Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 03-06-2015 o 01h19

Miss'nieobczajona
olivia2001
...
Wiadomości: 46

Zbliżają się wakacje.Czas kiedy szkoła nie przeszkadza i można sobie dorobić.
Co o tym myślicie?Robicie coś takiego?Roznosicie ulotki?Zbieracie owoce?Opiekujecie się dziećmi?Podzielcie się swoimi wrażeniami.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#2 14-06-2015 o 19h37

Miss'Żółtodziób
emma36
Keep calm and say i do
Wiadomości: 13

można powycierać kusz u babci  zrywać czereśnie i inne takie zarobiłam na tym dużo kasy polecam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3 19-06-2015 o 16h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Fajną pracą dla niepełnoletnich jest koszenie trawy u sąsiadów. xd Ja podlewałam babci rośliny i zarobiłam 8 zł.

Offline

#4 19-06-2015 o 18h35

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

W wakacje pracuję w sklepie rodziców. Polecam, bo prawie nic nie robię. Rozmawiam jedynie z klientami, sprzątam, zachęcam do kupna.
Trzeba mieć tylko rodziców handlowców, prowadzących własny biznes.
Zarabiam takie pieniądze jak normalny pracownik,jednak bez wypłaty.


.

Offline

#5 21-06-2015 o 19h51

Miss'całkiem całkiem
Valerie
...
Wiadomości: 82

W wakacje będę pracować dwa tygodnie również w sklepie, ale u cioci. Wiadomo, nie każdy ma w rodzinie sklep, więc zainteresowanych pracą w wakacje polecam zajrzeć na stronę McDonalda. Mają oni ofertę dla młodzieży właśnie na wakacje.


body glitter, black&white tail, lighting storm, the city shades, pikachu, cold breath, heart charm choker, fair freckles, cute freckles, black cat,

natusiak321

Offline

#6 27-06-2015 o 23h21

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Valerie napisał

Wiadomo, nie każdy ma w rodzinie sklep, więc zainteresowanych pracą w wakacje polecam zajrzeć na stronę McDonalda. Mają oni ofertę dla młodzieży właśnie na wakacje.

Niestety jednak, można zacząć taką pracę dopiero od szesnastego roku życia.


.

Offline

#7 11-01-2016 o 21h42

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Jak są mecze to można malować twarze, ostatnio 150 zł zarobiłam na tym,  a zajęło mi to nie więcej niż dwie godziny.  polecam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


siemanko loszki

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1