Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 15-05-2015 o 18h56

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Może później zmieni się to w konkurs regularny.

Przechodząc do tematu. Przyjmowane będą tylko stylizacje CHŁOPAKÓW (lalków jak zwą ich niektórzy).

Tematem na ten miesiąc jest  wiosenny piknik
Macie dość swobodną rękę w interpretacji. Pamiętajcie jednak, że piknik odbywa się gdzieś na łonie natury.

btw myślałam by dać wam za zadanie zrobienie transwestyty, jeśli ktoś uważa że to nie jest zbyt trudne zadanie to wyślij mi wiadomość, temat zostanie podjęty w następnym miesiącu jeśli zbiorę chociaż 4 odważne.

REGULAMIN:
1. Przestrzegaj regulaminu zawartego w miniregulaminie działu.
Prace niezgodne z nim będą dyskwalifikowane i zgłaszane do opiekunki działu.
2. Zgłoszenia są przyjmowane do 5 czerwca
3. Nagrody - dyplomy dla 3 osób + wspólna ilustracja narysowana przez Lilia444.
4. Jury to ja + Lilia444 + każda osoba, która uczestniczy w konkursie i która chce wystawić swoją ocenę. NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SIEBIE. Po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń wyśle do uczestniczek zapytanie czy chcą głosować. Każda osoba będzie mieć 3 punkty do rozdania.
5. Jeśli do 29 maja nie będzie 10 zgłoszeń, będzie można dodać drugą stylizację.bb
6. Zabronione jest używanie więcej niż 2 rzeczy z tej samego zestawu gotowego. Sporządzenie listy użytych ciuchów oraz donosy na koleżanki, które się nie trzymają zasad mile widziane.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (15-05-2015 o 19h01)

Offline

#2 15-05-2015 o 19h14

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Kounette postanowił zabrać swoją dziewczynę na piknik.
http://images66.fotosik.pl/891/f6e008ecf92fc5b8med.png
Tam chce się jej oświadczyć. Ona zastanawia się, co on się tak stroi skoro to tylko "zwykły piknik"

Mam nadzieję że nie przeszkadza ci że nie ma listy.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#3 15-05-2015 o 20h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Renan to bardzo miły facet. Niestety długo nie miał szczęścia w miłości. W końcu jednak udało mu się znaleźć wspaniałą kobietę, którą niedługo później zaprosił na randkę. Zgodziła się (♥) Kilka godzin przed spotkaniem Ren ładnie się ubrał i przygotował piknik w parku. Teraz czeka przed wejściem na swoją dziewczynę. W ręku trzyma aparat - ma zamiar uwiecznić cudowne chwile na zdjęciu.
http://i60.tinypic.com/2qi60ye.jpg
Lista:
Słomkowy Kapelusz Pirat
naszyjnik Johnny Depe
T-Shirt Philippe
marynarka Daymon
obrączka Brad Plit
Aparat Paparazzi
Spodnie Shin
skarpety Stramoe
buty Kastanieta

Offline

#4 16-05-2015 o 23h22

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Na wiosnę Benoit postanowił odświeżyć swoją garderobę i trochę przyhipsterzył. Jako że wiosna bywa kapryśna, a pogoda w czasie pikniku może się popsuć, postanowił ubrać się na cebulkę. Postawił na odważne połączenie kolorów, które tylko na nim może wyglądać dobrze. Parka ochroni go przed wiatrem, a spodnie "woda w piwnicy" są idealne do brodzenia po wiosennych kałużach. Trochę elegancko, trochę sportowo. Jeszcze nigdy nie wyglądał tak nonszalancko. Benoit jest z siebie dumny.

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42719.jpg

Użyte ciuchy

Offline

#5 19-05-2015 o 16h23

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Zapraszam do zgłaszania się!
btw temat jest bardzo elastyczny, ale tak jak mówiłam na początku piknik na świeżym powietrzu, wiec uważajcie by wasi panowie się nie ubrudzili zanadto.

Offline

#6 19-05-2015 o 17h10

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Alex wybiera się ze swoją dziewczyną na piknik. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ubrał ulubioną koszulę i kurtkę, kupioną przez jego drugą połówkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Kupił jej ulubione kwiaty-czerwone róże. Bardzo się jej spodobały. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#7 21-05-2015 o 21h04

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42922.jpg
Leonardo postanawia w końcu gdzieś zabrać swoją  dziewczynę.Szczęście mu dopisało i miał piękną pogodę.Nie stroił się ubrał to co miał i wyszedł.
                                  1.Słomkowy Kapelusz Pirat
                                        2.wisiorek surfer
                                          3.t-shirt surfer
                                          4.klonuj
                                   5.zegarek sylwester 2013
                                           6.klonuj


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#8 23-05-2015 o 18h19

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42985.jpg

Chang zabrał na piknik swoją ukochaną lustrzankę, jego miss może liczyć na profesjonalną sesję na łonie natury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wykorzystane ubrania:
Koszula Nestor
Polo Benoit
Chusta Kenan
Spodnie M Pako
Zegarek Ryan Grosling
Buty Christophone
Aparat Paparazzi


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#9 23-05-2015 o 22h19

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

https://41.media.tumblr.com/5c8dccd301fd350737c59b975c338562/tumblr_notjr8xkue1uqalngo1_400.png

No, jak piknik to piknik. Chang się dobrze przygotował. Kanapki są? Są! Kocyk jest? Jest! To możemy zaczynać! Oczywiście, jako że jest gorąco i to luźne spotkanie, można sobie pozwolić na rozpięty guzik koszuli prawda?

