Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 18-08-2015 o 18h22

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Moje drogie!
Z racji tego,że mam trochę czasu teraz postanowiłam zrobić porządki.
Pousuwać nieaktywne tematy,poprzeglądać te aktywne (z racji ostatnich wydarzeń) i uaktualnić spis treści.
Przejrzyjcie swoje tematy i jeśli chcecie zachować te,w których od roku nikt nic nie napisał,napiszcie do mnie na PW. Czas do czwartku do 12:00. Potem zostaną one przeniesione do archiwum i odblokowane jedynie na uzasadnioną prośbę.

Dodatkowo: Z racji ostatnich wydarzeń w sali gier,informuję,że od dzisiaj będę dokładniej sprawdzać Wasze posty.Cytując:

Jessica23 napisał



To przykre, że tak perfidnie wykorzystujecie to, że jesteśmy dorosłe i mamy inne obowiązki poza mf, np. no nie wiem... pracę, i nie możemy tak jak Wy siedzieć cały dzień na forum


Nie mówię tu oczywiście o wszystkich z Was ale uprzedzam,że każdy temat będzie teraz bardziej wnikliwie czytany.
Pozdrawiam,Moti /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


PS.Regulamin zostanie uaktualniony w najbliższym czasie:)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#2 21-05-2016 o 14h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

hej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#3 21-05-2016 o 14h52

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Katimona przywitać się możesz w dziale Poznajmy się. Tutaj twoja wiadomość nic nie wnosi i jest po prostu spamem. Dostajesz upomnienie i proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum.


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4 25-05-2016 o 21h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

hej

Offline

#5 26-05-2016 o 12h38

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Alexi123, aby się przedstawić i opowiedzieć o sobie zapraszam do działu Przedstaw się!. Tutaj twoja wiadomość jest niepotrzebna i jest spamem. Dostajesz upomnienie i proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum i przeznaczeniem poszczególnych działów.

Ostatnio zmieniony przez Setarah (26-05-2016 o 12h39)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#6 14-10-2016 o 12h01

Miss'Żółtodziób
Teahooy
...
Wiadomości: 7

Uff! Jak dobrze, bo wiem, że tu jest dużooo spamu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Tea

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1