Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#51 07-08-2013 o 11h53

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

Eminaria napisał

Ja mam akurat poziom 12 i muszę zbierać na operacje twarzy.. Ale długo będę zbierać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Niestety jestem w tej samej sytuacji..
Muszę zbierać na operację twarzy co mi idzie fatalnie...
Muszę jeszcze uzbierać 8000MM, a to mi zejdzie na pewno ponad pół roku..

Mam pytanie:

Jak wy uzbieraliście tyle MM na te wszystkie operację?
Oprócz oszczędzania oczywiście..Proszę o odpowiedzi  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#52 07-08-2013 o 11h58

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

No cóż, ja korzystałam z banku...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#53 07-08-2013 o 12h00

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Agnieszka11 napisał

Eminaria napisał

Ja mam akurat poziom 12 i muszę zbierać na operacje twarzy.. Ale długo będę zbierać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Niestety jestem w tej samej sytuacji..
Muszę zbierać na operację twarzy co mi idzie fatalnie...
Muszę jeszcze uzbierać 8000MM, a to mi zejdzie na pewno ponad pół roku..

Mam pytanie:

Jak wy uzbieraliście tyle MM na te wszystkie operację?
Oprócz oszczędzania oczywiście..Proszę o odpowiedzi  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Odpowiedź jest bardzo, pozostaje Ci bank (czyli doładować) albo wyzwania z zakładami


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#54 18-08-2013 o 12h48

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Agnieszka11 na Twoim poziomie Twój chłopak powinien dawać Ci dziennie 200 MM, a za pracę dostajesz chyba 50MM. Razem to 250MM. Czyli uzbieranie Ci 9000 zajmie Ci 36 dni. Ja właśnie tak postąpiłam i zbierałam i zbierałam. Codziennie też grałam w gry - w zdrapkę i w uzupełnianie tekstu. Za poprawne uzupełnienie dochodzi codziennie 50MM. Codziennie rzucaj słabszym uzytkowniczkom wyzwania z zakładami. Polecam rzucać małe kwoty jak 10MM. Niby nie wiele, ale pewniejsze jest, że ktos to wyzwanie akceptuje. Ja tak robiłam, ale na moje szczęście jakaś słaba uzytkowniczka rzuciła mi dwa wyzwania o 1000MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jak na razie dałam radę bez pomocy banku i myślę, że poradzę sobie dalej bez niego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#55 06-09-2013 o 17h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Według mnie kasę tu najlepiej wydawać na ciuchy miss. Aby pięknie wyglądała i wygrywała trochę kaski w wyzwaniach. Taki sposób też jest dobry na zarabianie...

Offline

#56 06-09-2013 o 19h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie mam w ogóle MM na obecną chwilę /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif , ale widzę, że w kolejnych misjach potrzebne jest dużo pieniędzy, w związku z czym zrezygnowałam z mojego M2 i jutro wynajmę kawalerkę (jak dostanę pensję, eh).
Więc od dzisiaj oszczędzam do następnych misji, codziennie będę grać w gry na MM i w ostateczności doładuję MM za smsa, chociaż nie uśmiecha mi się takie rozwiązanie...

Offline

#57 06-09-2013 o 19h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cheray napisał

Nie mam w ogóle MM na obecną chwilę /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif , ale widzę, że w kolejnych misjach potrzebne jest dużo pieniędzy, w związku z czym zrezygnowałam z mojego M2 i jutro wynajmę kawalerkę (jak dostanę pensję, eh).
Więc od dzisiaj oszczędzam do następnych misji, codziennie będę grać w gry na MM i w ostateczności doładuję MM za smsa, chociaż nie uśmiecha mi się takie rozwiązanie...

Jak chcesz zaoszczędzić to póki co mieszkaj z rodzicami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wtedy nie będzie pobierało od Ciebie opłat za mieszkanie.

