Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 30-04-2014 o 00h52

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Ja powyżej, ostatnio zauważyłam że Wydawnictwa coraz chętniej wydają komiksy stylizowane mangą naszych Rodaków.
Tworzycie coś swojego?
Obecnie pracuje nad "Sign" , historii o młodej kostusze próbującej się odnaleźć w nowej sytuacji, z nowymi problemami i demonami przeszłości.

Strona robocza przed obróbką z programie Manga Studio i Paint Tool Sai.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#2 21-05-2014 o 15h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja osobiście pracuję nad wieloma komiksami stylizowanymi mangami. Na przykład "Akuma na Chikara" czy "Water" albo "Chalenge Akcepted". Ogółem nie chce mi się rysować, ale to pierwsze muszę robić, bo by mnie przyjaciółka zabiła.
Ja czytałam mangę "Basement" autorstwa Polaków i jestem szczęśliwa, że dobra manga wyszła z rąk naszych rodaków. Oczywiście były tam wpadki takie jak anatomiczne czy w XIX wieku w Anglii komórki telefoniczne, ale tła były niesamowicie dopracowane.

Offline

#3 21-05-2014 o 17h14

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Osobiście bardzo podoba mi się to, ze wydawnictwa chca drukować "mangi" polskiego autorstwa, bo historie niektórych z nich sa naprawde świetne i godne pokazania światu xD
Sama myslałam nad narysowaniem własnego komiksu, ale bardziej dla siebie niz dla świata xD ze względu na drastyczne treści. Obecnie jestem w trakcie pisania scenariusza i szkicowania postaci, a jak później to będzie to się zobaczy. Jakbym miała streścic fabułę całości to i tak by się zeszło dlatego sobie daruję.
"Basement" tak bardzo czekam na wypłate żeby sobie zamówić ;____;
Korin, obrazek Ci nie wszedł (niestety!).

Ostatnio zmieniony przez Steno (21-05-2014 o 17h15)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#4 22-05-2014 o 22h19

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Steno napisał

Osobiście bardzo podoba mi się to, ze wydawnictwa chca drukować "mangi" polskiego autorstwa, bo historie niektórych z nich sa naprawde świetne i godne pokazania światu xD
Sama myslałam nad narysowaniem własnego komiksu, ale bardziej dla siebie niz dla świata xD ze względu na drastyczne treści. Obecnie jestem w trakcie pisania scenariusza i szkicowania postaci, a jak później to będzie to się zobaczy. Jakbym miała streścic fabułę całości to i tak by się zeszło dlatego sobie daruję.
"Basement" tak bardzo czekam na wypłate żeby sobie zamówić ;____;
Korin, obrazek Ci nie wszedł (niestety!).

Zbyt drastyczne powiadasz? xD  Ale właśnie takich mang potrzebujemy na Polskim rynku.
Basement miałam wielokrotnie w ręku i powiem wam, zaskoczyło mnie to, że przy tym tytule pracowało aż 3 osoby Oo.
Btw, jak się tu grafikę wstawia? *lekki nieogar*

Ostatnio zmieniony przez KorinHizuki (22-05-2014 o 22h20)

Offline

#5 23-05-2014 o 14h33

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Hmf...powiedzmy, że 3/4 tego co tam jest nie powinny oglądać wrażliwe osoby. Ah zresztą jak kto woli xD no i o to mi właśnie chodziło! Na polskim rynku sa albo takie albo takie pozycje jednak nic co łączyło by je wszystkie  w kupę- inaczej nie umiem tego nazwać. Mix wszystkiego (horror, akcja, komedia, romans, pseudo-harem, soft-hentai, etc.) Tylko problem jak to wszystko połączyć żeby nie wyszedł jakis koszmarny gniot xD
Panie z "Basement" O.o też bym chciała kogoś kto mi narysuje ładne tła, bo ja do tego dupa jestem. Fajny pomysł robic coś grupą, bo w sumie jest podział co kto robi i to połączenie stylów + praca idzie szybciej niz miałaby to roić jedna osoba. Czy coś...



