Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 01-06-2013 o 20h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ten wątek,tu piszemy co nas wzrusza.Wszystko : film, piosenka,książka.Piszcie do woli.
Ja zawszę płaczę na Titanicu,KLIK
Jest jeszcze wiele takich rzeczy, ale cuż tyle tego wymieniać.

Offline

#2 01-06-2013 o 20h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mnie nie wzrusza absolutnie nic. Nigdy nie było mi szkoda Mufasy, znajomi wyzywają mnie od socjopatek. Nie płacze przy piosenkach, książkach, filmach. No po prostu mnie to nie rusza...

Offline

#3 01-06-2013 o 23h25

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Bywa że się wzruszam ale płakałam z tego powodu chyba tylko oglądając "Clannad" ^ ^


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#4 01-06-2013 o 23h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Płakałam, oglądając anime "Elfen Lied"
Płakałam, oglądając takie filmy, jak: "Mój przyjaciel Hachiko", "Tytanic" oraz "Oszukane".
Płakałam, słuchając utworu Nickelback - "Lullaby" i Evanescence - "My Immortal".
Płakałam, gdy umierał Mufasa.
Płakałam, czytając opowiadanie indywidualne na SF.
Płaczę, widząc cierpienie zwierząt oraz starszych osób. 
T^T

Offline

#5 02-06-2013 o 01h54

Miss'nieobczajona
rooksioo88
...
Miejsce: Kołobrzeg
Wiadomości: 17

Filmy Veer-Zaara, Umrao Jaan, Jab Tak Hai Jaan, My Name Is Khan, Chalte Chalte, Żona dla Zuchwałych, Kuch Kuch Hota Hai, Miłość żyje wiecznie, Czasem słońce, Czasem deszcz, Om Shanti Om, Nigdy nie mów żegnaj, Kal Ho Naa Ho, Devdas ,Rab Ne Bana Di Jodi, Aśoka, Josh, Dil To Pagal Hai <33 Wielki Gatsby , Titanic

Ostatnio zmieniony przez rooksioo88 (02-06-2013 o 02h02)


Moje uzależnienie i nałóg: Shahrukh Khan <3
Kocham Bollywood <3
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#6 02-06-2013 o 02h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Lissa napisał

Płakałam, oglądając anime "Elfen Lied"

Kiedy tam moment do popłakania się był?
raczej nie było Ci żal tych wszystkich ofiar Lucy/Nyu ?xD


Would it be okay?
Would it be okay if I took your breath away?

Ze wszystkich dźwięków jakie słyszałam Twój głos jest moim ulubionym ^3^

Offline

#7 02-06-2013 o 10h10

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

ja mam podobnie na królu lwie nigdy nie płakałam , i żaden film mnei nie zruszył


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#8 02-06-2013 o 10h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja płakałam na królu lwie, to było smutne.
To że człowiek się wzrusza, to świadczy o nim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 02-06-2013 o 10h18

Miss'całkiem całkiem
Salivia
...
Wiadomości: 167

Mnie ciężko wzruszyć XD Ludzie mogą umierać na filmach, książkach milionami, a ja po prostu siedzę i przewracam następną stronę, lub dalej jem popcorn. Więc z filmów czy książek nie doprowadziło mnie do łez nic.
Oczywiście gdy na filmie umiera pies/kot/inne zwierzątko od razu wyzywam twórców od okrutników i zaczynam płakać. Przez co znajomi biorą mnie za wariatkę.
Gorzej z anime. Obejrzałam ich około sześćdziesięciu w tym kilka tasiemców i płakałam tylko na trzech momentach XD Żeby nie spoilerować podam tylko ich tytuły:
-[K]
-Angel Beats
-Ano Hana

Offline

#10 02-06-2013 o 13h38

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Ja wzruszam sie dosc czesto i latwo, chociaz latwiej powiedziec - placze, to okreslenie pasuje bardziej do wymienionych nizej rzeczy.
Czesto placze przy piosenkach, przy opowiadaniach internetowych *czerwona ze wstydu*, przy teledyskach *jeszcze bardziej czerwona*, widzac krzywde zwierzat, kiedy uswiadamiam sobie rozne rzeczy (smierc, beznadziejnosc etc. - najczesciej), przy filmach i ksiazkach... Pewnie jest jeszcze kilka takich chwil, ale - jak zwykle - nic nie moge sobie przypomniec. :]