Offline

#58 06-09-2013 o 21h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MissPaulka napisał

Cheray napisał

Nie mam w ogóle MM na obecną chwilę /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif , ale widzę, że w kolejnych misjach potrzebne jest dużo pieniędzy, w związku z czym zrezygnowałam z mojego M2 i jutro wynajmę kawalerkę (jak dostanę pensję, eh).
Więc od dzisiaj oszczędzam do następnych misji, codziennie będę grać w gry na MM i w ostateczności doładuję MM za smsa, chociaż nie uśmiecha mi się takie rozwiązanie...

Jak chcesz zaoszczędzić to póki co mieszkaj z rodzicami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wtedy nie będzie pobierało od Ciebie opłat za mieszkanie.

O jezu, ale ze mnie ciemnota, masz rację, dzięki!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#59 01-10-2013 o 19h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

jak zarabiac pieniądze ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#60 01-10-2013 o 19h25

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

osika2001 napisał

jak zarabiac pieniądze ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Odpowiedź znajdziesz w zakładce FAQ.
//www.missfashion.pl/faq/

Offline

#61 07-10-2013 o 13h44

Miss'Żółtodziób
Julieetta
...
Wiadomości: 1

Nie wiem, jak ty, ale ja bym wydała chyba na zwierzaka. Argumenty? Proszę bardzo:
-Zwierzak jest tańszy
- Dzięki zwierzakowi zyskujesz 100 MN dziennie, a za operację 1000 MN jednorazowo
- Dzięki operacji, tylko zmienisz wygląd, a zwierzak to wiesz xD. W sensie, to jest twoja decyzja. Aaaa bo jeszcze misje? No cóż, z tym już troszkę trudniej. Aaaa to nie na moją głowę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.


Love

Offline

#62 04-05-2014 o 19h30

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja jestem na poziomie 12 i mam zadanie aby zrobić sobie operację piersi więc może zrób to albo operację twarzy jak chcesz ale mówię ja jestem na 12 poziome nie wiem co będzie dalej może będzie zadanie żeby kupić sobie zwierzaka nie wiem ale ja na twoim miejscy bym sobie zrobiła albo operację piersi albo operację twarzy

Offline

#63 05-05-2014 o 12h21

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Shinikairu napisał

Agnieszka11 na Twoim poziomie Twój chłopak powinien dawać Ci dziennie 200 MM, a za pracę dostajesz chyba 50MM. Razem to 250MM. Czyli uzbieranie Ci 9000 zajmie Ci 36 dni. Ja właśnie tak postąpiłam i zbierałam i zbierałam. Codziennie też grałam w gry - w zdrapkę i w uzupełnianie tekstu. Za poprawne uzupełnienie dochodzi codziennie 50MM. Codziennie rzucaj słabszym uzytkowniczkom wyzwania z zakładami. Polecam rzucać małe kwoty jak 10MM. Niby nie wiele, ale pewniejsze jest, że ktos to wyzwanie akceptuje. Ja tak robiłam, ale na moje szczęście jakaś słaba uzytkowniczka rzuciła mi dwa wyzwania o 1000MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jak na razie dałam radę bez pomocy banku i myślę, że poradzę sobie dalej bez niego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja również dotarłam do 43 poziomu bez korzystania z banku. Fakt, że czasem musiałam zrezygnować np z robienia zdjęć świątecznym gwiazdom, ale to tylko gra i szkoda mi wydawać realne pieniądze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#64 14-06-2014 o 12h53

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

Ja nigdy nie doładowałam realnej kasy, a jestem na 31 miejscu, robię tak:
1).  mieszkam z rodzicami  - nie płacę za czynsz i kąpiel. Nie otrzymuję MN za mieszkanie i kąpiel, ale dzięki tym oszczędnością mam szybciej lepszą pracę (czyli robienie poziomów) i lepszego faceta (np. teraz mój facet daje mi 1500 MM i MN dziennie), a inne mieszkanie wynajmuję tylko na czas trwania misji
2). robię gry za kasę - za wszystkie zrobione poprawnie można zarobić min. około 160MM, a max około 260MM - przy początkowych zarobkach to dużo
3). pojedynki z graczami słabszymi
4) robię zadania od faceta TYLKO te które dają kasę (np. jedno daje 700MM!)
5) kupiłam szczotkę i mam za darmo fryzury
Czasem trzeba z czegoś zrezygnować, ale im wyższy poziom tym więcej kasy.


