Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 05-08-2015 o 21h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

ahoi!
tak wiec i ja zawitałam do miss i nie bede ukrywac ze to moj pierwszy raz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png jakies 6 lat temu (ho jak i nie wiecej) gralam w pierwsza wersje ta ktora byla takim skandalem w telewizji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png niestety po dlugiej przerwie chcialam sprawdzic czy moja bimbo jeszcze zyje ale jak okazalo sie serwer z gra zostal usuniety /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png stracilam miliony i naprawde fajna bimbo. nie mowiac o lvl. wczoraj zwiedzajac fb wyskoczyla mi rellama wersji na telefon.oczywoscie nie ma mojego starego konta ale coz. zaczne od nowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png jesli bedzie opcja chcialabym liczyc na wasza pomoc.trzymajcie sie cieplutko no i witam serdecznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Katarina

Offline

#2 12-08-2015 o 10h55

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Straszne i smutne że straciłaś konto ! /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif

Ostatnio zmieniony przez kasia1152 (12-08-2015 o 10h56)

Offline

#3 16-08-2015 o 14h56

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

współczuje ci z całego serca nie wiem jak ja bym się czuła gdy bym straciła konto
/modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#4 19-08-2015 o 23h01

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Bardzo wspolczuje że musisz zaczynac od nowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Moze odpowiesz na kilka pytan zebysmy mogli Cie blizej poznac?
●Jak masz na imie?
●Ile masz lat?
●Czym sie interesujesz?
●Masz rodzenstwo?
●Ulubiony sport?
●Jakie masz hobby?
●Masz jakiegos zwierzaka?
Jesli chcesz to napisz na priv, chętnie odpowiem na Twoje pytania c:


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1