Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 16-08-2015 o 01h43

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Rodzina. Mhhhm... Kto to jest? To osoby, które nam zawsze pomogą, służą pomocą. Ja w moim konkursie, chcę żebyście zrobili jakiegoś członka Waszej rodziny. Możesz to być mama, babcia, siostra... Pojęcie ,,rodziny'' jest badzo obszerne, więc mam nadzieję, ze będziecie oryginalni. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


                                                  Regulamin
                 Prace trzeba nadsyłać do 7 września 2014. do godz 24.00
                                          Można oddać max. 2 stylizacje
                                         Trzeba zrobić opis min. 2 zdania. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
             Mile widziane opisy. np. gdy robisz swoją mamę, jaka ona jest. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
                                                      Nie wolno kopiować!


                                                             Nagrody
                                          1 miejsce~Sygnaturka, Rysunek, Dyplom.
                                             2 miejsce~ Sygnatura, Dyplom
                                                         3 miejsce~ Dyplom
                                                       +Wyróżnienie~ Dyplom
                                             


                                        Życzę powodzenia  ;*

Ostatnio zmieniony przez jula209 (09-09-2015 o 20h57)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#2 19-08-2015 o 18h28

Miss'na całego
Imileczka
Piszę hah? Piszę, więc nie pytaj. ♥ Miejsce: Jedna z tamtych róż.
Wiadomości: 353

Nie było w regulaminie, że musi być to ktoś kogo posiadam w rodzinie. Dlatego chyba może być młodsza siostra, której nie mam? Całość jest absolutnie improwizacją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

http://i.picasion.com/gl/80/55YR.gif

http://i.picasion.com/pic80/4bdd4598f601858062c94bf892977e5b.gif

Opis: Młodsza siostra potrafi dokuczyć prawda? Ja niestety o tym nie wiem, ponieważ nie mam siostry.  Jednak wiem, że czasami śmieszne zachowanie wzbudza płacz, a czasem śmiech. Moja stylizacja pokazuję nam dziewczynkę mającą roztargnioną kitkę, z motylkiem na włosach.  Widać, że znowu kombinowała z makijażem! Te jej ciemne powieki wyglądają jakby ktoś podbił jej oko... Różowe policzki oznaczają masę pudru, a kolczyki (o wiele za duże) znowu wykradła z pudełka. Założyła swoje skarpetki... Niestety 2 inne pary. Zupełnie jak Pippi! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Do tego krótkie spodenki i jedną bluzkę na ramiączkach, a drugą z krótkim rękawkiem... Chociaż to 1 to podkoszulka a to drugie to króciutka bluzeczka na lato. Naklejka "kokardka" na lewej nodze i brudne ślady koło spodni! Razem wygląda to dziwnie... A do tego założone (za duże)  klapki. Patrzysz, nie wierzysz? Śmiejesz się czy płaczesz? To przecież twoja młodsza siostra! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

W skrócie:

Nie wiadomo co robić? Płakać czy się śmiać?  Zrób to i to i odetchnij z ulgą



Ps: Białe "włosy" obok  ramion symbolizują roztargnienie dziewczynki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Cień po prawej stronie na włosach to przez painta. Nie mogłam wyciąć.


http://i.picasion.com/pic80/1de57123bb14f52be3d8a526236fb70e.gif

Offline

#3 19-08-2015 o 19h10

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

O rany, taki temat to istna kopalnia... Kto mówi, że młodsze siostry potrafią dokonać rzeczy niemożliwych, ten nigdy nie miał brata. Ja mam to szczęście, że posiadam jednego, za to dostarczającego wiele uciechy fąfla. Nie dość, że jest fajnym młodym człowiekiem (słowo ,,draczny" samo ciśnie mi się na usta), to jeszcze wyhodowałam go na rasowego metalucha, a ostatnio nawet chodzimy razem na koncerty ^^

Link do zewnętrznego obrazka

Dla porównania dodaję zdjęcie


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#4 19-08-2015 o 22h43

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

A ja za to postanowiłam przedstawić swoją babcie. Jest bardzo specyficzną osobą. Uwielbia wszelkie chusty, apaszki, wzorzyste bluzki i spódnice. Jest bardzo gadatliwą   i pogodną osobą. Jest również malarką, zazwyczaj maluje akwarelą pejzaże, ale czasami namaluje jakiś portret. Ma dwa psy: alaskan malamute Indygo i doga niemieckiego Hadesa. Praktycznie to ona mnie wychowała i bardzo ją kocham, jest moją najlepszą przyjaciółką. Jestem dumna, że mam taką babcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47679.jpg


