Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 05-02-2015 o 21h12

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Witajcie,
postanowiłam zaprezentować wam kilka moich prac. Niektóre wciąż czekają na skończenie, inne już dawno zostały opublikowane. Staram się jak najczęściej coś rysować, a liczne prośby ze strony znajomych często wręcz mnie do tego zmuszają.
Chętnie przyjmę wszelkie rady czy słowa krytyki od obecnych tutaj forumowiczek (zakładam, że mamy tutaj bardzo wiele artystek!)

Oto kilka moich prac malowanych w sai'u. Jak widać przyjmuję rozmaite style /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rysunek dla kolegi:
Link do zewnętrznego obrazka
Inori Yozuriha:
Link do zewnętrznego obrazka
Rysunek, który utraciłam wraz z dyskiem poprzedniego komputera:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Moja postać z jednego z forów typu PBF
Link do zewnętrznego obrazka
Stara praca którą również starciłam w momencie przeinstalowywania systemu:
Link do zewnętrznego obrazka
Królowa jeleni (w trakcie)
Link do zewnętrznego obrazka

I to czym zajmuję się w ostatnim czasie, czyli komiksowe portrety. Tutaj w rolach głównych 2 moje koleżanki!
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35859.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35860.jpg

Stety lub nie, moja lista zamówień nie ma końca,, a w tej chwili wygląda tak:
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35861.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#2 07-02-2015 o 21h19

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Śliczne rysunki. /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#3 07-02-2015 o 21h35

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

OMG, jak patrzę na te rysunki, to myślę że są wydrukowane, są śliczne! Naprawdę podiwiam i zazdroszczę talentu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Oby tak dalej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png :*

Offline

#4 11-02-2015 o 13h44

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Ubóstwiam twoją twórczość i reaguje na nią mniej więcej jak te pan ie z gifa haha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Teraz pewnie będę się powtarzać ale twoje rysunki są bajeczne ♥ Życzę ci abyś rozwijała swój talent i jak kiedyś powiedział ktoś mądry nie chowała talentu do szuflady a ukazała go światu i pozwoliła by cieszył swym pięknem oczy ludzkie i kolorował szarości dni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#5 11-02-2015 o 23h54

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

O ja! Dzięki dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Obiecuję niedługo otworzyć opcję zamówień- najpierw muszę się uporać z moją obecną kolejką. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#6 12-02-2015 o 03h47

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

OMG dziołcha!  Poważnie masz talent! ❤ jak   chyba wszyscy będę czekaćna kolejne arty '^'  w dodatku  te proporcje są świetnie zachowane aww.  Powodzenia w dalszej pracy,  specjalnie będę tu zaglądać ❤

Offline

#7 12-02-2015 o 17h52

Miss'nieobczajona
moriaime
...
Wiadomości: 23

Może bym się mogła czegoś czepić, ale co tam, sama się nie rzucam w realistyczne portrety, a nierealistycznych też praktycznie tworzyć nie potrafię; w każdym razie z moim Gimpem niewiele potrafię zdziałać, jeśli chodzi o digital art, no to się przynajmniej trochę pozachwycam, skoro już mam okazję.

Najbardziej mi się spodobał komiksowy portret 'Geli', pewnie przez te kolorki i  mniej taką świetlistą, a bardziej 'miękką' skórę, chociaż bardzo mnie zachęciła królowa jeleni, jako, że od dłuższego czasu jestem jakąś niby fanką, niby nie fanką tych zwierząt. ^w^

Offline

#8 13-02-2015 o 21h38

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

moriaime napisał

Najbardziej mi się spodobał komiksowy portret 'Geli', pewnie przez te kolorki i  mniej taką świetlistą, a bardziej 'miękką' skórę, chociaż bardzo mnie zachęciła królowa jeleni, jako, że od dłuższego czasu jestem jakąś niby fanką, niby nie fanką tych zwierząt. ^w^


I moja faworytką jest Gela w tej chwili /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Królowa jeleni nieskromnie miała przedstawiać mnie w związku z jednym z konkursów na forum, na którym miałam w zwyczaju się udzielać. Są to moje ulubione zwierzęta i wiele osób miało świadomość takiego stanu rzeczy, więc przylgnęła do mnie nie tylko ksywa "Czar" ale i "Jelonek". Cieszę się, że i Twoją sympatie sobie zaskarbiły moje ulubione rogacze. /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

A oto lineart jelonkowej: 
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36386.jpg

Własnie skończyłam kolejny mały portret, a teraz biorę się za projekt dla jednej z naszych forumowiczek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36387.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#9 01-05-2015 o 17h13

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

zaniedbałam ostatnio mój artystyczny kącik. I moje prace.
Dużo przeprowadzek, a Tablet nie jeździ ze mną do każdego mieszkania. Teraz powinno się wszystko ustatkować, więc pozwalam sobie na nadrabianie zaległości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ostro wzięłam się do pracy, więc prawdopodobnie w najbliższym czasie będę mogła otworzyć dział zamówień  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#10 28-05-2015 o 18h52

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/43158.jpg

Z dniem dzisiejszym otwieram kolejkę. Zapraszam do zamówień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#11 28-05-2015 o 20h11

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

to ja chętnie bym zamówiła coś ;o ale jestem puki co bardzo pod wrażeniem talentu <3 piękne <3

