Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 16-07-2015 o 20h23

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Zawsze znajdzie się ktoś komu by przeszkadzał czyjś sukces lub w tym wypadku piękno. Jak chyba przy każdych wyborach miss są jakieś skandale. Większe lub mniejsze. Tym razem konkurs przeszedł w spokoju dzięki czemu organizatorzy byli bardzo szczęśliwi.
Kiedy jedna z kandydatek zyskuje tytuł i koronę wszystko zaczyna się sypać. Organizator ma wylew, jedna z kandydatek łamie nogę, ale to dopiero początek.
Nasza Miss Universe wplątała się w skandal i grozi jej niebezpieczeństwo. Dla jej dobra rząd postanawia ją gdzieś ukryć na jakiś czas. Idealnym  miejscem okazuje się dom córki generała. Dom dziewczyny która nienawidzi wszelkich konkursów piękności.
Obie dziewczyny bardzo się od siebie różnią. Lecz muszą dojść do porozumienia.

Regaulamin - Znamy i kochamy <3

***
Miss - majkel325
Córka generała -@positivemadwoman   


***
Link do zewnętrznego obrazka

II GODNOŚĆ II Ridley Mara Proctor
II DATA URODZENIA II 18 Kwietnia
II ZNAK ZODIAKU II Baran
II WIEK II 22 lata

II PŁEĆ II Kobieta
II ORIENTACJA II Biseksualna
II ROLA IIMiss

II K. OCZU II Piwne
II K. WŁOSÓW II Kasztanowe
II WZROST II 170 cm
II SYLWETKA II Szczupła

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć nam miłego pisania <3


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#2 16-07-2015 o 20h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Imię | Bridget
Drugie imię |  Evelyn
Nazwisko | Collins

Wiek | 21 lat
Płeć | ♀ Kobieta
Orientacja | Bi

Miejsce urodzenia | Chicago, USA
Data urodzenia | 23 listopada
Znak zodiaku | Strzelec

Kolor włosów | Jasny brąz/blond
Kolor oczu | Brązowy
Karnacja | Mleczno-miodowa

Kolczyki | Standard; Helix w prawym uchu
Tatuaże | Jaskółka na obojczyku
Znamiona | Mała gwiazdka na dole pleców

Ostatnio zmieniony przez positivemadwoman (17-07-2015 o 16h58)

Offline

#3 16-07-2015 o 20h42

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365


Ridley Mara Proctor

To za dużo, za dużo jak dla mnie. Tyle katastrof i zmian w ciągu zaledwie kilku godzin mogą człowieka wykończyć. Ja już powoli tracę siły. Mam ochotę otulić się kocykiem i udawać, że nic się nie stało, ale niestety nie mogę.
Z całym rozmazanym makijażem jechałam w obstawie do domu. Zaciskałam mocno w dłoni koronę i co chwilę kilka łez spływało mi po policzku. W końcu dojechaliśmy. Wpierw wyszli ochroniarze, sprawdzili dom i dopiero wtedy pozwolili mi wejść. Pognałam szybko do pokoju co nie było łatwe zważając na tą sukienkę. Wrzuciłam do walizek ciuchy, kosmetyki i buty. Mam nadzieję, że mój wyjazd długo nie potrwa. Kiedy się spakowałam pojechaliśmy na lotnisko. Tam wsiedliśmy w prywatny samolot i właśnie dopiero tam mogłam się przebrać i doprowadzić do ładu. Kiedy weszłam do tyciej łazieneczki i spojrzałam w lusterko przeraziłam się. Włosy potargane, makijaż cały pływa, sukienka pognieciona. Zmyłam makijaż i zrobiłam bardzo delikatny. Rozczesałam włosy i spięłam je w wysokiego koka. Zdjęłam delikatnie sukienkę i odwiesiłam ją do pokrowca. Ubrałam się w białą koszulę, czarne spodnie z wysokim stanem i czarną marynarkę. Wyszłam z tej kliteczki i usiadłam na swoim miejscu. Podarowali mi nowy telefon z nowym "bezpiecznym" numerem. Reszta podróży jakoś minęła i już po chwili stałam na ganku tej dziewczyny. Zapukałam mocno do drzwi kilka razy i czekałam aż ukaże się właścicielka.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#4 16-07-2015 o 21h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bridget Evelyn Collins

