Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 23-03-2015 o 16h07

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Miss Kiczu i Pstrokatości
Jako, że ostatni konkurs na Missfashion organizowany przeze mnie już się zakończył, wstawiłam nagrody, i nie mam co robić, postanowiłam zorganizować kolejny, niejako z okazji Prima Aprillis. Nie będzie tutaj chodziło o stworzenie najładniejszej stylizacji, ale najbardziej... oryginalnej, pstrokatej i kiczowatej! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Możecie robić stylizacje w stylu ganguro, robić cosplaye znanych i nieznanych plastików, kiczowate wersje znanych i nieznanych postaci... Lecz nie wstawiajcie kiczowatych fantastycznych zwierząt czy wróżek, będzie mi to strasznie ciężko ocenić. Macie jednak ogromne pole do popisu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Trochę żywego kiczu:

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38737.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38738.jpg

Przez słowo kicz rozumiem coś, co podoba się pewnej grupie ludzi, ale w rzeczywistości jest przesadzone i w niezbyt dobrym guście - przesadzone z ilością różu, z pstrokacizną, z nadmiernym przepychem, z nadmiernym makijażem.

Regulamin w kilku przykazaniach Ananasowych
1. Miniregulaminu działu przestrzegać będziesz
2. Stylizacje do konkursu TYLKO DWIE możesz zgłosić. (W jednym albo dwóch postach, jak wolisz.)
3. Co twój kicz przedstawia napisać musisz. Opisać długo albo krótko możesz.
4. Czas na zrobienie stylizacji i wstawienie jej tutaj do 31 marca masz. Do godziny 20.00. (Przedłużyć mogę, ale nie muszę)
5. Stylizacji w czasie trwania konkursu zmieniać nie możesz.
6. Stylizacja pstrokata być musi
7. Pstrokatości się zrzec możesz na rzecz wszechobecnego różu.
8. Na nagrody i ogłoszenie wyników czekać dłużej niż tydzień nie będziesz musiała.

Przykładowa stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38748.jpg

Życzę powodzenia i dobrej zabawy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (29-03-2015 o 18h40)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#2 23-03-2015 o 17h50

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38752.jpg Super, może nie aż tyle pstrokate co kiczowate...  Starałam się znaleźć coś za niską cenę i w ten sposób powstała przygrzana blondynka  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#3 23-03-2015 o 18h02

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Plastik-fantastik
//photo.missfashion.pl/pl/1/29/gd/22843.jpg
I'm a Barbie girl in a Barbie world
Life in plastic, it's fantastic
You can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation


Dalsze tłumaczenia są chyba zbędne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#4 23-03-2015 o 20h27

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38112.jpg
Tą stylizację zrobiłam przy okazji innego konkursu... ale uznała że tutaj nada się idealnie :-P
RÓŻOWY!!! Taka całkowita landrynkowata osóbka podczas wieczoru karaoke :-)
Ona kocha różowy. Po prostu bez czegoś różowego z domu nie wyjdzie. Jej długie włosy... och! Cóż za kolor! Cóż za długość! Opadają falami do ziemi, ale nasza landryna bardzo się stara żeby nie szorowała nimi podłogi. Niestety ma uczulenie na słońce i inne takie- w tym solarium i samoopalacze- więc jest blada jak ściana. Poza tym to po prostu różowy pusty plastik, niezadowolony ze wszystkiego. Ma za sobą pierwszą operację piersi i twarzy na której ma więcej tapety niż może ci się wydawać. Jest przedstawicielką osóbek spod plakietki "landrynki",albo "cukiereczki", lub jak kto woli "plastiki".


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#5 23-03-2015 o 21h36

Miss'nałogowa
DemOlkaGirl
NIE BIASUJ NOSA MOJEGO BIASA
Miejsce: Talerz
Wiadomości: 2 871

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38778.jpg

Och, przepraszam, że tak dużo na siebie włożyłam, ale wiecie no jest marzec. Wiem, że to nie usprawiedliwia tak długiej sukienki z tak płytkim dekoltem i w dodatku tak karygodnie lekkiego make - upu, ale niestety sztuczna opalenizna kosztuje i no trzeba z czegoś zrezygnować.


  https://78.media.tumblr.com/9865d2fc8f6d10bb382e53ee04126fa6/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo4_400.gif   https://78.media.tumblr.com/0a25edb5d3bc6700454bc96933c308fb/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo3_400.gif

Offline

#6 24-03-2015 o 07h59

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Odgrzewam kotleta i.........

