Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 02-01-2015 o 20h41

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Hej, wiem że jest już temat o spodniach, ale legginsy to jednak dosyć ciekawa część garderoby i według mnie warto ją omówić w osobnym temacie:-)

A więc co o nich sądzicie? Jakie lubicie? Jak sądzicie, jak powinno się je nosić? Które wzory wam się podobają, ale nie macie możliwości zakupu? Jakie macie? I czy w ogóle lubicie tą część garderoby?

Jeśli o mnie chodzi, to kocham legginsy. Są wygodne i dostępne w różnych kolorach, wzorach itd. poza tym zwykle nie są jakieś mega drogie  /modules/forum/img/smilies/content4.gif co pozwala kupić ich trochę więcej niż innych spodni. Posiadam 5 par legginsów- czarne, w szkielet (o ja dumna sama pomalowałam  /modules/forum/img/smilies/content3.gif ), białe w granatowy wzór, w kwiatki oraz czarne przeznaczone do namaziania i sprzedania-kupione dzisiaj i czekające aż ktoś coś zamówi :-)
Najbardziej lubię te białe we wzór. Wyglądają podobnie do tych:
//photo.missfashion.pl/pl/1/43/moy/33605.jpg


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#2 02-01-2015 o 21h38

Miss'nałogowa
DemOlkaGirl
NIE BIASUJ NOSA MOJEGO BIASA
Miejsce: Talerz
Wiadomości: 2 871

Lubię leginsy, ale nie na sobie. Puki co mam za grube nogi, żeby je nosić, ale kiedy tylko będę mogła ćwiczyć i trochę schudnę chętnie do nich wskoczę. W swojej szafie mam klasyczne czarne, Galaxy, kwieciste i czarne w strzałki coloru ecrué.


  https://78.media.tumblr.com/9865d2fc8f6d10bb382e53ee04126fa6/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo4_400.gif   https://78.media.tumblr.com/0a25edb5d3bc6700454bc96933c308fb/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo3_400.gif

Offline

#3 03-01-2015 o 13h45

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Ja uwielbiam nosić leginsy. Nawet teraz mam na sobie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mam kilka par i z każdej jestem zadowolona. Mam kilka we wzorki, jedne czarne z białym napisem i szare z różowym. Jak są wzorkami to tylko jednolite bluzki bo jak widzę leginsy we wzorki i jeszcze koszulkę z nadrukami czy cos to trochę aż nie mogę patrzeć xD
Wolę leginsy od spodni bo są wygodniejsze i w leginsach są podkreślone bardziej moje kształty, które lubię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Leginsy u osób grubszych są niestety okropne więc zostańmy przy tym żeby osoby szczuplejsze je nosiły bo moim zdaniem grubsze tylko sobie tym szkodzą. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#4 18-01-2015 o 19h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Uwielbiam leginsy są takie wygodne mam kilkanaście par ...  /modules/forum/img/smilies/content3.gif


Jestem jak otwarta księga, tylko napisana bardzo trudnym językiem ... Jestem jak niewidzialny,tajemniczy,kruchy róży kwiat całkiem wolny tak...

Offline

#5 27-01-2015 o 20h29

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Lubię nosić leginsy, ale bez przesady. Mam 5 par - 4 czarne i jedne siwe. Szału nie ma  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#6 19-02-2015 o 16h31

Miss'ok
WikaIzabellaMadzia
...
Miejsce: Mazowieckie
Wiadomości: 70

Lubię je nosić. Szczerze to mam je teraz na sobie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Mam kilka par. Teraz mam we wzorki.

Offline

#7 20-03-2015 o 15h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwielbiam leginsy, są super. ♥Wzory które mam w szafie nie są ciekawe, ale mimo wszystko podobają mi się. Tak bardzo chce kupić leginsy w stylu galaxy, ale nwm. gdzie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Allora (22-06-2015 o 17h15)

Offline

#8 21-03-2015 o 10h39

Miss'ok
WikaIzabellaMadzia
...
Miejsce: Mazowieckie
Wiadomości: 70

Allora ja również

Offline

#9 22-03-2015 o 20h23

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A ja je noszę codziennie! Mam kilkanaście par w domu, uwielbiam je  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#10 11-05-2015 o 11h03

