Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 13-05-2015 o 21h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Od jakiegoś czasu miałam ochotę na założenie tego wątku. Będę tu was maltretować moimi bazgrołami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rysuję w stylu mangowym, od sześciu lat. Mimo tego, często psuję rysunki. Rysuję technikami tradycyjnymi,być może od końca czerwaca będę już bazgrolić w digitalu. Nie przedłużając-zapraszam do oglądania moich bazgrołów.

Bazgrołki


Czekam na pochwały jak i krytykę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie ukatrupcie mnie za to,że część rysunków jest nieodwrócona.

Offline

#2 14-05-2015 o 13h59

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Bardzo minsię podoba pierwszy rysunek
Wszystkie są ładne, ale ten mnie urzekł :]
Wiem, że to manga, ale nawet ona narzuca pewne proporcje. Robisz zawsze ten sam błąd, którym jest rysowanie głowy wielkiej jak dyńka. Jeszcze niedawno też tak robiłam, ale nauczyłam się nad tym panować. W linku na dole znajdziesz małą wskazówkę, jak rozmieszczać proporcje:
http://rysowanie-manga.blogspot.com/p/proporcje-twarzy.html

Offline

#3 11-06-2015 o 07h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ładnie bazgrolisz. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Najładniejszy jest rysunek 1 i 2. Takie ładniutkie są.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#4 13-10-2015 o 15h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pierwszy rysunek jest przeuroczy. Rysujesz dość "długie" twarze i o ile na pierwszym rysunku wygląda ona dobrze, na drugim i trzecim  się gryzie.

Ostatnio zmieniony przez Lacoste (13-10-2015 o 15h01)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1