Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 13-08-2015 o 18h37

Miss'nieobczajona
Aenyeweddyen
...
Wiadomości: 15

Witam wszystkie użytkowniczki (a może i użytkowników także, kto wie). Ani mojego imienia, ani wieku nie będę podawać, bo nikomu i tak na nic się nie przyda. Za to mogę wspomnieć coś o moich zainteresowaniach, czyż nie?
Uwielbiam czytać książki, a także pisać, choć z tym drugim idzie mi nieco kulawo. Wiecie, gdy zacznę pisać jedną opowieść, to zaraz nachodzi mnie chęć na napisanie czegoś innego i takim cudem na moim dysku tkwi jakoś 20 niedokończonych projektów. Poza tym gram na skrzypcach i okazjonalnie rysuję.

Zadawajcie pytania, mam ochotę nieco poodpowiadać : D


Offline

#2 13-08-2015 o 22h00

Miss'nieobczajona
Rosellie
...
Wiadomości: 16

Cześć. Widzę, że mamy trochę wspólnego. ^^ Chodzi mi mianowicie o pisarstwo. Pisać zaczęłam bardzo dawno temu, mam na swoim komputerze dużo zaczętych a nie skończonych opowieści. Cóż mam słomiany zapał...  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif Lubię je czasem czytać, bo widzę jak pisałam powiedzmy dwa lata temu, a jak dziś.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Hmm.. ja również piszę kulawo, jednak czytając moje stare opowieści widzę, że dotąd poprawił mi się trochę styl pisania. Miewam takie dni, że cały dzień piszę "streszczenie" tego co chciałabym przedstawić w moim opowiadaniu, jednak teraz mam problem, ponieważ widzę, że mój styl pisania wymaga jeszcze doskonalenia i gdy zaczynam coś pisać zrażam się, gdyż widzę po przeczytaniu, że nie jest najlepiej wykonane.  /modules/forum/img/smilies/snif.gif Jednak wciąż się pocieszam tym, że dużo świetnych pisarek kiedyś pisało w ten sposób. Ech, wciąż mam nadzieję, że kiedyś na podstawie moich starych pomysłów napiszę powieść, która podbije świat. Świetnym przykładem jest dla mnie J.K Rowling, jej trylogia jest genialna. Mogę powiedzieć, że lubię fantasy i najczęściej lubię czytać/pisać opowieści fantastyczne.  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif Widzę, że mamy o czym pogadać, jeśli chcesz, pisz do mnie. ^^
~ ♥ Roxanna ♥


Nie bądź fałszywą kopią kogoś, bądź prawdziwą wersją siebie. ♥

Offline

#3 13-08-2015 o 22h12

Miss'nieobczajona
Aenyeweddyen
...
Wiadomości: 15

Ja kiedyś moje pomysły bezczelnie zżynałam z animców, które oglądałam, nie wybaczę sobie tego D': (och, FMA, tak bardzo cię zraniłam). Fantasy jest moją miłością i właściwie tylko jego się trzymam, bo gdybym miała napisać np. romans albo coś o szkolnym życiu, to wymiękłabym już na początku : D
Co do moich dzieł, to mam nawet konto na wattpadzie, gdzie publikuję jedną z moich prac. Niedawno wstawiłam jedenasty rozdział, więc zaczynam się wkręcać. Miejmy nadzieję, że z taką motywacją nie porzucę mojego Naerne c:
Dobrze wiedzieć, że tak szybko znalazłam bratnią duszę!

Ostatnio zmieniony przez Aenyeweddyen (13-08-2015 o 22h13)


Offline

#4 15-08-2015 o 12h33

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Tutaj jest bardzo dużo osób, które lubią pisać, na przykład ja! No i też jestem zakochany w fantastyce, więc... ♥
Będziesz się udzielała w opowiadaniach grupowych?

Offline

#5 15-08-2015 o 19h24

Miss'nieobczajona
Aenyeweddyen
...
Wiadomości: 15

Tyle osób kochających pisanie! <3
Jeśli chodzi o opowiadania grupowe, to przyznam, że w życiu nie brałam w żadnych udziału, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Kto wie, a nuż spróbuję c:


Offline

#6 16-08-2015 o 18h59

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

hej
1.ulubiony przedmiot szkolny
2.ulubiony kolor
3.masz zwierzaczka


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#7 16-08-2015 o 20h07

Miss'nieobczajona
Aenyeweddyen
...
Wiadomości: 15

Hmmm, bardzo lubię fizykę i biologię. Mam wspaniałych nauczycieli, więc nawet takie "ciężkostrawne" przedmioty są przyjemne c: Historia i matematyka też nie są takie złe.

Mój ulubiony kolor to zdecydowanie morelowy.

Mam zwierzaczka, a nawet dwa. Dwa psy, suczkę rasy border collie i kundelka c:


Offline

#8 16-08-2015 o 21h19

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Co do opowiadań... zapraszam, zwłaszcza tutaj, głównie dlatego, że możesz liczyć na mentora, który pokieruje Cię trochę w tych sprawach i powie co i jak, a ponadto fikcja tutaj nie jest zbyt wymagająca, a w praktyce to oznacza tyle, że nikt Cię tu nigdy nie zlinczuje. ♥
A na jakąś ciekawą fantastykę to i ja bym się pokusił, chociaż piszę głównie gejozę. /':

Offline

#9 17-08-2015 o 00h57

Miss'nieobczajona
Aenyeweddyen
...
Wiadomości: 15

Dobrze wiedzieć c:
Zawsze od wszelkich opowiadań grupowych odpychał mnie mój własny lęk przed tym, że jestem zupełnie zielona, że czegoś nie potrafię i ktoś zwyczajnie się na mnie zezłości. Ale skoro tu mogę liczyć na przyjemną atmosferę, to spróbuję ^o^


Offline

#10 17-08-2015 o 11h32

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

1.Co lubisz grać na skrzypcach.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez kasia1152 (17-08-2015 o 11h33)

Offline

#11 17-08-2015 o 12h22

Miss'nieobczajona
Aenyeweddyen
...
Wiadomości: 15

Zwykle gram to, co zada mi moja nauczycielka w szkole muzycznej c: Utwory, etiudy, koncerty, sonatiny. Przyznam, że lubię grać, więc ćwiczenie nie sprawia mi problemu.
Kiedy mam sporo czasu wolnego, to próbuję uczyć się różnych melodii ze słuchu. Np. jakichś soundtracków z gier lub filmów. Wymaga sporo pracy, ale przynosi efekty.


Offline

#12 17-08-2015 o 15h43

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Więc co teraz grasz?

Offline

#13 17-08-2015 o 17h05

Miss'nieobczajona
Aenyeweddyen
...
Wiadomości: 15

Aktualnie staram się nauczyć paru soundtracków z Shingeki no Kyojin c:


Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1