Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 29-05-2013 o 22h23

Miss'nieobczajona
Monstereq
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 22

Podobają się Wam jakieś subkultury? Albo nienawidzicie jakiś? I co wam się w nich podoba/nie podoba? Mi np. podoba się subkultura emo.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  Przeważnie dlatego że do tej subkultury należą same ładne dziewczyny ;_; Oprócz tego lubię tzn.Metalówki (Metale) głównie przez glany  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#2 29-05-2013 o 22h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Poglądowo nie utożsamiam się raczej z żadną. Z wyglądu podobają mi się punkowcy.

Offline

#3 29-05-2013 o 22h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi się rock podoba, mimo, że nie słucham za bardzo muzyki z tego gatunku. :3

Offline

#4 29-05-2013 o 23h10

Miss'Żółtodziób
FluffyKioura
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 4

NU GOTH. Niezła subkultura, a do tego śliczna. ;__;


Link do zewnętrznego obrazka
† Tymczasowo nie istnieję. †

Offline

#5 30-05-2013 o 19h57

Miss'nieobczajona
Lynette
...
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 21

Strasznie podoba mi się Punk, zarówno za styl bycia jak i ubierania się oraz muzykę C;

Offline

#6 30-05-2013 o 23h28

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Subkultura metalowa jest w porządku,aczkolwiek kocham subkulturę gotów. Nie dość, że muzyka gotycka jest świetna to jeszcze wszędzie ta czerń. Od zawsze zazdrościłam gotkom ich pięknych czarnych sukni.

Offline

#7 02-07-2013 o 11h10

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Ja kocham różne subkultury. A szczególnie punk, emo, gotyk i pastelgoth. Do tej ostatniej nie jestem pewna czy to subkultura ale podoba mi się najbardziej. Szczególnie te włosy...


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#8 02-07-2013 o 14h46

Miss'nieobczajona
Klemcia
...
Miejsce: Chorzów
Wiadomości: 23

ja tam jestem skatem i dobrze mi z tym XD ale lubię tez styl emo XD

Offline

#9 02-07-2013 o 21h46

Miss'Żółtodziób
Kasumi8
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 5

Monstereq- Emo to muzyka, a nie subkultura, głuptasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mnie się tam podoba subkultura gotycka i scene, a także skate.

Offline

#10 03-07-2013 o 12h29

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja nie utożsamiam się z żadną subkulturą, choć kiedyś byłam przekonana, że jestem metalem, a później gotką. No, ale widać z wiekiem chęć przynależności mija. Teraz określiłabym się jako hipster-pastel gotkę z ciągotą do indywidualizmy poza subkulturowego, ale to takie bardziej na luzie. Jeśli chodzi o wygląd to pastele są dla mnie przesliczne, ale uwielbiam również dopracowane gotki i styl steampunkowy.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#11 05-07-2013 o 18h33

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Ze wszystkich subkultur najbardziej podoba mi się gotyk, pastel goth i lolita.

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (05-07-2013 o 18h34)


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#12 05-07-2013 o 23h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podoba mi się scene, jestem zachwycona ich wyglądem, a do tego słuchają głównie super muzyki *-*
Osobiście nie należę do żadnej subkultury, noszę glany, ubieram się nieco bardziej alternatywnie (nie wiem jak to nazwać, ale chyba tak), ale nie należę i już.

Offline

#13 06-07-2013 o 12h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie należę do tej subkultury i raczej nie chcę należeć, ale podoba mi się styl gotycki.
Jest taki mrrroczny...i tajemniczy.

Ostatnio zmieniony przez Calma (06-07-2013 o 12h59)

Offline

#14 06-07-2013 o 15h52

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

jak to powiedział chłopak mojej przyjaciółki do niej i uważam, że to bardzo mądre: "Kochanie, jeśli już musisz należeć do jakiejś subkultury, to tylko do kobiet."


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#15 09-07-2013 o 17h41

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Dlaczego wszyscy nagle twierdzą, że emo to nie subkultura? Parę lat temu to była subkultura i to bardzo wyrazista nie tylko w wyglądzie ale i w poglądach, zachowaniu więc o co chodzi? :bimbogoutte:

Z subkultur może mogłabym należeć do lolitek... ale to tylko jedna strona mej osobowości, dlatego zupełnie tam nie pasuje.
Uważam też że interesująca filozoficznie jest kultura Goth, jej zainteresowanie śmiercią. Oczywiście mówię o prawdziwych gothach, a nie tych co tylko noszą się w ciuszkach na ich wzór. Nie podoba mi się, że wszystko się tak upraszcza i że ludzie mówią jestem gothem/pankiem/emo, wcale nie utożsamiając się z wartościami przez subkulture wyznawanymi. To tak strasznie powierzchowne, że aż smutne.

