Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 26-04-2015 o 16h54

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

  //photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/41320.jpg
Witajcie w moim kolejnym konkursie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tym razem tematem będzie stworzenie cosplaya ulubionej postaci z ulubionej książki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Temat jest dość prosty, macie duże pole do popisu.
REGULAMIN!!
1. Czas macie od dzisiaj do 10.05.2015r godz. 12.00.
2. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną stylizację!
3. Stylizacje należy obpisać w min. 3 zdaniach. No dobra, miejcie sobie te dwa zdania, ale nie mniej
4. zgłoszona stylizacja nie może być kompletem od gwiazdy bądź gotowym zestawem od Nine.
5. Wyniki pojawią się max. 3 dni od dnia zakończenia konkursu.
Co musi znajdować się w opisie?
- z jakiej książki jest bohater i jak się nazywa.
- można dodać zdjęcie okładki/bohatera książki.
Nagrody
1 miejsce dyplom + niespodzianka.
2 miejsce dyplom.
3 miejsce dyplom.
Przewiduję również wyróżnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
POWODZENIA!!!

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (03-05-2015 o 16h50)

Offline

#2 26-04-2015 o 20h27

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ok, a więc ja będę pierwsza. ;> Na początek może trochę pomarudzę - czeeemuuu tylko jedna stylizacja...? xD Nie mogłam się zdecydować, czy dać tutaj Rona, czy Moody'ego, czy może Snejpa xD Ostatecznie zdecydowałam się jednak na Nietoperza. ^^

Dlaczego akurat Severus Snape? Cóż, bardzo lubię tą postać. A poza tym tak wypadło w drodze losowania xDDD Jak łatwo się domyślić, jest to bohater książek o Harry'm Potterze (autorstwa Joanne Rowling, Harry Potter), nauczyciel eliksirów w Hogwarcie. No, rok też uczył obrony przed czarną magią.

A teraz co nieco o samej stylizacji. Jest to moje osobiste wyobrażenie, nie cosplay z filmu. Dlatego też w ramach protestu przeciwko mega czystym włosom tego bohatera w ekranizacji, wsadziłam mu na głowę najbardziej zaniedbaną fryzurę, jaką znalazłam u missfashionowego fryzjera xD W końcu niby skąd się wzięło powiedzenie (Freda albo Georga bodajże xD) ,,ucieka jak Snape przed szamponem do włosów''? xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/39107.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (26-04-2015 o 20h28)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#3 27-04-2015 o 08h18

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/41363.jpg

Moja postać nazywa się Katniss Everdeen. To postać z książki Igrzyska Śmierci.
Częściowo inspirowałam się książką, a częściowo postacią odgrywaną przez Jennifer Lawrence w filmie pod tym samym tytułem

Ostatnio zmieniony przez Ophaal (03-05-2015 o 18h35)

Offline

#4 29-04-2015 o 23h12

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

"Jeden z mężczyzn wystąpił do przodu, uśmiechając się.Miał typową dla swojej nacji budowę ciała o szerokich ramionach, ale w jego włosach widać było srebrne pasma, a zmarszczki wokół oczu i ust nadawały jego twarzy pogodny wyraz. Nosił ciemnoniebieską kurtkę ze złotym haftem, przy pasie zaś - ozdobny sztylet"
~ Trudi Canavan, Misja Ambasadora
//photo.missfashion.pl/pl/1/52/gd/41559.jpg
Jednym z moich ulubionych ostatnimi czasy bohaterów literackich jest Ashaki Achati. To wysoko postawiony mężczyzna, doradca króla Sachaki, swojego ojczystego kraju. Próbowałam go przedstawić takim, jakim czytelnik (za pośrednictwem bohaterów książki) widzi go po raz pierwszy - na oficjalnym przyjęciu, ubranym w oficjalny strój państwowy, z niedoskonałościami i zaletami jego urody.

