraś stylizacja jeszcze wpadnie mi w oko, niewykluczone wyróżnienie.

Życzę powodzenia, gdyż temat z pewnością nie najłatwiejszy i czekam na piękne stylizacje!

Offline

#2 28-08-2015 o 15h44

Miss'na całego
Imileczka
Piszę hah? Piszę, więc nie pytaj. ♥ Miejsce: Jedna z tamtych róż.
Wiadomości: 353

~Zmysł Słuchu i Zmysł Równowagi~
` Nie trać wiary w siebie! Skup się `

http://i.picasion.com/pic80/c0f8e2bddafce26fc7007f5bc84926fd.gif
Jednym z naszych zmysłów jest nasz słuch. Jedną z rzeczy, które słyszymy jest muzyka. Innym zmysłem jest równowaga np. w Tańcu. To jest moja główna inspiracja. Tak! Muzyka i Taniec!
http://i.picasion.com/pic80/e027af0f06f18bf5ea4a434d3a16882d.gif

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



~Wyjaśnienia~
http://i.picasion.com/pic80/88439a29a5c133989c5ce8197ecf1244.gif
Ogółem stylizacja przedstawia osobę biorącą udział w konkursie tanecznym. Co jest w nim najważniejsze? Dobre opracowanie kroków? też, ale jedną z innych ważnych rzeczy to wsłuchanie się w muzykę. Kolejną ważną rzeczą to to, żeby nie stracić równowagi.

Poszczególne elementy:
Długa spódnica - lekkość.
Bluzka -  wygodne ubranie do tańca.
Włosy - "Wiatr we włosach."
Kwiaty - Element po występie.
Buty - Element potrzebny do tańca.
Kolczyki - dekoracja.
Tatuaż - dekoracja.

________________________

Coś ważniejszego:

Wyraz twarzy - Całkowicie skupiony na muzyce.

_________________________________________
http://i.picasion.com/pic80/dc8bce5870dc13a3acaef68c53d8df35.gif


http://i.picasion.com/pic80/1de57123bb14f52be3d8a526236fb70e.gif

Offline

#3 30-08-2015 o 13h05

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Równowaga

Inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Pierwsza stylizacja to Yin...lecz może to też być Yang (Yin i yang mogą przekształcić się w siebie nawzajem). Reprezentuje ją biel. Jest światłem, dniem, radością, słońcem (złote części stroju)... Jej twarz jest spokojna, a ubranie lekkie. Naszyjnik symbolizuje to, że jedno nie może istnieć bez drugiego, tak jak dzień nie może istnieć bez nocy, światło bez ciemności, czy śmierć bez życia.

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/gd/48182.jpg


Druga stylizacja przedstawia Yang (może być to też Yin). Jest symbolem nocy, smutku i chłodu. Złoto w jej stroju to jakby księżyc na niebie. Naszyjnik - tak jak u Yin - symbolizuje to, że jedno nie może istnieć bez drugiego, tak jak dzień nie może istnieć bez nocy, światło bez ciemności, czy śmierć bez życia.

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48181.jpg

Offline

#4 31-08-2015 o 19h10

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dla młodej baletnicy to był zwykły trening. Jednak w połowie samotnych ćwiczeń na jej twarzy odmalował się wyraz zaskoczenia. Jego powodem było to, że dziewczyna odkryła u siebie zmysł elektryczny.
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/gd/48296.jpg
Za Wikipedią:
Elektrorecepcja, elektropercepcja, zmysł elektryczny – zdolność odbierania bodźców elektrycznych z otoczenia, wykrywanie obecności oraz zmian pola elektrycznego za pomocą elektroreceptorów. Zdolność elektrorecepcji posiadają stekowce i niektóre gatunki ryb.
Odbieranie zewnętrznych sygnałów elektrycznych określane jest jako elektrorecepcja bierna. Niektóre gatunki, dzięki obecności narządów elektrycznych, mogą generować własne pole elektryczne i odbierać jego zakłócenia. Jest to aktywna forma elektrorecepcji.

Offline

#5 08-09-2015 o 19h54

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Kochani, dopiero cztery stylizacje, dlaczego by się nie zgłosić chociażby z odkopaną misską?

Offline

#6 08-09-2015 o 21h42

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

NO NIECH BEDZIE DAM DAM PRZYBYWAM ZE STYLIZACJA XD

Stroj przedstawia:
       zmysł temperatury – odczucie zimna i ciepła

Moja miss posiada zaburzenia tego zmyslu (podobie do mnie)
Dlatego własnie /w srodku zimy/ wybiera sie na piknik XDD
Nie straszne jej mrozy gdyz nie odczowa zimna --> wielka konkurencja dla wszystkich lachonów i ich krotkich spodniczek niezaleznie od pory roku :>
Pomimo tego nosi szaliki oraz skarpetki a nawet (!) bluze by zbytnio nie wyrozniac sie z tłumu (kto chcialby byc zabrany na leczenie w polskim nfz.. brr)


//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/48852.jpg

Ps. ta szara szmata to kocyk do biwaku a dymek ma imitowac zamieć sniezna xDD

Offline

#7 15-09-2015 o 19h52

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Przez długi czas co noc budziła się z krzykiem, czując okropny ból w ręce. Ręce, którą straciła w pożarze.
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49287.jpg
Oto Nocycepcja, czyli zmysł bólu.
Za wikipedią:
Ból to subiektywnie przykre i negatywne wrażenie zmysłowe i emocjonalne, powstające pod wpływem bodźców uszkadzających tkankę (tzw. nocyceptywnych) lub zagrażających ich uszkodzeniem. Receptorami bólowymi są nocyceptory.
Ból fantomowy – ból odczuwany w miejscu nieistniejącej, amputowanej kończyny.
Odczucie bólu wyzwala również każdy supramaksymalny bodziec specyficzny dla danego receptora, np. silny impuls świetlny powoduje ból gałek ocznych.

