Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 10-04-2015 o 16h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

http://i.picasion.com/gl/80/4Bb6.gif



                       http://i.picasion.com/gl/80/4BaI.gif
Link do zewnętrznego obrazka
          Siedziałyśmy sobie w kawiarni. Nagle usłyszałyśmy płacz zza nieznanych nam drzwi. Nikt nie reagował, a płacz się nasilał. Postanowiłyśmy otworzyć drzwi. I tam...  weszłyśmy do pięknej krainy i każda z nas dostała skrzydła. Jednak przed nami stał dom. Straszny, brzydki dom z, którego czasami dobiega płacz. I... No właśnie i? Piszemy kontynuacje tego wydarzenia.
Link do zewnętrznego obrazka

                                          http://i.picasion.com/gl/80/4BaO.gif

                                    Jesteśmy zwykłymi ludźmi.
                          Jednak, każda z nas jest inna.
               W tym Rpg mamy już członków, ale nadal szukamy nowych:
(Nazwy na różowo to imienia w tym rpg.
Nazwy podkreślone to nazwy w grze MissFashion.
Nazwy pochyłe to data  i godzina dołączenia.)

10-04-2015 o 20h25
MaMiMuMeMo - Kiyomi

10-04-2015 o 20h44
Lilia444 - Olga

10-04-2015 o 21h01
Kucykowa9 - Eleonora

10-04-2015 o 16h57
Ewelka40 - Ejwa

19-4-2015 o 10h24
Podoina - Melody

                                  http://i.picasion.com/gl/80/4BaQ.gif

                                     Imię i nazwisko*
                                    Wygląd (Tutaj proszę o zdjęcie z skrzydłami . Nieważne jakie czy to anime czy coś innego to nie ważne byle człowiek nie pies /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png .)
                                    Cechy charakteru
                                   Talent
                                    Sekret
                                   Napój płaczu (zdjęcie),  (jakieś pudełeczko,buteleczka ozdobna,wazonik po prostu coś na płacz. Nie pytajcie po co, bo okaże się to później)
                                  * Nazwisko wymyślone oczywiście.
♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥   


Doszłam do wniosku, że muszę wam pokazać tę krainę i dom.

No więc oto oni:
Dom po prostu dom straszny dom:
http://i.picasion.com/pic80/29da8a1be31b0ca56491948cf700c220.gif
Historia domu: Stoi tam opuszczony od 300 lat. Co noc dobiega z niego głośny, przeraźliwy płacz. Nie wiadomo kto płacze. Wiadomo natomiast coś innego. Oto, krótka historyjka: "Był normalny dzień. Jednak ten dom przerażał. Jak można w nim płakać? Jak można koło niego przebywać! O nie..! Dosyć tego. WCHODZĘ tam!" Co było dalej nie wiadomo. Tak więc nie ważne jest to, że on straszy wyglądem. Ważne jest to, że skrywa on niewyjaśnioną tajemnicę.
Kraina
http://i.picasion.com/pic80/6ca762a36fb6ec464711db3dcd0a9cb7.gif
Historia krainy: Jest cudowna! Zawiera wszystko o czym na wet się nie śniło nikomu na ziemi! Tylko ten dom...brr! Wolę o nim nie pisać. No więc kraina ta jest piękna zawiera kwiaty, rzeki i cudownie święcące słońce. Trzeba jednak uważać! Skrzydła zawierają moc. Jednak na razie o niej nikt nie wie... Na razie oczywiście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
_____________


                                                       Moja postać:
                                            Ejwa Lott
                                    Link do zewnętrznego obrazka
                              Cechy charakteru: Miła, spokojna, ale czasami wybucha, gdy ktoś ją zdenerwuję. Szczera, pomocna,  musi mieć wszystko pod kontrolą. Lubi się udzielać.  Ma manię na punkcie roślin i motylów.
                                  Talent: Ładnie śpiewa, recytuję, potrafi przekonać i jest zabójczo odważna.
                                   Sekret: Czasem... jest jej smutno, bo wie,że nikt jej nie rozumie. W duszy czuję, że ma moc, ale nie wie jaką, ale wie, że raczej ją ma.
                             Napój płaczu: Link do zewnętrznego obrazka


♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥      ♥     
Mam nadzieję, że zapiszę się dużo chętnych dziewczyn!
Jednak myślę iż czeka nas moc strasznych chwil...