Link do zewnętrznego obrazka


Przedstawiam typowego ''Plastika''


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#7 24-03-2015 o 09h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A u mnie przedstawicielka stylu scene, ach te czasy myspace, zdjęć z rąsi i początek ery duckface...
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/gd/20811.jpg

Offline

#8 24-03-2015 o 14h24

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

konkurs na plastik?! Super! Masz ode mnie "Sweet sixteen"!

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38796.jpg

Offline

#9 24-03-2015 o 18h13

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38813.jpg

Tag, to najprawdziwszy plastik :^
Jest blondynką,  ( bo jak by miało być inaczej? Jeśli słyszysz słowo,, Blondynka" odrazu skojarzy Ci się z głupotą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png )
Więc ma 26 lat, ale wygląda na jakieś 16-17, ponieważ przechodziła wiele operacji plastycznych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Kocha różowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ( Tak, wiem, SZOK )
Zaprosiła inne plastiki na herbatkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Właśnie tańczy po całym pokoju i śpiewa: ,, All I need for cristmas is you! " ( A u niej jest 23 lipca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png )
Była nieostrożna i chlap! A potem słodkie,,  Uuuuuups ",  i zabawa trwa dalej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png 
Taka dzidzia- piernik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#10 24-03-2015 o 18h44

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38823.jpg

Moja miss wybiera się na przyjęcie urodzinowe znajomej z klasy. Grupa dziewczyn, które jej nienawidzą, wkręciła ją, że tematem przewodnim jest pstrokacizna... Miss jeszcze się uśmiecha, jednak gdy tylko wkroczy do budynku, jej uśmiech zniknie, zastąpiony przerażeniem i szokiem. Zrobi z siebie wariatkę...


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#11 24-03-2015 o 19h53

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

I ja postanowiłam zrobić coś pod kicz i pstrokatość. Nie wiem czy wyszło, czy nie, ale spodobała mi się ta stylizacja xD. Postawiłam na połączenie zieleni z różem z domieszką fioletu (tyle o ile). Szczerze mówiąc postawiłabym moją miss gdzieś na koncercie i tam bym ją zostawiła jako kolorowy eksponat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38830.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#12 24-03-2015 o 20h49

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38842.jpg

Amanda właśnie idzie na swój wieczór panieński. Wybrała swoją ulubioną miniówe, ukochaną, błyszczącą bluzeczka, a na to założyła bolerko, no bo wieczorem zimno. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Nasza słodka jest uważana za ,,gwizdeczkę'' więc nosi okulary, by się nie porazić złym blaskiem. Jak wspominałam, wieczoru są zimne, i ubrała wysokie, różowe kozaki, gdzie schowała rózne papiloty, które się nie zmieściły w torebce. Korona pokazuje, że to ona jest najważniejsza teraz.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#13 26-03-2015 o 12h58

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Link do zewnętrznego obrazka
no więc moja miss została Ganguro, Ganguro to taki hmmm... plastik we współczesnej kulturze Japonii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#14 26-03-2015 o 18h24

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

No ej! Jak można mówić o kiczu i pstrokatości nie wspominając o latach osiemdziesiątych? Przecież to jedyna taka dekada, gdzie chodzenie w obciachowych ciuchach było modą i można było chodzić tak po ulicy!
Dlatego przedstawiam wam moją miss wzorowana po części na tych wspaniałych latach.

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38927.jpg


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#15 26-03-2015 o 19h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Czasu na nową stylizację brak. Plastiki organizują piżama party /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#16 27-03-2015 o 22h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jehe, coś dla mnie ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/39009.jpg


Słodka landryneczka wybiera się na różowy karnawał. Z tej okazji postanowiła przywdziać fikuśne wdzianko ze skrzydłami a’la Victoria's Secret oraz szeroki uśmiech.