Offline

#11 02-06-2013 o 16h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Scheo napisał

Lissa napisał

Płakałam, oglądając anime "Elfen Lied"

Kiedy tam moment do popłakania się był?
raczej nie było Ci żal tych wszystkich ofiar Lucy/Nyu ?xD

Nie, końcowa scena bardzo mnie wzruszyła.
A także wspomnienia z dzieciństwa Lucy.

Offline

#12 02-06-2013 o 19h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja raczej przy filmach nie płaczę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Wiem, bo oglądałam 6 razy Marley i ja (jeśli ktoś oglądał, wie o co mi chodzi), a ten fragment 7 razy, chciało mi się ryczeć przy Marley i ja: Szczenięce lata i Lassie wróć. Wiem, przy najsmutniejszym filmie nie chce mi się ryczeć, dziwne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Książki... Kiedyś, jak byłam mała i w książce oddawali psa do schroniska, albo jak dziewczynka, która dostała kicię była smutna poryczałam się... Ale miałam 8 lat. I tak zawsze wzruszają mnie jakieś słodkie obrazki, np. kociątka, szczeniaczki i sceny z nimi, ale nie płaczę, tylko piszczę i "głaszczę" książkę w tym miejscu, gdzie o tym mowa  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Wiem, normalne to nie jest, ale jak się kocha słodkie zwierzątka, to cóż zrobić?
Kiedyś słuchałam sobie muzyki na uspokojenie, bo byłam strasznie przygnębiona... I jak leciała piosenka Adele, prawie się poryczałam... Tak to, jak słucham muzyki ot tak, nic się nie dzieje. I nie wzruszyłam się, tylko płakałam (no, prawie) przez smutny charakter piosenki + to, że była smutna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Tak ogólnie, jak coś oglądam/czytam/słucham ciężko mnie TERAZ wzruszyć... I tak na filmie/w książce bardziej mi przykro, gdy zwierzę umiera, niż człowiek  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Tak w ogóle, chyba jeszcze nic nie oglądałam/czytałam gdzie ludzie umierali, ale wiem to  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#13 02-06-2013 o 22h44

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Płacze na większości filmów, przy niektórych piosenkach, przy książkach, przy opowiadaniach, kiedy widzę krzywdę zwierząt ogólnie mówiąc płaczę kiedy jest tylko do tego okazja ;___;

Offline

#14 03-06-2013 o 07h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Patrzę że mamy wrażliwe Miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 03-06-2013 o 12h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Olla napisał

Patrzę że mamy wrażliwe Miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Tak, ale nie wszystkie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#16 03-06-2013 o 17h34

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Wzruszanie przyszło mi z wiekiem. Kiedy nie ruszały mnie żadne sceny w filmach do tego stopnia bym płakała, a teraz zdarza się często.
Filmy:
-"Król lew"
-ten fragment odlotu http://www.youtube.com/watch?v=9yjAFMNkCDo (spokojnie  można oglądać, to nie spoiler bo to początek filmu)
-na kilku odcinkach Dextera (nie ma to jak płakać na serialu o seryjnym mordercy :3)
-dzisiaj oglądając nowy odcinek Gry o tron
-na 7 części Harry'ego Pottera podczas wspomnień Snape'a
-Marley i ja
Książki:
-"Złodziejka książek"
-na którejś części ostatniego elfa
-na którejś części Atramentowej Trylogii
Tyle pamiętam na razie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
-

