Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 18-08-2015 o 10h12

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Może później zmieni się to w konkurs regularny.

Przechodząc do tematu. Przyjmowane będą tylko stylizacje CHŁOPAKÓW (lalków jak zwą ich niektórzy).

Tematem na ten miesiąc jest uwodziciel
Wykreujcie swojego pana na kogoś kto mógłby poderwać was i/lub wasze koleżanki, proszę o nie podchodzenie do tematu karykaturalnie.

REGULAMIN:
1. Przestrzegaj regulaminu zawartego w miniregulaminie działu.
Prace niezgodne z nim będą dyskwalifikowane i zgłaszane do opiekunki działu.
2. Zgłoszenia są przyjmowane do 4września
3. Nagrody - dyplomy dla 3 osób + wspólna ilustracja narysowana przez Lilia444.
4. Jury to ja + Lilia444 + każda osoba, która uczestniczy w konkursie i która chce wystawić swoją ocenę. NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SIEBIE. Po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń wyśle do uczestniczek zapytanie czy chcą głosować. Każda osoba będzie mieć 3 punkty do rozdania.
5. Można przedstawić 2ie stylizacje
6. Zabronione jest używanie więcej niż 2 rzeczy z tej samego zestawu gotowego. Sporządzenie listy użytych ciuchów oraz donosy na koleżanki, które się nie trzymają zasad mile widziane.

Offline

#2 18-08-2015 o 20h06

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Siedzę w barze. Po raz kolejny czeka mnie picie do lustra. Dlaczego wszystkie moje koleżanki mają chłopaków, a ja jedna zawsze jestem sama? I jeszcze szampan w domu mi się skończył (a to jedyny napój wysokoprocentowy jaki lubię), więc musiałam przyjść tutaj. Po moim policzku spływa samotna łza.
- Hej, wyglądasz na przygnębioną. Stało się coś? Postawić ci drinka? - słyszę za plecami. Obracam się i widzę niczego sobie faceta z dwoma kieliszkami mojego ulubionego alkoholu. Może ten wieczór wcale nie będzie taki beznadziejny?
http://i61.tinypic.com/24fcu9v.jpg

Lista użytych ciuchów

Offline

#3 19-08-2015 o 12h10

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Przechadzając się ulicą, minęłam ulicznego grajka. Miał z lekka latynoską urodę. Mijając mnie od razu zaczął śpiewać. Zatrzymałam się i wbiłam w niego wzrok. Zdawał się patrzeć tylko na mnie. Po chwili przestał grać, odłożył gitarę i wyciągając z futerału kwiat spytał - Señorita... uczynisz mi ten zaszczyt i podasz mi swe imię?

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47654.jpg


Czy tylko ja rozpaczam nad zmianą pięknego Azjaty w brzydkiego Latynosa? xD


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#4 21-08-2015 o 22h28

Miss'ujdzie
FranciszkaP
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 236

A mój przystojniak jest bardzo bogaty. Wiadomo, dziewczyny lecą na kasę i na markowe ciuchy. Wszystko to ostatni krzyk mody bo trzeba być na topie, żeby uwieźć jakąś fajną laskę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47775.jpg

lista ubrań



/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                        Link do zewnętrznego obrazka
♥♥♥

Offline

#5 24-08-2015 o 21h09

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

W czasie ostatnich upałów ciężko było zmusić się do czegoś konstruktywnego, więc razem z koleżankami z pracy spędzałyśmy zdecydowanie zbyt dużo czasu, przyglądając się robotnikom z budowy naprzeciwko... Dlatego moim uwodzicielem jest przystojny murarz, który oczywiście pracuje topless, nie licząc się tym samym z przepisami bhp, no bo kto nie lubi choć odrobiny ryzyka?

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47889.jpg

Offline

#6 31-08-2015 o 19h39

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Naszło mnie na stworzenie drugiej stylizacji...
Link do zewnętrznego obrazka
Cylinder, muszka, powiewająca peleryna i laska - oto uwodziciel w starym stylu. I to naprawdę starym, bo jest wampirem. Ale czy po lekturze Zmierzchu, którakolwiek z pań może czuć przed nim strach? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Lista użytych ciuchów

Ostatnio zmieniony przez KimKas (31-08-2015 o 19h39)

Offline

#7 04-09-2015 o 23h07

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

I stylizacja
Zadbany przystojniak o uroczym uśmiechu, który wie, że trzeba rzucać płatki kwiatów po ziemi, po której stąpa kobieta.
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48518.jpg

lista ubrań


II stylizacja
Gdyby to była jakaś inna rzeczywistość (w której ten osobnik nie wyglądałby jak dziwak), to osobą na którą z pewnością zwróciłabym uwagę, byłby odważny wojownik (z gołą klatą, by było na co popatrzeć).
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48519.jpg

lista ubrań


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#8 04-09-2015 o 23h15

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Chorino! załapałaś się w ostatniej chwili! A dokładniej na godzinę przed końcem, ślicznie ślicznie. Jutro rano zaczynam zbierać głosy.