                                   Szczerze? Zapraszam!
                                                 /modules/forum/img/smilies/bisou.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif



http://i.picasion.com/gl/80/4BaY.gif

Ostatnio zmieniony przez Ewelka40 (19-04-2015 o 11h12)

Offline

#2 10-04-2015 o 20h25

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40051.jpg
Imię: Kiyomi
Nazwisko: Itoh
Cechy charakteru: czasami wredna, smutna istotka.
Talent: Ślicznie śpiewa, ale tego nie robi.
Sekret: Żaden :3
http://images.tinypic.pl/i/00653/cmwy1qud6bc1_t.jpg

Ostatnio zmieniony przez MaMiMuMeMo (11-04-2015 o 14h56)


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#3 10-04-2015 o 20h44

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Klepu, klep, zdjęcia pojawią się wnet /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Imię: Olga
Nazwisko: Berry ( mam manię na punkcie tego nazwiska ).
Cechy charakteru: wredna, czasami samolubna istota, często się wywyższająca, ale dosyć przyjacielska, stara się być miła, lecz jej wszyscy przodkowie byli puści w środku ( no, czyli tacy nie czuli ), samolubni egoiści, Olga stara się taka nie być, ale to dla niej trudne ( jej matka jedyna z rodu była miła itp. ).
Talent: pięknie rysuje; wszyscy zachwycają się jej dziełami.
Tajemnica: niech pozostanie dla Was tajemnicą; dowiecie się w trakcie opowiadania.

Offline

#4 10-04-2015 o 21h01

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Imię i nazwisko: ~Eleonora Gallery~

Wiek: ~16 lat~

Orientacja: ~Hetero~

Cechy charakteru:
~Na ogół spokojna, ale także jej cierpliwość ma swoje granice, a jak już wybuchnie to pożądnie. Ciekawa świata, co już nie raz wpędziło ją w poważne kłopoty, tak samo jak bezgraniczna bezczelność. Często jest nieposłuszna, kilka razy wchodziła w konflikt z prawem. Nie znosi osób użalających się nad sobą, nieporadnych i chamskich.~

Talent:
~Pięknie maluje, choć żadko używa farb i płótna - woli bazgrać spray'ami po płotach.~

Sekret:
~Mimo, iż większość uważa ją za osobę bezwzględną, nie liczącą się ze zdaniem innych, w głębi serca czuje, że czasami przesadza~
~Boi się myszy~

Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka

Napój płaczu:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSd3DJu2qCtDEG-_V9zKy8J3PrCoXL3qr5op4QN7CGkrN4q8L8o

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (13-04-2015 o 16h01)

Offline

#5 13-04-2015 o 16h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pora zacząć! Reszta może się nadal zapisywać i nowi będą musieli nadążyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Od Ejwy Lott " Jak  tam trafiłyśmy"
Po lekcjach przyszłyśmy do kawiarni. Zamówiłyśmy po herbacie i ciastku. Porozmawiałyśmy chwilę o szkole i sytuacjach w domu.
Nagle usłyszałyśmy płacz zza nieznanych nam drzwi. Nikt nie reagował, a płacz się nasilał. Postanowiłyśmy  je otworzyć.  Lecz po ich drugiej stronie stanęłyśmy w nieznanej nam pięknej krainie. Ptaki ćwierkały i wiatr delikatnie kołysał kwiatami.
Oszołomione spojrzałyśmy po sobie i nagle  Kiyomi zaczęła rechotać. Zdziwiłyśmy się bardzo, ponieważ  prawie zawsze  jest ona smutna i się nie śmieję. Przyjrzałam się uważnie dziewczyną i nagle pojęłam! One miały skrzydła! Czy ja też? Tak! Ciekawe o co tu chodzi...
- Co to jest, gdzie my jesteśmy, co my tu robimy i skąd ten płacz? - odezwała się Eleonora.
Teraz dopiero usłyszałam płacz.
- Chyba trzeba to sprawdzić.
Olga spojrzała na mnie błagalnie
- Czy musimy?

