Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 16-07-2015 o 18h26

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Jednorazowy konkurs miss i deco

Magia Różu!

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45680.jpg

Różowe stylizacje dosyć rzadko pojawiają się na MF. Za dużo tu różu, a zapewne większość z was nie chce by miss zbyt bardzo się stapiała z otoczeniem. Tym razem jednak musicie bardziej wpasować miss w kolorystykę Królestwa Różu. A więc większa część jej stroju musi być... RÓŻOWA! xD Oczywiście nie cały strój musi być w tym pięknym kolorku, ale co najmniej jego połowa. Objętościowo. xD Możecie też zrobić pomieszczenie deco, w którym dominującym kolorem będzie róż.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45681.jpg

Regulamin konkursu

1. Przede wszystkim przestrzegaj regulaminu forum oraz miniregulaminu działu!
2. Możesz zgłosić jeden pokój (ogródek) oraz/lub dwie (albo jedną) stylizacje
3. Krótki albo długi opis. Jak wolisz.
4. Konkurs kończy się pierwszego sierpnia o godzinie dwudziestej. Mogę przedłużyć... Ale nie muszę.
5. Pomieszczenie (bądź przestrzeń dworowa) MOŻE zawierać widoczną miss.
6. Wstawiamy tutaj pobrany obraz pomieszczenia - pobrany za pomocą odpowiedniego przycisku, bądź zwyczajnie zescreenowane. A miss przyjmuję jako zdjęcia z szafy. Jeśli tło będzie białe, a nie przeźroczyste, licz się z tym, że na ewentualnym dyplomie będzie nie najładniejszy obszar wokół miss. Nie chce mi się nigdy porządnie wycinać tła.
7. [Odnośnie stylizacji] Nie możecie użyć więcej niż czterech siedemnastych całego stroju rzeczy będących z jednego kompletu, bądź od tej samej gwiazdy.
8. Nagrody to pewnie będą dyplomiki... A może i jeszcze coś. Nie wiem.
9. Na nagrody i wyniki będziecie musiały czekać coś pomiędzy 1 dniem a 3 tygodniami. Ale myślę, że w 2 tygodnie się spokojnie wyrobię.
10. Odcień (odcienie) różu dowolny. ALE PRZYPOMINAM, ŻE RÓŻOWY TO RÓŻOWY, A NIE NA PRZYKŁAD JASNOSZARY!
11. W razie wątpliwości - zapraszam na PW, wiem, że miejscami mogłam pisać troszkę... Nieskładnie.

Przykładowa stylizacja:

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45682.jpg

Dobrej zabawy i weny życzę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (18-07-2015 o 18h37)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#2 16-07-2015 o 19h48

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Jeeej! Konkurs dla mnie! XD

Jak pewnie część z Was wie (ponieważ żalę się na każdym kroju) postanowiłam nie wydawać MM do KH, więc nie raczej biorę udziału w konkursach, ale akurat tutaj mam gotową stylizację, która tylko czekała na ten moment XD

Przedstawiam Wam porcelanową laleczkę baletnicy:

//photo.missfashion.pl/pl/1/42/moy/33449.jpg

Offline

#3 16-07-2015 o 20h08

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja tam lubię różowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

1. Letnia, piknikowa, różowa stylizacja. No i oczywiście rude włosy, bo uwielbiam na przekór wszystkim łączyć je z różem;)

Link do zewnętrznego obrazka

2. Najbardziej różowy pokemon - jigglypuff. Nic tylko schrupać!

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#4 16-07-2015 o 20h25

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja uwielbiam różowy, różowy jest świetnym kolorem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Super, że nie wymagasz 100% różowego na ubraniach i dodatkach, mogłam dzięki temu dorzucić niebieski. Połączenie różu i niebieskości jest prześliczne.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#5 16-07-2015 o 20h42

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Bardzo lubię różne odcienie różu, ale na MF używam ich rzadko. No i akurat tak się złożyło, że moja obecna stylizacja pasuje, więc korzystam z okazji. Była robiona pod bluzkę, którą kupiłam przypadkiem (</3) i ma przedstawiać, mniej więcej, modę pierwszej dekady XX wieku.


