Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 10-11-2014 o 10h29

Miss'na całego
ola042
...
Wiadomości: 279

Każdy ma jakieś życzenia w prawdziwym świecie. Co to za życzenia? Podziel się swoją listą świąteczną!Napisz co chcesz mieć w prawdziwym świecie!
Ja swojej jeszcze nie zrobiłam:)

Usunęłam PS.i zmieniłam tytuł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/Motionell.

Ostatnio zmieniony przez ola042 (10-11-2014 o 10h54)


     
             

Offline

#2 10-11-2014 o 13h36

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

ja bym chciała nowy telefon mam na myśli nokie lunie

moja siostra(4lata)chc e  lalkę

mój brat(17lat)chce skuteer

Offline

#3 10-11-2014 o 23h01

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Cóż ... ja to chciałabym tom mangi po japońsku 45, Fairy Tail. Prezent dość realny do zrealizowania. No i może karty karuta.
Mało możliwe do spełnienia prezenty, które bym chciała otrzymać pod choinkę to t-shirt oryginalny z koncertu SHINee "I'm Your Boy" (niestety takowy t-shirt kosztuje około 300 zł T_T), czy bluza projektu SHINee dla Maypole (Happy Holiday).


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#4 11-11-2014 o 12h18

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ja bym chciała dostać tablet graficzny i takowy mam dostać... A tak poza tym chciałabym dostać plakat mojej ulubionej drużyny żużlowej, kolejny tom Hetalii i trochę kasiorki na ubrania, gdyż moja rodzina ma inny gust niż ja, a ja zamiast kolejnej beżowej sukienki wolę dostać koszulkę z nadrukiem loga Linkin Parku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Offline

#5 11-11-2014 o 14h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie będę zachowywać się jak dziecko więc powiem to w inny sposób. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Poza mężem którego bardzo kocham mam jeszcze jedno bardzo cenne marzenie. Otóż, by moja córeczka dobrze się rozwijała i była zawsze radosna i uśmiechnięta. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 21-11-2014 o 12h14

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

No więc ja bym chciała dwie kolejne części książki którą aktualnie czytam i farby :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#7 22-11-2014 o 11h08

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Ja marzę o 2 książkach i grze Scrabble, ale pieniądze też mi odpowiadają,bo wtedy sobie te rzeczy po prostu kupię...

Offline

#8 22-11-2014 o 14h05

Miss'nieobczajona
Leyzii
...
Wiadomości: 26

Ja nie mam zbyt dużo wymagać. Po prostu chcę koszulkę Asseco Resovii Rzeszów (siatkówka) i do tego torbę treningową. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 22-11-2014 o 18h46

Miss'całkiem całkiem
Hikaru8
Szpinak
Miejsce: wioskowy chłopak
Wiadomości: 92

Już jakiś czas zbieram na nowy komputer (mam już trochę odłożone), a rodzice i babcia już powiedzieli, że się dołożą, więc pewnie na święta go dostanę.
A tak to ewentualnie chciałbym dostać Monster High (jestem zbieraczem, a one są takie piękne, szczególnie Venus McFlytrap! MH, dlaczego tyle kosztujecie?!), albo jakieś książki, płyty, gry na Xbox (choć dość drogie są), ewentualnie jakieś drobniaki, żebym mógł sobie coś sam kupić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Ucieszę się ze wszystkiego, oprócz skarpetek i kolejnej wielkiej torby mandarynek xD


heckin bamboozled again

Offline

#10 27-11-2014 o 16h48

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Jestem kompletnie zafiksowana na tle pierwszej płyty My Chemical Romance, ale doskonale wiem, że nie znajdę jej pod choinką. Jest już nie dostępna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png
A tak z realnych prezentów to pierwsze trzy książki Chmielewskiej. Albo jakąkolwiek książkę. Moja biblioteczka jest za mało rozbudowana. :>
Małe wymagania mam, c'nie? xD


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#11 27-11-2014 o 18h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jejciu gdyby marzenia się spełniały  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  ,życzyłabym sobie żeby mój ukochany siedział pod choinką i na mnie czekał ,niestety to nie możliwe bo po pierwsze jest za daleko a po drugie rodzice go nie akceptują (masakra ), no nie ważne a tak schodząc na ziemie to fajnym prezentem byłaby może jakaś fajna ,elegancka,długa sukienka najlepiej czarna, z błyszczącymi, czarnymi butami do kompletu .  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#12 03-12-2014 o 21h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja oczywiście, chciałabm dostać dwie książki z cyklu, który chcę sobie uzupełnić. Tak, rozmawiacie z nałogową czytelniczką. A prócz tego... oj, nie pamiętam. Może jakiś ładny notesik? Albo zestaw ołówków różnych odcieni? Po prostu coś, co by się przydało.

Offline

#13 04-12-2014 o 21h21

Miss'nałogowa
DemOlkaGirl
NIE BIASUJ NOSA MOJEGO BIASA
Miejsce: Talerz
Wiadomości: 2 871

Ja chciałabym czapkę z napisem... Yehet! Fajna byłaby w końcu jakaś niespodzianka, a nie magiczne koperty i listy do gwiazdorka (rok temu kazali mi taki napisać XD) bo nikt nie wie co mi kupić


  https://78.media.tumblr.com/9865d2fc8f6d10bb382e53ee04126fa6/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo4_400.gif   https://78.media.tumblr.com/0a25edb5d3bc6700454bc96933c308fb/tumblr_ozb44fu5xI1sg1swdo3_400.gif