Offline

#5 30-04-2015 o 13h57

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Przedstawiam państwu panienkę z książki Labirynt Lukrecji którą napisała Agnieszka Chylińska. To właśnie jest Lukrecja.
//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/41568.jpg
W książce opisana jest dość dziwna i straszna przygoda Lukrecji. Po tych smutnych przeżyciach główna bohaterka znów jest szczęśliwa i bawi się na podwórku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#6 30-04-2015 o 19h31

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/41584.jpg

Moja stylizacja , to interpretacja postaci z książki ,, maximum ride '' jest to Ari . Wilk , zmieniony przez naukowców.. Jest trochę mechaniczny i ciężki , a jego skrzydła są przytłaczające  i ogromne .Na początku nie lubiłam tej postaci, ale z czasem spodobała mi się , bo poznałam jego historię. Tak w skrócie powiem , że na początku był zły , tylko dlatego , że chciał zwrócić na siebie uwagę swojego ojca . Ari mimo iż nie wyglądał , miał tylko 7 lat. Miś w jego rencie,  jest z fragmentu gdy spotyka się z głównymi bohaterami ( którzy nie byli zbytnio starzy. Najstarsza bohaterka miała 14 lat) . Zabawkę odbiera Angeli,  która zmusza go potem realistycznie do oddania jej.

Dziękuję autorce konkursu za pozwolenie edytowania. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

.

Ostatnio zmieniony przez Rosali (02-05-2015 o 15h37)

Offline

#7 30-04-2015 o 20h23

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Rosali! Yay! Uwielbiam książkę Maximum Ride *.* Jak fajnie, że ktoś to jeszcze czytał (;

Mvahahahahahah *zaciera ręce* /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif To i ja muszę się zgłosić ;D
Link do zewnętrznego obrazka
Ponad 90% missek już wie jaka jest moja ulubiona książka XD Już zdążyłam je zamęczyć ^^
Przedstawiam oto Henry'ego Jekylla z książki "Dr Jekyll i pan Hyde" (Jaka szkoda, że nie można zamieścić 2 stylizacji :') ). Henry jest doktorem oraz chemikiem, który wierzy, że w człowieku drzemią 2 natury: dobra i zła. Wynajduje miksturę, która oddziela te 2 natury i pod wpływem specyfiku przemienia się w psychopatę Hyde'a.
Ja zrobiłam akurat tę dobrą wersję- Jekylla. ^^
Jego wygląd to tylko moje wyobrażenie. Autor niewiele pisał o wyglądzie postaci, więc chyba dał nam wolną rękę, żebyśmy go wymyślili XD

Ostatnio zmieniony przez Sadist (30-04-2015 o 20h24)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#8 30-04-2015 o 22h52

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41616.jpg

Przedstawiam wam Elliot, bohaterkę serii "Tunele" (chyba od trzeciego tomu, ale pewna to ja nie jestem).
Elliot jest pół styksem, a pół człowieiem. Jest renegatem, żyje w głębi z kolesiem co na imie a Drake. Razem z nim stara się przeżyć tam pod ziemią. Biorą pod swole skrzydła Willa Chestera i Cala.
Elliot na początku nie za bardzo za nimi przepadała ale ostatecznie okazało się że żywi większe uczucia do Willa.
Sprawia wrażenie twardej, ale w końcu okazuje się że jest zagubioną nastolatką i że tak naprawdę chciałaby żyć normalnie.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#9 01-05-2015 o 11h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja miss wcieliła się w rolę bohatera mojej ulubionej serii książek. Mianowicie sławnego i genialnego detektywa Herkulesa Poirota z książek Agathy Christie.
Opisywany jest jako niski, krępy mężczyzna ze starannie wypielęgnowanymi wąsami.
http://i58.tinypic.com/egtkxf.png

Ostatnio zmieniony przez jiyoung (01-05-2015 o 13h10)

Offline

#10 02-05-2015 o 20h56

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Postanowiłam stworzyć Cirillę Fionę Elen Riannon, prawowitą królową Cintry, zwaną również Lwiątkiem z Cintry, Falką lub Zirael. W skrócie- Ciri z ,,Wiedźmina".

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#11 03-05-2015 o 16h46

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

https://41.media.tumblr.com/e30fbd5dd66750688462d596d9277678/tumblr_nlfb7kLFWT1uqalngo1_400.png

Mam zaszczyt zaprezentować Dziewczynkę z zapałkami. Co prawda jest to bohaterka krótkiej baśni Andersena, ale chyba to też się liczy.


Niezmiernie cieszy mnie to, że w konkursie "dzieci" Hetalia odgadła pierwotny zamysł, który miałam podczas tworzenia tej postaci C;
Ps. To i tak było 2 podejście do stworzenia tej postaci.
Ps2. Cudna Ciri *-*


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#12 03-05-2015 o 17h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41826.jpg

To Zuzanna z książki Narnia. Bardzo ją lubię,dlatego postanowiłam właśnie ją tutaj zaprezentować.Twarz co prawda nie jest wystylizowana na zuzannę za to bardzo przepraszam ale na dzień dzisiejszy zabrakło mi funduszy.

