Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 23-07-2015 o 17h51

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Moją zwiewnie ubraną miss dorwał ciepły letni wiatr. //photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46131.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#27 23-07-2015 o 20h28

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46141.jpg


1. Stylizacja róż, falbanki, i przeróżowane.xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46142.jpg


2. Stylizacja Coś w stylu  Kawaii i Wiele odcieni różu.


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#28 23-07-2015 o 23h29

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Postanowiłam zrobić coś w różu xD Było ciężko, wylałam krew pot i łzy w tę stylizację. Wiem, że jest wiele nie pasujących odcieni, ale akurat odpowiadał mi styl danego przedmiotu do kolejnego. Trochę fioletu i bieli tez się znajdzie.
Starałam się stworzyć coś w stylu lalki - delikatnej, porcelanowej.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/gd/46154.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#29 24-07-2015 o 11h30

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Moja miss to dama. Jako iż żyje na przełomie XX i XXI wieku, gdzie kolorowe włosy nikogo nie dziwią, pozwoliła sobie je zafarbować na kolor różowy, który jest jej ulubionym. Właśnie przechadza się ścieżką w swoim różanym ogrodzie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42918.jpg

Offline

#30 27-07-2015 o 11h16

Miss'nieobczajona
kinia1221
Rosette jest przeklęta :0
Miejsce: Ask.Fm
Wiadomości: 26

//www.missfashion.pl/profile/kinia1221,269646.htm#/modules/dressing-room/#

Już po występie .Cała widownia jest zachwycona występem na lodzie .Angelica już przebiera się ,po udanym widowisku .Za chwilę wyjdzie ponownie ,na scenę tylko tym razem pożegnać się z fanami .Przebrała tylko buty ,założyła cudną różową biżuterię i już w blasku fleszy żegna się z widownią obsypana pięknymi kwiatami i prezentami !

Ostatnio zmieniony przez kinia1221 (27-07-2015 o 11h34)


Offline

#31 27-07-2015 o 16h10

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Samantha z zamiłowania i zawodu była baletnicą. Kiedyś wielka przeciwniczka koloru różowego, teraz jego największa zwolenniczka. Choreografka oraz stylistka to były jej bardzo dobre przyjaciółki także zawsze dostawała rolę w swoich ulubionych kolorach.
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46316.jpg
Różowa chusta była częstym elementem jej stroju, na scenie dodawała jej majestatyczności, w stylizacjach codziennych miała bardziej praktyczne zastosowanie, gdy było chłodno okrywała nią ramiona, zaś gdy świeciło słońce zarzucała ją na głowę.
Samancie jednak tak odbiło, że z różowym w ogóle się nie rozstawała.
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46317.jpg
Dalej nie może pojąć dlaczego wszyscy są na nią tak wściekli. Według niej róż był idealnym kolorem, aby ubrać go na pogrzeb babuni.

Offline

#32 29-07-2015 o 21h04

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Przedłużam konkurs do trzeciego sierpnia, do godziny dwudziestej.


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#33 31-07-2015 o 18h17

Miss'nieobczajona
kinia1221
Rosette jest przeklęta :0
Miejsce: Ask.Fm
Wiadomości: 26

Pineapple napisał

Przedłużam konkurs do trzeciego sierpnia, do godziny dwudziestej.
Suuuuuuuuper! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Offline

#34 31-07-2015 o 18h30

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

kinia1221 w czasie trwania konkursu dodajemy tylko posty ze zgłoszeniami, upominam.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#35 31-07-2015 o 23h09

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

skoro konkurs przedłużany to skorzystam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42945.jpg

Pierwsza stylizacja dość delikatna inspirowana przechadzką po ogrodzie w jakimś XIX wieku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Druga natomiast zgoła odmienna- inspiracją była jabłoń oraz Adam i Ewa

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46611.jpg

Offline

#36 01-08-2015 o 09h52

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

No więc przedstawiam wam moją księżniczkę. Uwielbia kolor różowy, toteż ubiera się głównie w tym kolorze. Uwielbia zbierać kwiaty i przechadzać się po parku.
//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43542.jpg


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#37 01-08-2015 o 18h11

Miss'nieobczajona
Susan02
...
Wiadomości: 15

Oto mój ogród:
//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46646.jpg
Zbliża się właśnie burza, dlatego niebo jest ciemne. Ogród należy do wielkiej fanki koloru różowego. Niestety zawiał mocny wiatr, dlatego jej kochane róże ( znajdują się w innej części ogrodu ) straciły płatki, a je przywiało aż tu. Różowy motyl szuka kryjówki, a tego samego koloru wróżka zabezpiecza drzewa przed wichurą i burzą.

Offline

#38 01-08-2015 o 18h41

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Wprawdzie nigdy nie tworzę różowych stylizacji, by nie zlewać się z kolorystyką strony, ale czemu by nie spróbować?

