Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 01-06-2013 o 09h47

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Hejka, tutaj możemy rozmawiać na temat wycieczek klasowych, szkolnych, rodzinnych i tych ze znajomymi!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

W poniedziałek 3 czerwca moja klasa i klasa VI D jedziemy na wycieczkę. Wyruszamy o 6:00, 3 czerwca będziemy w Częstochowie, pod koniec dnia dojedziemy do Gliczarowa Górnego gdzie będziemy spać ( w schronisku młodzieżowym) Przez kolejne dni  ( 4-6 czerwca, )  Zwiedzimy Zakopane i okolice, czyli m.in wycieczka do Doliny Kościeliskiej, nad Morskie Oko , wjazd kolejką na Gubałówkę, zjazd wyciągiem krzesełkowym, a proposss tego wyciągu to w zeszłym roku na nim byłam i się popłakałam ze strachu XD  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif
7 czerwca odwiedzimy Kraków, zobaczymy Wawel, Królewską Katedre na Wawelu, Rynek, Bazylike Mariacką  i wrócimy do domu ok. 23:00 (ale jak znam naszą klase to raczej będzie to 2:00 xD )


Teraz Wasza kolej, opowiadajcie gdzie jedziecie lub już byliście i co tam robiliście!


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#2 01-06-2013 o 15h11

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

ja jadę z moją 9 osobową klasą z czego jedzie 6  ;p
na biwak do Darłówka ,do Róży wiatrów 6-8 czerwca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zobaczymy muzeum Książąt Pomorskich i inne bardzo fajne rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
mam w klasie jednego chłopaka który nie chce z nami jechać , i z kim będziemy grać w butelkę xD ?


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#3 01-06-2013 o 15h14

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Tydzień temu wróciłam z wycieczki szkolnej do Włoch. Półtorej dnia jazdy w autobusie... Strasznie meczące alle fajnie było. Zwiedziliśmy Rzym, Watykan, Florencje i Wenecje.


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#4 01-06-2013 o 17h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rzym i Florencja są piękne... W prawdzie byłam z rodzicami, a nie z klasą, ale wspominam to lepiej niż klasowe wycieczki ^^ Gdy jedzie się bez większej grupy, ma się czas na zwiedzanie tego, co się chce, a nie tego, co zaplanował przewodnik XD

Offline

#5 01-06-2013 o 17h29

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Surreal napisał

Rzym i Florencja są piękne... W prawdzie byłam z rodzicami, a nie z klasą, ale wspominam to lepiej niż klasowe wycieczki ^^ Gdy jedzie się bez większej grupy, ma się czas na zwiedzanie tego, co się chce, a nie tego, co zaplanował przewodnik XD

Z pewnością z rodzicami zwiedzimy więcej interesujących nas miejsc ale osobiście wolę wyjazdy z rówieśnikami. Jest wtedy o wiele weselej.


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#6 01-06-2013 o 18h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Erzsebet napisał

Surreal napisał

Rzym i Florencja są piękne... W prawdzie byłam z rodzicami, a nie z klasą, ale wspominam to lepiej niż klasowe wycieczki ^^ Gdy jedzie się bez większej grupy, ma się czas na zwiedzanie tego, co się chce, a nie tego, co zaplanował przewodnik XD

Z pewnością z rodzicami zwiedzimy więcej interesujących nas miejsc ale osobiście wolę wyjazdy z rówieśnikami. Jest wtedy o wiele weselej.

Zależy jacy rówieśnicy... Jeżeli są to osoby, którym zależy na wycieczce szkolnej tylko i wyłącznie na upiciu się, to wolę z mamą ^^ Można wtedy normalnie pogadać i pośmiać się.
Na przykład, gdy chodziłam z mamą po górach, opowiadałam jej fabułę wielu seriali, czy anime XD Do dwóch nawet się przekonała, i stwierdziła że nie są to ,,chińskie bajki" ^^

Offline

#7 01-06-2013 o 19h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Organizują nam dość sporo wycieczek szkolnych. Ja, tak się składa, nie byłam na żadnej od końca podstawówki. Nie lubię za bardzo siedzieć w autobusie, parę godzin z grupą hałaśliwych gimnazjalistów. W przyszłym roku prawdopodobnie pojedziemy w ramach corocznego odbębniania muzeów do Londynu, więc wtedy ewentualnie się zabiorę.

Offline

#8 01-06-2013 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hihihiihhih :*
Ja jadę 10,11,12 do Warszawy w nagrodę, za dobre wyniki w nauce. ( koszt to 2 tyś. , ale w nagrodę, jest to opłacone ) Jest to wyróżnienie, gdyż z 700-750 osobowej szkoły jedzie tylko 10 osób. Zwidzimy Stadion Narodowy, Sejm, Centrum Nauki Kopernik itp. aczkolwiek na planie nie ma Pałacu Kultury :'(Oraz na 2- dniową z klasą ( 30 osób, yeah) do Trójmiasta :-)

Offline

#9 02-06-2013 o 14h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miałam za tydzień lecieć na Maltę (na 8 dni) ale za oceny rodzice nie pozwolili;(
W maju była 4 dniowa do Krakowa i Zakopanego, ale nie pojechałam bo nie chciAŁAM.
W czerwcu poprzedniego roku byłam w Londynie, wycieczka szkolna na 7 dni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A tak wogóle w gimbazie nie mam wycieczek

Offline

#10 02-06-2013 o 18h17

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Ja już jutro jade... ale ekscytacja jiiiip


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#11 03-06-2013 o 19h59

Miss'całkiem całkiem
Kitty23
...
Miejsce: Gdzieś na podlasiu :)
Wiadomości: 140

Ja mam bardzo mało wycieczek albo nikt fajny nie jedzie. Raz w życiu byłam na  2-dniowej, parę razy na zwykłych. A moja siostra ma co najmniej raz na miesiąc. W maju jechała na dwie, teraz niedługo nad morze na 2 dni, a potem na zieloną szkołę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#12 03-06-2013 o 21h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja wlasnie wróciłam z tygodniowego pobytu we Włoszech. Było fantastycznie. Włosi są tacy przystojni... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Zwiedzalismy i robiliśmy zdjęcia. Przewodniczka dała nam niezły wycisk: chodziliśmy dziennie 10 km ! Prawie wszyscy maja teraz opuchniete stopy. Ale bylo warto. Poznałam też wiele ciekawych i miłych osob i spedzilam fajne chwile z przyjaciółmi.

