Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 18-05-2014 o 22h49

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 40

Skoro jesteśmy na Miss Fashion... Oglądacie ten program? Czyje projekty podobają wam się najbardziej? Kogo typujecie na zwycięzcę? Kogo lubicie, a kogo nie? Co sądzicie o jurorach, modelkach mentorze?

Zacznę kontrowersyjnie, bo strasznie lubię Kubę i jego projekty, a wiem, że ma on wielu przeciwników. Jak dla mnie mega profesjonalny, pełen pasji, charyzmy człowiek, w dodatku pewny siebie, co w tym zawodzie często się przydaje. Szczery, czasem do bólu, ale to też cenię. Na zwieńczenie projektuje całkowicie w moim stylu i chyba nie ma projektu od niego, którego nie założyłabym. Mój absolutny faworyt!

Czekam na wasze wypowiedzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 19-05-2014 o 15h56

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Jeżeli chodzi o mnie to kibicuję Maćkowi, niestety Kuby nie lubię z jednego prostego powodu kieruje się on "po trupach do celu".

Osobiście mało, który projekt podobał mi się na tyle, że sama bym go założyła. Wolę prostą klasykę bez żadnych udziwnień. Jednak w całym programie projekty były świetne. Gorąco kibicowałam także Milicie no ale niestey. /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#3 21-05-2014 o 13h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oglądam, ale niestety od czasu do czasu, z braku czasu ;x Kibicuję Lilianie. Jest doświadczona, wie, czego chce, no i ta uroda! *-*  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#4 21-05-2014 o 15h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja osobiście oglądam od czasu do czasu... I kocham Piotrka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale co ma znaczyć skoro jesteśmy na Miss Fashion? Bo jak przeglądam kafejkę Słodkiego Flirtu to również widzę tam taki temat, ale zamknięty przez moderatorów więc może najpierw powinnaś napisać do Erin albo Jessici i spytać się czy możesz takie coś założyć, a dopiero później to zrobić.

Offline

#5 22-05-2014 o 17h52

Miss'całkiem całkiem
Olgaa8
...
Wiadomości: 86

Kocham to oglądac *…* A finał już w niedzielę [ 21. 00 TVN - jak ktoś nw] Kibicuję Maćkowi <33 Liliana też może być ," Jacoba " nie lubie .. szkoda tylko że Milita i Piotrek odpadłi :c


.

Offline

#6 25-05-2014 o 15h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja lubię w tym programie Lilianę, bo tworzy rzeczy, które są w moim stylu. No i ona sama jest bardzo ładna. Reszta(nawet jury) mnie do siebie nie przekonuje.

Offline

#7 25-05-2014 o 22h51

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 40

Minionka napisał

Ja osobiście oglądam od czasu do czasu... I kocham Piotrka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale co ma znaczyć skoro jesteśmy na Miss Fashion? Bo jak przeglądam kafejkę Słodkiego Flirtu to również widzę tam taki temat, ale zamknięty przez moderatorów więc może najpierw powinnaś napisać do Erin albo Jessici i spytać się czy możesz takie coś założyć, a dopiero później to zrobić.

MissFashion... Hmm... O czym jest tak gra? Ach! No tak! O modzie, zapomniałam! A o czym jest Projekt Runway?... Pozwolę, żebyś sama sobie odpowiedziała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na Słodkim Flircie nie wiem czemu zamknięto ten wątek, skoro ciągle istnieje temat dotyczący Eurowizji, no ale trudno nie będę się biła z moderatorami, bo i po co, skoro program już się skończył?

Co do Piotrka... Na początku trochę się zdziwiłam, bo jego projekty były jak z jakiegoś przedstawienia, a nie z wybiegu, ale koniec końców go polubiłam. Przeuroczy, pozytywny człowiek! Poza tym jest z moich okolic!