Kim jest ta tajemnicza kobieta? Postronni zwą ją ,,Kobietą z jajem". Pojawia się wszędzie tam, gdzie ludzkość potrzebuje pomocy. Bezszelestnie zakrada się do siedzib swych wrogów budząc wśród nich przerażenie i chaos. Sama przemierza świat, by oczyścić go z wszelkiego plugastwa. Nieznane jest jej imię, ni ród, ni kraj, lecz to dzięki niej zwykli zjadacze chleba mogą spać spokojnie. Oto ona- pół róż, pół człowiek, pół jajko ^^

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (01-08-2015 o 18h42)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#39 02-08-2015 o 17h54

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Różowego nie lubię i wystrzegam się go jak ognia, ale jakoś udało mi się zrobić stylizację, która mi się podoba ^^"

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/gd/46714.jpg

Oto piękna anielica, która każdą wolną chwilę spędza, przechadzając się po sadach pełnych kwitnących drzew.

Offline

#40 02-08-2015 o 20h05

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46719.jpg

Zachodzące słońce sprawia że niebo wydaje się różowe. Nie tylko niebo, ale cała roślinność w lesie również przybrała kolor różowy

Offline

#41 03-08-2015 o 14h12

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/gd/46779.jpg
Usunęłam moją poprzednią stylizacje bo przestałam mi się podobać. Teraz wstawiam kolejną, Jest to młoda, piękna dziewczyna, która  wyszła na zewnątrz by zaczerpnąć świeżego powietrza:) Jej strój nabrał niesamowitej lekkości od powiewu wiatru.


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#42 03-08-2015 o 15h14

Miss'ok
Liliana04
...
Miejsce: W odległej galaktyce.
Wiadomości: 65

Moja miss:
//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46784.jpg
Dziewczyna jest łyżwiarką, właśnie przebrała buty na łyżwy, a w dłoni trzyma kurtkę. To niebieskie z tyłu to śnieg i mróz.


I love cats, and cats love me...

Offline

#43 03-08-2015 o 15h44

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ( wymyśloną przeze mnie ) księżniczkę różu!
Jest następczynią tronu różu. Niestety nie odziedziczyła po matce różowych oczów, lecz ona z tego powodu jest wesoła. Nie robi też sobie całkowicie różowych makijaży! Skandal! Na ramieniu ma swoje ulubione zwierzątko, Rózię. W ręku trzyma łuk, ponieważ uczy się z niego strzelać. A oto i ona:
  //photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46791.jpg

Teraz pokażę Wam pokój pewnej fanki różu. Uwielbia też koty. Na ziemi leżą jej ulubione zabawki z dzieciństwa; zabawkowy zestaw do herbaty i różowy, pluszowy kotek. Na biurku leży babeczka i koktajl. Jest też pupil dziewczynki; biały króliczek.
- Szkoda, że nie jest różowy... - wzdycha jego właścicielka
  //photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46792.jpg

Offline

#44 03-08-2015 o 16h24

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

To ja wrzucę jeszcze drugą stylizację luźno inspirowaną porankami spędzonymi na spacerach po ogrodzie ^^ Muszę powiedzieć, że bardzo spodobało mi się tworzenie stylizacji w tym kolorze- jest taki pocieszny :3

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (03-08-2015 o 16h27)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#45 03-08-2015 o 16h59

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Bałam się, że się nie wyrobię, ale jest :') Jest to naprawdę stara stylizacja (z eventu Halloween), ale mam do niej duży sentyment, jest to moja ulubiona stylizacja. No i jest praktycznie cała różowa.
http://i60.tinypic.com/28s1pp5.png

Przedstawia tak jakby zobrazowanie tego, że ludzie nie dbają o środowisko. Suknia miss jest całą roślinnością świata a ogień symbolizuje zagrożenia środowiska spowodowane z winy ludzi. Miss próbuje ugasić róże, ale przez opaskę (lub bandaż, czy coś innego, nie wiem o.o) na oczach nie uda się jej to. Skrzydła to umierające rośliny, a rękawiczki miały przestawiać zniszczoną ziemię, ale różową by pasowało pod kolor ;3
To trochę skrócony opis całej postaci, ale myślę że opisałam wszystko co najważniejsze. Ja wiem, że ta różowa sukienka jest mało różowa, ale chyba nie zostanę zdyskwalifikowana.


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#46 09-08-2015 o 07h05

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Trzeciego dnia tego miesiąca (jakim cudem posta mówiącego o zakończeniu konnkursu  jeszcze nie napisałam to nie wiem. Ehh, to moje roztrzepanie) czas na zgłaszanie stylizacji i deco dobiegł końca. Wyniki pojawią się wraz z nagrodami niebawem. A tymczasem - macie jakieś faworytki?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#47 09-08-2015 o 08h23

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Jeżeli o mnie chodzi
to z deco zdecydowanie Ophaal

a stylizacja Jessica23 i jej Jigglypuff


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#48 09-08-2015 o 18h34

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Mnie z kolei urzekła stylizacja spsr :3


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#49 09-08-2015 o 19h24

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Deco: Ophaal
Miss: spsr, Lahlae, Saeniver, @Zupka i Ojsa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#50 09-08-2015 o 21h07

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

Mi najbardziej podoba się stylizacja Tayuri i Lahlae

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3