Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 17-05-2015 o 19h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka



Ravenly wzbiła się w niebo i przemieniła z mrocznej księżnej w... Panią powietrza.
Myślę, że nie trzeba tu wiele tłumaczyć, bo strój mimo iż zrobiony na szybko obrazuje swój temat całkiem-jeśli się nie mylę- wyraźnie.
Powiem tyle- uffff zdążyłam! ^^


Link do zewnętrznego obrazka
A to... Jakby zmusza nas do refleksji. Co się stanie, skoro budujemy tyle fabryk, idziemy "ku rozwojowi"? Pokazałam tu dwie opcje, innych nie ma. Droga i drzwi po środku pokazują nam, że to, co wybierzemy zależy od nas. W pomieszczeniu umieściłam też zegar- pamiętajmy, że nie mamy nieskończoności na myślenie "a co gdyby" Wszystko leży bowiem w naszych rękach.

Ostatnio zmieniony przez Ravenly (17-05-2015 o 20h07)

Offline

#27 17-05-2015 o 19h56

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Link do zewnętrznego obrazka
Lód i ogień! Dwie skrajne temperatury walczą ze sobą, tworząc parę i ciąg powietrza, wywołujący wiatr. Trzeba twardo chodzić po ziemi, by zachować równowagę między tak szalejącymi żywiołami.

Offline

#28 17-05-2015 o 20h07

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Koniec dodawania stylizacji oraz deco!

Która miss jest waszą faworytką? ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#29 17-05-2015 o 20h20

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Trzymam kciuki za:

Strój:
Whitewind, Saeniver

Deco:
Rosali, Lasana, Whitewind, Ravenly

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#30 17-05-2015 o 23h27

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Mikacz, Rosali- deco, Lasana - deco, Ravenly- oba. moje faworyty.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (17-05-2015 o 23h27)


Offline

#31 18-05-2015 o 22h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję Dziewczyny .. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  A moimi faworytkami są ..  Whitewind- Deco     

... I chyba na tyle ★

Offline

#32 19-05-2015 o 20h00

Miss'Żółtodziób
skarletta
...
Wiadomości: 11

sarata123,jessica23,julkanna7,Suiseiseki a deco - Lasana,Whitewind,Ravenly

Offline

#33 23-05-2015 o 19h44

Miss'Żółtodziób
luna2006
Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne ...
Wiadomości: 13

sarata123,julkanna7,sadist a deco rosali,Whitewind,Ravenly

Offline

#34 24-05-2015 o 12h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ragnarook,sarata123,julkanna7 a deco-Whitewind,rosali,Lasana

Offline

#35 24-05-2015 o 14h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Whitewind,Mikacz, Diduś-Chan, Jessica23

P.s Bardzo wszystkim dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez julkanna7 (24-05-2015 o 14h23)

Offline

#36 28-05-2015 o 21h06

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

Strój:
Jessica23
Suiseiseki

Deco:
Ravenly

Offline

#37 31-05-2015 o 13h11

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Został Ci tydzień, polecam się za to zabrać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#38 31-05-2015 o 15h24

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Szczerze mówiąc - już się dawno zabrałam, nie jestem leniem! xD Chcę, by każdy dyplomik miał inne tło, a znalezienie odpowiednich łatwe nie jest. I... Nie tylko dyplomy będą, robię coś jeszcze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I dodam tylko, że podium jest tak duże, jak mi serce kazało! ♥

Nie zapomniałam o konkursie, jeszcze nie teraz! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#39 31-05-2015 o 16h59

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

To dobrze, ja tylko przypominam, czekamy cierpliwie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#40 01-06-2015 o 10h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Strój:
sarata123
Jessica23
jessica23
Deco:
Ravenly
Lasana
rosali

Offline

#41 01-06-2015 o 18h15

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

O, chyba zdążę się jeszcze wypowiedzieć na temat faworytek (tak, ja i mój orient xD)

Więc moje faworytki od strojów to:
- Mikacz
- Sadist
- Lenka2

A w Deco:
- Rosali
- Whitewind
- Ravenly

Offline

#42 02-06-2015 o 12h23

Miss'nieobczajona
arturek1233212223
...
Wiadomości: 16

Moją faworytką jest hmurka444


//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49519.jpg

Offline

#43 07-06-2015 o 22h53

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Troszkę musiałyście sobie poczekać, za co serdecznie was przepraszam. ♥ Niestety, choroba, a potem koszmarne lenistwo co do wykonywania ostatnich nagród... Ale i wyniki, i nagrody są w określonym czasie. Co z tego, że na styk? xD

WYNIKI JEDNORAZOWEGO KONKURSU ''ŻYWIOŁY''

Kategoria: miss

Trzecie miejsce zajmują...


Drugie miejsce zajmują...




Pierwsze miejsce otrzymują...



Kategoria: deco

Trzecie miejsce zajmuje...



Drugie miejsce zajmują...


Pierwsze miejsce otrzymuje...



@Ravenly została zdyskwalifikowana, ponieważ nie zastosowała się do jednego z punktów regulaminu.

Dziękuję serdecznie za wzięcie udziału w tym konkursie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (07-06-2015 o 23h00)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#44 07-06-2015 o 23h47

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ślicznie dziękuję za miejsce na podium w kategorii Deco, kompletnie się nie spodziewałam ♥
Gratuluję wszystkim nagrodzonym w obu kategoriach, a także nienagrodzonym bo zgłoszenia na ten konkurs są naprawdę świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#45 08-06-2015 o 00h43

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Pięknie dziękuję za pierwsze miejsce, kompletnie niespodziewane na dodatek, bo widziałam tu tyle świetnych zgłoszeń, że byłam pewna, że nie zobaczę mojej miss na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gratuluję wszystkim dziewczynom - świetne stylizacje i pomysłowe, ciekawe pomieszczenia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#46 08-06-2015 o 15h06

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

O kurczę, ale niespodzianka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dziękuję bardzo za aż drugie miejsce i piękny dyplom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I gratuluję pozostałym dziewczynom zwycięstwa,wszystkie dyplomy bardzo ładne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Offline

#47 08-06-2015 o 17h37

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Dziękuję bardzo za pierwsze miejsca <3 Nagrody są cudowne^^
Nie spodziewałam się, ponieważ do konkursu zgłosiło się wiele genialnych stylizacji że masakra.
Gratuluję dziewczynom który znalazły się na podium jak i nie. Wasze stylizacje oraz pomieszczenia, że się powtórzę, wyszły genialnie.

Offline

#48 08-06-2015 o 18h23

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Jejejeju dziękuję za 3 miejsce *.* Szczerze to trochę się zdziwiła, zauważyłam że jakoś szczególnie moja stylizacja się nie spodobała...i ostatecznie się zdziwiłam wow
Ale było tyle innych jeszce pięknych stylizacji, wszystkie były takie pomysłowe :-)
Chciałabym podziękować naszemu Ananasikowi za zrobienie tego konkursu, bo temat był na serio ciekawy, a interpretować go można było na różne sposoby i fajnie się bawiłam przy tworzeniu stylizacji i przy przeglądaniu stylizacji innych :-)
A dyplomy też świetne :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#49 08-06-2015 o 18h56

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Dziękuję za drugie miejsce i gratuluję wszystkim dziewczynom.

Ach, no i w ogóle dzięki za konkurs, Ananasku, był świetny, zupełnie nie wiem, jak wy, dziewczyny, wpadacie na te pomysły...


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#50 08-06-2015 o 21h11

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dziękuję, gratuluję i obiecuję poprawę sesese /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2