Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11 ... 14

#201 04-11-2015 o 18h41

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Nozomi Kiriya
http://i66.tinypic.com/2v8ls35.jpg

Jest ona jedną z głównych postaci z anime pt."Mayoi Neko Overrun!" - którego niestety nie oglądałam.
Nozomi Kiriya jest bardzo skrytą dziewczyną, która nie chce o sobie za dużo opowiadać (nie wiadomo kim jest i skąd przyjechała). Wydaje się być obojętna i pozbawiona emocji, często "chodzi z głową w chmurach". Jej fryzura dziwnie przypomina kocie uszy. Ma tendencję do mówienia słowa "Nya".
[powyższe informacje zostały wyczytane z wikipedii ^^]

Inspiracje:
http://i64.tinypic.com/33afmmx.jpg http://i67.tinypic.com/2u7yao5.jpg
http://i65.tinypic.com/2r6ekp3.jpg

Ostatnio zmieniony przez Dryad (04-11-2015 o 18h43)

Offline

#202 04-11-2015 o 22h59

Miss'nieobczajona
Natsumi
...
Wiadomości: 32

A to i ja się zgłoszę. Mimo wielu przeciwności losu w postaci odpowiednich elementów uparłam się i tak oto stworzyłam Gumi z piosenki To wspaniale kocie życie, jest tam przedstawiona jako elegancka, wygodnicka kotka, troszcząca się o swoją panią.

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52061.jpg

concept art do pv


http://i57.tinypic.com/a5f153.png

Offline

#203 05-11-2015 o 16h30

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Neko Gilbert Nightray- Pandora Hearts

Link do zewnętrznego obrazka

Postanowiłam zainspirować się jednym z artów i stworzyć cosplay postaci która z kotami ma niewiele wspólnego a mianowicie panicznie się ich boi i unika ich jak ognia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chodzi oczywiście o jedną z moich ulubionych postaci męskich - Gilberta Nightraya z mangi Pandora Hearts. Cosplay wyszedł mi lekko nieudolnie ale mam nadzieję że choć w niewielkim stopniu przypomina oryginał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#204 06-11-2015 o 20h34

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Przypominam, że jest jeszcze czas (do północy) na dodanie zgłoszeń! Czy ktoś zaskoczy nas jeszcze cosplayem wrzuconym w ten wątek minutę przed końcem? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#205 06-11-2015 o 23h32

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Jee! Zdążyłam! :3
Jako, że ten temat jest bardzo związany z kotami to musiałam wziąć udział, nawet z taką marną stylizacją. A oto Mirianna z anime Fairy Tail ( miała tam jakieś nazwisko, ale szukać mi się niechce):
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52227.jpg
Oki, tak więc Mirianna koocha koty, a obecny uśmiech na jej twarzy jest właśnie za przyczyną kotka siedzącego na jej szyi ( głupie włosy częściowa zasłaniają zwierzę ). Kto oglądał ten wie, że dziewczyna najczęściej ma na sobie fioletowy płaszczyk, jednak czasem jest i bez niego. Co by tu jeszcze napisać... Ogólnie cosplsy według mnie jest brzydki i nieudany, a więc  jestem pewna, że nie wygra, lecz wypełniłam swój koci obowiązek!

zdjęcia do porównania


PS: Przepraszam za błędy, piszę z telefonu :3

Offline

#206 07-11-2015 o 00h00

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Właśnie skończył się czas wysyłania zgłoszeń, teraz możecie wytypować swoje faworytki na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Prócz dzielenia się z nami opinią na temat faworytek, możecie wytypować jedną, na którą oddajecie głos.
Kto zbierze najwięcej głosów otrzyma NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Offline

#207 07-11-2015 o 00h27

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Moją faworytką jest Yubin Jak tylko zobaczyłam jej stylizacje od razu rozpoznałam Gilberta. Szczerze mówiąc nie zwróciłam uwagi nawet na podpis xd Dlatego na nią oddaje mój głos /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#208 07-11-2015 o 07h53

