Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 04-05-2015 o 14h54

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Jednorazowy konkurs miss i deco

Żywioły

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41832.jpg

Tak, jak pisałam nieco wcześniej, zakładam teraz kolejny konkurs. ^^ Aż się zdziwiłam tym, że jeszcze go nie było. (A jeśli jednak był, to napiszcie mi to - być może ślepota się kłania xD) Waszym zadaniem będzie zrobić stylizację bądź pokój (No, albo i to, i to. ^^) inspirowane którymś z żywiołów... Albo wszystkimi na raz! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż w sumie... interpretacja dowolna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41872.jpg

Regulamin konkursu
1. Przede wszystkim przestrzegaj regulaminu forum oraz miniregulaminu działu!
2. Możesz zgłosić jeden pokój (ogródek) oraz/lub dwie (albo jedną) stylizacje
3. Krótki albo długi opis. Jak wolisz. ^^
4. Konkurs kończy się siedemnastego maja o godzinie dwudziestej. Mogę przedłużyć... Ale nie muszę. ^^
5. Pomieszczenie (bądź przestrzeń dworowa xD) MOŻE zawierać widoczną miss - jest jednak jeden warunek - musisz i napisać, co ta miss oznacza.
6. Wstawiamy tutaj pobrany obraz pomieszczenia - pobrany za pomocą odpowiedniego przycisku, bądź zwyczajnie zescreenowane. xD A miss przyjmuję jako zdjęcia z szafy. Jeśli tło będzie białe, a nie przeźroczyste, licz się z tym, że na ewentualnym dyplomie będzie nie najładniejszy obszar wokół miss. Nie chce mi się nigdy porządnie wycinać tła. xD
7. [Odnośnie stylizacji] Nie możecie użyć więcej niż czterech siedemnastych całego stroju rzeczy będących z jednego kompletu, bądź od tej samej gwiazdy.
8. Nagrody to pewnie będą dyplomiki... A może i jeszcze coś. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
9. Na nagrody i wyniki będziecie musiały czekać coś pomiędzy 1 dniem a 3 tygodniami. xD Ale myślę, że w 2 tygodnie się spokojnie wyrobię.
10. W razie wątpliwości - zapraszam na PW, wiem, że miejscami mogłam pisać troszkę... Nieskładnie xD
11. Jeśli nagle przestanę tutu zaglądać, i nie napiszę posta oznajmiającego zakończenie konkursu - możecie wstawiać stylizacje dalej. I moje ewentualne nagłe zniknięcie nie będzie oznaczało porzucenia konkursu... Tylko to, że sąsiad zabezpieczył Wi - Fi... Albo gdzieś wyjechał, i po prostu je wyłączył xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41873.jpg

Kilka wskazówek:
- Pomyślcie, wysilcie się, a nie na łatwiznę: ubrać miss na niebiesko i woooda! xD Bądźcie oryginalne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
- Możecie sobie przypomnieć coś (cośtam może z dzieciństwa, może jakieś bajki, może jakieś doświadczenia?) - przecież interpretacja dowolna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
- Jeden z obrazków niby nie pasuje... Ale jest na temat. Był wstawiony celowo, by wam cuś przekazać :3 Pomyślcie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
- Żywioł w formie dowolnej, jednak napiszcie, jaka jest podstawa ^^

A więc... Życzę weny oraz dobrej zabawy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

(Mam nadzieję, że wszystko przeczytałyście, i nie zanudziłam was na śmierć xD)

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (04-05-2015 o 19h49)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#2 04-05-2015 o 18h51

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Oto woda.
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41900.jpg
Jest cała niebieska a może jednak nie? Może jest śliczną blondynką ze szczerym uśmiechem, a w ręce trzyma wazon, z którego wylewa się właśnie ona, tak jak w stylizacji? A może jeszcze inaczej?

