Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 02-08-2013 o 10h44

Miss'nieobczajona
ChelseaSmile
...
Wiadomości: 23

Growluję (co dziwne, brzmi to mimo mojej płci na growl męski...), staram się śpiewać (między "staram się" a "umiem" jest duża granica), gram na gitarze basowej.

Offline

#27 05-08-2013 o 14h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

UM....Ja Śpiewam ... <3

Offline

#28 05-08-2013 o 19h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Śpiewam - uczę się sama + chciałabym grac na akordeonie *-*

Offline

#29 08-08-2013 o 20h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedyś śpiewałam. W drugiej klasie śpiewałam coś na Komunii i nie wierzę że miałam taki głos. Teraz wstydzę się przy kimś śpiewać, a może po prostu wmawiam sobie, że już nie umiem? Możliwe xD Planuję uczyć się gry na gitarze, ale nie zapiszę się na zajęcia. Nie bedę miała czasu i tyle. Chodzę na tańce, modern jazz, kocham to. Muzyka więc może też się liczy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#30 15-10-2013 o 16h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeżeli chodzi o grę, to gram na nerwach, wyćwiczone perfekcyjnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie gram na żadnym instrumencie, choć uczyłam się gry na gitarach akustycznych i klasycznych. Nie mówię, że to nie dla mnie, bo na to trzeba pracy i czasu, poświęcenia, a ja nie chcę iść w tą stronę, aby poświęcać wszystko dla instrumentu. Jednak śpiewam, od bardzo niedawna, ale nabrałam odwagi i poszłam śpiewać w scholi, bardzo lubię śpiewanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#31 21-10-2013 o 15h16

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Gram na skrzypcach i pianinie...chodzę do 5 klasy szkoły muzycznej ;D

Offline

#32 26-10-2013 o 16h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja tam chce nauczyć się grać na paninie xd ;D

Offline

#33 20-11-2013 o 21h03

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Ja od 3 lat śpiewam w chórze szkolnym.
Muszę przyznać, że nie jest to jakiś tam mały chórek.
Liczy on 40 osób, często wyjeżdżamy na różne koncerty, konkursy, ostatnio występowaliśmy na festiwalu chórów w Czechach i w Mateczniku Mazowsze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A jeśli chodzi o instrumenty to w poniedziałek mam pierwszą lekcję gdy na gitarze  /modules/forum/img/smilies/bave.gif


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#34 25-12-2013 o 19h52

Miss'Żółtodziób
Czekox3
...
Wiadomości: 5

Ja na gwiazdkę dostałam gitarę i zaczynam się powoli uczyć, chociaż wątpię, że coś z tego wyjdzie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Rodzina mówi jednak, że najlepiej idzie mi granie na nerwach. ;d
Śpiewać nie umiem, chociaż lubię sobie czasami pofałszować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#35 01-01-2014 o 20h49

Miss'Żółtodziób
malina2506
Hy.
Wiadomości: 4

Śpiewam. Gram na gitarze (klasyczna, basowa, elektryczna), fortepianie, pianinie i akordeonie.

Offline

#36 19-01-2014 o 01h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wow, Malina! /modules/forum/img/smilies/coeur.gif Super, multiinstrumentalistka! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ja gram na skrzypcach i śpiewam:) Chciałabym się nauczyć grać na gitarze, ale zawsze tylko przy okazji próbowałam nauczyć się jakichś chwytów, co oczywiście szło zaraz w niepamięć..

Offline

#37 25-01-2014 o 18h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmmm, ja jestem w trakcie nauki gry na gitarze akustycznej - i idzie mi nawet całkiem nieźle - gram zaledwie od 2 miesięcy. Co do wokalu... dobrze radzę sobie na wysokich dźwiękach ( wczoraj śpiewaliśmy kolędy ... pod koniec stycznia ._. ), gorzej jest jak mam nagle z wysokiego na niski przeskoczyć. Przez ułamek sekundy dźwięk podobny do kwilenia zarzynanej świni. x D