Godzina dziesiąta wieczorem. Siedziałam na kanapie w salonie czytając książkę, minęło około pół godziny, kiedy znudziło mi się to. Włączyłam telewizor, Wiadomości, akurat mówili coś o konkursie piękności, który się dziś odbywał, nie interesowały mnie ciekawostki o tym, jaka sukienka była najładniejsza oraz inne podobne bzdury, więc przełączyłam na inny kanał, na którym akurat leciał dosyć ciekawy film. Zaczęłam oglądać. Ani się nie obejrzałam, a minęła jedenasta. Nagle zadzwonił mój telefon. Ciekawe, co ktoś ode mnie chce o tak późnej porze. Odebrałam, okazało się, że mój tata dzwoni, ale w dosyć poważnej sprawie. Mianowicie miała u mnie zamieszkać jakaś dziewczyna, jak się później okazało Miss, ponieważ wplątała się w jakieś bagno i jakieś typy nie mające dobrych intencji śledzą ją. Miała się u mnie ukrywać. Zgodziłam się, jednak nie byłam zbyt szczęśliwa. Dopowiedziałam jeszcze, żeby uprzedzili ją o moich poglądach. Miała przyjechać jutro po południu. Pożegnałam się z tatą i wyłączyłam telewizję. Poszłam się wykąpać. Po wykonaniu wieczornej higieny położyłam się do łóżka, jednak dłuższy czas nie mogłam zasnąć. Co, jeśli nie zdążę przygotować jej pokoju i całego domu na jej przyjazd? Jeżeli się nie polubimy i atmosfera caly czas będzie drętwa? Mam nadzieję, że okaże się być miła i zaakceptuje moją orientację, bo to też może być duży problem. Zasnęłam, jednak nie spałam zbyt długo. Obudziłam się o wpół do ósmej. Od razu wstałam. Ubrałam się w dres i znoszoną bluzę. Zjadłam śniadanie. Zabrałam się do sprzątania. Zeszło mi to trochę mniej niż pięć godzin. Dobrze, teraz pora przygotować siebie samą na to spotkanie. Przebrałam się w czarne dopasowane jeansy z wysokim stanem i biały crop top na ramiączka z czarnym nadrukiem. Włosy dokładnie rozczesałam i związałam w wysoki koński ogon. Lekko się pomalowałam, używając do tego tuszu do rzęs, korektora i balsamu do ust. Ubrałam białe niskie conversy i ramoneskę. Wyszłam do marketu nieopodal mojego mieszkania i kupiłam sok, różne przekąski i inne produkty. Wróciłam do domu po półgodzinie. Zdjęłam buty i kurtkę i usiadłam na dywanie w salonie rozmyślając o tej dziewczynie. Z myślenia wyrwało mnie pukanie. Powoli poszłam do drzwi, westchnęłam. Otworzyłam je i zobaczyłam tą dziewczynę. Nawet nie wyglądała tak źle.
- Cześć, wejdź. - powiedziałam i gestem zaprosiłam ją do środka. Próbowałam się uśmiechnąć, ale nie mogłam. Ciągle na nią patrzyłam.

Offline

#5 16-07-2015 o 21h43

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ridley Mara Proctor

Stałam na zewnątrz i myślałam. Już wiem, że ta dziewczyna nie lubi konkurów piękności i tym podobnym rzeczy. Obawiam się, że możemy się z tego powodu nie dogadać bo ona będzie uprzedzona jak i moja orientacja robi swoje. Zaczęłam też myśleć nad konkursem. Jakim wariatem trzeba być aby napaść na niewinne Misski tylko dlatego, że kilkadziesiąt lat temu jedna z nich cię rzuciła. Pamiętam dokładnie wszystko, cały wieczór. Stałam na środku ze swoją przyjaciółką. Podekscytowane ściskałyśmy sobie dłonie i czekałyśmy na wynik. Zostałam ogłoszona zwyciężczynią. Okazało się, że nie transmitujemy od kilku minut, a po chwili zgasło światło i odcięto cały dopływ energii. I się zaczęło. Wylew, złamana noga i krzyki.
Z tych rozmyślań wyrwały mnie otwarte drzwi i dziewczyna stojąca w nich. Ha, będzie zabawnie. Weszłam powoli do środka wnosząc dwie walizki.
-Cześć. Nazywam się Ridley Proctor, miło mi cię poznać. Dziękuję, że pozwoliłaś mi się tu zatrzymać.- powiedziałam spokojnie i nałożyłam pięknu sztuczny uśmiech na moją twarzyczkę.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#6 16-07-2015 o 22h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bridget Evelyn Collins

