Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 23-03-2015 o 12h27

Miss'ok
Liliana04
...
Miejsce: W odległej galaktyce.
Wiadomości: 65

Cześć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  Tematem konkursu jest stworzenie wiosenniej stylizacji  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
                                                       
                                                  Regulamin:
                            1. Przestrzegamy miniregulaminu działu!
                            2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu       
                                                  DWIE stylizacje.     
                            3. Wskazane jest opisać swój strój w min. 2 zdaniach.
                            4. Daję Wam czas do 06. 04. 2015r. ( godz. 12.00 )
                                     
                                                      Nagrody:
                                      1 miejsce dyplom + rysunek.
                                      2 miejsce dyplom.
                                      3 miejsce dyplom

                                                       
                                             Życzę powodzenia!


I love cats, and cats love me...

Offline

#2 23-03-2015 o 18h10

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

No to ja pójdę na pierwszy ogień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/gd/36783.jpg
Oto Wiosenna Baletnica - uosobienie budzącej się do życia natury, delikatności oraz piękna. Na jej ramionach wije się biały wąż - tradycyjnie kojarzony z medycyną.

Offline

#3 23-03-2015 o 20h09

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Dedykuję wierszyk wiosenny.
Wiosna przychodzi cichutko.
Topi śniegi wolniutko.
Ranki są coraz jaśniejsze
A dni bywają cieplejsze.
Jest tak zielono, wesoło.
Zwierzęta budzą się wkoło.
Śpiew ptaków słychać radosny,
a moja miss przynosi zieloną Wiosnę.


//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38236.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#4 24-03-2015 o 10h02

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

  //photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38792.jpg
Prezentuję wam Panią Wiosnę.
  Dobra, bez rozkloszowanych sukienek i rajstop w kwiatowe
wzory, tak jak sobie ją wyobrażaliście. Włosy też wcale nie
jasne i złote tylko bardzo ciemne. Zielone. Nie ma
skrzydeł, ma za to zwykły patyk, taki, jaki znajdziecie
w każdym parku lub lesie. Sukienkę ma prostą, zwykłą.
A mimo wszystko jest Panią Wiosną. Tylko dlaczego???


Tym "wierszykiem" opisuję moją stylizację. Mam nadzieję że ten opis cię nie przerasta xD


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#5 24-03-2015 o 18h40

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38820.jpg

Mi wiosna przypomina osóbkę delikatną. Jeśli uważa się ją za osobę. Nie jest wcale zielona. A różowo fioletowa, jak i jej ubrania są bardzo zwiewne.


//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38821.jpg

Jak i również kojarzy mi się z barwnymi motylkami. Mimo tego że krótko żyją są piękne. Ich delikatność jest oszałamiająca. Gdyby spojrzeć na nie jako postać ze skrzydłami. Przypominały by efy, mimo iż motyle mają jeszcze więcej wdzięku.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#6 24-03-2015 o 20h35

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38843.jpg

Wszyscy kochają roślinki! A szczególnie kwiatki! :3 Tak tez przedstawiam, Drogie Panie, i Drodzy Panowie, małe ,,życie'' które się budzi ze śnu. Przy korzeniach widać już kwiaty, a roślinę chroni liść.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#7 24-03-2015 o 22h23

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Oto moja druga stylizacja wiosny nieco innej ,bo bardziej słonecznej. Przynosząca ciepło wiosennych dni i świergot  ptaszków. Dająca wzrost roślin i uśmiech na ludzkich twarzach.

