Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 06-06-2015 o 14h43

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Podczas oglądania anime Kill a kill naszło mnie natchnienie na zrobienie drugiej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/55/gd/43670.jpg
Dziewczyna ze zdjęcia wyżej uczestniczy w szkolnej wymianie z Japonią. Przez ostatni rok uczyła się w japońskiej szkole, nosiła mundurek, a nawet zapisała się do klubu muzycznego. Dziś, ostatniego dnia wymiany, razem ze szkolnym zespołem, będzie grać na koncercie w sali gimnastycznej. Stroje dla grupy muzycznej zaprojektowały dziewczyny z klubu krawieckiego. Ich inspiracją były licealne mundurki dziewczęce.

Offline

#27 07-06-2015 o 17h34

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Koniec dodawania zgłoszeń.

Piszcie o swoich faworytkach, może ułatwicie mi podjęcie decyzji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#28 07-06-2015 o 17h49

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Bardzo spodobały mi się obie stylizacje @Lucia33 - proste, a śliczne. Zaintrygowała mnie też babcia-rockwomenka autorstwa Rainbow. Moją ostatnią (choć nie najmniej ważną) faworytką jest spsr (z tą czarno-białą stylizacją) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Generalnie jednak wszystkie stylizacje są świetne i na pewno nie będziesz miała łatwego wyboru, Jess ^-^

Offline

#29 08-06-2015 o 19h19

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Okej, jadę z góry na dół.

KimKas - przysięgam, że jak zobaczyłam tę stylizację, pomyślałam sobie: "Och łał, to dopiero drugie zgłoszenie w konkursie i już tak epickie, to może sobie jednak ten konkurs odpuszczę, z takim aniołem i tak nie miałabym szans...".
Spsr - jest w tej czarno-białej stylizacji COŚ... Elegancja, ale jednocześnie bunt. Urzekające.
Ojsa - jej muza totalnie mnie urzekła, tak delikatna i eteryczna. Druga stylizacja to naprawdę genialne wykorzystanie fryzury xD
Jiyoung - bardzo podoba mi się jej wiolonczelistka, tylko że zanim zdążyłam o tym konkretnie pomyśleć, dorobiłam sobie do niej inną historię, po prostu pojawiła się w mojej głowie: o przeklętej wiolonczeli i mściwym duchu jej pierwszego właściciela, szalnego wirtuoza, którego duch opętuje każdego, kto odważy się zagrać na instrumencie...
KuroiTenshi - obie stylizacje przypominają mi stary, teraz już raczej wizualnie śmieszny, j-rock. Szczególnie podoba mi się ta straszna, niebezpieczna basistka z tymi jej spodenkami a la stary, dobry Uruha z The Gazette.
Lahlae - bardzo dziewczęca (ta twarzyczka!), urocza (ten róż! ta fryzurka!) stylizacja. Jak zwykle zresztą. Na dodatek bardzo wyraźnie widzę w wyobraźni opisaną scenę - łącznie z szarmanckim i przystojnym w tym typowym przedwojennym stylu nauczycielem.
Rainbow i jej szalona różowa babcia rockmenka podbiły moje serce. Jak tu nie lubić takiej babci? Aż chce się jej zapytać: "Babciu, a miałaś męskich groupies?"


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#30 08-06-2015 o 22h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja natomiast chciałabym wyróżnić w pierwszej kolejności:

KimKas - Anioł urzekł mnie swoją surowością i zimnym pięknem. rzeczywiście, ten ptaszek dodaje niecu uroku, a mina miss wprawia w taką melancholię... Zdecydowanie to moja faworytka, jeśli chodzi o miejsca.

Cereasus - ten strój mnie kupił. Absolutnie uwielbiam ludowe akcenty, no, i co tu dużo mówić, dziewczyna świetnie dobrała poszczególne elementy stroju.

Rainbow - jej stylizacja wywołała szeroki uśmiech na mojej twarzy. Taka babcia to rzeczywiście,skarb, choć, to, że moja babcia uwielbia muzykę poważną, wcale mi nie przeszkadza.

Nu, to wszystko. Zdrówka!