Offline

#16 09-07-2013 o 18h52

Miss'Żółtodziób
Miyako
...
Miejsce: Mordor
Wiadomości: 9

Lowsip napisał

Uważam też że interesująca filozoficznie jest kultura Goth, jej zainteresowanie śmiercią. Oczywiście mówię o prawdziwych gothach, a nie tych co tylko noszą się w ciuszkach na ich wzór. Nie podoba mi się, że wszystko się tak upraszcza i że ludzie mówią jestem gothem/pankiem/emo, wcale nie utożsamiając się z wartościami przez subkulture wyznawanymi. To tak strasznie powierzchowne, że aż smutne.

Sama siedzę w subkulturze gotyckiej i zauważyłam, że niestety coraz bardziej sprowadza się ona niemal wyłącznie do mody. Nie powiem, sama przykładam dużą wagę do wyglądu, w ten sposób wyrażam siebie i najzwyczajniej na świecie czuję się z takimi ubraniami dobrze. Zauważyłam jednak, że wielki procent gotek nie różni się mentalnie od super modnych, chcących się wylansować dziewczynek. Świadczą o tym miliony pseudo sesji zdjęciowych na facebooku i innych portalach, byleby tylko pokazać się innym w swoich nowych, alternatywnych fatałaszkach. Co więcej, często takie dziewczyny zakładają dany ciuch tylko do sesji, a potem próbują go od razu sprzedać. Często przeglądam oferty sprzedaży używanych, gotyckich ubrań i dodatków i co chwilę natrafiam na opis, że coś było założone tylko raz lub dwa, do sesji zdjęciowej. Może jestem przewrażliwiona, ale trochę to przykre, bo subkultura gotycka jest dla mnie czymś tajemniczym, a nie pokazówką i szpanem.

Offline

#17 23-07-2013 o 10h26

Miss'nieobczajona
ChelseaSmile
...
Wiadomości: 23

Od kilku lat "siedzę" w subkulturze emo i niesamowicie mnie denerwuje, gdy laik w tym temacie wmawia mi na siłę, że należę do nieistniejącej subkultury. Howgh.

Offline

#18 23-07-2013 o 12h42

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

...jestem RPGowcem, liczy się jako subkultura? Bo w końcu zbieramy się w grupach, turlamy kośćmi i oznajmiamy na głos naprawdę dziwne rzeczy...

A tak serio - strasznie podobają mi się cybergotki, jeżeli o estetykę idzie. Te intensywne kolory mieszane z czernią, masa pasów i pasków, maski przeciwgazowe i gogle, nie wspominając o światłowodach, pasach i innych ciekawych elementach fryzur.

Offline

#19 23-07-2013 o 13h40

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Od lat namiętnie kocham się w subkulturze steampunk. Jest mi bliski, inspirujący, plastyczny. Oscyluje wokół elegancji i wytworności, ma w sobie jednak nieco z tej wykwintnej agresywności. Ah, no i idealnie wpasowuje się w moją estetykę. :3


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#20 23-07-2013 o 14h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z wyglądu lubię gotów i metalowców. Z charakteru ogólnego metalowców i fantastów (Lexa0, właśnie do tej grupy zalicza się turlanie). Sama do żadnej subkultury od dawien dawna nie należę, ale większość moich znajomych jest związana z którąś z tych subkultur, lub obiema, i często wmawia mi się, że jednak do nich należę. A nie toleruję dresów i emo. Za charakter ogólny i estetykę.