Ja w tym momencie właśnie świętuję zwycięstwo Kuby! Przez chwilę się bałam, że jednak Maciek, ale jednak jury mnie nie zawiodło /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#8 27-05-2014 o 12h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Calla napisał

Minionka napisał

Ja osobiście oglądam od czasu do czasu... I kocham Piotrka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale co ma znaczyć skoro jesteśmy na Miss Fashion? Bo jak przeglądam kafejkę Słodkiego Flirtu to również widzę tam taki temat, ale zamknięty przez moderatorów więc może najpierw powinnaś napisać do Erin albo Jessici i spytać się czy możesz takie coś założyć, a dopiero później to zrobić.

MissFashion... Hmm... O czym jest tak gra? Ach! No tak! O modzie, zapomniałam! A o czym jest Projekt Runway?... Pozwolę, żebyś sama sobie odpowiedziała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie chodziło mi kompletnie o to, ale nie jestem tutaj żeby się kłócić.

Szczerze jeśli chodzi o Piotrka, to przede wszystkim ujęła mnie jego uroda. ♥

Offline

#9 27-05-2014 o 16h53

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Dla Fanek Maćka mam informację, że jego dzieła możemy zakupić na showroomie /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#10 27-05-2014 o 19h39

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Kibicowałam Maćkowi, jest specyficznym ale sympatycznym człowiekiem.

Offline

#11 27-05-2014 o 21h34

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Maciek był mistrzem <3 Jego kolekcja była genialna, dla wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Byłam jak najbardziej za nim, ale chyba wynik finału był już ustalony wcześniej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#12 28-05-2014 o 18h30

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja najbardziej lubię Kubę.
Jest to bardzo wymagający projektant i widać że coś w życiu osiągnie.Był szczery i to bardzo ale myślę że lepiej być szczerym niż udawać że coś mu się podoba a wcale tak nie jest
Niektórzy zapewne sobie myśleli że on się przechwala jest bezczelny i tak dalej ale dobrze bo właśnie dlatego że jest tak pewny siebię doszedł do finału i nawet wygrał pierwszą edycję Project Runway.
Jego projekty mi się bardzo podobają bardzo są dojrzałe i zawsze w takich kolorach jakie mi się podobają.
Moim zdaniem bardzo dobrze że WYGRAŁ!!!.
Tacy projektanci jak Maciek czy Piotr o było jasne że odpadną nie brali tego na poważnie a Kuba był Wspaniały kibicowałam mu od początku i wygrał.

Offline

#13 30-05-2014 o 14h10

Miss'Żółtodziób
Irina4
...
Wiadomości: 6

Szkoda ,że Maciek nie wygrał .Na finale wydaje mi sie ,ze jako jedyny zrobil cos wiecej.. Lili i Kuba zrobili proste, bezpieczne , czarno-biale projekty ,ktore wedlog mnie niczym nie odroznialy sie od poprzednich ,ale i tak byly naprawde swietne xd. Jesli chodzi o Macka projekty ,to fajne jest to ,ze nigdy nic nie wiadomo ,sa nieprzewidywalne jak on ;d Szkoda, szkoda :I ...
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#14 30-05-2014 o 21h32

Miss'całkiem całkiem
Olgaa8
...
Wiadomości: 86

Irina4 napisał

Szkoda ,że Maciek nie wygrał .Na finale wydaje mi sie ,ze jako jedyny zrobil cos wiecej.. Lili i Kuba zrobili proste, bezpieczne , czarno-biale projekty ,ktore wedlog mnie niczym nie odroznialy sie od poprzednich ,ale i tak byly naprawde swietne xd. Jesli chodzi o Macka projekty ,to fajne jest to ,ze nigdy nic nie wiadomo ,sa nieprzewidywalne jak on ;d Szkoda, szkoda :I ...
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Haha, no .. To samo Anja Rubik, zauważyła ;d Też lubiałam Maćka.. Szczególnie za jego skromność i no był krejzi xd a ten wasz cały ' Jacob ' był strasznie hamski i wgl, głupi człowiek ;d Hmmm... Może kiedyś Maciuś zasłynie w świecie mody ... Mam taką nadzieje xo

Ostatnio zmieniony przez Olgaa8 (30-05-2014 o 21h35)


.

Offline

#15 30-05-2014 o 21h57

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Maciuś już zasłynął, jak pisałam wcześniej sprzedaje swoje projekty!  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

Strony : 1