Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6

#126 13-12-2015 o 19h14

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Hej, rozkminiając swoją stylizację do Hologramowej Sailor Senshi wpadłam na pomysł zrobienia konkursu " Moon Prism Power Make Up!- Sailor Senshi ".  Co wy na to? Myślę, że wiele osób zna anime Czarodziejka z Księżyca, a mogła by być to mega fajna zabawa. Sama często zaglądam na stornę facebooka Drachea Rannak, która stworzyła grę na dolldivine. com. (polecam obczaić ) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale jeżeli bym się zdecydowała, to dopiero po świętach i bardzo bym prosiła o pomoc.
Co myślicie?


Offline

#127 27-05-2016 o 18h07

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Ja tak tylko nieśmiało zachęcę do tworzenia jednorazowych konkursów. Ostatnio bardzo mało dzieje się w tym dziale, a jednorazowe konkursy zawsze były źródłem fajnych pomysłów. I wydaje mi się, że część starych tematów można już wykorzystać ponownie, może czas na odświeżenie niektórych z nich? (:

Offline

#128 27-11-2016 o 14h32

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 37

Zgadzam się z Lahlae. Ostatnio tu pustką zawiewa  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Kuragihime

Offline

#129 14-01-2017 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeszcze nie brałam udziału w żadnym nieficjalnym konkursie . ha ha  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#130 20-03-2017 o 12h04

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Błagam, zróbcie jakiś nieoficjalny konkurs!!! Nie mam na co kasy wydać!


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#131 20-03-2017 o 14h56

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Oszczędzaj na wycieczkę do Krainy Steampunk. I na wielkanocne gwiazdy.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#132 12-06-2017 o 14h07

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Hej, szukam kogoś, kto byłby chętny zająć się spisem konkursów. ^^ Chętni pisać na priv. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#133 18-06-2017 o 14h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Słuchaj --przeczytaj to uważnie i z powaga --notuj :
To zajmie tylko 2 minutki, jest bardzo interesujące, zrób to za moment, są tylko 4 pytania, a odpowiedzi cię zaskoczą... :


Umysł jest jak spadochron; pracuje lepiej kiedy jest otwarty


Zanim zaczniesz ten test, pomyśl życzenie


OSTRZEŻENIE !
Musisz odpowiedzieć na każde pytanie krok po kroku, nie czytając wcześniej całego testu.
Są tylko 4 pytania i jeśli spojrzysz na nie przed skończeniem testu nie otrzymasz szczerych wyników.
Zrób to powoli. I nie podglądaj ! Poszukaj ołówka i zapisz swoje odpowiedzi na kartce. Będziesz ich potrzebować na końcu testu.



1. Uporządkuj poniższe zwierzęta w kolejności zaczynając od tego, które
lubisz najbardziej:

KROWA

TYGRYS

OWCA

KOŃ

ŚWINIA



2. Opisz każde z poniższych słów jednym wyrazem:

PIES

KOT

SZCZUR

KAWA

MORZE



3. Pomyśl o 5 osobach które znasz i które są dla ciebie ważne, a następnie przyporządkuj każdą z nich jednemu z poniższych kolorów:

POMARAŃCZOWY

ŻÓŁTY

CZERWONY

BIAŁY

ZIELONY



4. W końcu zapisz swoja ulubiona liczbę i dzień tygodnia.







Skończyłeś?


Upewnij się, czy odpowiedzi są prawidłowe.


Pomyśl jeszcze raz życzenie.









ODPOWIEDZI NA PYTANIA:


1. A oto priorytety twojego życia:
Krowa: oznacza karierę
Tygrys: oznacza dumę
Owca: oznacza miłość
Koń: oznacza rodzinę
Świnia: oznacza pieniądze



2. Opis psa definiuje twoja osobowość
Opis kota charakteryzuje twój związek z kimś
Opis szczura opisuje twojego wroga
Opis kawy interpretuje s.ks
Opis morza jest opisem twojego życia



3. Kolory:
żółty - to ktoś kogo nigdy nie zapomnisz
pomarańczowy - to twój najlepszy przyjaciel
czerwony - to ktoś kogo naprawdę kochasz
biały - to twoja bratnia dusza
zielony - to osoba którą będzie w twoim umyśle przez resztę twojego życia



4. Musisz wysłać ta wiadomość do tylu osób, ile wynosi twoja ulubiona liczba.

Pamiętaj, ze musisz to zrobić przed nadejściem twojego ulubionego dnia tygodnia, gdyż w tym dniu spełni się twoje życzenie


Zuzka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#134 19-06-2017 o 10h27

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

zuza27209 W tym dziale rozmawiamy tylko i wyłącznie na temat konkursów nieoficjalnych. Twój post nie wnosi nic do rozmowy i nie dotyczy tematu jaki tutaj został obrany.  Upominam i radzę się zapoznać z regulaminem forum.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#135 01-07-2017 o 11h56

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Czy post z listą konkursów nie powinien zostać zaktualizowany? Ostatnio lista była aktualizowana w 2016 roku, a konkursy ciągle się pojawiają i po zakończeniu są umieszczane w archiwum co utrudnia ich znalezienie i sprawdzenie, czy się nie powtarzają.


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#136 01-07-2017 o 14h00

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

MariaANTONINA pisałam wyżej z prośbą o kogoś, kto mógłby zająć się listą. Nikt się nie zgłosił. Ja niestety nie mam już czasu na dalsze tworzenie listy (a zwłaszcza na szukanie konkursów, których nie wpisałam), nawet w wakacje. Przykro mi z tego powodu, ale cóż mogę zrobić. Jeśli tylko znajdzie się ktoś, kto przejmie po mnie listę, to pewnie ją zaktualizuje.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6