Offline

#13 03-05-2015 o 20h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie przepuszczę takiej okazji.. :3
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41831.jpg
Oto Sherlock Holmes, najwybitniejszy detektyw i najbardziej rozpoznawalna postać fikcyjna wszech czasów, mieszkający pod najsłynniejszym adresem świata... Trochę tego jest.
Jest on głównym bohaterem dziewięciu książek Arthura Conan Doyle'a: Studium w szkarłacie, Znaku czterech, Przygód Sherlocka Holmesa, Wspomnień Sherlocka Holmesa, Psa Baskerville'ów, Powrotu Sherlocka Holmesa, Doliny Trwogi, Pożegnalnego ukłonu oraz Księgi przypadków Sherlocka Holmesa. Łącznie pojawia się w równo sześćdziesięciu historiach.
Sherlock jest jedynym na świecie detektywem doradczym. Zamieszkuje pod numerem 221B na Baker Street w Londynie wraz ze swoim wiernym przyjacielem i kronikarzem, doktorem Johnem Watsonem.
Jest geniuszem, o czym czytelnik przekonuje się praktycznie na każdej stronie. Dzięki niezwykłemu darowi obserwacji i nadzwyczajnemu talentowi do dedukcji jest lepszy w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych niż cały Scotland Yard.
Jest także świetnym skrzypkiem i ma niezrównany talent aktorski, co niejednokrotnie bardzo pomogło mu w śledztwach.
W myśleniu pomaga mu palenie fajki i dokonywanie eksperymentów chemicznych.
Gdy akurat nie ma żadnej sprawy, bierze kokainę i zdarza mu się strzelać w ścianę. Bo jest też szaleńcem, co nie ulega najmniejszej wątpliwości.
Jego niesamowitej inteligencji towarzyszą arogancja, egocentryzm, oziębłość i pogarda dla wszelkich uczuć wyższych. Mimo tego wszystkiego jest on szlachetny, lojalny i obdarzony wielkim sercem.
Sherlock jest wysokim, chudym mężczyzną (ta wychudzona twarz to mój celowy zabieg) o bystrych, przenikliwych, stalowoszarych oczach, czarnych włosach, orlim nosie i bladej cerze.

Offline

#14 04-05-2015 o 17h23

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

/Dopytawszy się dokładnie autorki, co podchodzi pod postać z książki, unicestwię Wasz wzrok i pojęcie baśni tym czymś. Co wrażliwszym radzę zamknąć oczy i przeglądarkę.\

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/gd/41888.jpg

Większości osób Andersen od razu skojarzy się z baśniami, a w szczególności "Brzydkim kaczątkiem", "Królową śniegu" czy choćby "Małą syrenką". Ja jednak postanowiłam przedstawić bohatera nie występującego w żadnej z tych bajek, można powiedzieć prawie w ogóle nie występującego. Pewnie nawet niektórzy by go postacią nie nazwali. Mi jednak z całej baśni o pięknym słowiku, to ten mechaniczny słowik zapadł w pamięci. Czemu? Tego sama nie wiem.
Autor opisywał go tak: "Był to sztuczny słowik, podobny do prawdziwego, ale cały wysadzany brylantami, rubinami i szafirami; wystarczyło go nakręcić, a śpiewał te same piosenki co żywy ptak i przy tym poruszał ogonem w dół i w górę, i błyszczał cały, i świecił srebrem i złotem."

Offline

#15 04-05-2015 o 21h57

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

Przedstawiam państwu Wolhę Redną, główną bohaterkę książek Olgi Gromyko. Cykl ma jakże oryginalną nazwę: "Wolha Redna".