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38710.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#8 25-03-2015 o 17h24

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38879.jpg
Wiosna... oto jak wyobrażam sobie wiosnę. Wbrew pozorom pierwsze skojarzenie to kolor ioletowy. Krokusy sasanki przebiśniego- wydaje mi się że one są fioletowe. W każdym bądź razie pierwsze skojarzenie to fioletowy i kwiaty- które trzyma w ręce (miała to byćparasolka, ale no... wyglądała beznadziejnie) i wianek Obfita spódnica (ech te moje określenia) miała symbolizować przytłaczającą ilość kwiatów. Rękawy mojej bluzki miały symbolizować wiatr- bo wydają się takie lekkie i powiewają na wietrze. Złote elementy-to chyba oczywiste-mają symbolizować słońce i to że dni trwają dłużej. Oczywiście nie mogłąm nie wykorzystać tych pięknych skrzydeł! Mają symbolizować powrót fauny do życia i to ze coraz więcej owadów pojawia się dookoła.

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38880.jpg
Drugą stylizację stworzyłam wcześniej, a że nie jest napisane że musi to być wiosna we własnej osobie, to postanowiłam ją dodać. Jest to osóbka idąca na wiosenny spacerek. Jak wiadomo, wiosną panują nieprzewidywalne deszcze i nie wiadomo jak się ubrać. Bo raz zimno, a raz ciepło. Wszędzie kałuże- to i wysokie buty muszą być. Dobra, to tyle co mam do powiedzenia.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#9 25-03-2015 o 18h42

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Wiosenne demony są bardzo nieuchwytne są nieco inne niż uporządkowane wróżki wiosenne (jedyne co je łączy to ich mały wzrost) które wiedzą gdzie każda roślinka ma rosnąć, wiosenne demony wprowadzają nieco chaosu w ich dokładną pracę tu posieją taki kwiatek tam inny tak że czasem krąg krokusów ma wiele ocieni gdy za to wiosenne wróżki wolą sadzać jednolite barw obok siebie i gdy zobaczycie pewnego razu żółte , białe i fioletowe krokusy będziecie wiedzieli czyja to sprawka .
a oto przykład ich działalności w przyrodę a na koniec i jedna z wiosennych demonów którą odało się przyłapać w kępie kwiatów otoczoną świtą motyli .
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 26-03-2015 o 18h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36449.jpg

Przedstawiam wam Wiosennego Elfa.
Długo myślałam nad stylizacją przypomina mi nadejście wiosny.
Za oknem wiosna i dlatego pomyślałam o takiej ciepłej wiosennej a za razem bajkowej kreacji.
I przy okazji nadaje się na konkurs organizowany przez ciebie Liliana04. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 28-03-2015 o 17h34

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pierwsza stylizacja to wiosna we własnej osobie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Przychodzi wraz z lekki orzeźwiającym wiaterkiem we włosach. Nadaje kwiatom kolorowe, pastelowe barwy.

Link do zewnętrznego obrazka

Druga stylizacja to moja miss na wiosennym pikniku. Chodzi boso po trawie, zrywa kwiaty - pełnia szczęścia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#12 30-03-2015 o 17h50

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Ja postanowiłam zrobić stylizację do spacerowania po parku lub centrach handlowych. Chciałam zrobić coś w miarę nowoczesnego a jednocześnie ciepłego żeby nie zmarzła podczas spaceru ;]
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39201.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#13 31-03-2015 o 17h30

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ta-daa! Oto moja wiosenna uniwersalna stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Przedstawia elfią (leśną?) księżniczkę ^^
Link do zewnętrznego obrazka


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#14 31-03-2015 o 18h13

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Zgłaszam się, a oto i moja miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39274.jpg

Jest to szalona nastolatka, która często zmienia kolory włosów, ubiera się ekstrawagancko, i jest duuużą buntowniczką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png No powiedzmy, że to ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Właśnie przechadza się ulicami Londynu, w wiosenny, ciepły dzień razem ze swoją BFF /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Jest to szalona dziewczyna, skąd jej dziwny strój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez DarkCoffe (31-03-2015 o 18h14)

Offline

#15 01-04-2015 o 18h25

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

PIERWSZA STYLIZACJA

Chodź śniegu nie było, a przebiśniegi nie przebiły śniegu postanowiłam zrobić tego właśnie kwiatka.Inspirowałam się oto tym rysunkiem:

http://poradnikogrodniczy.pl/pliki/plikiporady/przebisnieg-1m.jpg

http://i61.tinypic.com/wplk8.png

DRUGA STYLIZACJA

Inspirowana Panią Wiosną.Wiosna zawsze kojarzyła mi się z kwiatami i z kolorem żółtym chociaż powinna kojarzyć się z zielonym.

