Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 09-06-2015 o 22h56

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jest mi bardzo miło, że wszystkie moje faworytki (co prawda nie w takiej kolejności w jakiej przewidywałam, ale co tam nie można mieć wszystkiego ;-D) zostały nagrodzone prześlicznymi (*-*) rysunkami.

A teraz ankieta:
1. O kurczę pieczone, tak właśnie niedawno pomyślałam, że w konkursach regularnych nie ma jeszcze tylko kategorii Deco /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Aczkolwiek bez względu na to, czy zdecydujesz się na zmienienie konkursu w regularny - 2 edycja musi być ^-^
2. Konkretny temat to świetny pomysł, jestem zdecydowanie za ♥
3. I trzecie tak w tej ankiecie :>

Offline

#27 15-06-2015 o 23h17

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Na samym początku muszę powiedzieć, że zupełnie nie spodziewałam się, że znajdę się w czołówce. Jestem ostatnio zarobiona i nie zaglądałam do tego wątku od momentu, kiedy Solomona przedłużyła konkurs. W związku z tym byłam zszokowana poziomem prac, kiedy wreszcie tu weszłam... Było całe mnóstwo pięknych prac z filmów, które widziałam i lubię (Likoris! Uwielbiam Cię za odwzorowanie tej sceny z "Królewny Śnieżki i Łowcy", bardzo ją lubię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ).
Nigdy nie czułam się dobra w Deco (musi być coś, co mnie szczególnie zainspiruje), dlatego trochę się obawiałam, że nie dam rady zrobić fajnej pracy. Ale Steampunk dał mi kilka fajnych pomysłów na przedstawienie jednego z moich ulubionych miejsc ze zdecydowanie ulubionego świata HP. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Szkoda, że właśnie tak powtarzalne były to rzeczy - zgadzam się z uwagą, że można było zrobić to bardziej "na bogato". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Cieszę się, że nie tylko Solomonie się spodobało, że sprawiło swego rodzaju wizualną radość. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może kiedyś uda mi się udoskonalić ten projekt. A na razie dziękuję za wyróżnienie i przepiękny obrazek - jak już pisałam Solomonie na priv, jestem pod wrażeniem, że tak szybko machnęła te wszystkie prace!
I gratuluję wszystkim, nie tylko zwycięzcom - myślę, że wykonanie takich ładnych prac każdemu dało choć trochę satysfakcji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A teraz ankieta.
1. Druga edycja musi odbyć się obowiązkowo! Myślę, że cykliczność jest fajnym pomysłem, o ile będzie na tyle dużo osób zmotywowanych, by poświęcić sporo czasu na dekorację pokoju. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
2. To fajny pomysł, ale nie wiem, czy nie będzie trochę odstraszał/zawężał grupę zainteresowanych. Zwróć uwagę, że teraz każdy przygotował pracę praktycznie z innego gatunku. Może raczej takie zawężenie tematyczne sporadycznie, przy jakichś specjalnych okazjach, jak np. napisała Suiseiseki?
3. No pewnie! Sądzę, że wiele osób zechce wziąć udział, choć ja osobiście prawie nie oglądam tego gatunku. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

I jeszcze na sam koniec dziękuję Jessice za ponowne otwarcie tego wątku, żeby spóźnialska mogła dorzucić swoje 5 groszy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png <3

Ostatnio zmieniony przez Eldunari (15-06-2015 o 23h19)


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2