Dziewczyna powitała mnie uśmiechem, lekko go odwzajemniłam i pomogłam jej wnieść walizki. Przedstawiła mi się. Popatrzyłam na nią.
- Ja jestem Bridget Collins. Miło mi Cię poznać. - poszerzyłam uśmiech ciągle patrząc w stronę Ridley. - Okej, to może pokażę ci mieszkanie. - powiedziałam i ruszyłyśmy w stronę łazienki, następnie kuchni, salonu, weszłyśmy na drugie piętro, pokazałam jej pokój rekreacyjny w którym jest komputer i różne inne rzeczy, drugą łazienkę, tym razem większą, moją sypialnię i na końcu korytarza również jej. Urządziłam ją jak najładniej, aby czuła się tu komfortowo.
- Tutaj jest twój pokój. Rozgość się. - lekko się uśmiechnęłam patrząc na nią. - Jeżeli będziesz głodna lub będziesz cokolwiek chciała, daj znać, będę w salonie. - powiedziałam i poszłam na dół. Nalałam sobie w kuchni szklankę soku i poszłam do salonu. Usiadłam na kanapie i pilotem włączyłam wieżę audio. Na średniej głośności, aby nie przeszkadzać gościowi słuchałam mocnej, metalowej muzyki dalej rozmyślając. W sumie, to nie wygląda na aż taką okropną. Może okaże się miła i zaprzyjaźnimy się? Hm, zaproponuję jej później obiad na mieście, może wtedy lepiej ją poznam.. Takie myśli kłębiły się w mojej głowie. A, i mam nadzieję, że nie jest homofobem, bo wtedy, to już kompletna klapa...

Offline

#7 16-07-2015 o 22h29

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ridley Mara Proctor

Kiwnęłam głową na słowa dziewczyny i dałam się oprowadzić po jej dosyć sporym mieszkaniu. Kiedy doszłyśmy do mojego pokoju, a dziewczyna sobie poszła padłam zmęczona na łóżko. Rozpakowałam swoje rzeczy do szafy i sprawdziłam telefon. Żadnych wieści. Może to i lepiej?
W końcu zdecydowałam iść zapoznać się z dziewczyną. Nie mogę mieć w niej wroga. Przynajmniej nie chcę. A najlepiej zacząć ją poznawać już teraz. Tak więc poprawiłam swój strój i zeszłam do salonu. Usiadłam obok dziewczyny na kanapie.
- To może się jakoś lepiej poznamy? Mam w sumie kilka pytań. Czy pracujesz? Masz chłopaka lub dziewczynę? I może sama coś opowiesz o sobie. Wolę wiedzieć jak najwięcej by uniknąć nieciekawych sytuacji.- powiedziałam i spojrzałam na nią.
Wdech i wydech. Spokojnie...Ona cię nie zabije, przynajmniej na razie. O ile ja nie zamorduje je poduszką gdy mnie zdenerwuje.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#8 17-07-2015 o 12h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bridget Evelyn Collins

Po niedługim czasie do salonu przyszła Ridley. Wyłączyłam muzykę, a ona w tym czasie usiadła obok mnie. Upiłam duży łyk soku pomarańczowego i podkuliłam kolana pod brodę. Dziewczyna wpadła na pomysł, żeby lepiej się poznać i zapytała mnie o kilka istotnych i mniej istotnych rzeczy. Postanowiłam odpowiedzieć na nie zgodnie z prawdą i nie owijać w bawełnę, przecież wszystko w końcu i tak wyjdzie na jaw. Nie było sensu kłamać, czy coś ukrywać. Westchnęłam.
- Nie pracuję. Ojciec wysyła mi dosyć pieniędzy, żebym mogła kupić różne potrzebne mi rzeczy i o nic się nie martwiła. - powiedziałam patrząc na dziewczynę z lekkim uśmiechem. - Nie mam ani chłopaka, ani dziewczyny, ale musisz wiedzieć, że nie interesują mnie chłopcy.  powiedziałam już bez uśmiechu, jednak patrząc ciągle na dziewczynę. - A! I jest jeszcze jedna rzecz, o której musisz wiedzieć. Często mam bezsenne noce, więc nie zdziw się, jak zobaczysz mnie w środku nocy przed telewizorem. - zakończyłam opowiadanie o sobie cicho się śmiejąc. - Dobrze, teraz ty opowiedz o sobie. - posłałam uśmiech dziewczynie. Jestem naprawdę bardzo ciekawa co ona powie i co sądzi o mnie.