Offline

#17 28-03-2015 o 11h36

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Oto nadchodzę, żeby porazić was swoją cudownością. Słyszałam, że niebieski jest ostatnio na topie, więc trzeba było nim podkreślić kolor moich oczu prawda? Oh, już pora, żeby wejść na scenę i wszystkich olśnić, przykro mi, ale muszę cię upuścić, publika czeka, by móc obdarzyć mnie swoją miłością!

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/39019.jpg


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#18 28-03-2015 o 13h22

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Dostałam nagłego kopa i postanowiłam stworzyć stylizację nr.2

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


No i tym razem nawet wydałam hajsy na karnację (ale moja miss znów jest śnieżnobiała). Tym razem plastik wszedł totalny, a gdy nań spojrzysz w oczy twe walnie- blask i kicz wielki, małe perełki i inne rzeczy w zlewie znalezione, albo na pchlim targgu kupione.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#19 28-03-2015 o 13h52

Miss'ujdzie
FranciszkaP
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 236

A oto moja miss: /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/39030.jpg


                                        Link do zewnętrznego obrazka
♥♥♥

Offline

#20 28-03-2015 o 14h59

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Nie mogłam się powstrzymać - musiałam stworzyć swojego własnego plastika! ;D

A zatem oto ona - królowa kiczu. Do niedawna była blondynką, ale dość miała już dowcipów na swój temat i bycia postrzeganą jako głupiutka dziunia, dlatego też postanowiła się przefarbować. Oczywiście nie słyszała, że blondynka to nie kolor włosów, a stan umysłu - można mieć włosy w kolorze blond i być miłą, normalną, inteligentną dziewczyną; działa to też w drugą stronę... Swoją drogą nie wiedzieć czemu Miss uznała, że oczowalny róż, strzaskana na skwarkę skóra i jaskrawa rudość na głowie to idealne połączenie.
Jako, że jej idolką jest słynna Jolka, Miss postanowiła włączyć do swojej garderoby elementy czerni (przecież czerń jest taka klasyczna i elegancka!). Nie zrezygnowała, ma się rozumieć, z tego, co dla niej najważniejsze: krótkie spodenki, prześwitująca bluzka i dużo, dużo, duuuuużo złota! A także cekiny, które mają dodać jej odrobinę blasku. Jeszcze tylko subtelny makijaż, nienachalnie podkreślający jej urodę i naturalność... et voilà!

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#21 28-03-2015 o 15h47

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Oto moja uniwersalna stylizacja (;

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Jest to kobieta (dorosła), która organizowała przyjęcia dla dziedzi. To było jej hobby. Z czasem przerodziło się w obsesję... Od tego czasu ciągle tak się ubiera i nie widzi nic w tym dziwnego


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#22 29-03-2015 o 18h43

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

UWAGA! Przedłużam termin oddawania prac o 1 dzień! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (29-03-2015 o 18h55)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#23 29-03-2015 o 19h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/39164.jpg

Więc, też się zgłaszam i mam nadzieje  iż nie przesadziłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png) Mój kicz jest inspirowany ludzmi z bezguściem i kiczowatością,

Ostatnio zmieniony przez Lasana (30-03-2015 o 14h57)

Offline

#24 30-03-2015 o 14h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/39194.jpg

Moja miss to Plastik. typowy cos w stylu "ohh. My Godd złamałam paznokcia ale ŻAL wogóle... masakraa i jeszcze fluid mi sie zmywa "   Więc Tak .:  To już moja druga i ostatnia praca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#25 30-03-2015 o 17h29

Miss'ujdzie
FranciszkaP
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 236

To ja dodam jeszcze jedną stylizację bo się wyrobiłam na czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A oto i ona:

http://photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39202.jpg

Dziewczyna - plastik - pełna różnych świecidełek (bo to sie podoba chłopakom) chciała być fajna a wyszło jak zwykle...


                                        Link do zewnętrznego obrazka
♥♥♥

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2