Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 14-05-2014 o 17h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam chyba niejedną z tych wymaganych sukienek i spódnic i dlatego na razie się widzę na defiladzie, nawet bez żadnej na sobie, więc to musi zależeć od posiadania ich w szafie. Kupiłam sobie jeszcze jedną, ale nie będę się więcej w to bawić jeśli się okaże, że znowu będzie głosowanie dla wybrańców, których stać na ciągłe kupowania drogich sukni, tym bardziej jeśli głosowania nie będzie i ta defilada to tylko tak do popatrzenia sobie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale cieszą mnie chociaż gwiazdy, które uzupełnią moją kolekcję~

Offline

#27 14-05-2014 o 18h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Największym plusem tego wszystkiego jest to, że za zdjęcie z gwiazdą można zdobyć 10000 MN, i to chyba wszystko, co widzę w tym fajnego. ;x Czytając Wasze komentarze cieszę się, że jak dotąd nie kupiłam sukienki czy też spódnicy, najwyżej poczekam na rozwój wydarzeń. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#28 14-05-2014 o 23h08

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Naga napisał

Owszem, niektóre nie mają sukienek z festiwalu na sobie. Czy ktoś się orientuje od czego to zależy? Przypuszczam, że mogą być w posiadaniu tej sukienki, która po prostu znajduje się w ich szafie... Ale są to tylko moje domysły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Twoje domysły są słuszne. Kupiłam spódnice i od razu stworzyłam z nią stylizacje, po tym moja miss pojawiła się na festiwalu. A gdy zmieniłam stylizacje na inną miss nadal na festiwalu była, więc chodzi o posiadanie wymaganego ubrania w szafie. Nie wiem tylko jak to wygląda gdy miało się już wybraną rzecz w szafie wcześniej...

Offline

#29 14-05-2014 o 23h09

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja się pojawiałam na tej defiladzie mimo, iż dzisiaj nie kupowałam żadnej kiecki - miałam je po prostu wcześniej, bo kiedyś tam je nabyłam. Więc zapewne liczy się posiadanie samo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#30 15-05-2014 o 11h13

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Wychodzi na to że chodzi wyłącznie o pokazywanie się z festiwalu oraz o to że gwiazdy na promenadzie będę pokazywały się regularnie do tego otrzymujemy zwiększoną liczbę MN na zdjęcie. Ciekawe czy jeśli miss nie ma wymaganego ciucha w szafie też otrzymuje te bonifikaty...

Offline

#31 15-05-2014 o 11h25

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Tylko dlaczego niektóre miss są wyświetlane parokrotnie w spisie na tym festiwalu? O_O Zakładam, ze chodzi o ilość kiecek, ale jaki w tym sens? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#32 15-05-2014 o 12h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Nie wiem czy to ma związek ale w szafie znalazłam nowy strój (przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie pamiętam żebym wcześniej go miała) jego nazwa to: "strój na kolację" czy wy też macie taki? może jest on związany w festiwalem?

Offline

#33 15-05-2014 o 13h12

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

kotek1104 napisał

Nie wiem czy to ma związek ale w szafie znalazłam nowy strój (przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie pamiętam żebym wcześniej go miała) jego nazwa to: "strój na kolację" czy wy też macie taki? może jest on związany w festiwalem?

A to przypadkiem nie strój za akcję u chłopaka?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#34 15-05-2014 o 13h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Właśnie nie wiem dopiero dziś mi się wyświetlił w szafie

Offline

#35 15-05-2014 o 14h05

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

A wiecie może ile jest tych gwiazd ?


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#36 15-05-2014 o 15h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Emma1 napisał

A wiecie może ile jest tych gwiazd ?

Jeśli chodzi ci o te oskarowe to 5. Chyba, że są jakieś nowo powstałe, ale raczej nie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#37 16-05-2014 o 10h41

Miss'całkiem całkiem
Naga
...
Miejsce: Zionsville
Wiadomości: 94

CharlotteYork napisał

Wychodzi na to że chodzi wyłącznie o pokazywanie się z festiwalu oraz o to że gwiazdy na promenadzie będę pokazywały się regularnie do tego otrzymujemy zwiększoną liczbę MN na zdjęcie. Ciekawe czy jeśli miss nie ma wymaganego ciucha w szafie też otrzymuje te bonifikaty...

W dniu, w którym pojawił się 'festiwal' zrobiłam sobie na promenadzie gwiazd zdjęcie, a w szafie nie miałam ani jednej z potrzebnych rzeczy, by pojawić się na festiwalu, mimo to dostałam 10000MN, więc zakładam, że działa to po prostu dopóki będzie trwał festiwal...

Offline

#38 21-05-2014 o 19h51

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Na promenadzie nie pojawiają mi się te nowe gwiazdy, to błąd czy u was też tak jest?

Offline

#39 21-05-2014 o 22h11

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Jeżeli chodzi o te z oscarów (to te? czy ja coś kręcę? xD) to pojawiają się one czasami pomiędzy innymi. Ja np mam przeplatankę, kilka normalnych- jedna z oscarów.

Offline

#40 19-06-2015 o 18h42

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Marki
Wiadomości: 5

Festiwal w Canes? Ja słyszałam że ileś gwiazd niemogło tam wejść. Pewnie spytacie dlaczego? Bo miały za mały obcas w bucie. A może chodziło o to że były by wtedy zbyt niskie? Nikt tego nie wie (poza organizatorami festiwalu). Ja oglądałam wtedy wiadomości więc pewnie wy też to oglądaliście i to powinniście wiedzieć. Lecz chyba poza tym było fainie?


anna

Offline

#41 19-06-2015 o 22h23

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

O czym Ty piszesz Anna? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#42 20-06-2015 o 00h38

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Nisia, ona zwyczajnie offtopuje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Zapewne anna>>jakieś numerki<< nie zauważyła, że gadamy tu o festiwalu w Cannes w grze, a nie tym w rzeczywistości, i napisała jakieś bzdury o tym wydarzeniu odbywajcym się w rzeczywistości. Chyba. XD Sama mam toto głęboko Gdzieś, a więc i tak bym nnie zajarzyła. XD

Ale - ale, już dawno po festiwalu w Cannes, ten temat chyba powinien być zamknięty! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2