BluszczTrujący

Offline

#65 30-06-2014 o 10h19

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

Przepraszam?  /modules/forum/img/smilies/bave.gif Ja nie do tematu  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif Jak mogę dodać swojego avka <-------- wiecie gdzie i jak dodać na dole obrazek np gif Proszę o natychmiastową odpowiedź  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#66 30-06-2014 o 10h33

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Jeśli masz pytania dotyczące gry to zapraszam tutaj : //www.missfashion.pl/forum/t708,122-wasze-pytania-na-temat-gry.htm

Dostaniesz odpowiedź na wszystkie pytania.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#67 30-06-2014 o 10h43

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

BluszczTrujący napisał

Ja nigdy nie doładowałam realnej kasy, a jestem na 31 miejscu, robię tak:
1).  mieszkam z rodzicami  - nie płacę za czynsz i kąpiel. Nie otrzymuję MN za mieszkanie i kąpiel, ale dzięki tym oszczędnością mam szybciej lepszą pracę (czyli robienie poziomów) i lepszego faceta (np. teraz mój facet daje mi 1500 MM i MN dziennie), a inne mieszkanie wynajmuję tylko na czas trwania misji
2). robię gry za kasę - za wszystkie zrobione poprawnie można zarobić min. około 160MM, a max około 260MM - przy początkowych zarobkach to dużo
3). pojedynki z graczami słabszymi
4) robię zadania od faceta TYLKO te które dają kasę (np. jedno daje 700MM!)
5) kupiłam szczotkę i mam za darmo fryzury
Czasem trzeba z czegoś zrezygnować, ale im wyższy poziom tym więcej kasy.

Serio, można kupić szczotkę i mieć za darmo fryzury? O.o Gdzie ją można kupić? W supermarkecie nie znalazłam...


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#68 30-06-2014 o 10h45

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Ikealand -> łazienka -> użytkowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#69 30-06-2014 o 13h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pamiętajcie, że pytania zadajmy w dziale FAQ. Z góry dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#70 12-07-2014 o 23h53

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 99

Ja pierwsze co, to przejście na dalsze misje, później gwiazdy. Ubrań i innych rzeczy nie kupuję. Dopiero na wyprzedażach jedno, czy dwa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#71 01-08-2014 o 16h40

Miss'nieobczajona
Sakura52
...
Wiadomości: 43

Dasharia napisał

BluszczTrujący napisał

Ja nigdy nie doładowałam realnej kasy, a jestem na 31 miejscu, robię tak:
1).  mieszkam z rodzicami  - nie płacę za czynsz i kąpiel. Nie otrzymuję MN za mieszkanie i kąpiel, ale dzięki tym oszczędnością mam szybciej lepszą pracę (czyli robienie poziomów) i lepszego faceta (np. teraz mój facet daje mi 1500 MM i MN dziennie), a inne mieszkanie wynajmuję tylko na czas trwania misji
2). robię gry za kasę - za wszystkie zrobione poprawnie można zarobić min. około 160MM, a max około 260MM - przy początkowych zarobkach to dużo
3). pojedynki z graczami słabszymi
4) robię zadania od faceta TYLKO te które dają kasę (np. jedno daje 700MM!)
5) kupiłam szczotkę i mam za darmo fryzury
Czasem trzeba z czegoś zrezygnować, ale im wyższy poziom tym więcej kasy.

Serio, można kupić szczotkę i mieć za darmo fryzury? O.o Gdzie ją można kupić? W supermarkecie nie znalazłam...

Do tego jak pojedziesz do Kenii i podajże Chin, tam też znajdują się szczotki. Kenijska oferuje krótkie fryzury, a chińska analogicznie chińskie...Z tego co pamiętam to w święta, kiedy w Biurze Podróży była Świąteczna Kraina, tam też znajdowała się szczotka.


