Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 07-07-2015 o 17h43

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Witam wszystkich!
Ostatnimi czasy podobają mi gry 2D rpg, więc postanowiłam zrobić konkurs o tej tematyce.
Pewno większość lubiących anime czy gry słyszała o tytułach takich jak "Ib", "Mad Father", "Corpse Party" czy "Ao Oni". To tylko kilka tytułów z bardzo długiej listy gier. Najwięcej popularności zdobyły gry z gatunku horror, ale każdy znalazłby coś dla siebie. Tytułów jest o wiele więcej, ostatnio natrafiłam na dość ciekawy blog gdzie zostaje przybliżonych sporo tego typu gier, [KLIK]

Przykładowa stylizacja


  Mini regulamin ;3
1. Konkurs trwa do 21 lipca, tydzień później ogłoszę wyniki.
2. Należy zapoznać się z regulaminem forum i działu oraz przestrzegać go.
3. Można zgłosić 1 lub 2 cosplay'e.
4. Prosiłabym by przy każdej stylizacji był conajmniej jeden obrazek/zdjęcie postaci którą sie przedstawia i conajmniej dwuzdaniowy opis.
5. Stylizacja miss powinna być zdjęciem z szafy (nie ze sklepowej przymierzalni), nie wolno poddawać jej obróbce graficznej. Wolałabym by nie miały tła, bo tak łatwiej zrobić dyplomy.
6. Mile widziane są własne interpretacje stroi postaci.

http://i61.tinypic.com/2nmyog.jpg

  Przewidywane nagrody
1 miejsce- Rysunek całej wygranej stylizacji dowolną techniką + sygnaturka
2 miejsce- Chibi stylizacji lub portret + sygnaturka
3 miejsce- sygnaturka


A tutaj trochę gier z których można wziąć postacie (dla tych leniwych którym nie chce się klikać w link)


  POWODZONKA ;D

Ostatnio zmieniony przez Diduś-Chan (07-07-2015 o 17h49)


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#2 07-07-2015 o 18h57

Miss'całkiem całkiem
Yumek
...
Wiadomości: 167

Przybywam!
http://i57.tinypic.com/10r1vyw.png

Jest to cosplay Aki z Misao.
Przedstawiłam ją w stroju, który mógłby być zapasowym mundurkiem. Kij zastąpiłam mieczem, by wprowadzić do stylizacji zamęt i kontrast. Wygląda na lekko obłąkaną, a  czarną mgłę dookoła niej interpretuję jako wszystkie negatywne emocje, które Aki w sobie ukrywa.
I to tyle ^^
http://s3.zerochan.net/Aki.%28F%29.240.1430100.jpg

Offline

#3 08-07-2015 o 00h18

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

A ja przedstawię inspiracje/cosplaye z dwóch gier, w które osobiście nie grałam, ale obejrzałam gameplaye z nich na YT (u Disowskyy).

W takiej kolejności, w jakiej oglądałam, więc najpierw wdzięczny horrorek The Witch's House i główna bohaterka - Viola.
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45149.jpg
Strój nie jest idealnym odwzorowaniem bohaterki - starałam się tu przedstawić jak najwięcej postaci i przedmiotów, które można odkryć w czasie gry. (Kto grał/oglądał, ten pewnie się zorientuje, reszcie nie będę zdradzać, bo mogę przy tym zaspoilerować ważne wydarzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )



Jako druga Miss Yui Shinshido z Corpse Party.
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45154.jpg
Nauczycielka o charakterze anioła :]

Ostatnio zmieniony przez KimKas (08-07-2015 o 00h20)

Offline

#4 13-07-2015 o 19h17

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

IRISU SYNDROME
2 wersje z powodu trudności z kapeluszem

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45493.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45494.jpg
Z tego obrazka wzięłam króliczka którego ma w ręku.
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#5 14-07-2015 o 00h44

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

UWIELBIAM INDIE HORROR RPG GAMES! Dałaś mi świetny pretekst, żeby zrobić trochę dojrzalszą wersję Ayi, która jest bohaterką mojej ulubionej gry - Mad Father. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Nieodłącznym atrybutem jest oczywiście "mini chainsaw" oraz króliczek Snowball.

