Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 02-04-2015 o 20h53

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Gotowy obrazek dla Sandra88
Przepraszam za ten rozjechany nos, kredka tak jakoś poleciała za bardzo na prawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39450.jpg

Offline

#27 02-04-2015 o 21h02

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png fajnie wyszło


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#28 03-04-2015 o 16h53

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

To ja też poproszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Płeć: Mężczyzna
Włosy: ciemne, skręcone, długie
Skóra: bardzo blada
Znaki szczególne: blizna przecinająca brew i oko
Ubranie:  T-shirt, ciemne jeansy
Poza: stoi z skrzyżowanymi rękoma
Dodatkowe życzenia: "złowroga" mina


.

Offline

#29 03-04-2015 o 18h32

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Oh, nie zauważyłam wcześniej, że już dodałaś obrazek dla mnie. >.<
Dziękuję, jest śliczny. :3 Trochę mina mi nie pasi, ale może to wina mojego makijażu. XD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#30 13-04-2015 o 19h08

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Gotowy obrazek dla laureln /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Przepraszam, że tak długo to trwało.
Ostatnio cierpię na brak czasu i weny twórczej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40339.jpg

Na Wielkanoc namalowałam taki oto obrazek.
Wzorowany na istniejącym już dziele:
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40340.jpg

A tutaj coś na poprawę nastroju /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40338.jpg

Offline

#31 14-04-2015 o 13h57

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Czy mogłabuś narysować mi Larę Croft strzelającą z łuku? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#32 14-04-2015 o 16h34

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Oja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png. Piknie
Jeju. naprawdę, dzięki.
chociaż bardziej by mi pasowały rozpuszczone włosy, ale nie napisałam więc...
może być.


.

Offline

#33 15-04-2015 o 15h36

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Płeć: Dziewczyna, wiek tak z 14 lat.
Włosy: Rude włosy do pasa, najlepiej lekko "rozwiane"
Ubranie:   

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Kreska: realistyczna
Technika: ołówek
Tło: Plaża
Dodatkowe życzenia: Brak


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#34 29-04-2015 o 20h20

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Oj, oj długo mnie tu nie było. Trochę mogę zwalić na szkołę, ale generalnie to moja wina. Jako częściowe wynagrodzenie mogę zaproponować nową opcję, a mianowicie możliwość zamówienia obrazka w formie komputerowej.
No cóż, od teraz będę starać się trochę bardziej. A przynajmniej... Próbować.

Oto gotowy obrazek dla MaMiMuMeMo. To tylko szkic, więc jeśli chcesz abym pomalowała - proszę o kontakt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Obrazek dla DarkCoffe będzie gotowy najprawdopodobniej jutro, bo muszę przyznać, że Lara Croft sprawiła mi więcej trudności.
Dziękuję za wyzwanie i proszę o więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (29-04-2015 o 20h22)

Offline

#35 04-05-2015 o 19h45

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

No, trochę mi się ten termin przedłużył...
Bardzo przeprasza, że kazałam wam tyle czekać.
Gotowy obrazek dla DarkCoffe i w bonusie podsyłam zdjęcie, z którego rysowałam - tak dla porównania

Link do zewnętrznego obrazka
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41909.jpg

Offline

#36 05-05-2015 o 09h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pięknie rysujesz i masz bardzo ładne prace.
Chciałabym poprosić o rysunek mojej miss w tej stylizacji:
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/gd/41860.jpg
Kreska mangowa.

Offline

#37 10-05-2015 o 21h55

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Chciałam narysować na drugi dzień po zamówieniu, a wyszło jak zwykle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Bardzo przepraszam za długi czas oczekiwania
Poniżej trzy zdjęcia tego samego rysunku, ale z różnych odległości.
Dzięki temu twarz jest ostrzejsza.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (12-06-2015 o 15h18)

Offline

#38 11-05-2015 o 15h43

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Bardzo Ci dziękuje za ten śliczny rysunek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest świetny, bardzo mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#39 11-05-2015 o 20h18

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Bardzo dziękuję za miłe słowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio namalowałam takiego krokodylka (a właściwie głowę) dzięki inspiracji płynącej z gazetki kupowanej przez mojego młodszego brata.

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42358.jpg

Ostatnio mam wieczną wenę i mnóstwo czasu,
więc jestem chętna na wszelkiego typu wyzwania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (12-05-2015 o 14h45)

Offline

#40 17-05-2015 o 21h28

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

krokodyla kojarzę- widziałam kilka odcinków XD nieźle ci poszło ;P


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#41 17-05-2015 o 21h43

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Jeżeli można, prosiłabym o hybrydę człowieka i wilka (t.j dziewczyna z wilczymi uszami i ogonem) w stylu realistycznym (ale jeżeli uznasz, że łatwiej Ci będzie w innym to się nie obrażę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ).