Przeszkadza ci że woda, nie? xD


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#3 04-05-2015 o 18h54

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Świetny temat konkursu i fajnie, że nie ograniczyłaś formy tylko do stylizacji miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na początku był Chaos. Wszystko było Chaosem i wszystko powstało z Chaosu.
Był to pierwotny stan egzystencji, złożony z mieszanki pierwiastków, które starożytni Grecy uważali za podstawę świata: ziemi, wody, ognia i powietrza.*
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/gd/41899.jpg
Na załączonym obrazku widzimy Chaos, który powolutku zaczyna się zmieniać w Ład - żywioły zaczynają się od siebie wzajemnie oddzielać.

Pomieszczenie oparłam na wizji starożytnych Greków (która została już opisana wyżej).

Miss natomiast jest połączeniem dwóch koncepcji: 
1. medycyny humoralnej Galena:
- jasnożółte włosy, ozdoba i maska żółć, czyli żywioł ognia
- biały naszyjnik i białe wstawki w bluzce jako flegma, czyli żywioł wody
- czerwona spódnica jako krew, czyli żywioł powietrza
- czarne wstawki w bluzce jako czarna żółć, czyli żywioł ziemi
2. żywiołów kultury chińskiej
- brązowa skóra miss jako żywioł drewna
- te "cosie" wystające z rąk jako żywioł metalu
- pierścionek jako żywioł wody
- to zielone w ręce jako ziemia
- spódnica jako żywioł ognia
Spódnica to jak widać element o dwojakim znaczeniu ;>

Mam nadzieję, że w swojej wizji nie odbiegłam zbytnio od tematu c:

Offline

#4 04-05-2015 o 19h40

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

STYLIZACJA NR.1 :
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41904.jpg

Opis :
Pierwsza stylizacja , jest inspirowana ogniem. To robot , wysłany , przez lucyfera , do zniszczenia ludzkości . Włada on ogniem i diabelnymi potworami . Wykonany z ludzkiego zła , grzechów i strachu .
STYLIZACJA NR. 2:
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41906.jpg

Opis :

Druga stylizacja , przedstawia jako jedna z interpretacji wody, panią zimę w swoim wiecznym królestwie , która przechadza się po lesie. Jej królestwo jest miejscem , gdzie panuje wieczna zima , a przetrwać tu morze jedynie magiczne stworzenie , posiadające grube futro / skórę. Lecz mimo swojej mocy pani lodu , jest ciepłą i kochającą osobą dla wszystkich swoich poddanych i przyjaciół. Wrogów swych skazuje na ,życie w lodzie. Gdzie cz łowiek nie może się ruszać , ani oddychać i ginie w strasznych męczarniach .

Ostatnio zmieniony przez Rosali (05-05-2015 o 18h00)

Offline

#5 04-05-2015 o 19h45

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41910.jpg
Przedztawiam wode biało niebieski.Płetwy,ogon,pasek wiosna,korona charrlote,peleryna,widływ kolorze niebieskim albo turkus jak kto woli.Włosy biało turkusowe reszta niebieska.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#6 04-05-2015 o 19h50

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ale boski konkurs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Muszę się zgłosić ];D
Link do zewnętrznego obrazka
Moja missia oczywiście przedstawia wodę :3 Jest ona niezwykłym stworzeniem, która razem ze swoimi siostrami żywiołami panuje nad planetą.
Siedziba żywiołu jest w Oceanie Spokojnym. 
Jej organizm wykształcił płetwy i zdolność porozumiewania się z wodnymi stworzeniami.
Nogi są są pokaleczone (oraz obwinięte wodorostami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png); jest to wynik błądzenia po dnie wód nie zważając na ostre przedmioty, które ludzie bezmyślnie wyrzucają do głębin, domu naszego żywiołu.