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45528.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#6 14-07-2015 o 11h57

Miss'nieobczajona
kasidi63
...
Wiadomości: 41

Mary i IB
nie gram w gry rpg ale jak zobaczyłam te postacie to mnie urzekły.
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45538.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45537.jpg
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez kasidi63 (14-07-2015 o 11h59)


                           //photo.missfashion.pl/pl/1/58/gd/45755.jpg
Zapraszam do przeczytania mojego opowiadania na forum:

//www.missfashion.pl/forum/t6547,1-vaiolet-krymina%C5%82-dramat.htm#p388666

Proszę o uczciwą ocenę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#7 15-07-2015 o 00h53

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Również nie gram w akurat tego typu gry, ale postanowiłam spróbować swoich sił. Oczywiście urzekła mnie pewna urocza osóbka, więc starałam się ją odwzorować, no ale przecież Nine nienawidzi mnie tak mocno, że nie znalazłam NIC pasującego, więc jest po mojemu.~
Irisu Syndrome.

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45582.jpg

Inspirowałam się wieloma obrazkami, oczywiście od wujka google, stwierdziłam, że kapelusz może mieć w dłoni, skoro na głowę i tak nie ma nic sensownego :<

Offline

#8 15-07-2015 o 01h07

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Grałam w "Ib", "Witch's House" i "Mad Father", oglądałam, jak Mafumafu gra w "Blue Devil", oglądałam OVA "Corpse Party" i serię TV "Danganronpa", a jednak mój wybór padł na Sayę z "Saya no Uta", którą znam właściwie tylko z obrazków z Google Grafiki i nie podejrzewałam, że w ogóle znajdzie się w twoim drugim spoilerze.

Z tego, co się zorientowałam, gra może się rozwinąć jakby w stronę roślin albo w stronę wnętrzności (oraz zapewne w stronę neutralną), co starałam się oddać w stylizacji. Czerwone kwiaty to nie tyle kwiaty, co pochłaniające Sayę krwiste organy, walczące o pierwszeństwo z roślinnością i światłem, kiedy tymczasem Saya uśmiechem stara się uspokoić swojego towarzysza, choć nie może powstrzymać łez za traconym człowieczeństwem.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 16-07-2015 o 12h52

Miss'ujdzie
DarkWarrior
"Now your hatred has become your strength. At last the dark side is your ally..."
Miejsce: Lidzbark
Wiadomości: 182

Mam nadzieję, że gra "Star Wars: The Old Republic" też się liczy (MMORPG)

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45651.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45652.jpg
Pierwsza stylizacja przedstawia Jedi Aryn Leneer, zaś druga - Dartha Malgusa. Te dwie postacie są ze sobą związane. Podczas ataku Sithów na Świątynię Jedi, Malgus zabił mistrza Aryn, Vena Zallowa. Gdy tylko młoda Jedi się o tym dowiedziała, postanowiła odnaleźć zabójcę człowieka, którego traktowała jak ojca, by stoczyć z nim pojedynek na śmierć i życie...


"No one can make it better, take control - there is now or never!" - Skillet "Sick of it"

https://66.media.tumblr.com/b86206d6f1bff4094e7b877011ab93e7/tumblr_nqw9m4wC2Y1qd479ro1_500.gif

Offline

#10 19-07-2015 o 17h49

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Mad Father
Link do zewnętrznego obrazka
                                                    Aya Drevis
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45865.jpg

Aya jest dziewczynką, która ma jedynie dziesięć lat. Rozpoznawalna jest głównie dzięki miłości, którą obdarza swojego ojca. Posiada sięgające jej do połowy pleców ciemne włosy. Jej normalny strój składa się z ciemnoniebieskiej sukienki, białego fartucha oraz  kokardy wpiętej we włosach. Posiada także złoty łańcuszek. postanowiłam ją przedstawić w jej uroczej wersji z białym króliczkiem jej przyjacielem przy boku gdyż sądzę że tą delikatną stronę jej w grze można pokochać


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (20-07-2015 o 12h22)

Offline

#11 20-07-2015 o 14h52

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A oto główna bohaterka RPG The dark side of Red riding hood.
Zamiast brązowej kokardki dałam czarną ( słabo ją widać ).
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45920.jpg
Nigdy w tą grę nie grałam, więc mało się w tym orientuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

zdjęcie



I jeszcze przestawiam moją wersję Violi z The witch' s house.
Kwiatka we włosach dożuciłam, bo po prostu na głowie było tak pusto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
W to też nie grałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Dość trudno było mi znaleść coś pasującego, ale na szczęście jakoś to wygląda.
Za to z pierwszą stylizacją poszło mi łatwiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45950.jpg

zdjęcia


Dziękuję autorce za pozwolenie  edytowania tekstu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (20-07-2015 o 16h01)