//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45704.jpg

Offline

#6 16-07-2015 o 20h59

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45709.jpg


Kocham róż i sama jestem posiadaczką różowego tatuażu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png konkurs jest genialny :*


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#7 16-07-2015 o 21h01

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Cóż, ja tam mam sporo różowych stylizacji, problem był co najwyżej z gatunku; "Którą wybrać?". Gorzej było z pokojem, ale też sobie poradziłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie przedłużając dłużej wstępu, przejdźmy do stylizacji. Jest bladoróżowa, ale nazywa się "Czarne kokardki", ponieważ to one miały w tej stylizacji przyciągać wzrok ;]
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/gd/42818.jpg

A teraz rzecz trudniejsza, czyli pomieszczenie. Nie ma w nim zbyt wielu mebli, ponieważ nowi właściciele dopiero się wprowadzają. Za to mają dużo różowych kwiatków, ponieważ wszyscy ich znajomi zgodnie ze starym zwyczajem dawania roślin komuś, kto wprowadza się do nowego domu. A od sąsiadki dostali ciasteczka domowej roboty (leżą na stole). Wszyscy domownicy (łącznie z kotem) są na wyższym piętrze.
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/gd/45708.jpg

Offline

#8 16-07-2015 o 21h55

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Właśnie ostatnio zrobiłam taką różową stylizację.
Jest to arystokratka, która wybrała się na Royal Ascot. Jest to wielkie wydarzenie w brytyjskim kalendarzu sportowym i towarzyskim. Te słynne wyścigi konne mają już 300 lat. Wszystkich obowiązuje dress-code, dla pań obowiązkowe są kapelusze.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/gd/45710.jpg


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#9 17-07-2015 o 11h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45729.jpg

To moja Balerina

Tą o to kreacje zrobiłam na Święta Bożego Narodzenia gdy tylko pojawiły się gwiazdy.Zapomniałam o niej zupełnie ale gdy pojawił się tek o to konkurs od razu sobie o niej przypomniałam.

Offline

#10 17-07-2015 o 19h38

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45750.jpg
Stworzyłam tę stylizację już bardzo bardzo dawno i bardzo bardzo ją lubię, więc pomyślałam, że się przyda.

Offline

#11 18-07-2015 o 10h32

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Moja niechęć do różowego jest tak głęboko zakorzeniona (wynika to z tego, że róż strasznie zgrzyta z moimi rudymi włosami i w różowych ubraniach ogólnym kolorytem przypominam wyszorowanego prosiaka), że na MF używam go bardzo rzadko, jeśli nie wcale. Jakiś czas temu zrobiłam stylizację inspirowaną amerykańską modą lat pięćdziesiątych dwudziestego wieku, lekką, radosną i optymistyczną po zakończeniu wojny, i przypadkiem wyszła mi różowa, więc do tej pory leżała w szafie nieużywana. No i proszę, przydała się.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45769.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#12 18-07-2015 o 11h54

Miss'Żółtodziób
Ywen
Mówienie prawdy nie jest proste ani łatwe, dlatego tylko najlepsi tego próbują
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 2

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45770.jpg

Jestem wielką miłośniczką fantasy, pastelowych kolorów oraz długich zwiewnych kreacji. Moją domeną jest elegancja, dopasowanie ubrań i jak najmniej krzykliwych barw. Nie lubię szokować i kieruje się umiarem. Kontrast dla różowej sukni stanowią złote dodatki, w postaci ciężkiego naszyjnika oraz kolczyków podebranych którejś z gwiazd. W każdym moim outficie jest nawiązanie do tematyki fantasy, w tym padło na drewnianą różdżkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#13 18-07-2015 o 16h23

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Nie jestem fanką różu, ale jedną stylizację miałam, więc oto i ona:
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45795.jpg
Jest to różowy kwiat z robaczkiem.


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#14 18-07-2015 o 17h33

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

moja miss ma bardzo rockową duszę ale została zmuszona przez rodziców do ubrania słodkiego ubrania na urodziny babci . zgodziła się przebrać ale makijażu zanicnie chciała zmywać ; <
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45800.jpg

Offline

#15 18-07-2015 o 21h23

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45824.jpg
miss przedstawia misz masz wszystko co znalazłam różowego w szafie.Jest kapelusz,suknia,kwiaty które przyciągają motyle,welon i zasłona z tyłu.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#16 18-07-2015 o 23h07

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Sama bardzo lubię różowe stylizacje, ale często słyszę, że i tak samo forum jest zbyt słodkie i spotyka mnie wielka krytyka xd