Offline

#31 21-06-2015 o 18h29

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Na początku pragnę przeprosić, że musiałyście tyle czekać, ale wybór był na prawdę trudny i nie jestem go pewna do dziś. Najchętniej rozdałam bym nagrody wszystkim, ale to wbrew idei konkursu i niestety wymaga dużych nakładów czasu. Wybaczcie również, że dyplomy są takie jakie są, ale coś mi wyjątkowo nie szło tym razem, nie bądźcie zbyt wybredne i pamiętajcie, że liczy się gest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

WYNIKI!!!

I MIEJSCE


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



II MIEJSCE

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



III MIEJSCE

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



WYRÓŻNIENIA

Na początku było ich 10, ale musiałam się opamiętać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Na koniec jeszcze wyróżnienia słowne dla osób, które otarły się o prawdziwe wyróżnienia (ale kicha co /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png). Wielkie brawa i szacun wędrują do:
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Ojsa za piękny pastelowy kolor pierwszej stylizacji, którego jeszcze na mf nie widziałam i ten marzycielski wyraz twarzy oraz za odwzorowanie metalowej fryzury w drugiej stylizacji
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif HankaPL bo tak samo jak Lahlae jest urocza i słodka, jeszcze te piegi <3
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif jula209 bo wyglądasz jak Axl Rose i chyba nawet o tym nie wiesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Dead-charlotte bo jest cudownie melancholijna <podaje chusteczki>
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Tsukiaisuishou bo jest taką uroczą lolitką ze słodką buźką, aż by się chciało ją wyściskać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif @Lucia33 za stylizacje w cylindrze
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif MaMiMuMeMo za klimat rodem z Oliwera Twista
i dla wszystkich, których nie wymieniłam, bo na prawdę każdy strój był cudowny na swój wyjątkowy sposób.

Dziękuję!

Ogłoszenia: Pierwsze miejsce otrzyma jeszcze rysunek, jak tylko go wyżebram, warto czekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#32 21-06-2015 o 18h59

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Oj tam, Jess, przesadzasz, mnie się tam dyplomy bardzo podobają :)

Dziękuję za pierwsze miejsce, w konkursie było tyle wspaniałych stylizacji, że naprawdę się nie spodziewałam. Cieszę się, że obie moje "dzieła" się spodobały. Gratuluję też pozostałym dziewczynom! :)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#33 21-06-2015 o 19h19

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dziękuję bardzo za drugie miejsce, dyplomik jest śliczny ♥
Gratuluję dziewczynom, z którymi stoję na podium oraz wszystkim wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#34 21-06-2015 o 20h09

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

O Boże, wyróżniona jestem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Gratuluję wszyyyyyystkim bo naprawdę wszystkie stylizacje były piękne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#35 21-06-2015 o 20h22

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

taki kiepski dzień mia lam zalałam klawiature clinem i już myślałam  ze nic mnie nie zaskoczy a tu trzecie miejsce bardzo dziękuję nie spodziewałam się
tak wiec moja szczere podziekowanie sponsoruje klawiatura na klawiatura na kablu usb
za błędy przepraszam ta nowa klawiatura mnie nie kocha
D:


aaaaa no i zapomnia lam doda c  ze dyplom  swietny całkowicie m oj klimat też <3

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (21-06-2015 o 20h25)

Offline

#36 21-06-2015 o 22h25

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratki ! ;3 Dziękuję za miłe słowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#37 23-06-2015 o 15h25

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Dziękuję za wyróżnienie ♥ Absolutnie się go nie spodziewałam, bo w konkursie było tyle świetnych stylizacji.
Gratulacje dla wszystkich!

Offline

#38 23-06-2015 o 17h59

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Uwaga!!! Czas na najlepsze, rysunek dla 1 miejsca wykonany przez Natsumi, której bardzo dziękuję za pomoc i której talent zwala mnie z nóg, brawa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nagroda


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#39 23-06-2015 o 18h22

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Miku-chan kawaiiiiiiiiiiiii~!! ☆*:.。. o(≧▽≦)o .。.:*☆

Sorry, musiałam w ten sposób zareagować. Strasznie ci dziękuję, Jess, że chciało ci się szukać kogoś do rysowania, Natsumi też dziękuję z całego serca :)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2