Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 10-02-2015 o 14h28

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Jak wszyscy wiemy, Frozia jest znana ze swojego samouwielbienia, dlatego w pierwszym konkursie, jaki organizuje nie może tego elementu zabraknąć. "Po drugiej stronie ekranu" polega na "prostej" rzeczy – macie za zadanie przedstawić *werble* FROZIĘ. To, jak sobie ją wyobrażacie, z czym ją kojarzycie, co według Was idealnie do niej pasuje. Nie musi to być koniecznie realny wygląd, może to być wyobrażenie jakiejś cechy czy wypowiedzi. ZACHWYĆCIE MNIE MNĄ ❤️

Regulamin

§ Na początek – przestrzegamy regulaminu forum.
§ Każdy może wstawić JEDNO nieedytowanie zgłoszenie. Edytowane zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
§ Stylizacja nie może zawierać więcej niż DWA elementy z tego samego kompletu (Frozia zna U Nine i stylizacje gwiazd na pamięć, więc nie myślcie, że przeszmuglujecie więcej).
§ Krótkie (albo długie, w końcu Frozia ma problem z pisaniem "krótko" xD) opisy stylizacji mile widziane, Frozia lubi poczytać ❤️
§ Przyjmowanie zgłoszeń trwa do piątku 13 lutego 2015 godz. 23:59.
§ Zwycięzcę wyłoni trzyosobowe jury w składzie: Frozia, Froza i Frozosława /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
§ Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej w niedzielę 15 lutego, chyba że wystąpi nieoczekiwany kataklizm xD Nagrody na 99% pojawią się razem z wynikami.
§ Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu, mwłahahahhahaha!


Nagrody

1. miejsce - dyplom + szczera odpowiedź na DOWOLNE pytanie (mam nadzieję, że ktoś nie będzie zbyt kreatywny, hehe) + zdjęcie Frozy w RÓŻOWEJ peruce
2. miejsce - dyplom + zdjęcie Frozy w RÓŻOWEJ peruce
3. miejsce - dyplom

+ do każdej nagrody może dojść jakiś SURPRISE, w zależności od humoru Frozy i jej zachwytu pracą

Mam nadzieję, że konkurs zapadnie Wam w pamięć i będzie wiele zgłoszeń ❤️❤️❤️ Chociaż nie powiem, temat jest wybitnie trudny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#2 10-02-2015 o 17h18

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Yhm.... a gdzie ci dać to zgłoszenie? Poza tym muszę te rzeczy kupić?????????? MaMi będzie w najbliższym okresie spłukana...


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#3 10-02-2015 o 18h16

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

No oczywiście skojarzyłam z nickiem i jak się do ciebie zwraca, no i Frozi musi frozić XD No to tentego po jakichś 30 min namysłu wyszła froząca Frozia jak ta lala :-P
Ale tak polubiłam rudy że ci kolorku nie zmieniłam i zostałaś ruda. Sorki taki mamy klimat XD
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36181.jpg
Nom, to tak. Tym badylkiem w ręce to frozisz, a cała stylizacja wygląda jakbyś Froziu (tka jak Elsa) lubowała się w wyczarowywaniu z lodu, szronu i tym podobnemu zimnemu czemuś, sobie ubrań. No a dalej to weny nie mam i nic już za bardzo nie napiszę :-/


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#4 10-02-2015 o 20h44

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

KREJZI, KREJZI, KREJZI IS HER LIFE!

Frozia jest krejzi, więc i stylizacja o Frozowatej musiała być krejzi XD Do tej stylizacji nastroiła mnie ta różowa wiewiórka, a reszta to tylko dodatki ;P

Wszyscy wiedzą, że to RÓŻOWY jest najbardziej szalonym kolorkiem, więc uważajcie - może wypalić Wam oczy!

Froza to "rasowa" blondynka rodem z żartów, więc i tego kolorku włosów nie mogło zabraknąć ♥

A pewnie większość z Was wie, że Frozowata ma w duszy demona, stąd cień diabełka.

