Pierwszy anioł zrobił sygnaturę w nowym programie, i mu się podoba ^^ Sobie chyba też zrobi..
Strony : 1 ... 86 87 88 89 90 ... 200
Pierwszy anioł zrobił sygnaturę w nowym programie, i mu się podoba ^^ Sobie chyba też zrobi..
Drugi anioł chyba wybierze się dzisiaj wcześniej spać, ale jeszcze to rozważa...

Pierwszy demon za chwile pewnie pójdzie się wykąpać~
1 anhel jest tak bardzo zmęczony szkołą, a tu jeszcze jutro sprawdzian z histy z całego roku, na który się jeszcze nie uczyłam... ;-;
Drugi (xD) anioł jest ciekawy, z jakiego programu MaMi w końcu skorzystała.
Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (25-03-2015 o 22h28)
Pierwszy demon przyblokuje aniołki na chwilę :>
Pierwszy anioł zastanawia się, od czego boli go brzuch. Przyczajony tygrys zaatakował i ledwie zwlokę się teraz z łóżka, żeby się umyć.
Drugi anioł ma ochotę na herbatkę.

Pierwszy demon się zwija, dobranoc~
Pierwszy anioł mówi Dzień Dobry! O 13, ale co tam xD

Drugi anioł wstał o 11, nastawił pralkę i zmywarkę, pozmywał to, co nie może iść do zmywarki, posprzątał kuchnię i też o 13 mówi cześć XD
Trzecia anioł używał programu "Picasa 3". Dużo funkci nie ma, więc wszystko robię w paincie i gimpie a potem dodaję tam efekty 
Pierwszy demon z nudów zaczął rysować.
[img]https://i.imgur.com/1dzp4zx.gPierwszy anioł zmieni niedługo podpis i awatar ;-;

Pierwszy demon siedząc pod jabłonią, polerował swój miecz. Nie miał ochoty na jakiekolwiek zwady. Był to jeden z tych dni, kiedy rozmyślał o wszystkich duszach, które za jego pośrednictwem spotkały się z tym, który szykuje ostatnie posłanie. Tyle ich było, a on wciąż pamięta każdą z nich. Pamięta każdy moment, każdą kroplę krwi, każdą łzę i spojrzenie. Był demonem, a przecież one wyrzutów sumienia nie miewają, więc to uczucie, które miał na dnie serca i które wciąż o sobie przypominało, nie mogło nim być.
Demon wziął głęboki oddech, po czym wstał i schował swój oręż do pochwy. Zbliżał się zmierzch, a on miał zadanie do wykonania. Spojrzał jeszcze na drzewo, na którym wyryte były dwie litery "S" i "U", przecinające się, jak dwóch wojowników podczas zwarcia. Nie mógł już dłużej czekać. Wyruszył w drogę.
Pierwszy anioł uważa świat za beznadziejny.
Drugi anioł podziela zdanie pierwszego...

Trzeci anioł z kolei uważa że nie świat jest beznadziejny, ale ludzie, którzy na nim żyją
Drugiemu demonowi jest gorąco
Pierwszy anioł jedzie busem i pragnie jutro dobrego melanżu po koncercie ❤️
Drugi anioł zaraz idzie spać.
Pierwszy demon też zaraz pójdzie D:
Drugi demon niedawno wstał.
Pierwszy anioł od dawna już nie śpi.