Offline

#12 28-05-2015 o 20h31

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43238.jpg

Kolejny dzisiejszy, trochę nadrabiam. W końcu mam czas i wenę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ragnarook Nigdzie nie uciekam, więc pewnie będzie na to czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#13 30-05-2015 o 13h45

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Moja droga chyba nie muszę mówić, że jestem twoją fanką bo myślę, że dobrze o tym wiesz!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Twoje rysunki to czysty artyzm i będę ci to powtarzać, aż mi się nie znudzi ^.~ Ogromnie się cieszę, że otworzyłaś kolejkę i teraz powiem coś przerażającego - będę twoim stałym klientem dopóki nie będziesz miała mnie dość i nie dostanę się na twoją czarną listę XD Wtedy będę podziwiać twoją twórczość „na odległość” /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Twój talent naprawdę zasługuje na uwielbienie ♥


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#14 30-05-2015 o 22h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cześć,
W jakim programie rysujesz ? :>

Offline

#15 31-05-2015 o 11h19

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Yubin To brzmi jak wyzwanie! podejmuje się go! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I dzięki wielkie <3 nawet nie myślałam, że z takim uwielbieniem się moje umiejętności spotkają

@Julkanna7 Wszystko zawsze robię w Sai'u znacznie prostszy niż PS, a efekt nie jest taki zły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#16 11-09-2015 o 00h49

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/48935.jpg
Akurat potrzebowałam Avatara na orum pewnej gry... Jestem lekkim Narcyzem, choć nos mam większy xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/48936.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50020.jpg

Edytowałam post - Ryuu

Ostatnio zmieniony przez Amastiris (11-09-2015 o 00h51)


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#17 28-09-2015 o 11h33

Miss'nieobczajona
dweafwaefaer
...
Wiadomości: 19

wow:) niesamowite prace:) Jest możliwość zamówienia swojego portretu takiego komiksowego?

Offline

#18 28-09-2015 o 12h00

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Nie piszemy posta pod postem ;/ Wystarczyło edytować wcześniejsze.

Twojej prace są naprawdę śliczne i cudne. Widać, że masz ogromny talent...Z niecierpliwością czekam na więcej prac.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#19 05-10-2015 o 00h41

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

dweafwaefaer napisał

wow:) niesamowite prace:) Jest możliwość zamówienia swojego portretu takiego komiksowego?


Jasne, śmiało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ostatni rysunek był wynikiem takiego zamówienia, jednak nie chciałam publikować zdjęcia mojej modelki. Wysyłaj, a ja w wolnej chwili coś narysuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ryuu napisał

Nie piszemy posta pod postem ;/ Wystarczyło edytować wcześniejsze.

Twojej prace są naprawdę śliczne i cudne. Widać, że masz ogromny talent...Z niecierpliwością czekam na więcej prac.


Kajam się, kajam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zwyczajowo na forach po upływie 24h można pisać kolejny post, ubzdurało mi się, że i na tym panuje taka zasada /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

I najnowsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png w 2 wersjach do wyboru.
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50338.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50339.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#20 05-10-2015 o 20h18

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Awww :3 Jakie te obrazki są śliczne! ♥ Nie mogę oderwać od nich wzroku po prostu coś niesamowitego


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#21 06-10-2015 o 09h00

Miss'na całego
Izabelcia1717
...
Wiadomości: 251

czy mogłabym zamówić u Ciebie portret z mojego prawdziwego zdjęcia? pięknie to wygląda i chcialabym mieć coś takiego  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#22 08-10-2015 o 16h57

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Izabelcia1717 napisał

czy mogłabym zamówić u Ciebie portret z mojego prawdziwego zdjęcia? pięknie to wygląda i chcialabym mieć coś takiego  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Jasne. Zdjęcie możesz wysłać tutaj lub w prywatnej wiadomości /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Yubin napisał

http://media.tumblr.com/tumblr_ma4gfhIpZS1r5x4fj.gif

Awww :3 Jakie te obrazki są śliczne! ♥ Nie mogę oderwać od nich wzroku po prostu coś niesamowitego


Dzięki <3 kochana jesteś. A tak z ciekawości, który styl lubisz najbardziej? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Najnowsa. Stara praca w nowym wydaniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#23 08-10-2015 o 17h00

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Mi się dużo bardziej podoba "przed". xD Ale to po prostu moje klimaty, a to co rysujesz teraz... Nie podoba mi się ten styl. Jest pięknie, no ale. xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#24 08-10-2015 o 20h45

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Majerankowa napisał

Mi się dużo bardziej podoba "przed". xD Ale to po prostu moje klimaty, a to co rysujesz teraz... Nie podoba mi się ten styl. Jest pięknie, no ale. xD


Ha! opublikowałam ten art w kilku miejscach i nie spodziewałam się, że wywoła tak skrajne reakcje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zdania bardzo podzielone, ale jestem tym zachwycona.


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#25 08-10-2015 o 22h31

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Może to dziwne ale podobnie jak Majerankowi mi również bardziej podoba się wersja "przed"  kreska bardziej mi odpowiada do tego typu rysunku oraz sam rysunek jest bardziej propocjonalny przez co lepiej wygląda. W drugim rysunku postać na arcie ma za dużą głowę i zbyt podłużną twarz oraz mam wrażenie, że oczy są za nisko ;/
Q...............Q


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2