<Któraś z was>

Ostatnio zmieniony przez Ewelka40 (13-04-2015 o 16h33)

Offline

#6 13-04-2015 o 17h03

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Olga
Nie miałam ochoty sprawdzić skąd dobiega ten płacz. Po prostu nie miałam na to ochoty. Byłam zszokowana tymi skrzydłami. Ja przecież nie chcę skrzdeł! A ta kraina? Co tu się dzieje? Magia?
- No dobrze, sprawdźmy to - powiedziałam z niezadowolonym głosem, bo Ejwa tak błagalnie się na mnie popatrzyła - mam złe przeczucia - szybko dodałam.
Naprawdę miałam bardzo złe przeczucia; a jeżeli ta kraina to jakaś pułapka? A co z moimi rodzicami; jak szybko się nie wrócimy to zacznął się o mnie martwić. Ten płacz tównierz jest bardzo podejrzany - nikt inny go nie słyszał.

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (13-04-2015 o 17h06)

Offline

#7 13-04-2015 o 17h23

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Kiyomi
Weszłyśmy do krainy a przed nami stał straszny dom. Spojrzałam na Ejwę i spytałam co tu może robić ten dom. Ejwa nie wiedziała więc spytałam Olgi. Ona też nie wiedziała. Potem oznajmiła że ma złe przeczucia. Moje też nie były najlepsze. Nudziło mi się tak stać więc spróbowałam latać. Lekko się uniosłam ale po chwili upadłam delikatnie na ziemię. Moje skrzydła były jak u motyla, skrzydła Ejwy były jak u elfa a skrzydła Olgi przypominały te, które należą do aniołów.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#8 13-04-2015 o 17h46

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A oto Olga:
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40330.jpg
I buteleczka:
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40334.jpg
Tylko, że te skrzydła w rzeczywistości są krótsze.

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (13-04-2015 o 17h55)

Offline

#9 13-04-2015 o 21h42

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Eleonora Gallery
To było takie nierzeczywiste. Jeszcze przed chwilą byłyśmy w kawiarni, a nagle przeniosłyśmy się do niesamowitej krainy. Nie mogłam tego zrozumieć. Na usta nasuwało mi się tysiące pytań bez odpowiedzi. Odpowiedzi, których nikt mi nie udzieli.
Spojrzałam na moje nowe skrzydła. Były śliczne, takie delikatne, a zarazem dostojne. Po prostu wspaniałe. Chciałam je wypróbować. Już miałam wzbić się w powietrze, gdy nagle zawachałam się. Po raz pierwszy w życiu naprawdę się bałam. Co jeśli coś mi się stanie? Jeśli spadnę? Zawstydzona spóściłam wzrok i mimowolnie zaśmiałam się prawie histerycznie. Ja i strach. A to dobre.

Offline

#10 14-04-2015 o 17h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ejwa Lott
  Wszystkie miałyśmy niesamowite skrzydła. Moje według Kiyomi były jak u elfa. Według mnie jednak miałam skrzydła nie podobne do niczego i nikogo tylko do mnie. Powiedziałam to jej.
- Racja, ale według mnie nadal są jak u elfa! - roześmiała się.
Okazało się, że każda myślała inaczej o swoich i innych skrzydłach.
Przez chwilę zapomniałyśmy o  naszej beznadziejnej sytuacji. Pora odwiedzić ten straszny dom.
- Chcą nie chcąc musimy tam wejść - odezwała się już bez śmiechu Eleonora.
Smutno kiwnęłyśmy głowami. Bałyśmy się. Przeszłyśmy kawałek ładną ścieżką. Tuż przed domem zawiał mocny wiatr i latało mnóstwo nietoperzy. Płacz nasilał się... Link do zewnętrznego obrazka
<Proszę o dokończenie którąś z was /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png )

