Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 7

#1 16-04-2015 o 21h20

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Halloween i Święta mają swoje własne wybory i przeznaczone im tematy, więc czemu Steampunkowa Kraina też nie miałaby mieć? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wrzucajcie swoje typy!


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#2 17-04-2015 o 00h33

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40601.jpg

Te misski przykuły moją uwagę <3 No i taka śliczna zielona stylizacja, okazało się, że to była Mikacz zatem się nie dziwię, że mi się podobała  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#3 17-04-2015 o 01h05

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Najbardziej podoba mi się ta pani i pani nr 2 u Hildee /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40603.jpg

Offline

#4 17-04-2015 o 07h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

lupo, to ja, ja się w ogóle pojawiam? Nie widziałam tam siebie *zaskoczenie*

Tak tak, Mikacz, moja pierwsza faworytka <3

Offline

#5 17-04-2015 o 10h09

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Tak w ogóle strasznie dużo udanych stylizacji się pojawia, że nie wiem jak wam - ale mi ciężko znaleźć faworytkę.

Offline

#6 17-04-2015 o 13h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie wiem jak was, ale mnie strasznie wkurza to "duplikowanie się" missek na defiladzie, jak widzę trzy takie same obok siebie, albo 5 tych samych przez piętnaście stron to mnie coś trafia >.<

Offline

#7 17-04-2015 o 13h49

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Oj no, masz rację, @dyokira, Ja też tego strasznie nie lubię, bo w ogóle nie ma szans, by zobaczyć coś innego niż 5 missek wyświetlających się na krzyż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ja dlatego ograniczam się z kupowaniem sukienek ogólnie, by tak nie zawalać defilady, ale z drugiej strony patrzeć krzywo na dziewczyny, które te sukienki kupują też nie jest do końca właściwe... Wina durnego kodu czy tam skryptu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Mogliby to jakoś zmienić, bo co wycieczkę powtarza się to samo.

Offline

#8 17-04-2015 o 14h04

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Mnie też to bardzo denerwuje, przez to wiele ciekawych stylizacji nie ma szans na podium, bo takie miss, które się wyświetlają na każdej stronie zgarniają wszystko. I w sumie nie powiedziałabym, że to jakiś błąd, tylko raczej celowy zabieg, bo wtedy osoby, które mają ochotę na podium, będą doładowywać konto, żeby kupić pełno sukienek. Więc raczej tego nie zmienią, a szkoda, bo wybory byłyby bardziej  sprawiedliwe.

A tak ogólnie to udało mi się zauważyć wiele świetnych stylizacji i wybór faworytek jest naprawdę ciężki. Przynajmniej jest na co popatrzeć ^^


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#9 17-04-2015 o 14h27

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

...Właściwie nie rozumiem jak się komuś opłaca wykupywanie tych sukienek. Cena za nie przekracza czasem kilka razy ewentualną wygraną, nikt nie obiecuje przecież pierwszego miejsca, a z każdym kolejnym kwota maleje. Zainwestować np: 40tys dla wykupienia sukienek, żeby się pojawić na defiladzie więcej razy, a wygrać 4 tys... D:

Sama nawet nie głosuję w wyborach, bo szczerze powiedziawszy widząc 1 miss na każdej stronie 2, 3 razy, nabieram do niej niechęci D:
*wcale nie kusiło jej, żeby kupić kilkudziesięciu sukienek. Ale tylko przez chwilę!* Stwierdziłam, że wolę poszaleć w ikelandzie i pokupować innych ciuszków, spódnic, pasków i gorsetów. Kurczę, są przepiękne <3 a żeby te kiecki choć jaja urywały.

Offline

#10 17-04-2015 o 14h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aeriss napisał

Sama nawet nie głosuję w wyborach, bo szczerze powiedziawszy widząc 1 miss na każdej stronie 2, 3 razy, nabieram do niej niechęci D:

Tak.

A kimże jest ta druga pani? Cudna <3
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#11 17-04-2015 o 14h44

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

A mnie zastanawia dlaczego padło akurat na zakup sukienek, a nie, powiedzmy, spódnic albo butów? Właściwie to uważam, że lista Miss na defiladzie powinna być obliczana na postawie ogólnych zakupów. Bo co ta za różnica czy wydam 40tys na sukienki czy tyle samo na coś innego? Zgadzam się z Aeriss, że kupowanie tryliarda sukienek (według mnie wyszły najsłabiej z całego Butiku, może dwie mi się podobają) dla zwiększenia ilości pojawiania się na defiladzie jest nieopłacalne... I trochę niesprawiedliwe, że jedna Misska pojawia się co chwilę albo "duplikuje się", a inna nie ma nawet na to szans...