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#5 03-09-2015 o 21h38

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

No, niedługo koniec, zgłaszajcie sie jeszcze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#6 03-09-2015 o 22h58

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48489.jpg

Oto ja. (Oczywiście podczas zwykłego wyjścia/imprezy/randki itp. a nie rodzinnego spotkania. Od razu by na mnie kilka egzorcyzmów odprawiono i dano żółtą książeczkę.)

wersja z lat 17 - teraz

Muzyka dudni w uszach, z regóły rock, metal, czasem coś dobrego z pop'u lub jakiś soundrack filmowy/animcowy. Lubię też Irlandzkie i szkockie kawałki, takie tawernowe czy pubowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Indywidualna, (nie?)pewna siebie, uwielbia ironię. Nierzadko jednak gapciowata, ciućmowata, niezdarna.

Zamiast myśleć, działam. Nie zawsze wychodzi tak, jakbym chciała, ale na razie niczego nie żałuję.

Lubię rysować, projektować tatuaże (sobie jakoś nie potrafię od 2 lat - POMOCY! ;( ) oraz robić kolczyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jeżdżę konno, nie gram na gitarze, gram w gry wideo, nie jeżdżę na rolkach, gram na nerwach matuli a z ojcem w karty.

Lubię się buntować. i prasować

Lubię kawę. Taką jak moja dusza. Czarną i zimną, koniecznie gorzką.

UWAGA - Wbrew pozorom lubię kolorowe rzeczy. I tym razem to nie jest ironia.

Spoiler dla ciekawskich

Offline

#7 04-09-2015 o 18h10

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pojęcie ,,rodziny'' jest bardzo obszerne, więc mam nadzieję, ze będziecie oryginalni.

No to polecę czymś oryginalnym, skoro tak ładnie prosisz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Jako, że szkoła to (według powiedzenia i większości dyrektorów tychże placówek) nasz drugi dom, a nauczyciele teoretycznie są jak rodzice/dziadkowie, postanowiłam zrobić swoją wychowawczynię z liceum (do którego aktualnie chodzę).
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/gd/48503.jpg
Te skrzydła to taka metafora z trudem trzymanej na wodzy irytacji. Nie myślcie sobie, że jest wiecznie złym człowiekiem, nie. Ale spróbujcie zapanować nad klasą, w której jest 30 dziewczyn i 2 chłopaków (z tym, że oni raczej są milczkami, więc równie dobrze mogłabym ich nie wymieniać ;D) - gwarantuję wam, że wśród tych gaduł nawet święty straciłby w końcu cierpliwość. Moja szkolna babcia ubiera się i maluje stosownie do okazji np. kolczyki i szminkę w intensywniejszym niż na co dzień kolorze ma tylko z okazji apeli czy innych wydarzeń. Rzadko kiedy można ją zobaczyć bez notesu/podkładki/teczki na papiery/torby w dłoni. Przedmiotem, którego uczy w mojej klasie jest język polski [co jest w sumie zabawne bo jesteśmy profilem biol-ang-chem (w przypadku jednej połowy klasy) i biol-ang-geo (w przypadku drugiej połowy klasy, w tym mnie), więc logiczniejsze byłoby gdyby wychowawcą został któryś z nauczycieli, którzy uczą tych przedmiotów. No, ale to jest LO, tego nie ogarniesz (poza tym, w II klasie ta zmiana nie byłaby sensowna) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ].

Ostatnio zmieniony przez KimKas (04-09-2015 o 18h10)

Offline

#8 05-09-2015 o 01h18

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Skoro można zgłosić dwie stylówki to proszę - przychodzę z podobizną mojej mamy oraz mojej siostry, dwóch wspaniałych kobiet, które znaczą dla mnie więcej niż sama się spodziewałam ze swoją średnio rodzinną naturą. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nasza mama jest niewysoką kobitką, więc misska jest zmniejszona w stosunku do siostry. Nasza rodzina i znajomi śmieją się, jak dwie całkowicie różne osobowości powiła moja wesoła mamunia - siostra jest typem zorganizowanej, przygotowanej na wszystko, rodzinnej kobiety z silnym instynktem macierzyńskim, podczas gry ja jestem, jak to mówią, "kotem", który raczej nie pali się do stabilizacji, a planu na życie chyba nigdy nie miał. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48523.jpg



bonusy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez nivata (05-09-2015 o 01h23)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#9 08-09-2015 o 15h16

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Cóż, wielu prac nie ma, ale ni oznacza to chyba, że nie można nikogo wytypować albo oddać głosu, prawda?