"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. "

Offline

#72 02-08-2014 o 11h06

Miss'nieobczajona
oliwiazaq
Where is your God now?
Miejsce: Nowhere.
Wiadomości: 19

Sakura52 napisał

Dasharia napisał

BluszczTrujący napisał

Ja nigdy nie doładowałam realnej kasy, a jestem na 31 miejscu, robię tak:
1).  mieszkam z rodzicami  - nie płacę za czynsz i kąpiel. Nie otrzymuję MN za mieszkanie i kąpiel, ale dzięki tym oszczędnością mam szybciej lepszą pracę (czyli robienie poziomów) i lepszego faceta (np. teraz mój facet daje mi 1500 MM i MN dziennie), a inne mieszkanie wynajmuję tylko na czas trwania misji
2). robię gry za kasę - za wszystkie zrobione poprawnie można zarobić min. około 160MM, a max około 260MM - przy początkowych zarobkach to dużo
3). pojedynki z graczami słabszymi
4) robię zadania od faceta TYLKO te które dają kasę (np. jedno daje 700MM!)
5) kupiłam szczotkę i mam za darmo fryzury
Czasem trzeba z czegoś zrezygnować, ale im wyższy poziom tym więcej kasy.

Serio, można kupić szczotkę i mieć za darmo fryzury? O.o Gdzie ją można kupić? W supermarkecie nie znalazłam...

Do tego jak pojedziesz do Kenii i podajże Chin, tam też znajdują się szczotki. Kenijska oferuje krótkie fryzury, a chińska analogicznie chińskie...Z tego co pamiętam to w święta, kiedy w Biurze Podróży była Świąteczna Kraina, tam też znajdowała się szczotka.

Szczotkę można kupić normalnie w NineLand w zakładce "użytkowe". Szczotka kosztuje 200 MM. Nie trzeba jechać do Kenii czy Chin żeby mieć darmowe fryzury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#73 08-08-2014 o 19h21

Miss'nieobczajona
Sakura52
...
Wiadomości: 43

oliwiazaq napisał

Sakura52 napisał

Dasharia napisał


Serio, można kupić szczotkę i mieć za darmo fryzury? O.o Gdzie ją można kupić? W supermarkecie nie znalazłam...

Do tego jak pojedziesz do Kenii i podajże Chin, tam też znajdują się szczotki. Kenijska oferuje krótkie fryzury, a chińska analogicznie chińskie...Z tego co pamiętam to w święta, kiedy w Biurze Podróży była Świąteczna Kraina, tam też znajdowała się szczotka.

Szczotkę można kupić normalnie w NineLand w zakładce "użytkowe". Szczotka kosztuje 200 MM. Nie trzeba jechać do Kenii czy Chin żeby mieć darmowe fryzury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Owszem, ale zauważ proszę, że zwykła do kupienia w Ikelandzie nie posiada wszystkich fryzur. Pozostałe znajdują się właśnie w pozostałych, wyżej przeze mnie wymienione szczotkach. Ja tylko uprzejmie informuję. Nie rozkazuję wam przecież ich kupna  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. "

Offline

#74 23-02-2015 o 12h01

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Agnieszka11 napisał

Eminaria napisał

Ja mam akurat poziom 12 i muszę zbierać na operacje twarzy.. Ale długo będę zbierać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Niestety jestem w tej samej sytuacji..
Muszę zbierać na operację twarzy co mi idzie fatalnie...
Muszę jeszcze uzbierać 8000MM, a to mi zejdzie na pewno ponad pół roku..

Mam pytanie:

Jak wy uzbieraliście tyle MM na te wszystkie operację?
Oprócz oszczędzania oczywiście..Proszę o odpowiedzi  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


Ja korzystałam w tym celu z banku. Wystarczy 6.15 zł, nie? A jeszcze ci zostaną 3 tysiące jak zrobisz operację twarzy


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

Strony : 1 2 3