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

legginsy to najlepszy wynalazek w historii i noszę je, mimo, że jestem obrzydliwym grubasem. no dobra, żarty się mnie trzymają. najczęściej zakładam na siłownię, świetnie się sprawdzają w połączeniu ze zwykłą koszulką, kiedy 'nie mam w co się ubrać'.
polecam, bodzini. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#11 12-05-2015 o 16h06

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Legginsy, brrr... Gdy tylko zakładam je do szkoły, mam wrażenie, że zaraz mi się przedziurawią/ ze śmierdzę w nich, bo wchłaniają pot z moich nóg (no nie śmiać się, wiem, że to głupie! xD)/ że gacie idealnie mi widać (gdy nie mam do nich tuniki.. xD). Mam poza tym okropne nogi, strasznie krzywe, a chude jak patyki. Kij z tym, że nigdy tego od innych nie słyszałam. Wiem swoje. Jak chodzę w legginsach tylko trochę - to owszem, wydają się wygodne. Ale jeśli łażę w nich cały dzień, czuję że moje nogi są zmęczone od ciągłego ucisku... Ale są ładne. Chociaż i tak i ich nie lubię. xD Ale i tak mam ze dwie pary, jak wszystkie jeansy mi się pobrudzą, a zapomniałam nastawić pranie, to czasem moooże ubiorę. Ale tak to nie. xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#12 11-06-2015 o 20h34

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Legginsy <3 tylko w nich chodzę do szkoły lubię we wzory , kolory, długie... Itp.
Nie lubię jak są przyciasne lub za krótkie, często się brudzą ale, i tak je lubię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Bo w dżinsach czuję się okropnie.


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#13 11-06-2015 o 20h56

Miss'Żółtodziób
LadyEllen
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12

ja osobiście kocham leginsy, mam jakieś 10 par /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://33.media.tumblr.com/4a0a76d971aa4a8f8a91e272179ef7b1/tumblr_n04m0tJ7xq1tqs1heo1_500.gif

Offline

#14 14-06-2015 o 11h14

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Bardzo lubię leginsy, ale u mnie raczej jest to ubiór domowy. Nie czuję się dobrze wychodząc w nich np. do miasta, no chyba że mam do nich dłuższą bluzkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A w domu ubieram do nich byle co, ważne żeby było wygodnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Podobają mi się leginsy w różne ładne wzorki czy motywy, na które już od jakiegoś czasu poluję ^^

Offline

#15 15-06-2015 o 16h53

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

kocham legginsy są super mam 20 par i zawszę w nich chodzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



Offline

#16 22-06-2015 o 17h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pineapple napisał

Legginsy, brrr... Gdy tylko zakładam je do szkoły, mam wrażenie, że zaraz mi się przedziurawią/ ze śmierdzę w nich, bo wchłaniają pot z moich nóg (no nie śmiać się, wiem, że to głupie! xD)/ że gacie idealnie mi widać (gdy nie mam do nich tuniki.. xD). Mam poza tym okropne nogi, strasznie krzywe, a chude jak patyki. Kij z tym, że nigdy tego od innych nie słyszałam. Wiem swoje. Jak chodzę w legginsach tylko trochę - to owszem, wydają się wygodne. Ale jeśli łażę w nich cały dzień, czuję że moje nogi są zmęczone od ciągłego ucisku... Ale są ładne. Chociaż i tak i ich nie lubię. xD Ale i tak mam ze dwie pary, jak wszystkie jeansy mi się pobrudzą, a zapomniałam nastawić pranie, to czasem moooże ubiorę. Ale tak to nie. xD
Jeśli legginsy są ciasne, to może po prostu są za małe? Moje legginsy w ogólę nie obciskają.

Offline

#17 25-06-2015 o 16h15

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Lubię, noszę legginsy, ale tylko wtedy, gdy mam na sobie bluzkę sięgającą przynajmniej do tyłka :-)  Są wygodne, ale nie mogę w normalnych sklepach jakiś ładnych znaleźć... W pepco są ładne ale tylko na wieszaku...  W pupie są strasznie luźne, a sięgają mi przed kostki, czego nienawidzę. Kiedyś kupiłam tam legginsy w kwiatki, całkiem spoko leżały, ale od razu jak je założyłam w domu zauważyłam dziurę w kroku. Poprosiłam mamę, aby mi zaszyła.  Po zaszyciu tej dziury znów się zrobiła ;_;      Wie ktoś, gdzie można kupić TANIE, ŁADNE i DOBRZE WYKONANE legginsy? :-D