Opis:
Włosy długie (do pasa bądź dłuższe), szare. Ogon i uszy szare z białymi końcówkami. Żółte oczy.
Ubiór: góra coś w tym stylu, dół - spodnie, dodatki jak dla łotrzyka. Kolorystyka według Twojego uznania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zauważyłam, że masz w ofercie "prace komputerowe", ale jeszcze ani jednej nie wstawiłaś (albo gdzieś mi umknęła). Mam nadzieje, że nie będzie kłopotem jeżeli poproszę właśnie o wersję komputerową (czysta ciekawość) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W pozostałych rzeczach "hulaj dusza - piekła nie ma".

Z góry dziękuję za Twoją pracę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Kharanne (17-05-2015 o 22h23)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#42 17-05-2015 o 22h18

Miss'nieobczajona
Diana733
Miejsce:Kraina czarów gdzie spełniają się marzenia i nie myśli się o niczym innym niż żelki
Wiadomości: 35

Chciałabym byś narysowała dla mnie Foxiego z five nights at freddys jesli nie sprawie kłopotu ;D

Offline

#43 17-05-2015 o 23h37

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

Ładnie rysujesz, realistyczne dużo bardziej mi się podobają niż te lalkowate lub manga. Powinnaś zacząć rysować modela, a nie tylko ze zdjęć, a poza tym, zasługujesz na skaner. To naprawdę nieduży koszt, sama sobie zaraz kupuję taki za ok 300zł. Warto, żeby twoje rysunki były uwiecznione w dobrej jakości, zwłaszcza, że możesz je ulepszyć obrabiając w programie graficznym. I bardzo mi się podoba malarstwo. Może spróbuj sobie kredek akwarelowych, po pierwsze nawet na sucho mają wyrazistszy kolor niż zwykłe kredki ołówkowe, a po drugie, jak dodasz wody to możesz uzyskać super efekty, będą się ładnie rozpływać. Nie wiem czy wciąż masz tylko te kredki bambino, ale warto kupić sobie większy zestaw, ja mam 36 kredek ołówkowych Faber Castell, no i może nie rysuję nimi jakoś super dużo, ale mam je już... może z 6 lat i większość jest tylko ok 10% krótsza (poza czarną, która jest w połowie zużyta niestety, ale wciąż ma ok 6cm). Oczywiście kluczem do takiego zachowania kredek jest dbałość o nie, moje zawsze trafiają do pudełka po użyciu. Nie chcę cię namawiać na wydatki, wiadomo, że artysta poradzi sobie niezależnie od narzędzi, ale myślę, że jakość narzędzi, niesamowicie wpływa na jakość dzieła. I to dotyczy też tego jak dbasz o nie. To tak tylko piszę na wszelki wypadek. Aha, a patrząc na rysunki ołówkiem. np Lara Croft i rysunek dla MaMiMuMeMo, to nie bój się kontrastu. Jasne, to ołówek, po drugie, zdjęcie bez skanera, ale powinnaś wziąć ołówek np. B8 i zróżnicować te szarości, podkreślić najważniejsze miejsca mocniejszą czernią. Ale uwaga! tylko te ważne miejsca, kontrast uwydatnia, więc możesz niepotrzebnie zwrócić uwagę na coś mało istotnego. I jak robisz zdjęcia, to pogrzeb w aparacie/telefonie, może masz tam jakąś opcję obróbki zdjęcia, wystarczy tylko trochę zwiększyć kontrast i twoje ołówkowe prace nabiorą życia. Tylko z umiarem, czasem lepiej mniej niż więcej, bo jak przesadzisz to zepsujesz.
Przepraszam za tyle gadania... jakoś tak wypłynęło. Może kiedyś umówimy się na wymianę rysunkową. Jakbyś po przeczytaniu tego chciała jeszcze kiedyś usłyszeć moją opinię... tylko powiedz. A jak nie, to już nie przeszkadzam.

Offline

#44 03-06-2015 o 14h41

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Obrazek dla Kharanne robi się nadal, ale za dzień-dwa będzie gotowy. Opóźnienie w wykonaniu tego rysunku mogę zwalić na popsutą myszkę, która obecnie lata sobie na wszystkie strony i naprawdę ciężko jest kożystać z gimpa.
Najpierw wstawiam obrazek dla Diana733. Trochę z tym zwlekałam, bo chciałam wstawiać zamówienia po kolei, ale chyba kolejność w tym przypadku można jednak pominąć.