Offline

#9 17-07-2015 o 12h54

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ridley Mara Proctor

Dziewczyna dosyć szybko odpowiedziała na moje pytania. Okey, nie pracuje i interesują ją dziewczyny. I tu mnie zaskoczyła. Myślałam, że chodzi z jakimś napakowanym głupkiem. Widać nie warto oceniać na pierwszy rzut okiem.
- Nie wiem co ci powiedzieć... Pracowałam przed wyborami w redakcji  jako stażystka w dziale z modą. Później wybory i tak dalej... Sama nie mam dziewczyny ani chłopaka. I mnie również interesują dziewczyny. - powiedziałam spoglądając na nią.- Okey. Ja chodzę biegać bardzo wczesnym rankiem. To chyba tyle. No chyba, że masz jakieś pytania.
To będzie trudne. W sensie początki mogą być niezręczne. Nie wiemy o sobie za dużo jak i każda z nas ma pewne wyobrażenia co do tej drugiej. Nie będzie to łatwe zadanie, ale skoro wytrwałam jakoś ten zamach to to też powinnam przeżyć.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#10 18-07-2015 o 18h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bridget Evelyn Collins

Pokiwałam głową z lekkim uśmiechem, nawet nie miałam pomysłu co powiedzieć. Panowała niezręczna cisza. Wiadomo, początki są trudne (w tym przypadku bardzo), ale miejmy nadzieję, że tylko początki. Wypiłam resztę soku, a szklankę odłożyłam na mały stoliczek stojący przed kanapą. Oparłam brodę na kolanach, rozglądałam się we wszystkie strony, nie wiedząc co powiedzieć. Westchnęłam.
- Jesteś głodna? - popatrzyłam na Ridley lekko się uśmiechając. - Możemy pójść na miasto coś zjeść, przy okazji może pokażę ci jakieś ciekawe miejsca... - dodałam niezbyt pewna swojej decyzji. Może pomyśli, że jej się narzucam? No dobra, Bridget, spokojnie, bądź optymistką. Przecież wszystko jak na razie jest dobrze, nic złego się nie stało. Zresztą, prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak jest tak małe, że to prawie niemożliwe. Trzeba mieć dobre nastawienie. Uśmiechnęłam się sama do siebie.

Offline

#11 30-07-2015 o 22h48

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ridley Mara Proctor


Panowała długa, niezręczna cisza. Obie nie wiedziałyśmy co powiedzieć. No bo nagle nie zaczniemy się sobie zwierzać jak byśmy się znały od urodzenia. Znamy się ledwo godzinę, a i tak jest lepiej niż przypuszczałam. No bo  w końcu się jeszcze nie pokłóciłyśmy. Więc chyba lepsza cisza niż kłótnia na tym etapie znajomości. W pewnym momencie Bridget zapytała się czy jestem głodna. W sumie byłam. Ostatni posiłek jadłam wczoraj rano. Jednak jako jedna z Missek nauczyłam się kontrolować głód. Przydatna umiejętność.
- Trochę jestem.  To dobry pomysł by gdzieś wyjść.- powiedziałam i wstałam z kanapy.
Poszłam na przedpokój i założyłam buty. Wzięłam torbę i poczekałam na dziewczynę. Gdy ta była gotowa wyszłyśmy z mieszkania.
- Prowadź.- szepnęłam.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#12 01-08-2015 o 15h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bridget Evelyn Collins