Offline

#8 19-09-2015 o 00h28

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Przedłużam konkurs o cztery dni, czyli do dwudziestego czwartego września do godziny 23:59.

Offline

#9 20-09-2015 o 16h01

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49622.jpg

Przedstawiam trochę zapomniany - zmysł równowagi.
Mamy smak, węch, wzrok, słuch, dotyk i...?
No właśnie.
Jeden ze zmysłów o którym ciągle zapominamy,
czyli równowaga ciała jak i ducha.









//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49623.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#10 24-09-2015 o 15h29

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

No to się jeszcze zgłoszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49816.jpg
Przectawiam  wszystkim... zmysł smaku! Mało oryginalne, ale wyszło jak wyszło.
No to teraz małe wytłumaczenie. Na stylizacji znajduje się 5 rodzajów kubków smakowych. Najpierw ten odpowiedzialny za słodki smak. Jest to torcik i skarpetki ( czekolada ). Teraz słony. Białe kropeczki na szyi to słona sól, tak samo jak to białe coś ( chyba wiadomo o co chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png, to "oplatające" miss ). Następnie ostry. Czerwona spódnica symbolizuje papryczkę chili, która jak wiadomo jest baaardzo ostra. Czerwony kapelusik też. Gorzki. Czekolada w kapeluszu jest właśnie czekoladą gorzką, buty to gorzka kawa z odrobiną mleka ( które można zaliczyć jako słodkie ). Na koniec kwaśny. Rękawiczki są żółte jak cytryna, która rzecz jasna jest kwaskowata. To zostaje tylko do wyjaśnienia bluzka i makijaż. Bluzka to limonka, tyle że nie do końca wiem jak smakuje, podobno jest taka kwaśno gorzka... A spokojny makijaż miss to... po prostu spokój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie, przecież kubki smakowe są na języku, dlatego ciało miss można zinterpretować jako sam język, tyle że taki jasny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I przepraszam bardzo za opis, jest taki głupi, pewnie jest w nim wiele powtórzeń i błędów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#11 25-09-2015 o 09h43

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Konkurs się wczoraj zakończył. Postaram się ogłosić wyniki ostatniego dnia miesiąca. Bez kogo nie wyobrażacie sobie podium? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

EDIT: Bardzo przperaszam, ale wyniki się opóźnią, gdyż chciałabym je zamieścić wraz z nagrodmi, a z powodu awarii komputera mogę pracować mniej niż raz na trzy dni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png. Niemniej jednak mam już połowę prac, dziewczyny, bądźcie spokojne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Ostatnio zmieniony przez Rainbow (01-10-2015 o 18h09)

Offline

#12 25-09-2015 o 15h04

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Nie wiem, czy Ying i Yang się zalicza, ale ja kompletnie nie widzę podium bez Rebeka7. <3 Stylizacje są cudowne! Bardzo podobała mi się też Lilia444. <3 Matko, przepraszam! Czemu mój mózg myślał, że to Pineapple...? DDD:

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (25-09-2015 o 16h41)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#13 25-09-2015 o 15h32

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

2 stylizacja KimKas jest świetna! Z całą pewnością zasługuje na podium :3

Offline

#14 25-09-2015 o 15h40

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moją faworytką jest Lilia444 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 25-09-2015 o 15h48

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moje faworytki to Lilia444 i serowakanapka ^v^

Offline

#16 25-09-2015 o 17h07

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Podium raczej beze mnie, ale widzę na nim Lilia444 i (pierwsza stylizacja) KimKas ^^

Offline

#17 25-09-2015 o 19h50

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nie będę oryginalna, moja faworytka to Lilia444 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#18 27-09-2015 o 12h59

Miss'na całego
Imileczka
Piszę hah? Piszę, więc nie pytaj. ♥ Miejsce: Jedna z tamtych róż.
Wiadomości: 353

Kinder26 zdecydowanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i.picasion.com/pic80/1de57123bb14f52be3d8a526236fb70e.gif

Offline

#19 03-10-2015 o 00h41

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

W końcu czas na wyniki! Przepraszam, że zajęło tak długo, lecz chciałam oddać od razu z nagrodami i...:

III MIEJSCE


II MIEJSCE



I MIEJSCE

Offline

#20 03-10-2015 o 02h08

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

A mnie się te rysunki podobają - proste, ale widać, że od serca ^-^
Ślicznie dziękuję za II miejsce i gratuluję współpodiumowiczkom :3

Offline

#21 03-10-2015 o 15h07

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Moja faworytka na 1 miejscu, gratulacje dla wszystkich! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#22 03-10-2015 o 17h21

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Gratulacje dziewczyny! Moja faworytka na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1