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41913.jpg


Nasza bohaterka jest niezwykle utalentowaną adeptką typowo męskiego wydziału magii praktycznej na Wyższej Szkoły Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa. Tak liczne towarzystwo chłopaków potrafi zdeprawować nawet najbardziej niewinną pannicę. Dodatkowo nazwisko zobowiązuje. Ma więc skłonności do W.Rednych dowcipów, których ofiarą padają również profesorowie i z zachwytem bierze udział we wszelkich popijawach i imprezach.
Ostatnim gwoździem do trumny jest fakt, że spędziła podejrzanie dużo czasu w Dogewie, państwie wampirów("Wampiry! Krwiopijcy! Strach i kossszzzmar! Zamykać drzwi i jeść czosnek!") choć nie taki diabeł straszny jak go malują... Ale jakby tego było mało zdążyła się zaprzyjaźnić z ichnim władcą Arr'akkturm tor Ordwistem Szeo...tfu! język sobie można połamać, dla znajomych po prostu Len. Przez całą serię parka radośnie wciąga się nawzajem w tarapaty tylko po to żeby móc się razem z nich wyplątywać.
Co do wyglądu warto nadmienić że Wolha to biedna studentką, tak więc kurtka utrzymuje przyzwoity wygląd tylko i wyłącznie przy pomocy magii, nie nosi biżuterii, no może poza podarowanym przez Lena talizmanem( ot kamyczek, mniej wart mniej więcej tyle co życie wyżej wymienionego wąpierza).  Miecz jest bardziej obowiązkowym rekwizytem niźli zabójczą bronią jej rękach - tę pracę zwykle wykonuje trzymany w ręce pulsar(te kartki z tyłu to notatki, w końcu magowie też ludzie, pamięci absolutnej nie mają).


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#16 08-05-2015 o 15h39

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Podbijam :3
Zostały Wam tylko dwa dni ^_^

Offline

#17 08-05-2015 o 17h13

Miss'Żółtodziób
Lenka2
...
Wiadomości: 10

Moja ulubioną postacią z książki jest bohaterka serii Diabelskie Maszyny, Tessa Gray.
Oczywiście autorka tych wspaniałych książek o świecie Nocnych Łowców to Cassandra Clare.Uwielbia tą właśnie postać z wielu powodów min. za uporczywość w dążeniu do celu,za miłość do książek i za oddanie bliskim osobom. //photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42157.jpg

Offline

#18 09-05-2015 o 23h25

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Przedłużam czass do 17.05, też do 12.00

Offline

#19 16-05-2015 o 18h10

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

A oto i moja ulubiona postać z powieści pod tytułem "Artemis Fowl" aut. Eoin Colfer

Holly Short
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42702.jpg

Cytatu nie podam bo nie posiadam książki i czytałam ją pare lat temu ale znalazłam opis postaci na wiki:
Elfka, pierwszy oficer płci żeńskiej w jednostce SKRZAT.
Dziewczyna ma (odcień nie jest określony) orzechową skórę, kasztanowe oczy oraz krótko ostrzyżone rude włosy. Elficzka ma prawie rzymski, lekko zakrzywiony nos i pełne usta cherubina. Po matce odziedziczyła delikatną budowę i smukłe palce. Mierzy równo metr wzrostu (do elfiej średniej brakuje jej centymetra).

Niestety nic nie znalazłam na temat jej ogólnego wyglądu co do stroju, choć na większości fanartów widniała w kombinezonie (i to od szyji w góre) jako, że jest ona oficerem policji, to postanowiła stworzyć coś ala uroczysty/galowy ubiór oficera ubierany tylko na ewentualne uroczystości. Możliwe, że poniosła mnie odrobine wyobrażnia ale to moja interpretacje. Za inspiracje brałam sobie ociupine tego co zapamiętałam z dodatku do serii w którym były ciekawostki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Praca była edytowana za zgodą twórcy konkursu (opis)

Ostatnio zmieniony przez Likoris (17-05-2015 o 17h09)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#20 16-05-2015 o 21h45

