Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 25-08-2015 o 20h06

Miss'ujdzie
Kouhai
Porcelain Doll
Wiadomości: 173

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Skąd taki temat? Otóż tego typu "styl" przywitania pochodzi z anime Katekyo Hitman Reborn, które kiedyś (dziś) darzyłem wielką sympatią. Znacie? (nie?) no trudno. Przechodząc do rzeczy - mam na imię Krystian i trafiłem tu przez Słodki Flirt, gdzie można mnie znaleźć pod pseudonimem TeruTeruBozu. Mimo, że jestem w grze krótki czas zdążyłem już założyć własny warsztat i poznać kilka sympatycznych osób. Interesuje się anime jak pewnie większość z was i... Chyba nie chcę pisać o sobie zbyt wiele, aby było o czym zadawać pytania (jeśli jakieś się pojawią) c:

Offline

#2 26-08-2015 o 14h28

Miss'ok
CZARNA777
あなたが希望を失うこ とができません!それ は驚異を行います!願 いま
Miejsce: Tam, gdzie teraz jestem. ここで (Koko de)
Wiadomości: 77

Czy naprawdę jesteś chłopcem ?
Jakie anime najbardziej lubisz (poza tym wymienionym wyżej) ?


http://i65.tinypic.com/wu2hw0.jpg

Offline

#3 26-08-2015 o 19h08

Miss'ujdzie
Kouhai
Porcelain Doll
Wiadomości: 173

CZARNA777 napisał

Czy naprawdę jesteś chłopcem ?
Jakie anime najbardziej lubisz (poza tym wymienionym wyżej) ?


Link do zewnętrznego obrazka
{ Witam! }
Miło mi

1. Tak, jestem chłopakiem, chociaż wiele osób może się mylić przez moje zamiłowanie do pastelowych kolorów, poza tym jest to gra dla dziewczyn, więc nie mam z tym problemu. c:

2. Tutaj sprawa się trochę komplikuje, bo obejrzałem już naprawdę sporo anime i wiele z nich mi się podobało. Większość to głównie taka plątanina rodzai. Jest to minimum Madoka, Eyeshield 21, czy Paradise Kiss. :>

Offline

#4 26-08-2015 o 20h00

Miss'całkiem całkiem
Yumi23218
...
Wiadomości: 84

Hejo :3

Kouhai napisał

2. Tutaj sprawa się trochę komplikuje, bo obejrzałem już naprawdę sporo anime i wiele z nich mi się podobało. Większość to głównie taka plątanina rodzai.

A masz taki jeden ulubiony gatunek anime ( i mang jak też czytasz)? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I skoro już w tym temacie, to masz może MAL'a? C:


https://pbs.twimg.com/media/CYS-ZiVUoAAYlHP.png

Offline

#5 26-08-2015 o 20h19

Miss'ujdzie
Kouhai
Porcelain Doll
Wiadomości: 173

Yumi23218 napisał

Hejo :3
A masz taki jeden ulubiony gatunek anime ( i mang jak też czytasz)? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I skoro już w tym temacie, to masz może MAL'a? C:


Link do zewnętrznego obrazka
{ Czołem! :> }
Czy mam ulubiony gatunek? Hym... Jeśli już, to byłoby chyba yaoi, ale anime nie ma zbyt wiele, a mangi są najczęściej bez fabuły i... Nie wiem. :c
Swojego czasu miałem tam konto, ale to było dawno temu i już nawet nie pamiętam jak się nazywałem. ^^'

Offline

#6 27-08-2015 o 14h59

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Ja już się z Tobą przywitałem, podziwiam Twoją cierpliwość w czynieniu wszystkich postów ładnymi, bo ja w tej kwestii jestem niemal synonimem lenistwa.
No, to pytanie, hm, gdzie na forum udzielasz się najczęściej?

Offline

#7 27-08-2015 o 19h03

Miss'ujdzie
Kouhai
Porcelain Doll
Wiadomości: 173

Evvers napisał

Ja już się z Tobą przywitałem, podziwiam Twoją cierpliwość w czynieniu wszystkich postów ładnymi, bo ja w tej kwestii jestem niemal synonimem lenistwa.
No, to pytanie, hm, gdzie na forum udzielasz się najczęściej?


Link do zewnętrznego obrazka
Cieszę się, że podobają Ci się moje posty. To miłe! c:
Gdzie udzielam się najczęściej? Um, zastanówmy się... Chyba w dziale z grami, bo tam najłatwiej było mi się odnaleźć. :>

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1