Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 23-08-2015 o 19h35

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Link do zewnętrznego obrazka


https://33.media.tumblr.com/c10fe9a06d7cfac04fdb60459ea50d87/tumblr_inline_mnyh4yqlr01qz4rgp.png
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka                                                   Link do zewnętrznego obrazka


Okej, startuję z nowym konkursem! Wakacje się kończą, trzeba je jeszcze wykorzystać, hehe xD
Tak więc, po zagraniu w grę HetaOni (polecam bardzo, profesjonalny wyciskacz łez c': ) wróciłam chwilowo do jednego ze starszych i raczej większości znanych serii anime Hetalii.



*** UWAGA, TO TEKST KTÓREGO NIE MUSISZ CZYTAĆ!
NAPISAŁAM GO BY DAĆ POMYSŁY DO ZROBIENIA CZEGOŚ ORYGINALNIEJSZEGO NIŻ COSPLAY PIERWSZEGO LEPSZEGO OBRAZKA TEGO ANIME ^^ ***

Fandom Hetalii jest niesamowicie kreatywny i rozbudowany. Różne odhaczenia: 2p!, 3p!, dark! czy fem!hetalia to tylko mała część tego co kryje fandom. GakuenHeta, Nekotalia, Mochitalia, Chibitalia, różne grupy (np. Bad Touch Trio, Magic Trio, Girly Man Trio), wersja halloweenowa, cardverse (osobiście bardzo chciałabym zobaczyć cosplay tego >w<), police, pirate, Tecktonik, Sweet Devil, różnego rodzaju crossovery typu Attack on Titan czy Harry Potter. Również fani postarali się w dziedzinie gier, i są naprawdę fajne gry np. Dreamtalia, RomaHeta czy HetaOni.
Tego jest naprawdę dużo, jak się ma czas tak jak na przykład teraz, w wakacje hehe xd można wyszukać naprawdę wiele inspiracji do zrobienia cosplayu ;3



Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka             Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka



~~ Regulamin w stylu krajów, bo nudzi mi się xd ~~

Link do zewnętrznego obrazka Konkurs trwa do 6 września, vee
Link do zewnętrznego obrazka A 12 września będą wyniki!
Link do zewnętrznego obrazka Nagrody maksymalnie 2 tygodnie później...
Link do zewnętrznego obrazka Vodkaaaa~~ (^J^)
Link do zewnętrznego obrazka Jak w poprzednim konkursie Diduś się totalnie strasznie opóźniała, tym razem obiecała że się wyrobi, no B|
Link do zewnętrznego obrazka Tylko HERO może użyć więcej niż 4 rzeczy z jednago kompletu/jednej gwiazdy!   Link do zewnętrznego obrazka Wy nie.   Link do zewnętrznego obrazka Haha ☆~
Link do zewnętrznego obrazka Przestrzegamy regulaminu forum i działu, aru. Szanujemy się, aru!
Link do zewnętrznego obrazka Unicorns! ♥
Link do zewnętrznego obrazka Minimum 5 niesamowitych jak ja zdań opisu, kesese
Link do zewnętrznego obrazka W poprzednim konkursie również ustawiła limit, ale nie trzymała się go, kartoflana głowa, kurde. Link do zewnętrznego obrazka Jednak uczciwe uczestniczki napisały do niej z prośbą o poprawę. Tym razem obiecała, że będzie sprawdzać ;D

~~ Link do zewnętrznego obrazka Tutaj Kanada (kto?), razem z Kumagorou ogłaszamy, że dalej mówi Diduś (Przestało się jej nudzić)  Link do zewnętrznego obrazka ~~

Możecie dodać wszystko (  Link do zewnętrznego obrazka Nawet parodię brwi Angli xd), jednak musi to być w nawet najmniejszym stopniu powiązane z Hetalią!
Możecie wrzucić tyle stylizacji ile chcecie! Nie ma limitu na dwie lub jedną ;3 Ale to nie znaczy, że czym więcej stylizacji tym większa szansa na wygraną.
Proszę o zdjęcia miss bez tła. Renderowanie to dla mnie nie problem, jednak efekt może być niezadowalający.
Proszę, na końcu zgłoszenia napiszcie, czy jak wygracie wołałybyście rysunek całej sylwetki miss czy lepiej portret.
Obrazki inspiracji mile widziane ^^


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


☆ POWODZENIA!! ☆

A tutaj jest wideo z HetaOni, taka nastrojowe chórki NicoNico ;33


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#2 26-08-2015 o 15h11

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Słabo znam Hetalię, ale postanowiłam spróbować swoich sił w tym konkursie przedstawiając kilka prac /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47971.jpg
Na pierwszy ogień poszła Japonia z fem!hetalia. To chyba najbardziej urocza postać z tej serii ^-^ Niestety nie miałam niczego co przypominałoby katanę, więc w dłoni trzyma drewnianą szabelkę. Nie byłam też pewna jak zrobić włosy, bo niektórzy ją przedstawiają z krótkimi, a niektórzy z długimi, więc po prostu zostawiłam takie jakie miała moja miss (czyli długie, ale upięte). A szaliczek po to, żeby nie było jej zimno, bo bluzka ma za duży dekolt.