Jako że wyjątkowo mi się chce, to nawet machnę listę, a co!
Spodnie - Marti
Koszula - Justin Timbalake
Koszyczek Kapturka
Kurtka - Michel Tello
Trampki - Pieszczoch

I ponieważ nie zdążyłam w poprzednim wątku, bardzo dziękuję! Miło mi wiedzieć, że moja stylizacja się wam spodobała <3
*kłania się nisko*


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#10 28-05-2015 o 14h56

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/43179.jpg
Benoit jak zwykle próbuje ubrać się stylowo, oczywiście wychodzi mu jak wychodzi. Razem ze swoją ukochaną wybierają się na piknik (to już wiecie), na wybrzeże, a dokładnie na klify. Benoit przygotwał się na to że będzie wiało i że będzie raziło go słońce, a przede wszystkim na to że będzie szedł po świeżej, zielone trawie...więc założył buty które według niego nie będą wielką stratą jak zzielenieją :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#11 02-06-2015 o 14h57

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Jak i było zapisane wyżej, skoro jest mało zgłoszeń możecie przedstawić drugą stylizacje. Osoby, które dopiero chcą dodać pierwszą stylizację mogą dodać dwie.

+ zgłoszenia można przesyłać do 9go czerwca

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (02-06-2015 o 14h58)

Offline

#12 02-06-2015 o 18h26

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43485.jpg

Benoit postanowił zabrac ukochaną na romantyczny piknik na polance w parku. Ubrał się może na tę okazję tochę zbyt elegancko, ale okazja jest niebagatelna - w kieszonce marynarki ukrywa się malutkie puzderko z pierścionkiem zaręczynowym. Benoit zdążył już sprawdzić, czy wszystko na kraciastym kocyku przedstawia się idealnie: talerzyk ze świeżymi, słodkimi truskawkami - jest, wiaderko, w którym chłodzi się szampan - jest. Teraz stoi z bukietem ślicznych jasnoróżowych róż w jednym ręku i kieliszkami szampana w drugim i wypatruje przyszłej narzeczonej.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#13 05-06-2015 o 09h15

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Przypominam o możliwości dodania 2giej stylizacji i przedłużam do 14go

Offline

#14 19-06-2015 o 19h56

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Wyniki:
//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44305.jpg

Nagrody będą w poniedziałek.
Mam jedną małą wątpliwość, w regulaminie napisałam, że 3 pierwszym osobom przyznane są nagrody, ale na 3cim miejscu są dwie osoby egzekwo. W tym momencie jestem więc albo zmuszona zrobić dogrywkę, albo zrobić 4 nagrody co nie jest w sumie problemem (choć ja na KimKas nie głosowałam, mimo iż stylizacja ładna, ale biały kolor na pikniku wydaje mi się niepraktyczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png) Jeśli ktoś ma coś przeciwko temu że naginam regulamin niech powie to przed poniedziałkiem, albo zamilknie na wieki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

EDIT:
Zrobiłam duży błąd, za który chce was przeprosić, zapomniałam zapytać o ocenę konkursową moją rysowniczkę. W zawiązku z tym wyniki mogą się jeszcze zmienić. Przepraszam was bardzo za zaistniałą sytuacje.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (22-06-2015 o 12h59)

Offline

#15 27-06-2015 o 20h00

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

No i co tam zadecydowałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#16 30-06-2015 o 10h56

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Mam już zebrane wszystkie głosy i pojawiają się wyniki, dzięki Lilia444 (naszej rysowniczki) wyniki są całkowicie jednoznaczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Pierwsze miejsce, jak zawsze Ojsa XD Dziewczyno jak byś zmieniła płeć to miałbyś niezłe wzięcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44821.jpg
drugie miejsce Lahlae
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44823.jpg
trzecie miejsce miejsce Jessica 23
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44822.jpg 

tu wyniki finalne (+ jeszcze punkcik dostała jula209)
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44824.jpg

W nagrodach pojawi się jeszcze rysunek od Lilia444 przedstawiający nasza finałową trójkę.
Brawa dla wszystkich uczestników i zapraszam do dalszej zabawy, jak tylko pojawi się rysunek otworzę konkurs bardziej kobiecy (o kobiecych panach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)

Offline

#17 30-06-2015 o 13h04

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje dla wszystkich! ;3 Brawo dla Ojsy, po raz 3! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#18 30-06-2015 o 14h02

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Gratulacje dla całego podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Lowsip, następnym razem na pewno mi się uda, a nawet jeśli nie, to przecież w życiu chodzi o to, żeby gonić króliczka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (30-06-2015 o 17h29)

Offline

#19 30-06-2015 o 15h15

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Prawie byś się załapała na podium KimKas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#20 30-06-2015 o 18h16

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dziękuję za 3 miejsce, szkoda że wygryzłam KimKas, bo na nią głosowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Gratulacje dla 1 i 2 miejsca, Ojsa powinna mieć zakaz udziału /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Kto jest za ręka do góry! Czekam na rysunek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lowsip widzę, że zdecydowałaś się na ten temat, fajnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#21 30-06-2015 o 22h21

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Dziękuję za drugie miejsce i gratuluję pozostałym ciachom!
A kolejnej edycji nie mogę się już doczekać c:

Offline

#22 01-07-2015 o 17h03

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Nie zbanuje Ojsy z mojego konkursu, jest waszym króliczkiem do ścigania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#23 10-07-2015 o 19h50

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A oto i nagroda:
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45236.jpg
Najbardziej jestem zadowolona z pierwszego pana, według mnie jest najbardziej podobny do oryginału /modules/forum/img/smilies/content4.gif
Tylko pomyliłam się i dałam zegarek na złej dłoni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Mam nadzieję, że się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 
A i przepraszam, że dymki mało widoczne  /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1