Offline

#11 14-04-2015 o 18h13

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Eleonora Gallery
Kiedy udało mi się opanować, i już myślałam, że koszmar się skończy, nagle usłyszałam nasilający się płacz. To był okropny dźwięk. Pełen smutku i rozpaczy. Stawał się coraz głośniejszy i głośniejszy. Przyłożyłam rękę do skroni. Od tego użalania rozbolała mnie głowa.
Zasugerowałam pozostałym, że trzeba iść sprawdzić, skąd pochodzi płacz. Dziewczyny, choć bez entuzjazmu, przyznały mi rację. Ruszyłyśmy wolno w kierunku Strasznego Domu. Kiedy byłyśmy już bardzo blisko zawiał wiatr, a obudzone nietoperze poderwały się do lotu. Mimo, iż lubię te sympatyczne ssaki (w końcu zjadają myszy, których nienawidzę), teraz najadłam się przez nie strachu. Chociaż możliwę, że to one bardziej przestraszyły się mojego krzyku. No, ale co za różnica.
Nie mogłam pozbierać myśli przez wycie tego czegoś wewnątrz Domu. Głowa bolała mnie coraz bardziej. Czułam, jak ten przeraźliwy dźwięk rozpływa się po mnie. To było okropne uczucie.
Do świadomości przywołało mnie mocne uderzenie w ramię. No tak, moja niezdarność postępuje. Delikatnie potarłam pulsujące bólem miejsce i powoli podeszłam do drzwi, przy których stały moje przyjaciółki. Niezdecydowane potrzyły po sobie, nie chcąc chwycić za klamkę. Ja też tego nie chciałam. Ale ktoś musiał.
Uniosłam dłoń i położyłam ją na mosiężnej gałce. Wzięłam głęboki oddech i przekręciłam. To, co zobaczyłam odebrało mi dech.

{To co? Ktoś ma pomysł na wnętrze zawalonej chałupy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png }

Offline

#12 14-04-2015 o 18h23

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Wyprzedzilaś mnie.
Olga
W środku było brudno. Było wiele pajęczyn i pająków.
- Łe... Pająki! - powiedziałam z obrzydzeniem i jako pierwsza weszłam do środka powtarzając słowo pająki. Kurzy była cała masa.
- Nie wiem jak wy, ale ja nie ubié pająków. Choćmy stąd - to powiedziawszy dotknęłam jakiegoś fotela ( przez przypadek ) i już podłogi pode mną nie było. Tylko czarna dziura...

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (14-04-2015 o 18h24)

Offline

#13 14-04-2015 o 18h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ejwa
Olga wpadła na niższe piętro. Zgromadziłyśmy się przy dziurze. Byłą ciemna i ledwo było widać zarys pomieszczenia,
- Żyjesz tam Olga? - krzyknęła Eleonora i  Kiyomi
- Yyy tak, ale zabierzcie mnie stąd tu jest wieelki pająk tarantula!
Odskoczyłyśmy momentalnie.
- Użyj skrzydeł krzyknęłam.
Odpowiedzi długo nie było bowiem Olga uniosła się w powietrze.
- Wow - wydusiła Kiyomi.
- Wy też tak możecie! Po prostu wyobraźcie sobie, że latacie.
Wszystkie naraz uniosłyśmy się. Juhu, ale fajnie! Zapomniałyśmy, gdzie jesteśmy...
Nadal ten ciemny, brudny dom! No nie ja chce być już na zewnątrz!

<Któraś z was?> /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ewelka40 (14-04-2015 o 18h34)

Offline

#14 14-04-2015 o 18h47

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Olga
- Juchu! Latamy! - wykrzyknęłam - dziewczyny; wlatujemy stąd. Tu jest tak brudno...
I wyleciałam przez drzwi. Och, jak cudownie jest latać. Dziewczyny wyleciały za mną.
Zaraz, zaraz a co z prawdziwym światem! Co z moimi rodzicami, bratem! Och, tu jest tak pięknie, ale ja chcę do domu! Wylądowałam, a za mną Ejwa. Elenonora i Kiyomi dalej latałt.
- Wracam do domu - rzuciła z poważną miną Ejwie.

