Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 31-05-2013 o 20h33

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Skoro istnieją wątki o rapie, k-popie itp. to dlatego nie może powstać wątek o reggae?

Lubi ktoś tą muzykę?
Co Was w niej interesuje?
Jakich wykonawców najwięcej słuchacie?

Offline

#2 31-05-2013 o 21h47

Miss'nieobczajona
Monstereq
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 22

Ja gustuję w takiej muzyce, ale ostatnio słucham jej coraz rzadziej ;< najczęściej słucham Bednarka i innych takich...

Offline

#3 31-05-2013 o 21h53

Miss'Żółtodziób
Daemon
...
Miejsce: Ciechanów
Wiadomości: 3

Jeśli chodzi o ten gatunek to nie przepadam. Czasami jednak słucham, ponieważ nie mam mu nic do zarzucenia. Jest mi tak obojętny jak zeszłoroczny śnieg. Jednak parę wykonawców właśnie tej muzyki bardzo sobie cenię. Jest nim na przykład Mesjah czy Ras Luta <nie wiem czy dobrze napisałam>.

Offline

#4 31-05-2013 o 22h03

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Mesajah raczej :3 Uwielbiam go.

Offline

#5 31-05-2013 o 22h18

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

No, słuchałam sobie, fajny. Lubię reaggae. Ale wolę rocka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.  Czasem sobie z kuzynką posłucham, ale to czasem <3


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#6 02-06-2013 o 15h04

Miss'Żółtodziób
Oleksandra
...
Wiadomości: 9

Reggae to jest coś ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png muzyka z przesłaniem, sprawia, że się czuje wolna ! Zaczęło się od Bednarka, potem Mesajah, Junior Stress, Jamal, Bas Tajpan. Uwielbiam te rytmy !


Alexandra

Offline

#7 02-06-2013 o 15h50

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja raczej rzadko słucham, ale jak już coś to Bednarka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jamala znam tylko jedną piosenkę, ale bardzo mi się podoba ;P


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#8 02-06-2013 o 21h59

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Bardzo lubię reggae :3 Słucham go od dobrych 4 lat, nie ograniczam się jedynie do Bednarka czy Bob'a Marley'a.  To zdecydowanie mój ulubiony gatunek muzyki, chociaż szkoda trochę, że ludzie uważają rastamanów za tych, co na pewno palą maryche -,-
Reggae sprawia, że czuję się na serio wolna. Ta muzyka daje przesłanie i ma rytmy, których nie da się zapomnieć. Mówi o miłości, beztrosce, wolności, naturalności, pokorze ducha, spokoju, szczęściu i radości. Jak słucham reggae, to czuję nieopisany spokój i świat zdaje się sto razy piękniejszy.
Żal mi trochę ludzi, którzy szydzą z nas, rastamanów, ponieważ słuchamy tego rodzaju muzyki. Od razu z góry zakładają, że chcemy mieć dredy i bierzemy narkotyki. To jest żałosne. Ale nigdy nie przestanę słuchać reggae, ponieważ dla ludzi to jest dziwne.
REGGAE MOJĄ MIŁOŚCIĄ <3


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#9 03-06-2013 o 07h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jakoś Reggae nie jest moją miłością.Nie słucham, ale kilku moich przyjaciół słucha.Nic nie mam do tego stylu muzyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 08-06-2013 o 11h43

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Słyszeliście już nową płytę Mesajaha?
Która piosenka najlepsza? ^^

Offline

#11 08-06-2013 o 17h00

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Chika napisał

Mesajah raczej :3 Uwielbiam go.

"Każdego dnai dziękuję Bogu, za to, że Cie mam, za to że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam' ^.^

kocham reggae !

Offline

#12 14-06-2013 o 19h09

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Ja przeważnie słucham Rock'a ... ale Reggae lubię posłuchać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png .
Zawsze poprawia mi to humor ^^ .
A piosenki zawsze mają fajne przesłanie  .. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#13 06-08-2013 o 21h13

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Kiedyś słuchałam non stop, ale kilka lat temu przestałam i jakoś nie chce mi się do tego wracać. Ale raz na ruski rok posłuchać Bednarka czy Boba Marley'a nie zaszkodzi.

Ostatnio zmieniony przez Oliwia (06-08-2013 o 21h14)


Offline

#14 09-08-2013 o 15h09

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Mój ulubiony gatunek muzyki, Najczęściej słucham Bednarka, Lecz lubię też Marikę, Jamala i Mesajah   /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#15 09-08-2013 o 15h14

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nie cierpię reggae...
A dosłownie za płotem trwa Ostróda Reggae Festiwal... Nawet przy zamkniętych oknach czuje się jak pod sceną...
Dzięki, miasto...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#16 10-08-2013 o 12h03

Miss'Żółtodziób
Karrr13Green
...
Wiadomości: 5

Rubyy napisał

Ja przeważnie słucham Rock'a ... ale Reggae lubię posłuchać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png .
Zawsze poprawia mi to humor ^^ .
A piosenki zawsze mają fajne przesłanie  .. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Czasem.. Nie zbyt gustuję w reggae ... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Karrr :>

Offline

#17 12-04-2014 o 20h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja uwielbiam reggae ,
bo jest to typ muzyki który za zwyczaj rozwesela , szybko wpada w ucho i przesłanie jest fajne (to też zależy jaka piosenka ), moim ulubionym wykonawcą jest Mesajah i, fajny jest też Bednarek. /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Ostatnio zmieniony przez lililawigne1 (13-04-2014 o 15h11)

Offline

Strony : 1