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42713.jpg

Wybrałam Cersei Lannister z serii Pieśń Lodu i Ognia.
Ponieważ Westeros, czyli kontynent, na którym dzieje się znaczna część wydarzeń, ma dużo cech naszego średniowiecza, postanowiłam stworzyć stylizację inspirowaną gotykiem, ale mocno unowocześnioną. Suknię wybrałam w kolorze karmazynowym, czyli barwie rodu Lannisterów, dekolt z koronką ma podkreślać uwodzicielską naturę mojej postaci. Biżuteria jest złota, ponieważ Lannisterowie słynęli ze swego bogactwa w złoto. Karnacja jasna (słabo u mnie z MM, może później jeszcze rozjaśnię bardziej) ponieważ w średniowieczu tylko biedni pracowali w słońcu, a szlachta się nie opalała. Bladość była oznaką wysokiego urodzenia. Zielone oczy i złote włosy to cechy charakterystyczne członków tego rodu. Fryzura inspirowana bardziej kreacją z serialu niż książką, o ile mi wiadomo raczej kobiety niezamężne plotły warkocze w średniowieczu, ale na pewno bardziej pasuje mi taka fryzura niż typowy dla średniowiecza hennin (czyli stożkowata czapka jak u wróżki z bajki), z resztą w książce nie było mowy o nakryciu głowy. Makijaż wybrałam dość gotycki, brwi bardzo delikatne i wysoko umieszczone, brak szminki i różu, w tamtych czasach nie używano jeszcze takich rzeczy, poza tym ideałem piękna była twarz niemalże dziecięca, a jak wiadomo, intensywny makijaż dodaje lat. Pozwoliłam sobie na cień na oczach aby była jednak bardziej ponętna. To chyba wszystko, przepraszam jeśli za dużo napisałam, mam nadzieję, że strój się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#21 17-05-2015 o 14h24

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Macie czas jednak do 15.00 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 17-05-2015 o 14h38

Miss'ujdzie
DarkWarrior
"Now your hatred has become your strength. At last the dark side is your ally..."
Miejsce: Lidzbark
Wiadomości: 182

Moja postać przedstawia Darth Zannah - uczennicę Dartha Bane'a z książki Darth Bane: Zasada Dwóch
Link do zewnętrznego obrazka
Jej prawdziwe imię to Rain. Zannah w wieku 10 lat została odkryta przez Bane'a, krótko przed tym, jak Bractwo Ciemności zostało unicestwione. Mistrz Bractwa aktywował bombę myśli, która zniszczyła wszystkie wrażliwe na Moc osoby cudem pozostawiając przy życiu dziewczynkę oraz jej przyszłego mistrza. Te wydarzenia miały miejsce podczas wojny. Krótko po zostaniu uczennicą Bane'a, dziewczynka zmasakrowała rękę swojemu kuzynowi.
Po 10 latach Zannah stała się osobą bezwzględną, oddaną Sithom. Zabijała bez zastanowienia, a to, co zrobiła z człowiekiem, który uzdrowił jej mistrza, było wstrząsające: zdecydowała się go pokroić na żywca i o wszystko obwiniła swojego kuzyna, którego doprowadziła do obłędu. Darovit zginął z rąk Jedi, na których się rzucił z mieczem świetlnych jednego z mistrzów, których zabiła Zannah i Bane.

Wybrałam ją, ponieważ imponuje mi jej poświęcenie wszystkiego dla celu. Ale w końcu jedna z zasad Sithów głosi: "Środki są nieważne, liczy się cel". Ambicja Zannah, dążenie do osiągnięcia potęgi, niezmienna od dziesięciu lat decyzja, że zabije swojego mistrza, gdy ten stanie się niepotrzebny w jakiś sposób są dla mnie wzorem. Nauczyłam się od niej, z czego czerpać swoją siłę podczas walk na zawodach.

Ostatnio zmieniony przez DarkWarrior (17-05-2015 o 17h34)


"No one can make it better, take control - there is now or never!" - Skillet "Sick of it"

https://66.media.tumblr.com/b86206d6f1bff4094e7b877011ab93e7/tumblr_nqw9m4wC2Y1qd479ro1_500.gif

Offline

#23 17-05-2015 o 16h12

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Uwaga, uwaga, koniec czasu!
Masz jakieś faworytki? Napisz?
Wyniki pojawią się najpewniej za tydzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (17-05-2015 o 16h12)

Offline

#24 17-05-2015 o 16h29

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moje faworytki (kolejność oczywiście przypadkowa) to:
Pineapple (pewnie już kiedyś to pisałam, ale powiem to jeszcze raz - świetny Snape ♥),
Podoina (bez czytania opisu rozpoznałam Elliot - dokładnie tak ją sobie wyobrażałam :>)
Misa-chan1906 (Twój mechaniczny słowik chwyta za serce)
Assiya (genialne przedstawienie W.Rednej)

Ostatnio zmieniony przez KimKas (17-05-2015 o 16h29)

Offline

#25 17-05-2015 o 17h15

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Moje czarne serducho zdobyły aż trzy osóbki: Snape Pineapple, Dziewczynka z zapałkami Ojsa i Holly Likoris <3

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2