Offline

#15 14-04-2015 o 19h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ejwa
Zdaję sobie sprawę z tego co powiedziałam. Na prawdę miałam ochotę wrócić do domu. Zastanawiałam się jak. Dziewczyny patrzyły na mnie w oczekiwaniu. W końcu odezwałam się.
- Wiem! Skoro to jest kraina no to gdzieś jest ktoś oprócz nas. Trzeba się do niego udać i zapytać o poradę.
- Czyli podróż? - smutno rzuciła z góry Kiyomi.
- Podróż - oświadczyłam.
Jestem chyba najbardziej "śmieszna" i poważna w jednym. Jak coś postanowię to to robię i tyle. Nie ma o czym mówić.
Nagle drzwi domu otworzyły się. Strach i lęk napełnił moje ciało. Spokojnie to tylko wiatr.
- Uf - jęknęła Eleonora.
Zgromadziłyśmy się w grupkę i postanowiłyśmy: Udajemy się w podróż!

Offline

#16 14-04-2015 o 20h21

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Olga
- No dobrze, ale ja uważa, że lepiej byłoby wrócić się di domu
Wyruszyłyśmy więc w podróż. Dziewczyny gadały, a ja popatrzyłam się za siebie - drzwi były otwarte na oścież, a w drzwiach ktoś stał i uśmiechał się szeroko. Potem znikną, a drzwi się same zamknęły...
Dziewczyny tego nie widziały, a więc ja wolałam im tego nie mówić. Odwróciłam się szybko na pięcie i pobiegłam za nimi. Znowu miałam bardzo złe przeczucia...

Offline

#17 14-04-2015 o 20h29

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Kiyomi
Ruszyłyśmy wzdłuż uroczej ścieżki. Mijałyśmy kwiaty a nad nami przelatywały motyle. Olga chciała wrócić do domu, lecz nie pozwoliłam jej na to. Miałyśmy być razem! Natknęłyśmy się na las. Piękny las! Wskazałam tam palcem i zaprowadziłam dziewczyny do tej "innej" krainy. Olga znów miała złe przeczucia. Ona jest nie do wytrzymania...


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#18 14-04-2015 o 20h39

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Olga
Złe przeczucia. Oj, złe. Bardzo złe. Ten dom. Strach i panika. A ten jeden co stał w drzwiach? To duch? Ta kraina mi się kompletnie nie podobała.
Nastała noc. Rozpaliłyśmy ognisk, następnie poszłyśmy spać. Śniło mi się, że coś mnie zaprasza do tego domu, ja wchodzę... i bęc. Obudziłam się. Dziewczyny spały. Nie mam pojęcia, lecz coś mnie ciągnęło do tego domu. Nie mogłam się opanować, nie chciałam tam lecieć, a leciałam! Chciałam coś krzyknąć, a nie krzyknęłam! Niestety, dziewczyny mnie nie zuważyły.
Nastał ranek...

Mam wielką ochotę, by stało się coś niespodziewanego, więc proszę byście mnie od razu nie znajdowały.