http://i62.tinypic.com/2ewmsep.png


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#16 06-04-2015 o 19h08

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

A co mi tam, jeszcze zdążę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Oto kwiecień - miesiąc, który splata odchodzącą powoli zimę z rozwijającą się, przebudzoną niedawno wiosną. Pierwsze promienie słońca pomagają przebić się delikatnym kwiatom, choć wieczory wciąż jeszcze są chłodne. Pogoda nadal nie zdecydowała, jaką porę roku mamy - tu sypnie śniegiem, tu pokropi ciepłym, wiosennym deszczem, czasem zagrzmi, a czasem zaświeci słońce. Kwiecień to budząca się do życia przyroda.

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39685.jpg

Offline

#17 06-04-2015 o 20h41

Miss'ok
Liliana04
...
Miejsce: W odległej galaktyce.
Wiadomości: 65

Zostało jeszcze kilka godzin ( czas do 12.00, czy do północy ).


I love cats, and cats love me...

Offline

#18 06-04-2015 o 20h46

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39706.jpg

Zgłoszę się i ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moja miss jest bluszczem - z łaciny Hedera helix L.. Jest to gatunek wiecznie zielonego pnącza.


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#19 06-04-2015 o 21h05

Miss'wow
Teru
...
Wiadomości: 560

Link do zewnętrznego obrazka

Przedstawiam Wiosnę. Inspirowana kolorem zielonym, kojarzącym się z tą porą roku, kwiatami i ptakami, które są wszędzie, kiedy ta pora nadchodzi. Kolor biały kojarzy mi się z delikatnością, a taka według mnie jest Wiosna, dlatego też się pojawił. Jest to moje wyobrażenie :3


`Powody zawsze są proste.
Żyjemy w prostym świecie, nie sądzisz?
Pociągasz za spust i człowiek umiera`

Offline

#20 06-04-2015 o 21h13

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

jakby było do północy to było by raczej napisane do godziny 00.00 lol xDD

chociaż sama też nie wiem ;o

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (06-04-2015 o 21h21)

Offline

#21 06-04-2015 o 23h39

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

No dobra - skoro 12.00 to dla ciebie północ, to i ja się zgłoszę ^^

Przedstawiam wam uosobienie chlorofilu - zielonej substancji, dzięki której zachodzi fotosynteza ^^ To właśnie z nim kojarzy mi się wiosna! ^^ Zielone i radosne - tak zielone, że aż oczy prawie wypala! - tak właśnie wyobrażam sobie uosobienie chlorofilu! ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38854.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (06-04-2015 o 23h39)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#22 07-04-2015 o 11h14

Miss'ok
Liliana04
...
Miejsce: W odległej galaktyce.
Wiadomości: 65

KONIEC CZASU!!
Na kogo liczysz? Pisz!
UWAGA: sponsorem nagród jest Lilia444!


I love cats, and cats love me...

Offline

#23 07-04-2015 o 11h20

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

I oczywiście nagrody będą brzydkie, ponieważ moje dyplomy są nie za ładne, ale cóż...

Ja liczę na Ananasika i na Setarach.
Z resztą tyle tu ślicznych stylówek, że chyba oszaleję! Czekam na wyniki, bo naprawdę jestem ciekawa.

Offline

#24 07-04-2015 o 11h27

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Ja liczę na sadist i mikacz

Offline

#25 07-04-2015 o 11h59

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Mnie urzekły dwie panie:
Ragnarook - za ten cudowny kolor i sama koncepcję, która jest zachwycająca i ma w sobie nutkę wiosennego szaleństwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Setarah - za piękny, soczyście zielony bluszczyk, który kompletnie mnie oczarował.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3