Offline

#12 22-07-2015 o 13h53

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Okej, termin dodawania stylizacji już minął, za około tydzień ogłoszę wyniki ^^ Do tego czasu można oddać głos na jedną stylizację która otrzyma nagrodę publiczności ;3


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#13 22-07-2015 o 14h41

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Oddaję swój głos DarkWarrior    . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#14 22-07-2015 o 15h14

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Mój głos oddaję na pierwszą stylizację Lilia444 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 22-07-2015 o 16h57

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Wow widzę, że moja nagroda publiczności zrobiła się popularna.
Głos oddaję na 1 stylizację Lilia444

Offline

#16 22-07-2015 o 17h13

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A ja oddaję głos na pierwszą stylizację KimKas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 22-07-2015 o 21h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Głosuję na nivata.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#18 24-07-2015 o 22h14

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

Ja na kasidi63 pierwsza stylizacja Mary


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#19 31-07-2015 o 18h12

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

I jak z tymi wynikami?

Offline

#20 31-07-2015 o 20h01

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Uwaga (w końcu :')) wyniki!
Miałam pewne problemy, sporo spraw na głowie i no, dopiero dzisiaj znalazłam czas. Przepraszam bardzo za to i już daję wyniki ;3


Nagrodę publiczności zdobywa...



Wyróżnienia



III miejsce



II miejsce



I miejsce *werble*



No i na sam już koniec takie totalnie prowizoryczne podium xD



Mam nadzieję, że wybaczycie mi tak późno ogłoszone wyniki... Niedługo pojawią się nagrody, ale dokładnego terminu nie podam bo pewno jak zawsze się nie wyrobię ;-; Jeszcze raz przepraszam i gratuluję zwyciężczyniom!

Ostatnio zmieniony przez Diduś-Chan (31-07-2015 o 20h05)


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#21 31-07-2015 o 20h50

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

KimKas na podium! Super!
Gratuluję wszystkim ;3
I dziękuję za nagrodę publiczności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#22 31-07-2015 o 21h38

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jejku, wyróżnienie i podium, nadmiar szczęścia po prostu =^v^=
I oczywiście gratulacje dla wszystkich ~ ♥

Offline

#23 31-07-2015 o 22h45

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ojej serio dostałam wyróżnienie? Dziękuje ślicznie, muszę się przyznać, że sama moja stylizacja jak dla mnie była niewypałem, bo tak wiele elementów mi brakowało :c

Offline

#24 10-08-2015 o 20h20

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Jutro kończy się czas na dodanie nagród, a Ty nic do mnie w tej sprawie nie pisałaś.

EDIT: Autorka uzyskała zgodę na wydłużenie czasu oczekiwania na nagrody do końca tygodnia.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#25 16-08-2015 o 14h27

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Wreszcie! Nagrody! ;D
Przepraszam bardzo za te opóźnienie, zanim zabrałam się za nagrody musiałam zrobić coś ważniejszego i zeszło się... Ale jest!
Ci którzy nie zajęli miejsca na podium lub wyróżnienia otrzymali mini-portret (które zepsułam po całości </3), podziękowanie za wzięcie udziału w konkursie. Miałam jeszcze zrobić sygnaturki, ale pomyślałam że mogłyby się nie spodobać, więc się wstrzymałam. A jak bym zrobiła to nagrody byłyby jeszcze później ;cc

Yumek



KimKas •III miejsce i wyróżnienie•



Sandy123



Nivata •II miejsce•



Kasidi63



DarkSeaweed •wyróżnienie•



Yumeka •I miejsce•



DarkWarrior



Ragnarook



Lilia444 •nagroda publiczności•



Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za udział. Mam nadzieję, że w moim następnym konkursie (który pojawi sie niebawem, hehe) weźmie udział tyle samo albo nawet więcej tak pięknych stylizacji. Bardzo przepraszam Ragnarook i Yumek za zepsucie ich portretów... Jakby co to mogę narysować jeszcze raz :') Jeszcze raz gratuluję wygranym, no i to chyba tyle ;33

Ostatnio zmieniony przez Diduś-Chan (16-08-2015 o 14h31)


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2