Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 04-07-2015 o 01h25

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moje faworytki to GOSKA77 (zwłaszcza 2 stylizacja), Pineapple i Ojsa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#27 04-07-2015 o 09h22

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ja jestem za KimKas, Ojsa, podoba mi się historia Podoina no i GOSKA77, no i oczywiście babuleńka Pineapple :3

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (04-07-2015 o 09h22)

Offline

#28 04-07-2015 o 15h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Moje faworytki: KimKas (1 stylizacja), MaMiMuMeMo, Rainbow i GOSKA77 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#29 06-07-2015 o 01h24

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

MOI MILI!

Wyniki konkursu Pantomima


Nie potrafiłam się zdecydować, którą Miss chciałabym narysować, więc sprawa wydała się prosta. ^^
Napisałam też parę słów oceny... ciekawe czy moja interpretacja was zadowala czy zaskakuje? Mówi się, że tak naprawdę istnieje tyle dzieł, ilu jest odbiorców. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Krótkie komentarze do podium



Dziękuję wszystkim za udział, musiałam nieźle bić się po łapach, żeby zrealizować założony rozmiar podium (a dzieki wam i tak jest ciut większe). /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Mam nadzieję że mimo pewnych problemów technicznych z regulaminem nikt nie poczuł się niedoinformowany (choć dzięki uwadze Jess zdecydowałam się zrezygnować z dyskwalifikacji).
Mam nadzieję, że uwinę się sprawnie z nagrodami, żeby ogłosić nowy konkurs o nieco mniej wydumanych regułach (który już mi się klaruje). /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#30 06-07-2015 o 01h54

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dziękuję pięknie za postawienie mojej stylizacji na podium i świetny komentarz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gratuluję wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym ~ ♥

Offline

#31 06-07-2015 o 06h40

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

gratulacje świetnie wam to wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#32 06-07-2015 o 10h10

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Hahaha tak macie racje zupełnie zapomniałam o nogach wodnika, zobaczyłam je dopiero jak wrzuciłam prace, uwierzcie, że w szafie zupełnie nie było ich widać spod spódnicy, pozmieniałam już wtedy cały makijaż, fryzurę i wszystko, strasznie długo wszystko robiłam, tak czy inaczej dziękuje bardzo za wyróżnienie i gratuluję całemu podium i jeszcze jednej wyróżnionej. Było tyle wspaniałych prac, że naprawdę nie dowierzam, że mój "ukryty wodnik" został wyróżniony.

Offline

#33 06-07-2015 o 10h45

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Pierwsze miejsce jest świetne, idealnie dobrane! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No i świetna ich mimika. ^^ Wyróżnienia podobają mi się, jednak właśnie - niedopracowane. </3 Co do trzeciego miejsca - coś mnie w nim irytuje. No ale emocja fajnie przedstawiona. ^^ I bardzo dziękuję za drugie miejsce! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#34 06-07-2015 o 12h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O jejku! Bardzo dziękuję<33 Pierwszy raz zostałam wyróżniona♥
Gratuluję wszystkim  uczestniczką, bo wszystkie stylizacje były wspaniałe! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#35 06-07-2015 o 20h13

Miss'nieobczajona
JadziaOdZuzi
...
Miejsce: Lubuskie :)
Wiadomości: 19

Gratuluję całemu podium mimo iż nie brałam udziału /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#36 06-07-2015 o 21h10

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Jejku dziękuję za pierwsze miejsce *.*
Milo mi stanąć obok własnej faworytki ;-) Podium zdajęte przez upuszczane przedmioty /modules/forum/img/smilies/content3.gif
Całe podium jest ciekawe wyróżnienia też zasłużone :-)
Konkurs był naprawdę bardzo fajny, gratulacje dla wszystkich pań z podium:-)
I oczywiście dla naszej organizatorki że wymyśliła i poprowadziła ten konkurs :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#37 08-07-2015 o 22h16

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Wielkie gratulacje dla wszystkich wygranych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie do końca trafiłam z typami, ale cieszy mnie 1 miejsce dla KimKas, która niedługo odbierze mi tytuł konkursowego wyjadacza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#38 13-07-2015 o 23h02

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

DYPLOMY









Sprawdzałam po sto razy, ale jeśli się gdzieś pomyliłam, to dajcie znać, poprawię.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
A już niedługo rysunki!

Offline

#39 13-07-2015 o 23h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dyplom wyszedł ślicznie, dziękuję bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#40 14-07-2015 o 01h04

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ślicznie dziękuje, nagroda leci na profil /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Offline

#41 14-07-2015 o 09h14

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Piękny dyplom *.* jak powrócę od siostry to powędruje z innymi na strone :3


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#42 14-07-2015 o 09h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję za przeprzepiękny dyplom świetnie wyszedł <33
Jeszcze raz dziękuję! ♥

Ostatnio zmieniony przez julkanna7 (14-07-2015 o 09h34)

Offline

#43 14-07-2015 o 11h12

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Dziękuję za cudowny dyplom ♥ Nawet moje drugie nogi znikły.~ Gratuluję również reszcie dziewczyn, a co do naszej organizatorki, dyplomy wyszły super klimatycznie! Dziękujemy za super konkurs i nagrody <3

Offline

#44 14-07-2015 o 11h23

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Dyplomik jest śliczny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Już ląduje na profilu. ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#45 21-07-2015 o 22h11

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ładne dyplomy, co tam z rysunkiem?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2