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#6 24-05-2014 o 19h27

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Sęk w tym, że cała grupa powinna znać historię na wylot....
Hm...a o czym tworzysz komiks? Bo kryteria, które podałaś są dość interesujące >3  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#7 24-05-2014 o 22h21

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

To nie zna? xD O nie! To teraz mam dylemat kupić czy nie.

"KC+" - opowiada o życiu 16-letniej Kunegundzie Runo Cris (tia...potem robi się zdzieeebko starsza), dziewczynie o różowych włosach i tendencji do pakowania się w kłopoty, których normalnie by nie miała gdyby nie pewne osoby. Nudna szkoła, tysiąc fobii i wredna macocha próbująca zrobić z niej automatyczną sprzątaczkę niezbędna przyszłemu mężowi. Czy może byc gorzej? Najwidoczniej może. - początek najkrócej opisałabym tak. Chociaż mówi to niewiele, a nawet prawie nic o kierunku w jakim to zmierza. Potem to czysta patologia i szczyty absurdu. Cała historia ma ponad 100 postaci i rozgrywa się w czasie 70u-80u lat w 3ch krainach/światach (Ziemia, Atlantyda [inaczej Ziemia Przekleta] oraz Adria [Kraina Umarłych]). Samo wytłumaczenie najważniejszych pojęć zajmuje godzinę xD - a jest to zaledwie 1/6 całości.  Jak ostatnio rozpisałam plan wydarzeń to wyszło mi 18 etapów podzielonych jeszcze na podrozdziały O.o - niestety, jestem osoba, która musi miec wszystko szczegółowo rozplanowane xD

Korin! Ta dziewczyna z Twojego obrazka (ta co mówi "Kawaii...") jest podobna z wyglądu do mojej Rudej /modules/forum/img/smilies/blebl.gif haha polubiły by się.
Powiem Ci, że podoba mi się próbka "Sign". Ale gdzie są tła? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Steno (25-05-2014 o 08h43)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#8 25-05-2014 o 21h03

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Steno napisał

To nie zna? xD O nie! To teraz mam dylemat kupić czy nie.

"KC+" - opowiada o życiu 16-letniej Kunegundzie Runo Cris (tia...potem robi się zdzieeebko starsza), dziewczynie o różowych włosach i tendencji do pakowania się w kłopoty, których normalnie by nie miała gdyby nie pewne osoby. Nudna szkoła, tysiąc fobii i wredna macocha próbująca zrobić z niej automatyczną sprzątaczkę niezbędna przyszłemu mężowi. Czy może byc gorzej? Najwidoczniej może. - początek najkrócej opisałabym tak. Chociaż mówi to niewiele, a nawet prawie nic o kierunku w jakim to zmierza. Potem to czysta patologia i szczyty absurdu. Cała historia ma ponad 100 postaci i rozgrywa się w czasie 70u-80u lat w 3ch krainach/światach (Ziemia, Atlantyda [inaczej Ziemia Przekleta] oraz Adria [Kraina Umarłych]). Samo wytłumaczenie najważniejszych pojęć zajmuje godzinę xD - a jest to zaledwie 1/6 całości.  Jak ostatnio rozpisałam plan wydarzeń to wyszło mi 18 etapów podzielonych jeszcze na podrozdziały O.o - niestety, jestem osoba, która musi miec wszystko szczegółowo rozplanowane xD

Korin! Ta dziewczyna z Twojego obrazka (ta co mówi "Kawaii...") jest podobna z wyglądu do mojej Rudej /modules/forum/img/smilies/blebl.gif haha polubiły by się.
Powiem Ci, że podoba mi się próbka "Sign". Ale gdzie są tła? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Moja dziewuszka się Lina nazywa, a ta druga (mam ją w avatarze) to główna bohaterka Sakura vel Saki, Ruda ... xD 
Tła jeszcze nie zrobione, bo to szkic a po za tym dopiero po sesji biore się ostro za projekt. Muszę tylko skończyć charakterystyki klas Black Virgo ;w;