Offline

#19 14-04-2015 o 21h01

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Eleonora Gallery
Kiedy tylko nastał ranek, a pierwsze promienie słońca ogrzały moją twarz, zaspana otworzyłam oczy. Powoli rozejrzałam się dookoła. Z początku nie wiedziałam, gdzie jestem, lecz już po chwili zaczęłam sobie wszystko przypominać. Kawiarenka. Magiczna kraina. Straszny Dom. Podróż. No tak, i oczywiście ciemny las, w którym pewnie są tysiące myszy. Otrząsnęłam się. Brrr... co za straszne myśli.
Powoli wstałam i rozejrzałam się. Była Ejwa, Kiyomi i... no właśnie, gdzie Olga?
Wiele nie myśląc ruszyłam w głab lasu. Zdawałam sobie sprawę z tego, że biorąc pod uwagę mojego pecha, pewnie poszłam w złym kierunku. Ale nie przejęłam się tym zbytnio. W końcu i tak gdzieś dojdę, nie?
Zaczęłam sobie wyobrażać przygody, jakie mogę teraz przeżyć. Spotkam kogoś. Tak. Przystojnego bruneta... albo nie, blondyna! Będzie dowcipny, szarmancki i... po prostu cudowny! Razem udamy się na dwór królewski, gdzie potężny władca wyznaczy nam niesamowicie ważne zadanie. Zdobędziemy sławę i bogactwo, a nawet najstraszniejsze bestie będą drżały na nasz widok!
I w tym momencie gwałtownie się zatrzymałam. Na drodze przede mną stała mysz. Ogromna, mierząca około decymetra mysz! Zaczęłam piszczeć i wrzeszczeć, a kiedy ten potwór zrobił ruch w moją stronę, spanikowana do reszty uciekłam, jakby mnie gonił pan od fizyki.
Po chwili była z powrotem przy ognisku, gdzie czekały już na mnie moje przyjaciółki. Szybko opowiedziałam im o spotkaniu z tą monstrualną bestią o wielkich zębiskach i olbrzymich pazurach. Oraz o jej krwistym spojrzeniu.

Offline

#20 15-04-2015 o 15h41

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Olga
Obudziłam się nad ranem w jakimś dziwnym, zakurzonym pokoju.  Było tam dużo pajęczyn, ale pająków jakoś nie... Pokój był ogromny; mieściło się tu łóżko z baldachimem, mnustwo obrazów. Niektóre przectawiały jakieś bitwy, inne krajobrazy, a jeszcze inne różnych królów. Nie daleko łóżka stał kominek, był tam dość duży ogień, a drewna cała masa. Ktoś go chyba przed chwilą zapalił. Szło z niego ciepło, także w całym pokoju czułam temperaturę dla mnie przyjemną czyli gdzieś tak 20°C.
Było tu wiele książek, które stały na regałach. Zobaczyłam równierz  biurko. Podeszłam do niego. Zauwałyłam tam różnej wielkości szkatułki i pudełeczka, zeszyty, pióro i atrament ( pióro ptasie ), puste kartki, kilka książek, medalion oraz wiele innych rzeczy. Była tam też tacka z jedzeniem; jakiś sok +  płatki z mlekiem. Dziwne...  Wtedy zauważyłam drzei, podeszłam do nich i spróbowałam otworzyć. Nic. Zamknięte. Zaczęłam je szarpać. Dalej nic. Pociągłam z całej siły. Niestety nic. Ponawiałam próby jeszcze kilka razy, lecz było to na nic. Zrezygnowana położyłam się na łóżku. I co teraz?

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (15-04-2015 o 15h42)

Offline

#21 15-04-2015 o 17h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ejwa Lott
Rewelacyjnie po prostu!
Olga gdzieś poszła, albo uciekła, albo ją porwano. Straszne myśli krążyły mi pogłowie. Iść dalej? Wrócić do domu? Ech...Szukać Olgi? To ostatnie wydało się najrozsądniejsze, a zarazem przerażające. Nasze zdania były podzielone.
- Ja nie wracam do tego domu! - poważnie mówiła Eleonora.
- Tam może być przecież Olga...- wtrąciła Kiyomi.
Racja mówiła, że ma złe przeczucia i ona tam chce wrócić.
Czy tam poszła? Jeśli tak to na pewno wróci tutaj. Chyba. Ja chce zostać.
Powiedziałam to głośno.
- Zostać tutaj? - upewniła się Eleonora.
Kiwnęłam potwierdzająco głową.
Jednak nagle usłyszałam muzykę. Uniosłam się delikatnie i zaczęłam kołysać. Opowiedziałam o muzyce dziewczyną. One nie słyszały jej. Dziwne...
Lepiej polecę sprawdzić co to! - oświadczyłam
Dziewczyny pożegnały mnie bez entuzjazmu. Widać, że nie miały ochoty na to bym jeszcze ja się zgubiła. Jednak ta cudna muzyka! Poleciałam delikatnie i lekko do źródła dźwięku, a tam...
<Co wy robiłyście kiedy poleciałam?> /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ewelka40 (15-04-2015 o 17h50)