A wracając do stylizacji, naprawdę dużo jest tych udanych i ciężko wybrać swoją faworytkę :'D

Offline

#12 17-04-2015 o 14h47

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Co myślicie o pierwszej pani? Jak dla mnie cudna <3333
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40638.jpg


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#13 17-04-2015 o 15h44

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Pewnie sukienki liczą się dlatego, że są najdroższe i chcą, byśmy wydawali głównie kasę na to, co najszybciej uszczupli nasz budżet...

Ale, by nie tylko smutne wnioski się tutaj pojawiały, wstawiam kolejną perełkę z defilady <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40642.jpg

Offline

#14 17-04-2015 o 15h57

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Rillianne napisał

I trochę niesprawiedliwe, że jedna Misska pojawia się co chwilę albo "duplikuje się", a inna nie ma nawet na to szans...
Ciężko się nie zgodzić. Moim zdaniem to powinno raczej działać na zasadzie większego prawdopodobieństwa pojawienia się wśród 100 wylosowanych miss. System losowałby daną ilość miss, a ta która danego dnia kupiła największą ilość sukienek na pewno, za każdym razem pojawiłaby się na defiladzie. No ale cóż: business is business, Beemoov bardziej opłaca się taka taktyka jak widać :c

Mi na defiladzie spodobały się Anixa, SnowQueen i Yunoha.

Ps. Czy tylko ja rozpaczam, że te przeklęte piksele psują efekt w wielu stylizacjach zawierających czarne ubrania?


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#15 17-04-2015 o 16h07

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Ojej te piksele to jakaś wgl porażka. Nie zauwazyli tego czy jak? Jak dla mnie też ten problem jest konkretny, bo jednak lubuję się w czerniach :<

A co do faworytek, to jednak jakieś znalazłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez AozoraNakigoe (17-04-2015 o 16h09)

Offline

#16 17-04-2015 o 16h12

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

ErinBlack napisał



Ps. Czy tylko ja rozpaczam, że te przeklęte piksele psują efekt w wielu stylizacjach zawierających czarne ubrania?

Rzeczywiście, przeklęte piksele  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

A co myślicie o TEJ panience? Jak dla mnie całkiem ładna, a dla Was?
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40643.jpg


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#17 17-04-2015 o 16h13

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

AozoraNakigoe - pierwsza miss cudna *w* Uwielbiam takie klimaty ^^

Piksele to jakiś koszmar. Zastanawiam się kiedy to naprawią, bo wygląda to naprawdę nieciekawie. A ja cierpię, bo głownie czernie nosze :C

Offline

#18 17-04-2015 o 16h31

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Foxglove napisał

Piksele to jakiś koszmar. Zastanawiam się kiedy to naprawią, bo wygląda to naprawdę nieciekawie. A ja cierpię, bo głownie czernie nosze :C

Fox łączę się z tobą w bólu.
Poprosiłam Jessicę by to zgłosiła, bo ja nie mogę - jeszcze mi nie odpisali na poprzednie wypracowanie z listą błędów...

A po ponownym przejrzeniu defilady do grona moich favów dorzucam Lucrecię oraz HankęPL /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#19 17-04-2015 o 16h44

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Podpinam się pod ubolewania nad czarnymi spikslowanymi ciuchami... trzymam kciuki za powodzenie Waszych zgłoszeń, bo z czarnym kolorem ostatnio bardzo źle się dzieje. Jak nie piksele, to czerń, która jest szara... :c

A oto perełki, które ja wygrzebałam na defiladzie!

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40646.jpg

Pierwsza taka elegancka i szykowna <3 W drugiej prostota i dziewczęcość górą! ccc:


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#20 17-04-2015 o 17h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

*Próbuje ogarnąć nerwicę* Hejtowałam zawsze, hejtuję teraz i zawsze będę hejtować. Można przyznać zwyciężczyniom dziś pochwały, bo ich stylizację są dobre, ale dobra stylizacja to nie wszystko oczywiście, chociaż tak powinno być. Liczy się to ile da się pięniążków dla gry a więc trofeum jest tylko dla kasiastych panienek z dobrym gustem (żeby nie mówić, że dla każdych kasiastych). Gdyby nie moja matka co wydała z mojego fona prawie 10zł za 3 minutową rozmowę do informacji, to by mnie było stać na najniższe podwójne doładowanie, ale przypomniały mi te wybory, że powinnam jej jeszcze raz podziękować.