Następna szkolna wycieczka czeka mnie dopiero we wrześniu. Bedzie to wymiana  polsko-niemiecka i będę nocowala kilka dni u kolegi z Niemiec. Juz sie nie moge doczekać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 27-06-2013 o 20h00

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

A  nasz klasa już odbyła wycieczke do Zakopanego. Było super. Dużo zwiedzania oraz gra w butelka... xD
Ale niestety okropna pogoda, po wycieczce... wszyscy chorzy razem z opiekunami Xd


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#14 27-06-2013 o 23h02

Miss'nieobczajona
Viollette
...
Wiadomości: 30

Ach, ja nie dawno w Zakopanym na 2 dni byłam. Gdzieś tak miesiąc temu w maju. I w tym tygodniu w poniedziałek w moim Przemyślu. Ogólnie fajnie jest, bo ci koledzy co są niemili i w ogóle stają się nagle tacy mili i z dziewczynami fajnie rozmawiają z własnej nieprzymuszonej woli. Tak więc na wycieczce nie da się ukryć jaką się na prawdę jest. No chyba, że ktoś jest bardzo dobry w udawaniu to nie zaprzeczam, że może mu się udać, ale ogółem to mi się wydaje, że wymięknie. Za dużo nie chcę pisać, bo jutro zakończenie roku szkolnego, telewizor zgasł, mama śpi i nie chcę jej obudzić, a przed 12 chcę położyć się spać. Więc to chyba na tyle.
A dorzucę jeszcze, że według mnie najlepsze są te z Caritasu. A przynajmniej u mnie w szkole. Jeżeli kolonie lub zielona szkoła się liczą to fajnie, bo u mnie co roku ze szkoły organizują, najczęściej w fajne miejsca. Raz pamiętam w Kasince Małej byliśmy na zielonej szkole. Szliśmy 2 km pod górę żeby do pensjonatu dojść a na dodatek cały czas lało. Albo siedzieliśmy w ośrodku głównym, albo chodziliśmy po podwórku ( jeśli nie padało, ale i tak wilgoć była), albo nam w budynku co posiłki były puszczali jakieś filmy dla dzieci z laptopa. Także jak się coś fajnego znalazło to można nawet powiedzieć, że dało się przeżyć.
Z nami jeszcze dzieci z Ukrainy były, ogólnie bardzo przyjazne... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Alem się rozpisała... A tu oceny są moich tych wycieczek...

Zakopane (2 dni) -  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Przemyśl (1 dzień) -  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Kasinka mała (14 dni) -  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


Żyję dla serialu Violetta

Offline

#15 01-07-2013 o 14h09

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Ja osobiście nie lubię klasowych wycieczek do jakiejś małej miejscowości na dzień czy dwa. W mojej klasie to zazwyczaj wygląda "jedźmy gdziekolwiek, najlepiej do kina co z tego że nie ma nic ciekawego. Przynajmniej nie będzie lekcji". Wycieczka zorganizowana z takim podejściem na pewno nie będzie fajna i ciekawa. Wolę więc jeździć na wycieczki szkolne za granice. One zawsze będą lepiej zorganizowane i uczestnikom nie chodzi tylko i wyłącznie na opuszczeniu lekcji. Ogólnie uwielbiam podróżować że tak powiem, po świecie. Wzięło się to trochę od mojej miłości do "Hetalii" C:


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#16 01-07-2013 o 16h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ze swoją klasą i swoim wychowawcą nie byłam w tym roku szkolnym nigdzie, raz pojechałam na 3 dni na wycieczkę z gimnazjum do Serocka, gdzie w sumie nic fajnego poza Warszawą nie było, nawet ognisko to była klapa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#17 02-07-2013 o 11h17

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Za bardzo to ja wycieczek nie lubię chyba, że za granicę na wakacje albo rowerowe. Najczęściej koło mojej szkoły wybieram się z przyjaciółkami na rowerach. One grają se w kwadranta czy co tam chcą, a ja poluję na takiego jednego chłopaka, który często tam siedzi i zawsze te polowania kończą się sukcesem.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#18 23-07-2013 o 19h42

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Och ja właśnie wróciłam z wakacji w Łebie i stwierdzam... były okropne!


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#19 29-01-2014 o 17h54

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

W tym roku jadę na 5 dniową wycieczkę do Białej góry w czym będziemy podróżować po okolicach. Ale co najgorsze wyruszamy o 2:00 RANO! dlatego dzień przed nie idiemy do sql


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#20 20-06-2014 o 21h16

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Miesiąc temu byłam na zielonej szkole nie pamiętam gdzie ale było suuuuper.
Już niedługo wakacje i jadę na miesiąc do Egiptu potem na tydzień do Korei Południowej a resztę dni spędzę w domu.
Już nie mogę się doczekać.

Offline

Strony : 1