Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 09-08-2015 o 22h07

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A oto i praca dla MaMi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/47097.jpg
Chyba się jeszcze zgłoszę jednak tym razem obiecuję, że praca pojawi się punktualnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Opis: Dziewczyna ( gdzieś ok 16 lat ) stoi na plaży w stroju kąpielowym. Ma rude włosy sięgające do pasa i zielone oczy. Jest bardzo zdenerwowana. Na piasku siedzi jej młodsza siostra ( ok. 8 lat ) również w stroju kąpielowym. Ma zakłopotaną minkę, dwa krótkie blond kucyki. Trzyma torebkę, skąd wystaje rudy, koci łebek. Z boku widać leżak. Śpi tam smacznie puchaty i biały kłębek wełny, czyli drugi kot. Dookoła leżą porozrzucane muszelki i krem do opalania. Z tyłu widać morze. Łatwo się domyślić, iż ta mała dziewczynka przemyca kotki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
I jeżeli się da to może być A&M, ale jeśli nie umiesz to nie trzeba.
Chociaż bardzo bym się ucieszyła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (09-08-2015 o 22h19)

Offline

#27 10-08-2015 o 13h06

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

KONIEC ZAPISÓW! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Za chwilę odbędzie się losowanie i każda z Was otrzyma nick osoby, której robi pracę.
Pamiętajcie, że na rysunki czekam do 23 sierpnia. Mam nadzieję, że tym razem nikt się nie spóźni.
A więc życzę weny twórczej i udanej zabawy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Witajcie!
Dzisiaj powinno być oficjalne zakończenie eventu Secret Holidays, ale kilka uczestniczek prosiło mnie, abym zaczekała jeszcze z nim chwile. Sama też ledwo się wyrobiłam z pracą, gdyż długo mnie nie było, a dopiero wczoraj wróciłam z Wrocławia. Dlatego zakończenie pojawi się trochę później, najprawdopodobniej jutro bądź za 2 dni.
Dziękuję Wam za zrozumienie i czekam na pozostałe prace! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


hahayes

Offline

#28 25-09-2015 o 19h53

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Q...Q pomysł popieram całkowicie i sama chciałam zrobić coś podobnego.
Od publikacji pierwszego posta minęło pół roku a to wystarczający czas na oddanie prac i osoby, które miały oddać już to zrobiły.
Chcecie kolejny "tajemniczy event" na halloween?

Aj waj nie piszemy posta pod postem ;/


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2