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#7 04-05-2015 o 20h04

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Mami, niby czemu miałoby mi przeszkadzać? xD Mało kreatywne, ale może zrobisz drugą stylizację... Już fajniejszą, więc się nie załamuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Wstawiacie cudne stylizacje, będę miała w czym wybierać! *w*

Proszę was, misski, o to, byście pisały opisy po polsku... A przynajmniej w miarę możliwości nie robiły aż tylu błędów interpunkcyjnych, gramatycznych oraz ortograficznych jak pewna miss, która wstawiła tutaj swoją stylizację. By się dało to normalnie przeczytać. Literówki oraz niezbyt częste błędy ortograficzne zdarzają się każdemu, ale błagam was - starajcie się w miarę możliwości opanować je. I nie robić ich specjalnie. Jeśli będzie ich za dużo - wkurzę się, i zdyskwalifikuję daną miss. Łamie takie wasze zachowanie jeden z punktów regulaminu. Stworzony po to, byśmy oczopląsu nie dostawały, czytając cudze posty.

A więc to by było na tyle w sprawie Waszej ortografii. Tylko nie przestraszcie się tym! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Znowuż życzę weny... I oby stylizacje oraz pokoje zgłaszały się jak najlepsze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I oby opisy nie były już tak kulawe... xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (04-05-2015 o 20h05)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#8 04-05-2015 o 23h51

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

OGIEŃ
Ogień w postaci światła emituje ciepło i jasność, nie pozwala się do końca posiąść i kontrolować. Przejawia się w wybuchu wulkanu, jasności słońca, błyskawicy, pożarze, czy jako płomień paleniska. Bywa niebezpieczny i zdradliwy przynoszący niekiedy szkody ,ale jest i pożyteczny dając ciepło gdy jest zimno.

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41916.jpg

POWIETRZE
Powietrze jest lekkie i delikatne potrzebne do życia. Pokazać też jednak może silniejsze oblicze silnie wiejąc - jak na poniższym deko, które przedstawia roznoszone przez wiatr liście z drzewa ,a kieruje nim miss żywioł powietrza.

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41917.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#9 05-05-2015 o 00h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To i ja się zgłoszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ja Przedstawiam wam Stylizację 

      Wodę <stylizacja robiona wieki  temu>   

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41918.jpg

I Też wodę ale widok... przy którym widać "Panią wodę" przy swoim wodnym królestwie

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41920.jpg

Offline

#10 05-05-2015 o 00h41

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Wodna bogini
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39490.jpg

Nosicielka ognia
  //photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26143.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#11 05-05-2015 o 10h10

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604


//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41922.jpg

Powietrze, wiatr
Jest niewidoczna. Pędzi po całym świecie a jej włosy powiewają sobie. Koniec.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#12 05-05-2015 o 18h40

Miss'ok
AleksandraNowak
PORQUE LA MUSICA ES VOCASION, ES MI PASION, NO ES OBSESION, ES LO QUE SOY. LA MUSICA ES MI VERDAR.
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 52

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41945.jpg



A oto moja propozycja.
Ogień - kobieta odważna, silna i bezkompromisowa.
Ogniste włosy, krwistoczerwone oczy i stylizacja wskazują na jej charakter.
To wszystko łączy się w jedną, spujną postać.

Offline

#13 05-05-2015 o 19h02

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Tak się zastanawiałam i zastanawiałam, aż w końcu wyszłam z tego zastanowienia i postanowiłam się zgłosić do tego konkursu.^^

Na pierwszy ogień pójdzie moja miss. Od początku postanowiłam że wybiorę jeden żywioł, ale wyszło to co wyszło.

Link do zewnętrznego obrazka

A więc tak jak na zamieszczonym powyżej obrazku widać pomysł a wykonanie bardzo się od siebie różnią. Miał być jeden żywioł. BUM! Magicznym sposobem są cztery.
No to nadeszła pora na deco.

Link do zewnętrznego obrazka

I znowu utrudniłam sobie życie, bo o ile proste okazało się znalezienie elementów do ziemi oraz wody tak do powietrza i ognia moje poszukiwania okazały się wielka klapą.
Uprzedzając wszelakie pytania, tak w elemencie ognia znajdują się balony. Moje kombinowanie na różne sposoby jeżeli chodzi o ten żywioł to totalna katastrofa. W moim przedmiotach do wystroju brakuje wszelakich większych ogni. Musiały mi starczyć pochodnie, świece, nietoperze, czerwone bożonarodzeniowe gwiazdki jak i balony.
No to tak wszystko z mojej strony.

