Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 26-02-2015 o 15h04

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Witam!

Przedstawiam Wam Amelkę:
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37222.jpg

Amelka jaka jest każdy widzi. A może jednak nie?
Waszym zadaniem jest zainspirować się tą postacią. Możecie robić cosplay'e, inspirować się Amelką, jej strojem albo tworzyć wariacje na jej temat. Zapraszam!

Regulamin

1. Przestrzegamy regulaminu forum
2. Można edytować zgłoszenia tylko po uprzednim poinformowaniu mnie o chęci zmiany (edytowane zgłoszenie bez mojej wiedzy zostanie niestety odrzucone)
3. Dodajemy jedną pracę
4. Opis może być, ale nie musi.
5. Można komentować prace w czasie trwania konkursu
6. Termin składania prac do 12 marca do 12:00
7. Wyniki w ciągu tygodnia.

Nagrody
1 miejsce- dyplom + sygnaturka
2 i 3 miejsce dyplom


Oceniać będą: eufrozyma, KimKas oraz ja.
Nagrody robi dla was eufrozyma

Powodzenia!!

Offline

#2 27-02-2015 o 20h57

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

To ja zrobię Amelkę, mam nadzieję że nie trzeba było zrobić jej, tylko jej charakter. Chociaż w sumie wygląda jak ta Amelka.....

http://files.tinypic.pl/i/00637/5mhj1vafbgsl_t.jpg

"Amelka jest złą dziewczynką z brązowym warkoczem" tak zrozumiałam naturę  i tak wykonałam tą pracę. "W sumie ma ten płaszcz, może też go zrobić?" pomyślałam i kompletnie mi się w głowie zakręciło od tej Amelki. I postanowiłam zrobić tak xD


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#3 28-02-2015 o 11h59

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Amelka
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38252.jpg

Ostatnio zmieniony przez GOSKA77 (14-03-2015 o 01h32)


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Online

#4 02-03-2015 o 19h00

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

"Amelka jaka jest każdy widzi" - nie zgodzę się z tym stwierdzeniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Amelka to nie jest takie zwykłe dziecko. Mała, wredna, studiująca czarną magię. Strach pomyśleć co z niej wyrośnie!
.
.
.
No i wyrosło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przedstawiam Amelkę już jako dorosłą kobietę. Wyrosła ona na prawdziwą piękność.

Lata nauki opłaciły się, dzięki swoim umiejętnością przejęła władzę nad królestwem, zostając: ZŁĄ KRÓLOWĄ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Włosy i oczy zczerniały razem z jej duszą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jedno jednak pozostało niezmienne to... jej ulubione kolory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37594.jpg


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#5 05-03-2015 o 15h08

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i60.tinypic.com/2zzhyc6.png

Miał być cosplay, ale tak trochę chyba nie wyszedł......trudno warto zawsze spróbować swoich sił.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#6 05-03-2015 o 22h42

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

"Każda kobieta z czasem staje się prawdziwą damą... Jednak nawet wtedy nie porzuca tego co kocha. Kobiety nie można zmienić, możesz jedynie sprawić by pokazywała Ci się taką, jaką widzieć ją chcesz..."
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#7 06-03-2015 o 22h46

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

Amelka zawsze była nadzwyczajnym dzieckiem. Nie interesowała się tym co dziewczęta w jej wieku. Podczas kiedy rówieśniczki zajmowały się wyszywaniem, szyciem i gotowaniem, ona oddawała się lekturze. Fascynowały ją magiczne istoty, przerażające potwory oraz niezwykle przystojni książęta. Była to jej słodka ucieczka przed szarą, ciężką rzeczywistością. Dzięki książkom oraz własnej wyobraźni codziennie na nowo rozpalała w sobie promień nadziei na lepszą przyszłość, którym zarażała wszystkich naokoło.

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37860.jpg

Offline

#8 11-03-2015 o 13h38

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Mam nadzieję, że macie jeszcze pomysły i nie pozostawicie Amelki samej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Zapraszam do wzięcia udziału

W związku z małą liczbą zgłoszeń przedłużam konkurs o kolejne dwa tygodnie.
Pokażcie swoje pomysły! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Anixa (12-03-2015 o 13h29)

Offline

#9 14-03-2015 o 23h39

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

To ja jako pierwsza dodam "moją interpretację" po wydłużeniu terminu oddawania prac ;D