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Mi najbardziej podobają się Majerankowa, Nerra i Yubin. Wszystkie cosplay'e bardzo udane i podobne do oryginału, ale głos oddaję na Zioło, bo jak tylko zobaczyłam jej stylizację widziałam jaki art scospleyowała.(Tak to się odmienia, nie? ^,^")

Offline

#209 07-11-2015 o 15h00

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Mi podobnie jak u Karucchi ^^
Moimi faworytkami są tak samo Nerra, Yubin i Majerankowa. Dla mnie świetne odwzorowanie :3 Liczę na podium (;


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#210 07-11-2015 o 15h56

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Najbardziej spodobały mi się cosplaye od: serowakanapka, Natsumi i Lilia444, a po glębszym zastanowieniu oddaję swój głos na Lilię.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#211 07-11-2015 o 20h14

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Jak dla mnie Hiruko i Yubin zrobiły najfajniejsze cosplay;e, które ładnie odwzorowuja postacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#212 14-11-2015 o 22h56

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Mi najbardziej podobają się prace Natsumi, serowakanapka oraz Majerankowa, ale swój głoś oddaję na Serową. Liczę na to, by zajęła podium :3

Offline

#213 14-11-2015 o 23h04

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Moim zdaniem najlepsze były: Majerankowa serowakanapka i Yubin
Jednak głos oddam Serowej ^^

Offline

#214 15-11-2015 o 12h17

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Szkoda, ze nie widziałam wcześniej tego konkursu ;__;
Majerankowa i Dryad /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Głos do Majerankowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Tayuri (15-11-2015 o 12h17)


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#215 15-11-2015 o 14h18

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

świetny konkurs, chyba przyłącze się do kolejnej edycji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moimi faworytkami sią Yubin i Dryad


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#216 17-11-2015 o 18h31

Miss'Żółtodziób
Missia44
Umieranie jest łatwe, to życie jest trudne.
Miejsce: Zebrorożcolandia
Wiadomości: 13

Mi się najbardziej podobają cosplay Majerankowej i Hiruko  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#217 21-11-2015 o 18h28

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Nadeszła już pora na to, na co z niecierpliwością czekaliście, czyli:
Wyniki VII edycji Wyborów Miss Cosplay
Link do zewnętrznego obrazka
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dział nagród
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Opinie
KimKas
W tej edycji zobaczyłam wiele pięknych cosplayów, więc wybranie faworytek było dla mnie dość trudne. Dlatego też w swojej opinii postanowiłam wyróżnić dwa cosplaye. Pierwszym z nich jest nekomimi z piosenki Envy Catwalk autorstwa Saeniver. Raczej nie słucham Volcanoidów, więc nawet nie przyszłoby mi do głowy, że istnieje taki, w którym śpiewa Miku w postaci catgirl. Obejrzałam cały teledysk, wsłuchałam się w tekst piosenki i mając za sobą te doświadczenia, mogę z całą pewnością stwierdzić, że cosplay wyszedł Ci wspaniale.Drugim jest neko Gilbert Nightray autorstwa Yubin. Z pewnością każdy fan mangi i/lub anime Pandora Hearts rozpoznał go bez patrzenia na podpis. Oprócz doskonałego wykonania, zaintrygował mnie też pomysł - przedstawienie bohatera, który panicznie boi się kotów w postaci catboy to bardzo ciekawe posunięcie. Trzymajcie tak dalej, dziewczyny!

Darkseaweed
Faworytki początkowo nie miałam żadnej, coś mi się tam spodobało bardziej, coś mniej, jednak nie znalazłam złej stylizacji. Ostatecznie moją faworytką stała się serowakanapka. Dlaczego? Jej stylizacja najbardziej zapadła mi w pamięć, jakoś sprawiała po prostu, że właśnie ją chciałam zobaczyć na podium. Jednak grzechem byłoby, gdybym nie wymieniła jeszcze osób takich jak: Saeniver, Dryad, Yubin oraz Lilia444. Gratuluje wszystkim, bo było naprawdę wiele dobrych cosplayów.