Ostatnio zmieniony przez Whitewind (05-05-2015 o 19h11)

Offline

#14 05-05-2015 o 20h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41955.jpg



Antea reprezentuje żywioł wody, piękna, nietuzinkowa, znająca magię wody, włosy unoszone przez fale, jedyna w swoim rodzaju księżniczka morskich głębin.

Offline

#15 06-05-2015 o 08h13

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41965.jpg
Moja miss jest czarna jak "świnta ziemia" i reprezentuje żywioł ziemii.

W sztukach pięknych, poszczególnym żywiołom odpowiadały pewne "podstawowe" kolory. Dla Empedoklesa (w interpretacji Antiochosa) były to biały (woda), czarny (ziemia), czerwony (powietrze) i żółty (oryg. ochron - ogień).

No więc uznałam że moja miss pokaże symbolicznie ziemię, tak jak na obrazach.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#16 06-05-2015 o 13h48

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

...nie potrafiłam zdecydować się, który żywioł chcę stworzyć, więc stworzyłam wszystkie cztery /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ot, niezdecydowanie.

A więc - oto cztery żywioły - mieszanka iście wybuchowa, dość niebezpieczna, a może nawet nieco szalona? Ziemiste brązy i zrodzone z ziemi ciernie symbolizują rośliny, kwiaty i ziemię właśnie. Dodatki w kolorze ognistej czerwieni, a także wyzierający zza ciernistych krzewów płomień to nieposkromiony, gorący ogień. Opadający niczym wodospad błękitny płaszcz i cienki, błękitny strumyk sięgający ku dołowi to żywioł wody, a delikatne pióra i rozpostarte, białe skrzydła jednoznacznie sugerują związki z powietrzem. Całość obrazuje wieczną rywalizację tych czterech potęg - żywioły nie zawsze współgrają w idealnej harmonii, czasem zdarza się, że próbują swych sił, zwalczając się nawzajem, a wtedy powstaje chaos, nad którym żadna siła nie jest w stanie zapanować.


//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41996.jpg

Offline

#17 06-05-2015 o 18h17

Miss'Żółtodziób
skarletta
...
Wiadomości: 11

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42024.jpg

Ognista miss,cały strój został stworzony z  myślą o chinach,większość ubrań z misji.Włosy szkockiej królowej.to tyle o stroju.Wybrałam ten żywioł  bo najbardziej mi pasował.Za błędy ortograficzne i stylistyczne przepraszam.

Offline

#18 07-05-2015 o 00h09

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Ja wam przedstawię coś innego. Moja postać jest interpretacją Eteru. Eter- hipotetyczna substancja wypełniająca przestrzeń. W filozofii starożytnej eter był rozważany przez Arystotelesa jako dodatkowy piąty element (żywioł), plus pozostałe cztery z którego składa się wszechświat - dlatego związane jest z nim słowo kwintesencja, piąta esencja- eteryczny piąty element, jednoczący cztery podstawowe.
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/gd/42054.jpg

z akcentem azjatyckim, u mnie wszystko ma akcent azjatycki, wybaczcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

inspiracja kolorów:
Link do zewnętrznego obrazka


Offline

#19 08-05-2015 o 19h11

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42158.jpg

Oto żarzący się, leniwie płonący węgiel. Niby nic specjalnego, a jak pięknie wygląda w letnie wieczory w ognisku, oświetlając twarze ciepłym czerwonym blaskiem, grzejąc zbliżane ku niemu wyciągnięte, zmarznięte wieczornym chłodem dłonie. Powietrze wokół pachnie dymem, mokrą od rosy trawą, wakacjami i wolnością.

Z drugiej strony...

