Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 27-12-2014 o 12h01

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Lubicie śnieg? Spała u was? Co najczęściej robicie jak cały świat jest biały? Lepicie bałwany, robicie aniołki na śniegu czy rzucacie się śniegiem?
Ja bardzo lubię śnieg :3 bałwanów zawsze robię dużo i zawsze jak jest śnieg idę z siostrą na sanki :-P Przy okazji ostatnio (to znaczy wczoraj) trochę śniegu spadło i z koleżanką się obrzucałyśmy i tradycyjnie oczywiście pisałyśmy po autach.
A jak z wami?


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#2 29-12-2014 o 23h32

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Śnieeeeżek! Kocham go! Bo co to w końcu jest za zima bez śniegu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Świat jest wtedy taki piękny... Lubię robić bałwana, ale jeszcze bardziej rzeźby ze śniegu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ostatnim razem, gdy było wystarczająco dużo śniegu, ulepiłam podobizny mojego brata i bratowej, gdy brali ślub. No, a ponieważ miałam wtedy 10 lat, to byli... Hymm... Ciut zbyt niscy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiam też sanki i bitwy na śnieżki, ale tylko wtedy, gdy walczę w grupie, a nie sama przeciwko dziesięciu idiotom. I to ta mroczna strona śniegu... W podstawówce, gdy był śnieg, to zawsze nie było dla mnie przyjemnie. Potem cała mokra, i może jakieś sińce po kawałkach lodu ukrytych w śnieżkach... Ostatnia prawdziwa, uczciwa wojna na śnieżki była chyba w pierwszej klasie podstawówki. Ojj, działo się wtedy, działo... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Co przerwę ustawialiśmy się jedni na skarpie, a drudzy na dole. Dziewczyny kontra chłopaki! I budowaliśmy wały ochronne... Dziewczyny miały łatwiej, bo były na górze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To było świetne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No a w późniejszych klasach było jakoś tak lipnie. Wszyscy na mnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Wielkie wspomnienie ubiegłych zim? Ślizgacze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ojj, targało się to przez wszystkie lekcje, a po nich zjeżdżało po skarpie koło szkoły, koło przystanku (tam była największa, ale wejście na nią zajmowało wieki!)  albo nieopodal skwerku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A te zakłady z BFF, kto dalej się dośliźnie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Często wygrywałam, bo byłam najlżejsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tyłek później bolał, ale cooo tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To dopiero były czasy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No, a w tym roku po raz pierwszy od kilku lat spadło więcej niż 1,5 cm śniegu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeszcze za mało na szaleństwa, ale nie ma co narzekać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wygląda pięknie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#3 30-12-2014 o 05h32

Miss'całkiem całkiem
Lukrecja12345678910
...
Wiadomości: 89

trche spozniony u mnie i niestty przy wigli nie bylo tego klimatu, ale wazne ze jest. koffam. <333

Offline

#4 30-12-2014 o 21h07

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Lukrecja12345678910 napisał

trche spozniony u mnie i niestty przy wigli nie bylo tego klimatu, ale wazne ze jest. koffam. &lt;333

U mnie też w wigilię nie było :-( ale chyba w ogóle w Polsce w tym roku na świeta nigdzie nie spadł. Trochę szkoda, bo takie białe święta zyskują klimatu. Ale zawsze coś- dobrze że chociaż w drugi dzień świąt było biało. :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#5 31-12-2014 o 04h55

Miss'całkiem całkiem
Lukrecja12345678910
...
Wiadomości: 89

Podoina
mnie sie wydje ze spadl bo jakas dziewczyna na sf pisala ze u niej jest ale prawda ze u wiekszosci nie bylo w koncu jednak wazne ze jest wogle powinnismy sie cieszyc. chociaz czasm jak ktos mi rzuci sniezka z lodem w oko toniejezd tak zabawnie juz wtdy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png ale oglem lubje snieg /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 02-01-2015 o 22h02

Miss'na całego
ola042
...
Wiadomości: 279

Kocham śnieg, przede wszystkim dlatego, że mogę jeździć na nartach (to moje hobby). Zawsze zbieram śnieg i robię górkę, ale w tym roku osiągnęła tylko 1 metr. Zgadzam się z dziewczynami u mnie w Wigilię jak w listopadzie, ZERO świątecznej atmosfery.


     
             

Offline

#7 03-01-2015 o 12h12

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ooo, a ja myślałam, że tylko na Dolnym Śląsku nie ma nigdy śniegu na Boże Narodzenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Prognozy pogody nie chciało mi się oglądać, to żyłam w nieświadomości xD Haha, u mnie też śnieg był w drugi dzień. BYŁ, czyli już go nie ma. Stopniał. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#8 17-01-2015 o 18h32

#9 14-04-2015 o 04h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Śnieg? Toż to dar od Niebios. xD

Offline

#10 16-12-2015 o 19h16

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Allora napisał

Śnieg? Toż to dar od Niebios. xD

Dokładnie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie mogę się doczekać aż spadnie w tym roku. Obowiązkowo lepię bałwana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bitwa na śnieżki ze starszymi braćmi też musi być!


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#11 11-01-2016 o 21h35

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

W łodzi śnieg sypną nie dawno,  i razem z siostrą i znajomymi rzucaliśmy się ścieżkami, próbowałam lepić bałwana (sama bo dla nich było za zimno) zrobiłam jedną dużą kule i się rozwaliła,  ochota na lepienie bałwana wraz mi przeszła.  trudno w tym roku bez białego kolegi przed oknami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png.  dobrze że  chłopaki na skwerku jednego ulepili,  tylko że ten bałwan zamiast buzi z guzików albo kamieni miał paczkę od szlugów.


siemanko loszki

Offline

#12 14-06-2017 o 21h45

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Kilka lat temu dłuugo czekałam na śnieg. Niestety zamiast wielkiej ilości śniegu była wielka ilość lodu. Zero śniegu! Mniej niż zero! Sam lód! Z kolei w środku lata kiedyś nie wiadomo skąd, nagle było tyle śniegu, że w 1000 zimach razem zebranych tyle by nie było.


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#13 22-08-2017 o 22h32

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

"W Talgarze (...) zima zaczyna się we wrześniu, a kończy w maju. Pozostałe pory roku to wiosna i jesień. Jest także lato... Zazwyczaj wypada w pierwszy wtorek po sierpniowym nowiu. I trwa aż do środy rano."
~Andrzej Sapkowski

Offline

Strony : 1