W pewnym mieście istniała niezwykle sławna szkoła mieczników ciesząca się dobrym imieniem nawet wśród samych władców. Uczęszczali do niej zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Zgraja zielonych dzieciaków po kilku latach szkolenia w owej placówce zaliczana była do najbardziej elitarnych jednostek w królestwie. W tym mieście nie tolerowano magii, którą uważano za coś brudnego, tchórzliwego. Niestety, ta nienawiść do tych "sztuczek" nie zaszczepiła się w Amelce. Jedna z najmłodszych adeptek, mimo talentu do szermierki, pokochała magię. Księgę ukradła z biblioteki samego mistrza szkoły, kiedy pomagała, z innymi uczniami, porządkować jego pracownię. Magia ją intrygowała, wprawiała w euforię, a jednocześnie pobudzała jej zmysły. Amelka zawsze była wojownicza i zaborcza, a ta tajemnica tylko to pogłębiła. Kiedy tylko była sama, uczyła się zaklęć, które o dziwo były dla niej dość proste. Któregoś dnia nakryto ją z księgą i wtrącono do tymczasowego więzienia. Wtedy Amelka miała 15 lat, a jeden z chłopców, po uszy zakochany w pięknej już dziewczynie, pomógł jej się wydostać. Uciekła, po drodze wstępując na "odwiedziny" do mistrza. Po długich treningach szermierki potrafiła poruszać się prawie bezszelestnie, a mężczyzna miał ciężki sen. Dokładnie wiedziała, gdzie są strażnicy. Zakradła się od tyłu i uśpiła ich zaklęciem, którego zdążyła się nauczyć. Przez te kilka lat nauczyła się wielu zaklęć, a to zaliczało się do tych bardziej przydatnych. Zakradła się do biblioteki mistrza, która znajdowała się w jego komnatach i tym razem nie poprzestała na jednej księdze. Wzięła pięć najbardziej obiecujących, ponieważ większy balast mógłby wyraźnie utrudnić ucieczkę. Na placu czekał na nią chłopak z plecakiem pełnym prowiantu. Już wcześniej wybiła mu z głowy wspólną ucieczkę, ponieważ wiedziała, że tu czeka go wielka kariera. Pocałowała go na pożegnanie, dziękując przez łzy. Nic do niego nie czuła, jednak należała mu się nagroda, a łzy wdzięczności popłynęły same.

Po kilku miesiącach zapomniano o Amelce, dziewczynie, która zbrukała swoją duszę. Nawet chłopak, który ją uwolnił, myślał o niej coraz rzadziej. Jednak w innym kraju zaczęło robić się głośno o pewnej młodej czarodziejce, która posiada niebywałą moc. A najbardziej szokujący był jej kolor włosów - brązowy kolor, który posiadali tylko obywatele państwa nienawidzącego magii.

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38312.jpg

Offline

#10 15-03-2015 o 12h49

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

https://40.media.tumblr.com/27c4ba8ee344fd4673ec7d7ad8af6851/tumblr_nl94g5fD3o1u2axd4o1_400.png

A oto i Amelka. Amelka z chibika była małą dziewczynką, uwielbiającą się bawić i kochającą książki przygodowe. Zawsze w przyszłości chciała mieć przygody jak Indiana Johnes. A później podrosła. Nie zmieniło to jednak jej podejścia do życia. Została studentką archeologii, by móc realizować swoje pragnienia z dzieciństwa. Oczywiście pozostały z nią również piegi, to bystre spojrzenie szarych oczu i szeroki uśmiech świadczący o jej optymistycznym podejściu do życia, a także zamiłowanie do fioletu i niebieskiego. Aktualnie odbywa badania nad grobowcem Tutenhamona, dlatego też trzyma mapę. Jej dłonie są skryte w rękawiczkach, które są nieodłącznym elementem wyposażenia pracownika wykopalisk. Nikt nie chce w końcu pozostawić śladów swojego DNA na znaleziskach.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#11 21-03-2015 o 15h23

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38618.jpg

Amelkę zawsze fascynował świat wojowników i magii. Wiedziała jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna, więc postanowiła spróbować swoich sił w... Grach MMORPG! Tworząc swoją postać inspirowała się swoim własnym wyglądem, a jej postać nazwała swoim zdrobnionym imieniem Amelcia. Niewiele jej czasu zajęło zostanie elitarnym graczem, a jej umiejętności Zaklęcia Wroga i Szybkiego Ataku Mieczem były wręcz nie do pobicia.

Offline

#12 02-04-2015 o 17h46

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Uwaga, uwaga! Jury w swoim skromnym składzie: Frozia, KimKas i ja przedstawiamy wyniki:

Link do zewnętrznego obrazka

Nagroda główna: Jessica23
Link do zewnętrznego obrazka

+ Jess proszona o zgłoszenie się do Frozi, aby zamówić swoją wygraną sygnaturkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

II miejsce: Iremi
Link do zewnętrznego obrazka

III miejsce: DarkSeaweed
Link do zewnętrznego obrazka

Każda z wygranych Amelek jest zupełnie inna i to jest zachwycające. Amelka Jess wyrosła na silną, dystyngowaną kobietę, Iremi kładła nacisk na wychowanie magiczne dziewczynki, a DarkSeaweed pozwoliła rozwijać się naturalnej wredności i pozostała przy książkach. Każda z tych interpretacji jest niezwykła i zasługuje na nagrodę!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Zwyciężczyniom gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczką za wspólną zabawę!!

Offline

#13 03-04-2015 o 23h04

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dziękuję za docenienie i śliczny dyplom, nad nagrodą muszę jeszcze pomyśleć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje dla pozostałych!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#14 05-04-2015 o 00h32

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

oooo nie spodziewałam się zupełnie.~
Przepraszam, że tak późno odbieram, dziękuje za wspaniały dyplom oczywiście zaraz pojawi się w opisie. Gratuluję wszystkim i dziękujemy za wspaniały konkurs. ♥

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1