Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 22-03-2015 o 18h04

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Nie widziałam tu jeszcze takiego tematu.

Czy są tu jakieś osoby, które słuchają rocka, hard rocka, metalu i tak dalej? Jakie macie ulubione zespoły? Co sądzicie o tej muzyce? Piszcie!

Moje ulubione zespoły:

Gun's N' Roses
AC/DC
Black Sabbath
Iron Maiden
Aerosmith
Queen
Led Zeppelin
Deep Purple
The Rolling Stones
The Beatles
KISS
Metallica
Nirvana
Pink Floyd
Bon Jovi

Ostatnio zmieniony przez Charlotte5 (13-06-2015 o 17h29)


~

Offline

#2 24-03-2015 o 21h04

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Wbrew pozorom z mojego avatara i sygnatury nie słucham słodkiego popu, lecz właśnie rocka (alternatywnego), metalu (a tu jest różnie, bo od słodkiego kawai metalu przez speed, trash i wiele innych odmian do heavy metalu) i grunge. Jestem wielką fanką Linkin Parku, ale lubię i posłuchać trochę Nirvany, Metalliki, Kornu i czasem obiję swoją muzykę o kilka piosenek Gun's N' Roses. Poza tym wśród wielu pozostałych zespołów mam kilka, aczkolwiek już pojedynczych piosenek.

Offline

#3 14-04-2015 o 18h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ludzie mówią, że to dziwne, ale już od najmłodszych lat wolałam słuchać rocka i heavy metalu, niż dziecięcych piosenek (stare dobre czasy, gdy wykradało się płyty tatusia z Queen czy Rolling Stones~ ♥). Nie jestem jakimś wielkim znawcą tych wszystkich odmian Metalu, no i jak lubię jakąś piosenkę, to rzadko znam wykonawcę (jakoś nie chce mi się sprawdzać~), ale akurat mam parę zespołów, które darzę sympatią~ Rammstein (już wiem, że Charlotte5 nie lubi~ x3), The Rolling Stones, Queen, Black Sabbath (od niedawna~), Korplikaani, Lordi i Linkin Park

Offline

#4 14-04-2015 o 23h03

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

rammstein od dzieciaka gościł w moich głośnikach (coś mnie ciągnie do tego chamskiego niemieckiego języka!), no i children of bodom od paru lat.

Offline

#5 17-04-2015 o 17h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bodzini napisał

coś mnie ciągnie do tego chamskiego niemieckiego języka!


"Chamski" to dobre określenie~ Przypomnijmy sobie choćby "Moskau"~ (Ten powalająco pochlebny tekst o Moskwie jest naprawdę intrygujący~) O, albo "Te Quiero  Puta" (heh, chociaż tutaj akurat to nie ma nawet jednego słowa po niemiecku, ale to może nawet dobrze? Moja mama rozumie niemiecki i mogłaby się boleśnie zadziwić, co jej córka słucha~). Ja Rammstein lubię jeszcze dlatego, że ich teksty poruszają niekiedy ciekawe tematy ("Halleluja", "Amerika", albo chociażby "Mann gagen Mann")

Offline

#6 17-04-2015 o 22h57

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

Kunegunda napisał


Przypomnijmy sobie choćby "Moskau"~ (Ten powalająco pochlebny tekst o Moskwie jest naprawdę intrygujący~) O, albo "Te Quiero  Puta" (heh, chociaż tutaj akurat to nie ma nawet jednego słowa po niemiecku, ale to może nawet dobrze? Moja mama rozumie niemiecki i mogłaby się boleśnie zadziwić, co jej córka słucha~). Ja Rammstein lubię jeszcze dlatego, że ich teksty poruszają niekiedy ciekawe tematy ("Halleluja", "Amerika", albo chociażby "Mann gagen Mann")


otóż to, tym bardziej, że każdy ich kawałek ma ukryte drugie dno. sięgając po rammstein, tak na prawdę nie wiadomo, czego można się spodziewać.

Offline

#7 18-04-2015 o 13h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bodzini napisał

każdy ich kawałek ma ukryte drugie dno. sięgając po rammstein, tak na prawdę nie wiadomo, czego można się spodziewać.


Dokładnie~ To jest jeden z niewielu z zespołów, który sprawia, że chcę wiedzieć o czym śpiewają, i jak na razie, jest chyba jedynym, który zmusza mnie do wysilenia się nad zrozumieniem o czym są ich piosenki~ Analizując np. "Du Hast" czuję się, jakbym jakąś filozofką była... No, ale i tak mam wrażenie, że nadal nie doszłam do sedna. Magia tego tekstu polega chyba na tym, że każdy może go interpretować jak tam chce~ Rammstein ma też niekiedy całkiem... Ciekawe teledyski. Heh~ Nadal się otrząsam po Mann gagen Mann~

Ostatnio zmieniony przez Kunegunda (18-04-2015 o 13h04)

Offline

#8 18-04-2015 o 20h26

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

Kunegunda napisał


Rammstein ma też niekiedy całkiem... Ciekawe teledyski. Heh~ Nadal się otrząsam po Mann gagen Mann~


hahaha, tak bardzo potwierdzam!