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43508.jpg

Offline

#45 03-06-2015 o 20h05

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Witam, witam. Przybywam z nowym zamówionkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Narysowałabyś moją miss? :3

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Poza:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Specjalna prośba: Czy płyn w tym... czymś mógłby być zielony? XD


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#46 04-06-2015 o 10h59

Miss'nieobczajona
Diana733
Miejsce:Kraina czarów gdzie spełniają się marzenia i nie myśli się o niczym innym niż żelki
Wiadomości: 35

o mój boże ten rysunek jest cudowny ! normalnie jakbym patrzała na zdjęcie które ci podesłałam! za niedługo przyjde po kolejny rysunek !

Offline

#47 15-06-2015 o 16h31

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Nareszcie gotowy obrazek dla Kharanne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wiem, długo mi zeszło, ale muszę przyznać, że trochę długo się do tego zbierałam. Pierwszy raz miałam rysować człowieka w gimpie, więc miałam lekkie obawy co do efektu. Dotąd rysowałam jedynie krajobrazy i zwierzęta, więc była to dla mnie nowość. Nie wyszło tak, jak chciałam. Nie wiem, czy ci się spodoba. Poza tym niestety przy rysowaniu zapomniałam, że miały być spodnie :[
Mogę poprawić, jeśli chcesz. Na razie daję taką wersję:

hybryda



Przy okazji uświadomiłaś mi, że zapomniałam wstawić tu moje wcześniejsze prace. Niestety nadal nie mogę tego zrobić, bo większość jest nieskończona. Chyba jedyny rysunek w pełni gotowy to logo stajni z mojego opowiadania.

Koń

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (15-06-2015 o 16h40)

Offline

#48 15-06-2015 o 17h37

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Woah. Świetnie Ci wyszło. Bardzo dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spódnica może zostać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jestem pełna podziwu, że chciało Ci się pracować w Gimpie. Jakiś czas temu też w nim pracowałam, ale po kilku dniach z photoshopem stał się dla mnie dość niewygodny. Dodatkowo cieniowanie ubrań i fałd płaszcza - przyznam, moja zmora, wyszła u Ciebie świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Widać zarówno w moim zamówieniu, jak i przy koniu, że lubisz się z tym "bawić", co się przekłada na efekt. Pisząc "bawić" mam na myśli to, że musisz spędzać nad pracami sporo czasu. Mogę spytać, mniej więcej ile godzin jednostajnej pracy (nie licząc przerw) zabiera Ci stworzenie jednego rysunku?

Jeszcze raz dziękuję i na pewno jeszcze tu wrócę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#49 15-06-2015 o 20h33

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Bardzo dziękuję za miłe słowa :]
Cieszę się, że podana ci się mój obrazek.

Muszę przyznać, że nie miałam okazji pracować z photoshopem, dlatego może nadal wiedzę w gimpie. Ale jak na razie nie narzekania na wygodę pracy, jak dla mnie jest ok. Planowałam ściągnąć jakiś nowy program, ale za każdym razem jak się za to zabierając, nie mogę się zdecydować xd

Rysunków w gimpie nie robię nigdy w jeden dzień. Rozkładami sobie pracę na tydzień lub dwa. Robię tak po około godzinę dziennie i jakiś zawsze szybciej i przyjemniej idzie, niż jakbym miała robić w jedną dobę. Konia robiłam bodajże przez cztery - pięć dni po ponad godzinę dziennie, ale to dlatego, że się spieszyłam. Obrazek z logo stajni był na takie, można rzec, nadprogramowe nieobowiązkowe zamówienie.

Offline

#50 15-06-2015 o 22h15

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Tak czytam swój komentarz i faktycznie, nieprecyzyjnie się wyraziłam. Chodziło mi o sumę godzin spędzonych nad pracą, niekoniecznie w jeden dzień. Ale łatwo mi to policzyć z Twojej wypowiedzi. 4-10 godzin ( z marginesem błędu ) wydaje mi się przeciętnym czasem pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja preferuje photoshopa głównie przez wzgląd na sczytywanie nacisku rysika - funkcji, której przynajmniej jakiś czas temu nie znalazłam w gimpie. Samo UI wydaje mi się bardziej przejrzyste i czystsze w skomplikowanych projektach. Wychodzę z założenia, że każdy ma swoje preferencje i trzeba spróbować wszystkiego (lub prawie wszystkiego), żeby się przekonać co nam najbardziej podchodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3