//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47976.jpg
Następne zaprezentują się Węgry w wersji cardverse. Nie jestem pewna co do koloru włosów, ale to był najlepszy jaki znalazłam. Na obrazkach ma we włosach różowy kwiatek, ale uznałam, że zielona opaska będzie lepiej wyglądać. Spódniczka mogłaby być bardziej fikuśna, ale ta jakoś bardziej mi pasowała to tego kraju. A ta instalacja w tle ma symbolizować, że to karciana królowa.

Obrazki na których się wzorowałam


//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47979.jpg
Na koniec przedstawiam Turcję. W wersji zwykłej, współczesnej (znaczy chyba, bo ja się w sumie na Hetalii nie znam). Charakterystyczna dla tego kraju jest maska oraz kaptur na głowie. Motor to moja inwencja twórcza. No i trzeba wyobrazić sobie, że ciało misski jest męskie, bo niestety nie ma możliwości zmiany płci w grze ;-;

Obrazki na których się wzorowałam


Ode mnie to tyle. Jakby któraś ze stylizacji okazała się godna podium to wolę rysunek całej sylwetki miss.

Offline

#3 26-08-2015 o 18h08

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ah, Hetalia! Niegdyś moje ulubione anime I pierwsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
W takim razie muszę się zgłosić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Przedstawiam oto...!

Fem!Rosja
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47982.jpg



Dania Oh God, why? ;-;
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47987.jpg


Ameryka
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47988.jpg

Ameryka



Rosję i Danię zrobiłam dość dawno (tylko je odrobinę zmodyfikowałam), a Amerykę  dzisiaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wiele elementów musiałam innymi przedmiotami, które by imitowały oryginalne. Tak było w przypadku pierwszej i drugiej stylizacji, jak można oczywiście zauważyć Khem khem! Czapeczki XD Chciałam, żeby wyszły dość podobnie, ale nie wiem czy efekt się udał ;> Nie jestem do końca zadowolona z Danii, ale myślę, że pozostałe postacie wyszły mi znośnie.

Edycja za pozwoleniem autorki

Ostatnio zmieniony przez Sadist (26-08-2015 o 21h15)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#4 03-09-2015 o 20h31

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ach, Hetalia, aż łezka się w oku kręci ;3 Moja pierwsza i chyba najbardziej lubiana manga. To od niej zaczęło się zainteresowanie konwentami i całym polskim fandomem... Stare czasy, ale sentyment pozostał, a hetaliowy fandom dalej jest najbardziej pokręconym i pozytywnym ze wszystkich ^^

Przedstawiam Wam femkę mojego ulubionego bohatera- Ludwiga <3 Wzdychałam do niego przez całe gimnazjum, zawaliłam komputer tonami fanartów, a sama dorobiłam sobie ksywkę West ;3

Link do zewnętrznego obrazka

Na deser jeden z moich ulubionych wątków w APH- Estonia hodujący mochi xD

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (03-09-2015 o 20h33)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#5 05-09-2015 o 19h07

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

Moje próby

JAPONIA:

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48561.jpg

BIAŁORUŚ:
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48562.jpg

CANADA:
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48563.jpg

Offline

#6 13-09-2015 o 20h09

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Diduś-Chan napisał

Możecie dodać wszystko (http://icons.iconarchive.com/icons/custom-icon-design/flag-2/16/France-Flag-icon.png Nawet parodię brwi Angli xd), jednak musi to być w nawet najmniejszym stopniu powiązane z Hetalią!

Noo dobra, zaryzykuję... Do odważnych świat należy!
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49144.jpg
Mam zaszczyt przestawić flagę Japonii. Bluzka symbolizuje tą czerwoną kropkę, a reszta białe tło :3 Mam nadzieję, że się to zalicza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

No a tu zdjęcie; dość małe, ale cóż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


A teraz coś, a raczej ktoś bardziej powiązany z Hetalią,dokładnie pan Austria /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49146.jpg
Różdżka to ta pałeczka ( popatrz na zdjęcie, a zrozumiesz ), chociaż trochę krzywa xd. Strasznie jestem niezadowolona z fryzury i ( oczywiście ) z makijażu.

inspiracje


Oto Niemcy z Fem! Hetalia ( tak jak stylizacje poniżej ).
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49149.jpg
Znowu makijaż fatalny, za to fryzura wygląda nieco lepiej. Szkoda tylko, że u Nine nie ma żadnego pieska, ponieważ doskonale by tu pasował...

zdjęcia


No to teraz Polska...
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49152.jpg
Ponownie... Makijaż to wręcz istna katastrofa! Moim największym wrogiem w robieniu cosplay'u, jest właśnie makijaż... A co do stylizacji to wyszła mi nawet dobrze, jedynie wianek mi przeszkadza ( oj, jak ja lubię sobie ponarzekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

zdjęcia


A na koniec to, z czego jestem najbardziej dumna... USA!
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49155.jpg
Tu już makijaż wyszedł lepiej ( na szczęście... ). Tylko ta gwiazdka... Nie jestem pewna czy tu do końca pasuje. Ubolewam też nad tym, że nie było hot doga, ale hamburger również może być /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

inspiracja


Jeżeli jakimś dziwnym zrządzeniem losu wygrałabym to lepszy by był rysunek całej miss.

