Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 18

#1 30-05-2013 o 16h54

Miss'nieobczajona
Cholito
...
Wiadomości: 20

Czy u was też tak jest, że grzywka nr 20 jest w kolorach tęczy? I czy da się zrobić sobie włosy (bez pasemek i grzywki) w różnych kolorach czy też odcieniach?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zmieniam tytuł i rozszerzam przeznaczenie wątku.
Tutaj możecie dyskutować o wszystkim związanym z salonem piękności znajdującym się w mieście: makijaż, fryzury, tatuaże... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
/Kouki

Offline

#2 30-05-2013 o 17h25

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Cholito napisał

Czy u was też tak jest, że grzywka nr 20 jest w kolorach tęczy? I czy da się zrobić sobie włosy (bez pasemek i grzywki) w różnych kolorach czy też odcieniach?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ta grzywka już chyba po prostu ma być w kolorach tęczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Co do włosów w różnych kolorach to raczej bez grzywki czy pasemek ich nie zrobisz ... W zasadzie to pasemka czy grzywka też nie za wiele daje...

Za to zawsze można mieć fioletowe, niebieskie albo zielone włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#3 30-05-2013 o 17h31

Miss'nieobczajona
Cholito
...
Wiadomości: 20

Miałam niebieskie ; ))
Ale kiedyś widziałam u kogoś że włosy miała purpurowe a końcówki już jasnoróżowe.. /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#4 30-05-2013 o 17h36

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Cholito napisał

Miałam niebieskie ; ))
Ale kiedyś widziałam u kogoś że włosy miała purpurowe a końcówki już jasnoróżowe.. /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Te końcówki to mogły być właśnie pasemka, gdyż one są takie albo końcówki albo w ogóle jakiś warkocz itd. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#5 30-05-2013 o 17h39

Miss'nieobczajona
Cholito
...
Wiadomości: 20

Ale to był 2 bardzo długie kitki i stopniowo przechodziły w jasny róż  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#6 30-05-2013 o 17h42

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Ta wielokolorowa grzywka pochodzi z kolekcji "Kawaii" i ma być właśnie taka tęczowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Niektóre "pasemka" są tak zaprojektowane, że pasują tylko do jednej fryzury i dają właśnie efekt kolorowych koncówek. Np: Fryzura 541 i pasemka 46
Na chwilę obecną nie ma innej mozliwosci na stworzenie wielokolorowej fryzury.

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (30-05-2013 o 17h45)

Offline

#7 30-05-2013 o 17h49

Miss'nieobczajona
Cholito
...
Wiadomości: 20

Dzięki wielkie, znalazłam to co kiedyś widziałam fryzura nr 506 i pasemka nr 45 ; ))

Offline

#8 31-05-2013 o 12h58

Miss'na całego
Oliana
...
Wiadomości: 311

A znacie jeszcze jakieś zestawy pasemka+włosy itp ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 31-05-2013 o 13h11

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

W tej chwili nie jestem w stanie podać numerków ale powinno jeszcze coś być w tym stylu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Edit:
Znalazłam jedną: Fryzura nr 395 i pasemka nr 36

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (31-05-2013 o 13h55)

Offline

#10 31-05-2013 o 20h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

zdziwiły mnie te dłuuugie włosy do ziemi .. wiecie , że w chinach dziewczyna miała jeszcze dłuższe .. szaleństwo !! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#11 01-06-2013 o 14h55

Miss'Żółtodziób
Dani
...
Miejsce: R Ravenna
Wiadomości: 9

Mnie jedna rzecz dziwi, mam 9 poziom, a w salonie tatuażu mam tylko jeden (taki kolorowy z niebieskim ptakiem (?)) czy to normalne, czy powinnam przeglądarkę zmienić (mam firefox) ?


Dani ~

Offline

#12 01-06-2013 o 14h57

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Piękno > Salon tatuażu > I jak naciśniesz strzałkę w lewo to masz więcej :3

Offline

#13 01-06-2013 o 14h57

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Dani, kliknij na strzałkę w lewo. Powinny Ci się pojawić inne tatuaze. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 01-06-2013 o 17h21

Miss'Żółtodziób
Scarlette
...
Miejsce: Saturnus
Wiadomości: 13

Oliana napisał

A znacie jeszcze jakieś zestawy pasemka+włosy itp ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Fryzura 404 oraz pasemka 37. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Fryzura 278 oraz pasemka 27.