Moja miss jest lekkim aniołem kwiatu wiśni.
http://i57.tinypic.com/vngj6c.png


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#17 19-07-2015 o 09h32

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Przypominam, że różowy to różowy, i stylizacje nie będące różowe co najmniej w połowie nie będą brane pod uwagę. Tak, Yven, to zwłaszcza do Ciebie.
Chociaż zawsze uznaję, że mogłyście mieć źle ustawione kolory komputera, i chociażby fiolet uznać za róż. Pozwalam więc wszystkim tym, którzy nieróżową stylizację miss wstawili tutaj, wstawić jeszcze drugą, już różową. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Bardzo się cieszę, że będę miała z czego wybierać, oby tak dalej! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dobrej zabawy! ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#18 19-07-2015 o 10h35

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Przyznam się że nie jestem pewna czy moja stylizacja przejdzie jako ta różowa, bo ten odcień jest taki trochę kontrowersyjny...zobaczy się.

Link do zewnętrznego obrazka

Moja Miss natomiast udowadnia, że różowy pomimo tego, iż jest delikatnym kolorem, który kojarzy się większości ze słodkością nie koniecznie noszony jest tylko przez małe dziewczynki. Jest ona waleczną wojowniczką, która pomimo swojego słodkiego różowego opakowania jest waleczna i silna.

Offline

#19 19-07-2015 o 18h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie ukrywam, że róż to mój ulubiony kolor, toteż szykowanie stylizacji było największą przyjemnością. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
"IDZIEMY W RÓŻ" (by Mushu "Mulan 2") A co pasuje do różu lepiej niż.. róż? Stąd nawet włosy i makijaż w tej kolorystyce. ♥ (no i odrobina bieli, która dodaje lekkości)
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#20 19-07-2015 o 20h21

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Link do zewnętrznego obrazka

Amy jest małą dziewczynką, która od zawsze marzyła o tym, żeby kiedyś zostać zawodową baleriną. Czasami przebiera się za nią, zamyka oczy i tańczy ze swoim ulubionym misiem wyobrażając sobie, że jest na scenie.

Tak wiem... stylizacja nie w moim stylu, ale wyjątkowo postawiłam na minimalizm. Jakoś chciałam, żeby to było delikatne. Tak delikatniedelikatne. Wyszło chyba ciut za bardzo, no ale...


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#21 20-07-2015 o 00h21

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Annie, jest cóeka państwa Thompdownów, znanych we wsi, jako rodzina medyczna. Mąż oraz żona są znanimi lekarzami na cały kraj. Wychowują oni 5-letnią dziewczynke, która kocha róż. Ostatnio wymusiła na rodzicach kupno jej rózowych obcasów. Gdzie idzie, to sypie różowym brokatem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45899.jpg


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#22 20-07-2015 o 20h26

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Moja stylizacja przedstawia wodną nimfę , która gra na swej harfie tak piękne melodie , że zwabia nimi mężczyzn , którzy nieszczęśni toną w głębokiej wodzie stawu w środku lasu. Woda tego stawu jest delikatnie różowa a czasami nawet biała a atmosfera wokół niego romantyczna i słodka. Na wiosnę wyrastają tu kwiaty , które wzywane melodią harfy wydzielają przecudny , słodki zapach . //photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45966.jpg

Offline

#23 21-07-2015 o 13h26

Miss'nieobczajona
Ketnis
...
Wiadomości: 40

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45998.jpg
    Moja miss jest kwiatem;) Różowym kwiatem oczywiście;)
Nie umiałam zrobić białego tła a byłam akurat u fryzjera i zrobiłam screena;)
mam nadzieje, że takie zdj bez bialego tła sie liczy;)

Ostatnio zmieniony przez Ketnis (21-07-2015 o 13h28)


hm

Offline

#24 21-07-2015 o 15h47

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Kenijska dziewczyna uwielbiająca kolor różowy .Wybiera się na pokaz mody i jest przekonana że pięknie wygląda. Co w istocie jest prawdą.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46014.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#25 23-07-2015 o 11h08

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Link do zewnętrznego obrazka
Przedstawiam Wam królową wszystkich słodkości, a w szczególności- babeczek. Jej ulubionym smakiem jest truskawkowy, dlatego ubrana jest w różowe ubrania. W razie ataku niedobrego smaku i spalonych babeczek ma babeczkową włócznię oraz srebrne  elementy zbroi.


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3