A teraz to, na co wszyscy z utęsknieniem czekają, czyli WMC zachęca do wydawania kasy ciułanej na Świąteczną Krainę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Temat VIII edycji to
Link do zewnętrznego obrazka
Czy wyobrażacie sobie świat bez muzyki? Ja nie. W tej edycji Waszym zadaniem jest cosplay ulubionego piosenkarza lub ulubionej piosenkarki. Chanyeol, Freddie Mercury czy Kasia Kowalska? A może ktoś zupełnie inny? Kto tym razem stanie na podium Wyborów Miss Cosplay?
Czas wysyłania zgłoszeń mija o północy 11 grudnia.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (21-11-2015 o 18h38)

Offline

#218 21-11-2015 o 18h30

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Awww, znowu się wbiłam do nagród. <3 Dziękuję ślicznie za to wyróżnienie!

OMG, Xiumin na logo! I to jeszcze jedno z moich ulubionych zdjęć... Jakże miałabym nie wziąć udziału? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#219 21-11-2015 o 18h38

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Retusz!
Zjadłyśmy nagrodę publiczności dla Zioła.

click

Offline

#220 21-11-2015 o 19h11

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Gratuluję podium bo wygląda cudownie ^^
Jak tylko zobaczyłam temat konkursu od razu wyciągam i odgrzewam mój cosplay
Freddie'go Mercury'ego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53145.jpg


Cosplay przedstawia Fredsona na Wembley'u 1986 rok Jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych jego stroi ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#221 21-11-2015 o 19h16

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

YAY /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bardzo dziękuję ♥ Naprawdę się nie spodziewałam, że mój Gilbert stanie na podium ^^ Gratuluję również pozostałym uczestniczkom, bo ich stylizacje były bajeczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Cosplay Lany del Rey z teledysku born to die

Link do zewnętrznego obrazka

oryginał



Stylizacja przedstawia Lane del Rey, którą uwielbiam ♥ Wybrałam ją z dwóch powodów: pierwszy jest taki, że miałam już gotową stylizację i jestem zbyt leniwa, aby stworzyć coś nowego XD a drugi, że podoba mi się jak pięknie wygląda w tej prostej białej sukience z wiankiem na głowie :3 Cosplay jest raczej minimalistyczny, ale mam nadzieję, że w swojej prostocie ma to coś ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#222 21-11-2015 o 19h22

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

...pinku kiciuś... ...pinku kiciuś... ...pinku kiciuś... ...pinku kiciuś... ...pinku kiciuś...

...wstfgl, jaki piękny dyplom. Z pinku kiciusiem. Dziękuję za 2 miejsce i gratuluję całemu podium oraz wyróżnionym :3


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#223 21-11-2015 o 19h24

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Oh, dziękuję także za głosy od publiczności! <3 Nie spodziewałam się, że mój cosplay zrobiony "na odwal się" tak się wam spodoba.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#224 24-11-2015 o 18h07

Miss'całkiem całkiem
Yumek
...
Wiadomości: 167

GARNiDELiA - Grilletto

Link do zewnętrznego obrazka

Cosplay przedstawia MARiĘ podczas kręcenia teledysku do piosenki Grilletto. W teledysku pojawiają się dwa warianty tego samego stroju więc postanowiłam w cosplayu umieścić elementy obu. Największy problem sprawiła twarz- MARiA wygląda jak słodka, niewinna kuścielka.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yumek (24-11-2015 o 18h15)

Offline

#225 26-11-2015 o 17h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

G-Dragon Crayon
Stylizacja przedstawia G-Dragona z początku teledysku koreańskiej piosenki Crayon /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53334.jpg
Dla porównania
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53335.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11 ... 14