Offline

#38 09-02-2014 o 12h04

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Ja ukończyłam szkołę muzyczną w zakresie gry na skrzypcach oraz śpiewu operowego. Jeśli chodzi o gitarę to jestem samoukiem, ale gram całkiem nieźle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#39 13-04-2014 o 16h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja uwielbiam muzykę kiedyś śpiewałam w chórze , a teraz śpiewam dla znajomych i przyjaciół , tak po prostu dla przyjemności , sądzę nie źle mi to wychodzi  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#40 18-04-2014 o 21h44

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

przyznaję się że gram na gitarze nawet już grałam na koncercie z kumplami, ale dziwi mnie tylko to że w grupie jestem jedyną dziewczyną

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#41 21-04-2014 o 20h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Naga napisał

Ja ukończyłam szkołę muzyczną w zakresie gry na skrzypcach oraz śpiewu operowego. Jeśli chodzi o gitarę to jestem samoukiem, ale gram całkiem nieźle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

śpiew operowy! , no brawo gratuluję mało kto umie tak śpiewać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#42 23-04-2014 o 14h30

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

Dzięki lililawigne1! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png niestety kiedy się przestaje, ciężko potem wrócić do dawnej formy... Tak więc, Dziewczęta, ćwiczcie kiedy tylko i gdzie tylko możecie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#43 26-04-2014 o 19h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja  śpiewam. Co więcej, uwielbiam śpiewać przed publicznością, a inni najwyraźniej lubią mnie słuchać (nikt się nie żalił, że fałszuję xD). Nigdy nie mam tremy przed publicznym występem tego typu, jeśli jednak miałabym coś wyrecytować, albo zagrać w sztuce, to nie dałabym rady.
Niestety, jestem już za stara na szkołę muzyczną, ale swoje umiejętności ćwiczę sama, kiedy odkurzam, bo odkurzacz skutecznie mnie zagłusza i nikt w domu się na mnie z tego powodu nie wydziera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Offline

#44 31-05-2014 o 15h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja już piąty rok chodzę na ognisko muzyczne, gram na pianinie. Pod tym względem jestem narcyzem - gram i myślę sobie: "Kurczę, ta laska nieźle gra!" A potem nagle uświadamiam sobie, że to ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png                                                                            W głębi serca chciałabym grać na skrzypcach - jak Sherlock Holmes. Ale wiem, że to niemożliwe - skrzypce to jeden z najtrudniejszych i najdroższych instrumentów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (31-05-2014 o 15h21)

Offline

#45 31-05-2014 o 17h37

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Śpiewam przed komputerem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A tak zupełnie serio to nie jestem zbyt utalentowana muzycznie, choć bardzo bym chciała, chciałabym też umieć grać na jakimś instrumencie, ale kompletnie nie mam na to czasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#46 01-06-2014 o 20h17

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Śpiewam w chórze Uniwersyteckim i dodatkowo gram na pianinie.

Offline

#47 06-06-2014 o 16h40

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

No cóż mam bardzo muzykalną rodzinę więc umiem i gram na skrzypcach fortepianie i gitarze.Śpiewam i bardzo często uczęszczam do chóru szkolnego i gdy tylko jest jakaś szansa na zaśpiewanie czegoś lub zagranie to ja zawsze jestem chętna.

Offline

#48 08-06-2014 o 13h56

Miss'Żółtodziób
Łuczniczka
...
Miejsce: Avonlea
Wiadomości: 11

Ja gram na wiolonczeli - całkiem nieźle, chodzę do szkoły muzycznej, no i chciałabym chodzić na flet, ale raczej nic z tego, bo na instrument dodatkowy, do wiolnoczeli chyba musi być pianino. Zapomniałam dodać że uczęszczam do chóru, oraz małego zespołu w naszej szkole, w którym śpiewamy.

Ostatnio zmieniony przez Łuczniczka (08-06-2014 o 13h58)

Offline

#49 19-07-2014 o 08h46

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Ja śpiewam ,gram na gitarze i trochę na fortepianie /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Ostatnio zmieniony przez pseudonim8 (19-07-2014 o 08h47)

Offline

#50 24-08-2014 o 13h15

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Ja śpiewam i gram na nerwach. Niedługo kupuję gitarę nie mogę się jednak zdecydować czy tradycyjną, czy akustyczną.


.

Offline

Strony : 1 2 3