Offline

#17 03-06-2013 o 19h29

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

z filmów:
-Tytanic
-Król Lew
-Niemożliwe
-Ruffian


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#18 07-06-2013 o 23h50

Miss'nieobczajona
SungEunJoon
...
Miejsce: 서울
Wiadomości: 28

Mnie malo filmow wzrusza, w sumie to chyba nie plakalam jeszcze na zadnym i nie rozumiem ludzi, ktorzy placza na titanicu xd Ale dobra przyznam sie, ze byla jedna koreanska drama, ktora w ogole nie przypominala tych dram, ktore na codzien ogladamy. Tree of heaven- nie plakalam, ale ok mialam cos jakby zaszklone oczy, kiedy moja mama miala cala twarz zalana xd << tak, tez ma fisia na koree xd >>  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif Ale zlapalo mnie to mocno za serce, wiec raczej sie wzruszylam. Eh zlamalam sie /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif A myslalam, ze jestem twarda D:

Offline

#19 08-06-2013 o 00h02

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267


Link do zewnętrznego obrazka


Co sprawiło, że się wzruszyłam? Filmy, typy wyciskacze łez? Nie. Małe pieski, kotki? Nie. Hmm to co?
-
-
-
-
Angel Beats ! /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#20 08-06-2013 o 19h01

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Ja bardzo często płaczę, ale chyba najbardziej wzruszam się, jak widzę starszych ludzi trzymających się za rękę. Kiedy patrzę, jakim uczuciem darzą się po tylu spędzonych razem latach, myślę, że też bym tak bardzo chciała. Bo miłość jest piękna.. Ale żeby była szczęśliwa, trzeba ją pielęgnować/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#21 08-06-2013 o 19h07

Miss'całkiem całkiem
Rivera
...
Wiadomości: 142

Płaczę na Marley i ja
Płaczę na Igrzyskach Śmierci
Płaczę na Harrym Potterze
Płaczę gdy ktoś gdzieś umiera
Płaczę gdy jest nieszczęśliwa miłość
Płaczę gdy widzę staruszków którzy jedzą sami
Płaczę gdy ktoś się cieszy
Płaczę gdy ktoś jest chory
Płaczę praktycznie zawsze,ale nie na królu lwie

Offline

#22 08-06-2013 o 20h12

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

Mnie wzruszają reklamy milki xD No ale na prawde, takie kochane są /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif No oczywiście filmy, a nawet dużo filmów, ale jednym z dziwniejszych to może było to że rozpłakałam się na Autach (zygzak McQueen i złomek może ktoś kojarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png) >___< A i jeszcze czasem na grach, ostatnio jak pokonałam bossa w Tekkenie Wangiem.  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif

Ostatnio zmieniony przez Jazz (08-06-2013 o 20h15)

Offline

#23 22-06-2013 o 15h47

Miss'całkiem całkiem
Fiona78
...
Miejsce: No znajdź mnie na Śląsku ;3 - Lamolandia♥
Wiadomości: 156

Król lew - bosze.... Lepiej nie gadać jak płakałam x(....
W zasadzie, w każdym filmie się wzruszam, nawet w teledysku xc


Link do zewnętrznego obrazka

"Bo życie, to nie bajka..."

Offline

#24 22-06-2013 o 18h11

Miss'całkiem całkiem
Liska
"Coś, co się raz straciło, nigdy nie wraca."
Miejsce: Paris
Wiadomości: 85

O rany... Wiele rzeczy mnie wzrusza ;___; Cytaty z "Kubusia Puchatka", ckliwe sceny w książkach, anime czy filmach... Czasem nawet słowa ludzi na ulicy! No bo to takie słodkie, gdy zakochana para robi noski pod supermarketem xD

Offline

#25 22-06-2013 o 19h46

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

No na pewno wzruszam się gdy widzę cierpienie ludzi, czy zwierząt.
Wzruszam się kiedy widzę prawdziwą przyjaźń. - Prawdziwą przyjaźń w dzisiejszych czasach jest trudno znaleźć.
Wzruszam się przy takim filmie jak Titanic, Hancock, Mój przyjaciel Skip.
Przy bajkach, jak Król Lew.
Przy anime, jak Fairy Tail (ooj tak), Clannad itd.
Przy mandze, jak Fairy Tail, Black Bird, Koizora, Hana to Akuma


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

Strony : 1 2 3