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#18 04-07-2015 o 09h39

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

ellixp napisał

Lubię, noszę legginsy, ale tylko wtedy, gdy mam na sobie bluzkę sięgającą przynajmniej do tyłka :-)  Są wygodne, ale nie mogę w normalnych sklepach jakiś ładnych znaleźć... W pepco są ładne ale tylko na wieszaku...  W pupie są strasznie luźne, a sięgają mi przed kostki, czego nienawidzę. Kiedyś kupiłam tam legginsy w kwiatki, całkiem spoko leżały, ale od razu jak je założyłam w domu zauważyłam dziurę w kroku. Poprosiłam mamę, aby mi zaszyła.  Po zaszyciu tej dziury znów się zrobiła ;_;      Wie ktoś, gdzie można kupić TANIE, ŁADNE i DOBRZE WYKONANE legginsy? :-D

Hmm... no ja zwykle kupuję w chińczyku, co ciekawsze są porządnie zrobione, nie rozlatują się, a poza tym jest dużo wzorów do wyboru. Ale to też zależy od chińczyka.
W internecie czasami też można znaleźć tanie, ciekawe legginsy. Jak masz życzenie to podam ci w wiadomości prywatnej adres takiego jednego dobrego sklepu, w który ceny nie są wygórowane jakoś bardzo. Nie chcę tutaj podawać bo nie wiem czy by to pod reklamę nie podchodziło ;-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#19 13-10-2015 o 18h28

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

ja osobiście nie lubię leginsów ale rzeczywiście najlepsze są w chińczykach  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#20 20-11-2016 o 11h23

Miss'nieobczajona
hiNattaxd
...
Wiadomości: 25

Ja nie wiem, jakie lubię dżinsy.

Offline

#21 05-02-2017 o 14h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Ja osobiście nie lubię legginsów, jakoś mi w nich za luźno, wolę jak mnie spodnie cisną dlatego wybieram rurki z wysokim stanem z porządniejszego sztywniejszego jeansu <3

Offline

#22 05-02-2017 o 17h27

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Jestem chyba jedną z niewielu osób, które nie znoszą legginsów. Nie podobają mi się. Co prawda są one wygodne (dlatego ćwiczę w nich na WFie), ale spodnie też potrafią nie krępować ruchów. Legginsy to nie są spodnie i według mnie nie wygląda to ładnie, gdy jakaś dziewczyna idzie przez korytarz szkolny w krótkiej bluzce i właśnie w legginsach. Tak trochę... goło. A jeszcze lepszy efekt jest, kiedy zakładam te w kolorze pudrowego różu. Wtedy to wygląda, jakbym w ogóle nie miała dolnej części ubrania.
Dlatego ja legginsy noszę tylko na WF i wtedy, kiedy mam na sobie spódniczkę, a nie chce mi się wkładać rajstop.


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#23 22-04-2017 o 10h05

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Uwielbiam legginsy, mam kilka par w szafie, głównie czarne, i często je nosze, bo są bardzo wygodne i nawet dobrze na mnie wyglądają, bo jestem szczupła. Jednak staram się ich nie zakładać, gdy np, mam okres lub krótką bluzkę, bo obawiam się, że widać mi w nich gacie, a to wygląda śmiesznie. T_T Kilka razy tak miałam i nie chcę tego powtarzać.

Offline

#24 05-08-2017 o 09h58

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Oficjalny pomocnik moderatora
Wiadomości: 9

wow uwielbiam uwielbiam legi dla mnie nie musiałaby nic innego nie istnieć ani spodnie ani sukienki ani spudnice. nosze je z wszystkim i do wszystkiego mam chyba z kilkanaście par a jeszcze podbieram czasem siostrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png mam takie z azteckim wzorkiem kilka czarnych tez z napisami i adidasa, niebieskie różowe i czerwone. najchętniej wkładam je do trampek lub balerin i jakiejś koszulki lub bluzy czasem też wkładam na nie spudnice. wogule kocham legginsy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#25 05-08-2017 o 14h46

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Ktoś poleciłby mi jakąś stronke z legginsami dla pastel goth?


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

Strony : 1 2