Offline

#21 24-07-2013 o 08h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Ja osobiście jestem metalem i często wkurz mnie to, że ludzie dostrzegają mnie jako wyznawcę szatana, prawda jest taka, że jestem metalem i chodzę do kościoła chrześcijańskiego i nie preferuję w mojej diecie kotów. Ale moim zdaniem oprócz metali lubię jeszcze gotów, są tam naprawdę ludzie lepsi od co niektórych "normalnych". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#22 25-07-2013 o 01h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miyako napisał

Sama siedzę w subkulturze gotyckiej i zauważyłam, że niestety coraz bardziej sprowadza się ona niemal wyłącznie do mody. Nie powiem, sama przykładam dużą wagę do wyglądu, w ten sposób wyrażam siebie i najzwyczajniej na świecie czuję się z takimi ubraniami dobrze. Zauważyłam jednak, że wielki procent gotek nie różni się mentalnie od super modnych, chcących się wylansować dziewczynek. Świadczą o tym miliony pseudo sesji zdjęciowych na facebooku i innych portalach, byleby tylko pokazać się innym w swoich nowych, alternatywnych fatałaszkach. Co więcej, często takie dziewczyny zakładają dany ciuch tylko do sesji, a potem próbują go od razu sprzedać. Często przeglądam oferty sprzedaży używanych, gotyckich ubrań i dodatków i co chwilę natrafiam na opis, że coś było założone tylko raz lub dwa, do sesji zdjęciowej. Może jestem przewrażliwiona, ale trochę to przykre, bo subkultura gotycka jest dla mnie czymś tajemniczym, a nie pokazówką i szpanem.

A co w tym złego, że lubią modę? Sama znam kilka gotek, które naprawdę siedzą w tym kilka-kilkanaście lat, znają to jak własną kieszeń, a mimo to właśnie robią sobie takie sesje zdjęciowe - bo jak wyjść w gorsecie, halce, udrapowanej sukni, parasolce, koszuli z żabotem itd na miasto... Ja sama, choć gotką nie jestem i nie będę, lubię się wystroić tylko po to, żeby się powyginać do swojego odbicia w lustrze, a ciuchy często kupuję pod wpływem chwili.
No nic. Ktoś tu wspomniał o nu goth - tak, kocham! Sama idę w tym kierunku, bo wypada trochę zacząć ubierać się jak kobieta, a nie jak gimnazjalistka, za którą często jestem brana  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  Scene też mi się podoba, ale to głównie przez włosy, jest ich tak dużo i są tak ładnie ścięte *-* No cóż, a sama noszę się... na co dzień w czerni, zazwyczaj byle co i wyglądam jak zbuntowana trzynastolatka, głównie dlatego że zakładam co mam pod ręką - inna sprawa, że mam niemal wyłącznie czarne ciuchy. Na koncert czy spotkanie ze znajomymi odpicuję się już w kierunku mojej subkultury - metal.
Aha, i popieram Kelsey, ludzie z subkultur są często milsi niż zwyczajni zjadacze chleba, no, chyba że to tylko moje spostrzeżenia, ale nie spotkałam się nigdy ze złym słowem od gota, punka, metala, czy lolity. A metalowcy to najzabawniejsi ludzie ever  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Ostatnio zmieniony przez dyokira (25-07-2013 o 01h38)

Offline

#23 25-07-2013 o 19h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

emo jest świetne uwielbiam te klimaty i pewnie sama byłabym emo gdyby nie to że nie jestem w stanie zmusić się do słuchania takiej muzyki... a wiele osób twierdzi, że jeśli nie jesteś emo (tzn. nie słuchasz muzyki emo) nie możesz być prawdziwym scene /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png nie mogę sobie wciskać nic na siłę więc zrezygnowałam i nie należę do tej subkultury.

Offline

#24 25-07-2013 o 22h41

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

A ja należę do visual kei (jedni twierdzą, że to tylko muzyka, inni twierdzą, że to również i subkultura - dla mnie to i muzyka i subkultura, bo teraz już nie tylko artyści się tak malują i ubierają). Niby jeszcze amator, bo dopiero w tym roku się tym na poważnie interesuję, no ale /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. W nowy rok lub przed mam zamiar zrobić sobie czerwone pasemka i ściąć włosy, zastanawiam się tylko jeszcze jak ^_^.

Zawsze lubiłam v-k, ale ta ogromna fascynacja zaczęła się chyba jak poznałam zespół Golden Bomber czytając z nimi wywiad w gazecie. Obecnie jestem wielkim fanem, a już na pewno wielkim fanem Kenjiego :3.

Offline

#25 25-07-2013 o 23h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sephiroth, nie znam się na visual kei, ale chyba już w samej nazwie zawarta jest podpowiedź, że to coś "wzrokowego" - visual - czyli wygląd również /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez dyokira (25-07-2013 o 23h32)

Offline

Strony : 1 2