Jest takie miasto w USA, gdzie w połowie XX wieku założono kopalnię odkrywkową węgla kamiennego. W pobliżu tego miejsca palono także śmieci (i niech mi teraz ktoś spróbuje wmówić, że Amerykanie to jednak nie idioci...). Któregoś razu niedokładnie wygaszony ogień przedostał się do sztolni i odkryta żyła węgla zaczęła się palić. Nie minęło dużo czasu, a zaczęły płonąć pokłady surowca pod ziemią. Czysty, dziki żywioł, nie do opanowania. Miasto opustoszało. Pokłady węgla mogą płonąć jeszcze i sto lat, podziemny pożar powoli, ale nieustannie, powiększa obszar swego panowania. Ze szczelin w ziemi wydobywają się smugi trującego dymu, a nocą na okolicznych wzgórzach można zobaczyć żarzące się czerwono-zlote żyłki. Brzmi nieco znajomo? A widział ktoś lub grał w "Silent Hill"? :)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#20 10-05-2015 o 15h25

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Na potrzeby tego konkursu mój płonący drink zmienia się w odwieczną walkę między dwoma żywiołami - wodą i ogniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

https://40.media.tumblr.com/c1dddc135df91b8574869d0cdaa8293a/tumblr_nnh74gtUNW1utw1e2o1_400.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#21 12-05-2015 o 17h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo fajny Konkurs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ja wybrałam żywioł wody.Niebieskie "kreski'' z tyłu mają przedstawiać falę. A ogon miał symbolizować morskie stworzenia.
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42789.jpg

Ostatnio zmieniony przez julkanna7 (21-05-2015 o 15h05)

Offline

#22 12-05-2015 o 20h47

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Powietrze kolor nieba
Białawy lub szary kolor nieba (nie chmur) wynika z innych zjawisk. W powietrzu takim, znajdują się kropelki wody, kryształki lodu oraz ziarenka pyłów. Krople te czy też kryształy lodu mają średnice około 10 mikrometrów (lub więcej) i są duże w porównaniu z długością światła widzialnego dlatego rozpraszanie jest nieselektywne, wszystkie kolory są rozpraszane podobnie w wyniku czego kolor światła rozproszonego jest taki sam jak kolor światła padającego czyli biały. Warto dodać, że szary czy czarny kolor chmur nie wynika z absorbujących własności kropel (pojedyncze krople są przezroczyste) ale z faktu, że ciemny obszar chmury jest słabo oświetlony.
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42439.jpg

Niebo ma wiele kolorów z tego wynika ze powietrze absorbuje je i również może posiadać wiele barw ;3

Offline

#23 15-05-2015 o 21h38

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42669.jpg
Moja miss przedstawia powietrze.

Offline

#24 16-05-2015 o 14h51

Miss'Żółtodziób
Lenka2
...
Wiadomości: 10

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42690.jpg
                                             
                                                   Żywioł wody
Przedstawiam wam jedną ze strażniczek równowagi świata.Wraz z innymi żywiołami pilnuje harmonii.Wokół niej pływają yin i yang ,pod postacią ryb,które nieustannie ukrywa przed złymi mocami i zaszczytem jest, że chciała nam je pokazać.

Offline

#25 17-05-2015 o 17h21

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Zdążyłam do 20, odkopałam baaardzo starą stylizację i nieco pozmieniałam ją by powstało coś na wzór 3 żywiołów na raz ;3
http://i58.tinypic.com/ou0d4l.png
Początkowo ta stylizacja miała przedstawiać obojętność ludzi na niszczenie środowiska i praktycznie bezcelowe środki ratunku. Na potrzebę konkursu zmieniłam znaczenie na Nową Strażniczkę Żywiołów. Nową, dlatego panuje w stylizacji nieład, płoną rośliny, a ona próbuje je ugasić wodą jednak jej nie wychodzi. W sumie, może też być tu powietrze w postaci włosów które są zawiewane na jedną stronę i zakręcane na końcach. Postać ma jeszcze magiczny dzbanek z wodą, który nie chowa się za narzutką xd


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2