Offline

#22 15-04-2015 o 17h56

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Kiyomi
-Kiedy ona mogła gdzieś utknąć i sama nie wróci.- powiedziałam Elenorze. Gdzie jest Olga? Przeraziłam się. A jeżeli to Gigant Pająk? Osobiście nie boję się pająków ale z tego co wiem to ona tak. Ja nie mogę! -Chyba pójdę z Ejwą...-oznajmiłam i poleciałam za nią. Przede mną przeleciał jakiś elf. Powiedziałam o tym Ejwie ale ona twierdziła że nic takiego nie było. Kiedy dotarłyśmy do celu otworzyłam drzwi do domu. Nie otworzyły się. Szarpnęłam mocniej. Nic. Jeszcze jedno szarpnięcie. Nic. Drzwi były zamknięta. -Może potrzeba jakiegoś klucza?-spytałam się Ejwy.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#23 15-04-2015 o 18h04

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Olga
Krążyłam po wielkim pokoju. Byłam strasznie głodna.
- Chyba jednak zjem te płatki z mlekiem. - powiedziałam do siebie
Usiadłam na krześle, spróbowałam płatków i... Zwyczajne jedzenie. Zjadłam je i wypiłam sok. Chyba jabłkowy. Ech... Najadłam się, ale teraz muszę stąd wyjść! Ale jak...
Zaczęłam ponownie krążyć po pokoju, tylko tam razem wolniej. Rozglądałam się dokładnie. Może jest tu jakieś tajne przejście?

Offline

#24 16-04-2015 o 16h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ejwa

- Klucza? Wątpię, ale mam pomysł ty poleć do Eleonory i zachęć ją, aby poszukała wokół domu jakiś wskazówek, a ja sprawdzę skąd dobiega ta muzyka bo to chyba nie tu.
- Okej!
Krzyknęła i pożegnałyśmy się.
Poleciałam przed siebie. Nagle stanęłam jak sup soli.
Hmn..Gdzie lecieć? Muzyka chyba prowadzi w prawo...
Przeleciałam przez piękną łąkę. Pełno tam było motyli i kwiatów. Zatrzymałam się i cofnęłam do niej. Na moim ramieniu zatrzymał się różowo-czerwono-turkusowy motyl. Jaki on cudowny! Czemu akurat na moim ramieniu przystanął? Ciekawe..
Bałam się ruszyć z miejsca by go nie przestraszyć. Po chwili lekko się uniosłam...Nadal jest na moim ramieniu! Jak cudownie! Poleciałam kawałek, a on nawet się nie ruszył!
Fajnie! Mogę lecieć dalej, a to będzie mój mały, własny motyl o ile się zgodzi. - Ja kocham motylki - pomyślałam. Co teraz? lecieć?

<Co u was? opowiadać :3 )

Offline

#25 16-04-2015 o 16h33

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Kiyomi
Ejwa prosiła mnie abym poszła do Elenory.  - Elenora!!! Poszukałabyś wokół domu jakichś wskazówek? - powiedziałąm i na minutę zamilkłam. Odleciałam z pomocą moich motylich skrzydeł. Minęłam starą wioskę. Wioskę!!! Stały tam domy z których dobiegały jakieś kobiece głosy. Może są tam osoby, które nam pomogą! Zapukałam do drzwi i przywitałam się. Okazało się że jestem w tajemniczej wiosce. Ciekawe, jakie tu są tajemnice.


P.S proszę abyście nie odnajdowały mnie na razie, dobra? :3

Ostatnio zmieniony przez MaMiMuMeMo (16-04-2015 o 16h34)


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2