Offline

#14 05-12-2014 o 09h39

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Mi się marzy nowy komputer, bo ten to rzęch, ale dostanę go prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. ;c Poza tym, chciałabym dostać granatową listonoszkę i książkę Markusa Zusaka "Posłaniec". Ale co bym nie dostała i tak będę się cieszyć, bo moja rodzina potrafi sobie świetnie trafić w mój gust. :>

Offline

#15 05-12-2014 o 13h40

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 38

Hmm .. Nie wymagam drogich prezentów jak Iphone, Smartfony, Tablety .. Może jakieś ciuchy fajne  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif Albo coś na zabijanie czasu, gry planszowe albo coś fajnego, np. Jakieś szkicowniki albo coś takiego .. zabawkowego ?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#16 06-12-2014 o 09h05

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ja tam bym chciała cokolwiek, byleby nie ciuchy lub słodycze, bo i to i to mogę i bez okazji wyciągnąć od rodziców /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#17 08-12-2014 o 15h29

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

A ja bym sobie życzyła,żebym mogła spędzić święta z kilkoma osobami więcej niż spedzę.
Niestety to nierealne.
Oprócz tego mam takie jedno małe a zarazem przeogromne życzenie ale ciiii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#18 09-12-2014 o 16h48

Miss'Żółtodziób
Lavendie
...
Wiadomości: 10

E, ja już dostałam swój prezent (bo grać w dniu premiery a grać miesiąc po to niezła różnica), chociaż się nabłagałam i naobiecywałam że hoho. Chciałabym dostać trochę kasy i książek, ot. Z naciskiem na książek. Ew. jakieś ładne ciuchy.

Offline

#19 09-12-2014 o 18h42

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

A ja marzę o dostaniu paru paczuszek herbat sypanych z takich sklepików herbacianych. Najróżniejsze smaki i zapachy. Ostatnio zakochałam się w sypanych i kolekcjonuję różne na lepsze i gorsze dni i na różne moje humorki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#20 09-12-2014 o 20h06

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

SpalonaArtystka napisał

Jestem kompletnie zafiksowana na tle pierwszej płyty My Chemical Romance, ale doskonale wiem, że nie znajdę jej pod choinką. Jest już nie dostępna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Jako szczęśliwa posiadaczka tego krążka na wieść o tym, że jest już niedostępny zaraz pobiegłam na ebay zobaczyć na czym mogę zrobić hajs xD
Za 60$ kupisz jeszcze używki, za ponad dwa razy tyle nówkę. Jeśli faktycznie tak Ci zależy na tej płycie, to poodkładaj pieniądze i sobie zamów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja, pod choinką... Chciałabym nową pralkę. Ale bez przesady, jej nie dostanę. W takim razie jakiś zestaw pościeli (bo niezmiernie mnie drażni że ja i mój luby mamy inne), kilka pędzli do makijażu, jakąś ładną paletkę cieni... generalnie wszystko ze strefy kosmetycznej. Albo jakąś biżuterię i książkę.
Choć jestem pewna i dam sobie ręce uciąć, że od rodziców (czyli w sumie od mamy, tato tylko zapłaci xD) dostanę perfumy Britney Spears Midnight Fantasy i książkę albo dwie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#21 10-12-2014 o 10h25

Miss'ok
Kafra
...
Wiadomości: 65

Shillo napisał



Ja, pod choinką... Chciałabym nową pralkę. Ale bez przesady, jej nie dostanę. W takim razie jakiś zestaw pościeli (bo niezmiernie mnie drażni że ja i mój luby mamy inne), kilka pędzli do makijażu, jakąś ładną paletkę cieni... generalnie wszystko ze strefy kosmetycznej. Albo jakąś biżuterię i książkę.
Choć jestem pewna i dam sobie ręce uciąć, że od rodziców (czyli w sumie od mamy, tato tylko zapłaci xD) dostanę perfumy Britney Spears Midnight Fantasy i książkę albo dwie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Jak mogłam zapomnieć o kosmetykach! Chciałabym jakąś małą paletkę cieni, bo nie mam oczu chętnych do makijażu, ale kiedyś fajnie by było trochę pomalować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#22 29-12-2014 o 06h13

Miss'całkiem całkiem
Lukrecja12345678910
...
Wiadomości: 89

Jestem STRASZNIEE zaweiedziona mialam w tym roku dostac nowy samsung bo stary ma juz miesiac a tu co tylko zloty zegarek bylam taka zla ze zrobilam afere tacie, ale on dalej nie zrozumial zamknelam sie w pokoju do babci nareszcie dotarlo przeprosila mnie i poszlysmy porozmawiac ale jedzenie bylo oblesne indyk fuu, wole normalne rzeczy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#23 04-03-2015 o 11h11

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Lukrecja12345678910 napisał

Jestem STRASZNIEE zaweiedziona mialam w tym roku dostac nowy samsung bo stary ma juz miesiac a tu co tylko zloty zegarek bylam taka zla ze zrobilam afere tacie, ale on dalej nie zrozumial zamknelam sie w pokoju do babci nareszcie dotarlo przeprosila mnie i poszlysmy porozmawiac ale jedzenie bylo oblesne indyk fuu, wole normalne rzeczy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Sorry, ale miesiąc to nie jest stary. Jak już tu jestem to się pochwalę że dostałam nowy telefon dotykowy, dużo ubrań i gry planszowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#24 26-03-2015 o 17h32

Miss'Żółtodziób
paula2flower
...
Wiadomości: 1

Ja tam chciała bym tylko pieska yorkshira na MissFashion. /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#25 26-03-2015 o 17h41

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

paula2flower,upominam za pisanie nie na temat.
Wątek zamykam do następnych świąt.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1