Offline

#7 14-09-2015 o 19h50

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Konkurs zakończony o północy, wyniki pojawią się najpóźniej 19 września. Dziękuję za wzięcie udziału, teraz można pisać swoje faworytki! c:


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#8 14-09-2015 o 19h54

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Bardzo podoba mi się Białoruś Ophaal i Ameryka Sadist. <333


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#9 15-09-2015 o 20h06

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Mi bardzo przypadły do gustu Fem!Rosja Sadist i Fem!Niemcy Lilia444 ^-^

Offline

#10 15-09-2015 o 20h19

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

A mi się bardzo podoba Turcja KimKas i Fem!Polska Lilia444


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#11 15-09-2015 o 20h26

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Bardzo mi się podoba Fem!Rosja oraz Ameryka Sadist /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Śliczne też są Węgry KimKas :3

Offline

#12 20-09-2015 o 19h28

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

OKEJ, WYNIKI!
Spóźnione jeden dzień, przepraszaaam ;w;

Ale za to będzie duże podium!
To już nie przedłużając... Nie będę się bawić w spoilery

3 miejsce:
Pierwsza stylizacja Lilia444, gratullacje >w<

2 miejsce:
Ez aequo druga stylizacja Sadist i trzecia stylizacja Ophaal, gratulacje! ccc:

1 miejsce..:
Trzecia stylizacja KimKas! Gratulacje! >w<

Wyróżnienie: Hetalia, gratulacje ;D

I nagroda publiczności... Jednocześnie dwa głosy zdobyła pierwsza i trzecia stylizacja Sadist, więc obie mają nagrodę publiczności! c:

No i to tyle tego dużego podium, nagrody pojawią się max za 3 tygodnie c':
Jeszcze raz gratulacje wszystkim!


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#13 20-09-2015 o 19h37

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Woah, nie spodziewałam się pierwszego miejsca, dziękuję pięknie ~ ♥♥♥
Bardzo gratuluję Sadist, Ophaal, Lilia444 i Hetalia, wszystkie prace były świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 21-09-2015 o 05h54

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

Dziękuję, i gratulacje dla wszystkich

Offline

#15 22-09-2015 o 21h01

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Gyaaa! Serio~? Moje stylizacja na podium? ;D
Matko, dziękuję bardzo! ;* I moje faworytki na podium! Gratulacja dla wszystkich! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
I dziękuję jeszcze za nagrodę publiczności :3


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#16 22-09-2015 o 21h10

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Jej, bardzo dziękuję, czyli moja flaga japoni została zaliczona. Ale że ona?
Gratuluję wszystkim, bo stylki były cudowne ( oprócz moich które można jak już coś zaliczyć jako ładne ).

Offline

#17 27-09-2015 o 18h14

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

I co z nagrodami, bo czas się kończy lub nawet już się skończył?

EDIT: Autorka uzyskała zgodę na wydłużenie czasu na rozdanie nagród.

EDIT2: Czekam max do jutra...


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#18 11-10-2015 o 13h09

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Okej... Przepraszam ;-;
Tyle miałam czasu na oddanie nagród, praktycznie zaraz będzie miesiąc po opublikowaniu wyników. Po prostu miałam pewne problemy z gimpem, zachorowałam i jeszcze NAUKAA ;-; Aż dziwne że nie dostałam bana. Dziękuję bardzo moderatorce za cierpliwość. Ale w końcu jest!
Nie są one jednak najlepszej jakości, jednak starałam się by były najlepsze. Tak więc:

Hetalia



Lilia444



Sadist



Ophaal



KimKas



Bardzo dziękuję wszystkim za udział! I to najprawdopodobniej mój ostatni konkurs, więc będzie spokój od mojego nie trzymania się terminów XD Jeszcze raz dziękuję za wzięcie udziału i gratulacje!


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#19 11-10-2015 o 15h23

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Super nagrody, warto było czekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A my dziękujemy za świetny konkurs Diduś-Chan ^w^

Ostatnio zmieniony przez KimKas (11-10-2015 o 15h24)

Offline

#20 11-10-2015 o 15h36

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

Fantastyczne dyplomy. Bardzo dziękuję.

Offline

#21 11-10-2015 o 17h02

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Jejuśku! Jakie przecudne nagrody! <3 Zachwycam się rysunkiem, jest śliczny *O*
Bardzo dziękuję c:
Leci na dysk :3


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#22 11-10-2015 o 20h23

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

No bardzo się cieszę, że w końcu dotrzymałaś słowa, bardzo ładne nagrody /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1