Offline

#9 18-04-2015 o 21h11

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Heh. Patrzycie sobie na PinkiePie i myślicie pewnie "ta to w popie siedzi". No trochę słucham, ale rock, metal i inne takie bardziej jakoś do mnie trafiają. Do moich ulubionych zespołów należy Queen, AC/DC (tylko czemu kojarzy mi się z dzieciństwem?), Black Veil Brides, a dalej to nie chce mi się pisać. Widzę nade mną fanki rammstain (nie zabijać jak źle napisałam), akurat mnie niemiecki zabija w każdej postaci i to jest jeden z tych zespołów przy którym moje uszy krwawią (metaforycznie). *DieTimeOn*


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#10 18-04-2015 o 22h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podoina napisał

Heh. Patrzycie sobie na PinkiePie i myślicie pewnie "ta to w popie siedzi".

Ha, zdziwisz się, ale ja pegasisters i bronies kojarzę głównie z hard techno i metalem~ xD


Podoina napisał

Widzę nade mną fanki rammstain (nie zabijać jak źle napisałam), akurat mnie niemiecki zabija w każdej postaci i to jest jeden z tych zespołów przy którym moje uszy krwawią (metaforycznie). *DieTimeOn*

Ja też za niemieckim nie przepadam (za co ja mam tę tróję w szkole to nadal nie wiem~), ale Rammstein jakoś do mnie przemawia~ Moim zdaniem, jest to zespół tego typu, że albo się go uwielbia, albo nie cierpi~ :3

Offline

#11 23-04-2015 o 15h53

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Szczerze mówiąc, to niezbyt dobrze znam się na zespołach i wykonawcach, ale ogółem nawet lubię rock i heavymetal. A oprócz tego czasami inne gatunki, oczywiście. O zespole Rammstein pierwsze słyszę, ale od razu włączyłam go troszkę z neta, by przetestować. Moim zdaniem jest świetny! Tak bardzo, jak bardzo nienawidzę szwabskiego w tych bardziej słodkich piosenkach, tak bardzo mi tutaj ten język pasuje. Po prostu idealnie.

A tak poza tym mam chyba szczęście, bo moi rodzice nie znają niemieckiego ani trochę. xD

EDYTA: Ostatnio zauważyłam, że na zmianę albo mam fazę na piosenki Evanescence, albo na Skillet. I w przerwach czasem posłucham czegoś Linkin Parku, albo niemcowatego Rammmstein. Dziwne. xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (16-05-2015 o 17h18)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#12 12-05-2015 o 20h57

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Widzę, że mi tu urządziłyście konwersację. xD A ja ciągle zachwycam się Led Zeppelin. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ostatnio mam ciągłą fazę na Whole Lotta Love. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


~

Offline

#13 19-05-2015 o 17h37

Miss'wow
NiikaChan
Hetardomaniak o̿ ̭ o̿
Wiadomości: 640

Ja mam bardzo dziwny gust jeśli chodzi o muzykę, ale ani rockiem, ani metalem nie pogardzę. Lubię czasami posłuchać parę piosenek Linkin Park, System of a down choć już tak nie szaleję za tym jak kiedyś, Metallica, Foo Fighters, Eisbrecher, Red,
Z takich częściej słuchanych to Rammstein, Within Temptation, Breaking Benjamin, Three Days of Grace. Dużo piosenek też "podkradam" i słucham od siostry c:


http://%20http://24.media.tumblr.com/a1e4798fc6e73df8e05d7b375cb89f70/tumblr_mp2km2kUWB1sqx7ixo1_500.gif
                   

Offline

#14 02-06-2015 o 18h30

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Charlotte5 napisał

Ostatnio mam ciągłą fazę na Whole Lotta Love. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Cudowna piosenka <3.
Lubię słuchać AC/DC, Guns' N' Roses i sporadycznie Arctic Monkeys (nic oryginalnego). Od niedawna zauważyłam, że taka muzyka bardziej odpowiada niż wszechobecny pop... albo kpop, bo to w moim otoczeniu nawet popularniejsze >.<. Także... jestem nowicjuszem.
Natknęłam się na Three Days of Grace, w czasie kiedy zmieniano wokalistów (czyli niedawno) i jakoś... zniechęciło mnie to. Podobają mi się ich starsze piosenki.
Słuchałam ok. rok temu do mniej więcej stycznia tego roku nałogowo LP (Linkin Park). Przejadł mi się ten zespół. Mam wrażenie, że z każdą co nowszą piosenką, zespół ten zmierza w stronę zwykłegosłitboisbandu...
Mam zamiar zagłębić się w muzykę Rammstein, po tym jak usłyszałam Rosenrot. Kompletnie nie wiedziałam o czym ta piosenka, bo z niemieckiego jestem... Fartem uda mi się mieć tą czwórkę, bo zadania domowe odrabiałam przynajmniej. Ale teledysk i wokal mnie zaintrygował.
Kiedy miałam okres bycia suodkim emo wampirkiem lubiłam słuchać Evanescence.
Nie przepadam od iluśtam miesięcy (lepsze określenie to tygodnii...) za prawie wszystkim co core. Zniechęciłam się mocno...