Nie będę ukrywać, że moimi faworytkami są Hetalia oraz Seite i (jeżeli można, bo co do oddawania głosów/punktów niestety nie było informacji w głównym poście) to właśnie Im chcę oddać swój głos /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 08-09-2015 o 18h34

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Konkurs się zakończył, jakieś wieści od autorki?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#11 09-09-2015 o 20h56

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Przepraszam bardzo, miaąłm zawalony tydzień i cąłkiem w ogóle nie wchodziłam na Missfashion i zapomniałąm o konkursie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ale juz daję wyniki a nagrody dodam do tygodnia (max 2 tyg, le się na ewno wyrobie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

                                                     I MIEJSCE : Seite
                                                       II MIEJSCE: nivata
                                                   III MIEJSCE : KimKas

                     
                                                              Wyróżnienia:
                                                                    Hiruko
                                                                  Imileczka
                                                                    Hetalia


Gratuluję! ^^ Wyczekujcie nagród /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#12 09-09-2015 o 22h04

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pięknie dziękuję za trzecie miejsce ~ ♥ Nie spodziewałam się tego (ale by były jaja, gdybym w piątek na polskim powiedziała wychowawczyni, że dzięki niej wygrałam konkurs na MF x'D)
Gratuluję towarzyszkom z podium i wyróżnionym. Stylizacji było mało, ale za to wszystkie prezentowały się świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 09-09-2015 o 22h19

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Gratuluję wszystkim świetnych stylizacji  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Raaany... Pierwszy konkurs w jakim biorę udział i wyróżnienie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png 

Całe szczęście, że wszystkie stylizacje były dopracowane, a nie tak jak czasami się zdarzało, na zasadzie "szybko byle co, a nóż się uda". W ten sposób, choć nie było ich wiele, można było ucieszyć oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 10-09-2015 o 16h28

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Dziękuje za pierwsze miejsce (pierwszy raz w życiu coś wygrałam jupi). Nie spodziewałam się tego i jestem ciekawa co powie moja babcia jak jej to pokaże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#15 10-09-2015 o 17h11

Miss'na całego
Imileczka
Piszę hah? Piszę, więc nie pytaj. ♥ Miejsce: Jedna z tamtych róż.
Wiadomości: 353

Dziękuję za wyróżnienie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i.picasion.com/pic80/1de57123bb14f52be3d8a526236fb70e.gif

Offline

#16 12-09-2015 o 21h55

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Dyplomy już zrobione. Rysunek dla Seite jest w trakcie, więc możesz się go niedługo spodziewać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeśli chodzi o sygnaturki, proszę mi napisać jakie chcecie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Napis, tło, obrazki, na priv.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez jula209 (12-09-2015 o 21h56)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#17 12-09-2015 o 22h26

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

O luju, prawie identyczne ławki (bo dwuosobowe) są w klasie od polskiego xD
Bardzo fajne dyplomy (i ciekawy sposób ich prezentacji) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (12-09-2015 o 22h29)

Offline

#18 12-09-2015 o 22h35

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Bardzo ładne dyplomy, gratulacje dla wygranych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#19 13-09-2015 o 11h44

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Dziękuje za dyplom, jest bardzo ładny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To ja czekam na rysunek ;D


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#20 13-09-2015 o 16h57

Miss'na całego
Imileczka
Piszę hah? Piszę, więc nie pytaj. ♥ Miejsce: Jedna z tamtych róż.
Wiadomości: 353

Dziękuję za dyplom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i.picasion.com/pic80/1de57123bb14f52be3d8a526236fb70e.gif

Offline

#21 13-09-2015 o 20h21

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Piękny dyplom, dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 13-09-2015 o 20h34

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Dziękuję za piękny dyplom ^^


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1