Offline

#9 05-09-2015 o 09h29

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi najbardziej podobają się obie stylizacje Chorino oraz Lahlae  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 05-09-2015 o 10h19

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Hmurka444 szkoda że nie spróbowałaś uczestniczyć, bo głosy są przydzielane tylko uczestnikom, jak będę tworzyć następny konkurs, to cię zaproszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Musze wam dziewczyny pogratulować, bo wszystkie stylizacje przez was przedstawione są wyczadziste!

Co do następnego konkursu jeszcze myślę nad tematem, chętnie przyjmę sugestie.

Offline

#11 05-09-2015 o 14h15

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Przyznam się, że mimo niewielkiej liczby prac, dość długo się zastanawiałam na które stylizacje zagłosować, bo wszystkie prezentują się naprawdę świetnie. Nic tylko schrupać takie ciacha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Co do tematu następnego konkursu - Lowsip, nie wspominałaś kiedyś czasem o temacie Mag/Czarodziej? (Chociaż z drugiej strony, może lepiej zachować ten temat na październik/listopad, to w Krainie Halloween będzie można zdobyć więcej pasujących ciuchów.) A teraz może na tapetę niech pójdą Lekarze, Piraci lub (ze względu na niedawno rozpoczęty rok szkolny) Nauczyciele? Możliwości jest dużo :>

Offline

#12 08-09-2015 o 12h59

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Wyniki!
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48739.jpg
Wyszło na to, że miałam decydujący głos.

KimKas twój pan naprawdę ma coś w sobie, taki którego chciałoby się spotkać. Niby to elegancki i poważny, ale z pazurem.
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48740.jpg

Chorino takiego obrońcę chętnie by się nagradzało za jego popisy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (if you know what I mean)
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48741.jpg

Lahlae szkoda, że koło mnie żadnej budowy nie ma też bym się pogapiła
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48742.jpg

Oj Ojsa tak przystojny grajek i "cygańskie" bezstresowe życie, i bezstresowy romans? Oj brzydkie fantazje, brzydkie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48743.jpg

Nie rozdrabniam się na głosowanie ponowne by ustalić pierwszą trójkę, wszystkie przedstawione stylizacje są przewspaniałe. Dziękuję wam bardzo za udział w konkursie, wszystkim!

Myślę, że zrobię małą przerwą od Misterfashion i następny będzie konkurs na czarodzieja, w październiku/listopadzie, tak by załapać się na krainę Halloween.

Planuje teraz zrobić konkurs na stylizacje żeńską.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (08-09-2015 o 13h06)

Offline

#13 08-09-2015 o 14h33

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jejku, muszę przyznać, że nie spodziewałam się zobaczyć mojego pana wśród nagrodzonych. Dziękuję bardzo ~ ♥

Miło jest widzieć moje faworytki (chorino i Lahlae) na podium. Serdeczne gratulacje składam również dla Ojsa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 08-09-2015 o 17h18

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Dziękuję za docenienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zrozumiałe dlaczego walka była wyrównana skoro same ciacha były /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#15 08-09-2015 o 19h29

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Ja to sobie wypraszam, ja żadnych brzydkich fantazji nie mam! D:
Ja się mężczyzn wystrzegam jak... yyy... jak mężczyzn xD

Serdecznie wam gratuluję dziewczyny!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#16 08-09-2015 o 21h20

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Oj to wyszło szydło z worka, wiesz głodnemu chleb na myśli

Offline

#17 09-09-2015 o 23h45

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Widzę, że podium tym razem należy wyłącznie do brunetów :D
(w tym dwóch różnych Changów, co jest całkiem urocze)

Dziękuję za docenienie robotnika i gratulacje dla wszystkich! Zgłoszeń nie było dużo, ale poziom jak zwykle wysoki :3

Ostatnio zmieniony przez Lahlae (09-09-2015 o 23h45)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1