Uśmiechnęłam się na jej odpowiedź i poszłam za nią do przedpokoju, założyłam trampki i ramoneskę i wzięłam swoją dużą czarną torebkę, do której włożyłam telefon, portfel i inne potrzebne rzeczy. Wyszłyśmy z mieszkania, a ja zamknęłam za nami drzwi. Zeszłyśmy po schodach na dół, aby wyjść z budynku. Ruszyłyśmy w stronę wyjścia z posesji, wyszłyśmy, po czym poszłyśmy do miasta. Pokazałam Ridley park, centrum handlowe, różne kluby, zabytki i inne fajne miejsca, po czym poszłyśmy do centrum, gdzie znajdowała się moja ulubiona restauracji. Weszłyśmy do środka i usiadłyśmy przy pierwszym wolnym stoliku. Uśmiechnęłam się do dziewczyny. Po chwili podszedł do nas kelner, ja zamówiłam penne ze szpinakiem i serem, do tego wodę. Popatrzyłam na dziewczynę, czekając, aż i ona zamówi jedzenie, kiedy kelner odszedł, popatrzyłam na nią.
- Wolisz siedzieć dziś wieczorem w domu, czy jeszcze gdzieś pochodzić? - powiedziałam pełna ciekawości nie odrywając od niej wzroku.

Offline

#13 11-08-2015 o 01h09

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ridley Mara Proctor

Dziewczyna dobrze sprawowała się w roli przewodnika. Pokazała mi ciekawe miejsca, którym chętniej przyjże się z bliska. Jednak ostatniecznie zawitałyśmy do centrum gdzie znajdowała się restauracja. Usiadłam na swoim miejscu i przejżałam kartę. Zamówiłam sałatkę z fetą i czerwone wino. Kelner przyjął zamówię i sobie poszedł.
Zastanowiłam się chwile nad odpowiedzią na pytanie.
- Sama nie wiem. Z jednej strony jestem trochę zmęczona, a z drugiej chętnie bym się jakiegoś drinka napiła. Chyba decyzje pozostawiam tobie. - odparłam z lekkim uśmiechem.
Muszę przyznać dziewczyna była intrygująca. Miała w sobie to coś przez co trudno było oko oderwać.
- Może na czas oczekiwania powiemy coś jeszcze o sobie nawzajem. Jakoś jestem ciekawa ciebie, że tak to nazwę. Twój ojciec cię zachwalał i nie chciał milknąć gdy mówił o tobie.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#14 22-08-2015 o 15h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bridget Evelyn Collins

Uśmiechnęłam się do dziewczyny po jej odpowiedzi, po czym zaczęłam się głęboko zastanawiać. Skoro zostawiła mi decyzję, to musiałam się dobre zastanowić co zrobić. Po niedługich rozmyślaniach, zdecydowałam, że po podróży potrzebuje ona trochę odpoczynku i na jakąś imprezę wybierzemy się kiedy indziej, tak też powiedziałam. Kelner przyniósł nasze zamówienie, więc ze smakiem zabrałam się za jedzenie makaronu.
- Hm, w sumie nie wiem, co mogę jeszcze powiedzieć o sobie. Często mój przyjaciel Andrew siedzi u mnie całą noc i oglądamy filmy obżerając się niezdrowym jedzeniem. - uśmiechnęłam się, ale popatrzyłam na nią, więc szybko dodałam: - Nie martw się, on jest gejem. - zachichotałam.
- Dobra, teraz twoja kolej. - uśmiechnęłam się biorąc do ust kolejną porcję makaronu patrząc na dziewczynę z zaciekawieniem.

Offline

#15 23-08-2015 o 19h40

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ridley Mara Proctor

Pokiwałam głową na jej wiadomość. Może ma dziewczyna trochę racji. W końcu też nie wiadomo na ile tutaj zostanę, a nie zapowiada się to tydzień lub dwa tylko chyba dłużej. A imprezy nie uciekną. Odpoczynek dobra rzecz i dobry pomysł. Nawet teraz czuję się trochę zmęczona mimo iż spałam podczas podróży. Mimo to emocje chyba najbardziej męczą.
Na wiadomość o przyjacielu uśmiechnęłam się nieznacznie. A kiedy dodała, ze jest gejem nie wiem czemu, ale ulżyło mi trochę. Dziwne.
- Ja też nie wiem....Hm..Okey już wiem. Byłam jedną z kilku kandydatek, która jadła więcej niż suchary i watę. Jasne nie jadłam jakiegoś niezdrowego jedzenia tylko przeważnie jakieś lekkie rzeczy. A coś co ci mogę powiedzieć poza konkursem to to, że chciałam przetestować kiedyś swoje umiejętności fryzierskie i w rezultacie spaliłam koleżance połowę włosów na głowie. Miała piękne długie, a skończyłam z krótkimi. - powiedziałam z uśmiechem.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1