Ostatnio zmieniony przez Scarlette (01-06-2013 o 17h25)


xoxo,
Me, Myself & I

Offline

#15 01-06-2013 o 19h04

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Czyli podsumujmy: dotychczas odnalezione zestawy idealnie pasujących do sie fryzur i pasemek to:

Fryzura nr 506 i pasemka nr 45
Fryzura nr 404 i pasemka nr 37
Fryzura nr 395 i pasemka nr 36
Fryzura nr 278 i pasemka nr 27

oraz Fryzura nr 97 i GRZYWKA nr 5 (ten zestaw pochodzi z jednej z kolekcji halloweenowych)  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (01-06-2013 o 19h11)

Offline

#16 07-06-2013 o 16h47

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Prakseda napisał

Czyli podsumujmy: dotychczas odnalezione zestawy idealnie pasujących do sie fryzur i pasemek to:

Fryzura nr 506 i pasemka nr 45
Fryzura nr 404 i pasemka nr 37
Fryzura nr 395 i pasemka nr 36
Fryzura nr 278 i pasemka nr 27

oraz Fryzura nr 97 i GRZYWKA nr 5 (ten zestaw pochodzi z jednej z kolekcji halloweenowych)  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuje bardzo, właśnie szukałam jakąś fryzure, zeby pasowala do pasemka.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Jeśli uda mi się znaleźć jakąś taką kombinacje to na pewno dam tu znać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#17 10-06-2013 o 16h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

powiem wam, że codziennie zmieniam fryzury. Boje się jednak, że mi się znudzą.

Offline

#18 11-06-2013 o 20h48

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Nana napisał

Cholito napisał

Miałam niebieskie ; ))
Ale kiedyś widziałam u kogoś że włosy miała purpurowe a końcówki już jasnoróżowe.. /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Te końcówki to mogły być właśnie pasemka, gdyż one są takie albo końcówki albo w ogóle jakiś warkocz itd. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zgadza sie Nana. Mam takie włoski wiec wiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ( nie podobają mi sie, chce, aby były proste  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif ). Powoli upodobadniam sie do takiej gwiazdy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#19 17-06-2013 o 18h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Powiem wam, że świetnym sposobem zbierania MN jest oddzielne malowanie naszej Miss ust, oczu itd. O czym wspomniała moderatorka. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona:)

Offline

#20 18-06-2013 o 23h08

Miss'nieobczajona
Lazy
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 41

Tak z innej beczki trochę ;D
Zauważyłyście że nie mamy szminek z numerkami od 317 do 333. Na późniejszych lvlach można je odblokować czy co ?? a jest ona na prawde ładna ;D
1 obrazek (słaba jakoś no ale cóż

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


w sumie jak sie tak przyglądam to wiele wiecej brakuje xD  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez Lazy (18-06-2013 o 23h12)

Offline

#21 25-06-2013 o 14h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam pytanie !  Czy jak kupuje sie nowe włosy miss to tamte sie usuwają ? :c

Offline

#22 25-06-2013 o 14h54

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Kelsey69 napisał

Mam pytanie !  Czy jak kupuje sie nowe włosy miss to tamte sie usuwają ? :c

Usuwają, czyli co ?
Skoro zmieniasz włosy to je zmieniasz, a jak chcesz wrócić do starej fryzury to musisz płacić za nie znowu. Inaczej nie wiem, o co ci chodzi i jak to wytłumaczyć


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#23 25-06-2013 o 14h55

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Kelsey69 napisał

Mam pytanie !  Czy jak kupuje sie nowe włosy miss to tamte sie usuwają ? :c

Tak, wymieniasz je jak perukę.

Możesz sobie zapisać na karteczce numerek fryzury, którą akurat masz.
(tak samo z makijażem) i później do niej wrócić.

Offline

#24 25-06-2013 o 15h54

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Mój dotychczasowy wygląd bardzo mi się podoba- od paru dni miałam chrapkę na te fryzurę. Zbieram na Operacje Plastyczną, ale to długo czasu zajmuje. Postanowiłam coś kupić i znalazłam ładną bluzkę. Dokupiłam do niej spodnie, a buty z poprzednich misji. I wyszedł całkiem ładny komplecik. Na strój dla faceta muszę poczekać, na dodatek sam facet nie grzeszy za wielką urodą. Będę musiała czekać, bo na doładowywanie nie mam na co liczyć- same problemy, a ja kasy nie chcę stracić. Na dodatek ostatnio z nią u mnie krucho. Nie zostaje nic innego, jak czekać. O matko! Ale offtop! Makijaż trochę zmieniłam na potrzeby misji, ale nie wiem, czy do Operacji Plastycznej się zmyje, czy zostanie (lepiej, gdyby się zmył, bo widziałabym już twarz mojej Miss).

Offline

#25 25-06-2013 o 15h57

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Vena napisał

Makijaż trochę zmieniłam na potrzeby misji, ale nie wiem, czy do Operacji Plastycznej się zmyje, czy zostanie (lepiej, gdyby się zmył, bo widziałabym już twarz mojej Miss).

Kiedy wejdziesz do makijażystki u góry zobaczysz swój aktualny makijaż w numerkach. Zapisz je sobie gdzieś na kartkę albo do notatnika, bo gdyby jednak się zmył po operacji łatwo go odtworzysz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

Strony : 1 2 3 ... 18