Do tego jej poziom samouwielbienia przekracza wszelkie forumowe normy, stąd korona - "BO KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA".

GOTOWI?

KEEP
CALM
and
BE
AWESOME

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36195.jpg

Offline

#5 10-02-2015 o 22h13

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36215.jpg
Stylizacja aż nazbyt czytelna jak sądzę;p ode mnie złamanego opisu nie dostaniesz ;p

Offline

#6 12-02-2015 o 21h17

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Frozia Frozowska.
Prawdziwa blondynka, wysyłająca tony ♥ i je kradnąca, uwielbiająca Google Translator, szalona ale i zadziorna. Czyli wszystko w jednym! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

http://i60.tinypic.com/20qguj7.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#7 13-02-2015 o 18h26

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Blondynka, która zapewnie uwielbia czytać książki. Kocha naciągnięte swetry i grube skarpety, bo są najwygodniejsze.
http://i57.tinypic.com/2qwnec3.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#8 13-02-2015 o 22h03

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Oto i Frozia. Niby wygląda jak zwyczajna dziewczyna, jednak to tylko chwilowe złudzenie, które znika po pierwszych sekundach. Nawet nie próbuje ukryć wychodzącego z niej demona czającego się na niewinne duszyczki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36391.jpg


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#9 13-02-2015 o 22h06

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Miałam dać dwie minuty przed zakończeniem konkursu, ale znudziło mi się czekanie :>
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/gd/36390.jpg
Krótki opis stylizacji:
Czerwień i blond loki zasłaniające oko to rzecz jasna symbole Froziowego seksapilu.
Czarne elementy obrazują diabelską naturę, a
aureola i niebieskie oko - rolę aniołka w grze "Anioły vs Demony" na forum. Pierścionek z płatkiem śniegu to oczywiście nawiązanie do nicku.
Świeczka w dłoni to oświecenie (a dokładniej rzecz ujmując oświecenie w kwestiach dotyczących gry ludzi czytających znanego nam bloga).
W makijażu starałam się przedstawić słynne Frozowe kreski na powiekach (jak wyszło-oceń sama).

Offline

#10 14-02-2015 o 01h22

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Muszę Wam się przyznać, że z marszu zakochałam się w dwóch stylizacjach. Iremi i Anixa podbiły moje serce i chociaż czekałam, aż coś przebije ich propozycje to nie było na nie mocnych. Odkąd się pojawiły próbowałam rozgryźć, która wersja Frozy podoba mi się bardziej i do samego końca nie byłam pewna. ALE. Ostatecznie musiałam kogoś wybrać i przed Wami piękne i wspaniałe Podium.

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36400.jpg


Iremi powaliła mnie ilością krejzi różu i złożonością stylizacji, Anixa dokładnością mojego cosplayu, a u KimKas podobnie jak u Iremi doceniłam ujęcie wielu cech Frozy (wszyscy wiemy, że Froza lubi dużo, dużo i jeszcze więcej!).

DYPLOMY

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36401.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36402.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36403.jpg

Reszta nagród zostanie rozdana po privie - zdjęcie w RÓŻOWEJ peruce wyślę w ciągu dnia, bo teraz mamuś śpi (bo jutro ma szkołę, hehe), więc nie można jej budzić :>

Na koniec chciałabym wszystkim gorąco podziękować za udział i życzyć szczęścia w następnych konkursach! ♥

PS. Po cichu liczyłam, że ktoś walnie jakiegoś dajnozaura, ale smutek, bo nikt na to nie wpadł </3


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#11 14-02-2015 o 14h24

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

haha dzieki za podium. super poszlo dziewczyny, nie sadzilam, ze az tyle.konkurencji sie zglosi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png czekam na fote ;p

Offline

#12 14-02-2015 o 15h19

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#13 14-02-2015 o 16h14

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ha, dzięki Frozo i gratuluję dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1