Dziękuję~

Offline

#21 17-04-2015 o 17h59

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Lillien jak miło być wyróżnionym <3

A oto pani, którą zauważyłam przed chwilą przeglądając defiladę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40651.jpg


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#22 17-04-2015 o 19h08

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

To, że Misski się duplikują na potęgę, to niestety wina organizacji konkursu. Biadolić można, ale i tak niczego się nie zmieni - taki system, co począć...

Inna sprawa, że już wczoraj zdążyło mi obrzydnąć połączenie elementów z misji: kieca z 10. zadania, kapelutek i maska z 6., ewentualnie jeszcze parasolka z 5. Co druga tak "oryginalnie" odstrzelona... >.<


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#23 17-04-2015 o 19h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dookoła tyle pięknych spódnico-sukienkowych kreacji, a ja się jaram mechanikiem. Albo motocyklistą, albo konstruktorem...nieważne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest boski *.*

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40658.jpg

Ostatnio zmieniony przez Ikan (17-04-2015 o 19h12)

Offline

#24 17-04-2015 o 19h59

Miss'ujdzie
Martyr
alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 191

Jestem pod wrażeniem piękności, które można wyłapać na eventowej defiladzie! *o* Co prawda nieco irytuje mnie fakt, że niektóre osoby powtarzają się co drugą stronę, czasem zajmując nawet cały rząd, co znacznie utrudnia wyszukiwanie perełek, ale dla chcącego nic trudnego. W wyborach siedziałam dobre dziesięć minut i w końcu mam swoje faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
http://i61.tinypic.com/qnvgom.jpg
Każda inna - pierwsza w kobiecej odsłonie, druga w bardzo eleganckiej, a trzecia rozwaliła mnie na łopatki tym makijażem!

Offline

#25 18-04-2015 o 12h57

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Rillianne napisał

A mnie zastanawia dlaczego padło akurat na zakup sukienek, a nie, powiedzmy, spódnic albo butów?
Bo pewnie pod sam koniec, jak robili przegląd, czy wszystko jest okej (nie, NIE jest - dołączę się do jojczenia, ciemne ciuchy są zpikselowane, przez co boję się je kupować, bo nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle to naprawią, a to aktualne badziewne wyonanie psuje mi całościowe wrażenie), to doszli do wniosku: "Shit, wszystkie ciuchy takie fajne, że te sukienki jakoś blado przy nich wyglądają... Co zrobić, żeby się sprzedały...? Ha! Eureka! Uzależnijmy od nich wybory Miss Steampunk!". I tym sposobem miss z największą ilością sukienek pojawiają się najczęściej. Tak mi się wydaje, bo jedne miss wyskakują na każdej stronie, a inne raz na ruski rok.

Niestety, uważam połowę sukienek za zwyczajnie brzydkie - z Nickleby nie mam zielonego pojęcia, co zrobić, sukienka na ramiączkach z kołnierzykiem, co za dziwactwo, na dodatek połączenie: lekki, marszczący się na biście materiał z haleczką + ciężkie skórzane paski to jakieś nieporozumienie. Magennis ma okropny dół, który estetycznie wygląda tylko przy jasnych kolorach, czyli "aż" 4 egzemplarzach z 40. Ednna podoba mi się tylko w kolorystyce marynarskiej - ciemny niebieski + złoto (co od razu wykorzystałam), bo ogólnie sama sukienka jest taka se. Chillon też podoba mi się tylko w kilku zestawieniach (głównie kolory ziemi), a sama sukienka, chociaż niezła, jakoś wydaje mi się mało steampunkowa, pasuje mi bardziej do Śródziemia, pewnie zdarli ją z jakiejś biednej elfki buszującej po lasach. Z kolei Vandeleur jest po prostu cudowna, ale sama w sobie ma tyle ozdobników, że kombinując z dodatkami i warstwami, łatwo popaść w przesadę - naprawde niewiele jest przy niej do zrobienia.

Ja się jakimś cudem załapałam i czasem migam na defiladzie, ale nadal uważam, że to strasznie niesprawiedliwe. MF zaczyna chyba powoli iść w kierunku Słodkiego Flirtu, który pod tym względem stacza się po równi pochyłej (event Wielkanocny najlepszym dowodem - ilość ticketów na stroje była uzależniona od doładowań w banku, no lol).


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 7