Ostatnio zmieniony przez laureln (02-06-2015 o 18h32)


.

Offline

#15 02-06-2015 o 20h11

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Ooooo widzę, że znalazłam temat, który idealnie trafia w moje "smaki" muzyczne!
Ja uwielbiam Papa Roach, Nirvana, Pink Floyd, Kiss, Slayer, Anthrax, Tool, System of a down, Pearl Jam :3


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#16 02-06-2015 o 20h35

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Haha, szkoda, że nie widziałyście reakcji mojej BFF na piosenki Rammstein (bo Evanescence akurat jej się spodobało). xDD ''Wyłącz to hitlerowskie *****, bo moje uszy krwaaaawią!". Nie jestem pewna, czy chodzi jej o język, czy o gatunek. xD Przekonam się, puszczając jej troszkę metalu (jeśli nie zapomnę). xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#17 04-06-2015 o 21h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Kocha,m zespoł Fall Out Boy, jedmą pioszeneczke Skillet-Monster:-) Ktoś z was też fanem Fall Out  Boy?Δ<3

Offline

#18 18-06-2015 o 09h54

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

Pineapple napisał

''Wyłącz to hitlerowskie *****, bo moje uszy krwaaaawią!".


cały rammstein, chyba każdy przeszedł już przez ten etap, ale muszę przyznać, że z czasem i tak wciąga. broniłam się rękami i nogami, aż w końcu uległam. po koncercie stwierdziłam, że to jeden z lepszych zespołów. hitlerowski, bo hitlerowski, w dodatku specjalnie przez wokalistę intonowany w sposób jeszcze bardziej drażniący i cięższy. pełnia okropności, a jednak tak przyjemna dla ucha.

Offline

#19 18-06-2015 o 20h54

Miss'Żółtodziób
Cree
...
Wiadomości: 9

Hej, ciekawy temat można posłuchać zespoły, których nie miało się posłuchać wcześniej:3
Ja ogólnie lubię: Van Canto, Lordi, Breaking Benjamin, Disturbed, Asking Alexandria, Iron Maiden, Mettalica, Acid Drinkers, ACDC, Slayer, Rammsteinem też nie pogardzę- wpada w ucho /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Trochę tego jest i zapewne coś pominęłam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#20 01-07-2015 o 23h21

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Cześć Dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Akurat tak się składa, że od 10 roku życia słucham różnych odmian rocka/metalu. Zaczynałam od zdobywającego wtedy sławę Linkin Park (obecnie mój gust rozwinął się i sięgam po Hybrid Theory lub Meteorę raczej z sentymentu). Dziś preferuję muzykę rodem z Północy, coś jak np. melodic death-metalowa kapela Children of Bodom, rockowo-gotycki End of You, progresywny Evergrey czy prawie folkmetalowy Ensiferum. Z rodzimej sceny uwielbiam Jelonka, Collage, Acid Drinkers, Riverside. Nie pogardzę też brzmieniem lat 80 jak np. Europe, Van Halen, Whitesnake, Skid Row. Wytrwałym polecam Tool, Pink Floyd i Porcupine Tree. Ach i zapomniałam jeszcze o prawdziwej muzycznej perełce! Jeśli lubicie połączenie opery z metalem MUSICIE posłuchać projektu Ayreon, śpiewa w nim sama elita, jedne z najlepszych głosów jakie przyszło mi słyszeć. Do tego wszystkie utwory na poszczególnych płytach są ze sobą ładnie powiązane, warto wsłuchać się w słowa. No, to by było na tyle, jak mi coś więcej przyjdzie do głowy to jeszcze tu wrócę.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ostatnio zmieniony przez Dessdemona (01-07-2015 o 23h22)

Offline

#21 19-05-2017 o 14h08

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Cudowny temat, opuścić nie mogę! Mimo, że ostatnia odpowiedź była dawno i tak się zapytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jaki rodzaj rocka/metalu lubicie najbardziej?


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#22 18-10-2018 o 16h32

Miss'Żółtodziób
annabeth555
...
Wiadomości: 3

wowo widzę że tu są me gusta muzyczne :3

są tu jacyś fani my chemical romance? kocham ten zespół całym sercem

oprócz tego ubóstwiam zespoły takie jak:
green day
fall out boy
nirvana
black veil brides
sleeping with sirens
bring me the horizon <3
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#23 31-01-2024 o 15h43

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 31

Ja w sumie nie wiem jaki, bo nie za bardzo znam się na odmianach i bardziej słucham jak coś mi po prostu wpadnie w ucho

___________________________________
http://cennik-przeprowadzek.pl/krakow/miasta/malopolskie/

Ostatnio zmieniony przez lila564 (27-02-2024 o 10h43)

Offline

Strony : 1