Offline

#9 26-05-2014 o 13h17

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

przewalone z tymi sesjami :d (nie ogarnia jak bardzo, bo ją to dopiero czeka)
W ogole to teraz czekam na wydanie komiksu Katt Lett, bo aż jestem ciekawa co ona tam dała O.o albo Vanitachi. Dlaczego tam mało słyszy się o polskich autorach? Przecież to i lepsze od niektórych japońskich mangusiek, które wydaja się jakby robione na odwal.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#10 26-05-2014 o 14h29

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Steno napisał

przewalone z tymi sesjami :d (nie ogarnia jak bardzo, bo ją to dopiero czeka)
W ogole to teraz czekam na wydanie komiksu Katt Lett, bo aż jestem ciekawa co ona tam dała O.o albo Vanitachi. Dlaczego tam mało słyszy się o polskich autorach? Przecież to i lepsze od niektórych japońskich mangusiek, które wydaja się jakby robione na odwal.

Bo Polska nie inwestuje w rysowników tak jak Japonia, a szkoda. Mamy utalentowanych ludzi.

Najlepszy przykład najgorszej japońskiej mangi jaką miałam w rękach to Helter Skelter, serio....brzydszej kreski to ja dawno nie widziałam.

Offline

#11 26-05-2014 o 16h02

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Ja akurat przezyję każdą beznadziejna kreskę, gorzej z fabułą. Tutaj to juz kompletna tragedia - robić mangę dla debili. Ja wiem, że Japonia to inny tok myslenia, ale -do diabła!- to co dzieje się w niektórych mangach az woła o pomstę do nieba.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#12 26-05-2014 o 17h27

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

To je Japonia....tego nie ogarniesz...
Chociaż mnie przerażają niektóre hentaje albo mangi o tematyce lolicon....to dopiero patologia

Offline

#13 26-05-2014 o 18h19

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

w tamte rejony nawet nie zaglądam xD chociaz zdarzyło mi się przeczytać z dwa hentaie, które o dziwo miały ręce i nogi (i wszystko inne co potrzebne do tego gatunku). Lolicony O.o Omg, twór szatana. Tego nie mógł wymyślić człowiek zdrowy na umyśle - tak samo shotakony. WTF?



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#14 26-05-2014 o 18h46

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Steno napisał

w tamte rejony nawet nie zaglądam xD chociaz zdarzyło mi się przeczytać z dwa hentaie, które o dziwo miały ręce i nogi (i wszystko inne co potrzebne do tego gatunku). Lolicony O.o Omg, twór szatana. Tego nie mógł wymyślić człowiek zdrowy na umyśle - tak samo shotakony. WTF?

W ciągu swojego życia widziałam tyle, że głowa mała......i czasem tego żałuje xD

Offline

#15 27-05-2014 o 12h37

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Pozwólcie, że się przyłączę do dyskusji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja tworzyć mangę chciałam już daaawno temu. Pierwsze próby, myślę, że jakieś 4 lata temu (kompletna klapa ;p). Jednak ostatnio wpadłam na pomysł, zarys fabuły. I stworzyłam parę szkiców pierwszych stron /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo o ile rysowanie mi nieźle idzie (poza tłami, musze nad nimi popracować), to opracowanie fabuły już gorzej. Wymyślam jakieś fragmenty tej samej opowieści, ale nie potrafię ich potem logicznie połączyć >_<”

Także, co do tworzenia mang w grupie, moim zdaniem dobry pomysł, nie każdy musi być we wszystkim dobry, a przy okazji wszystko idzie szybciej. Mi by się przydała osoba do teł i do fabuły xD.

A teraz a propos waszych mang. Korin, patrząc na tą jedną stronę ciekawie się zapowiada. Te stereotypy … I podobają mi się miny dziewczyn xD Mam nadzieję, że dokończysz tą mangę i będę mogła ją przeczytać ;p
Steno, nie wiem czemu nie chcesz publicznie pokazywać swojej przyszłej mangi. Tematy które wypisałaś są najciekawsze ;p I może byś się trochę pochwaliła swoją kreską? ;p Szukałam w miss art Twojego wątku, ale niestety nie znalazłam ;p A i jeszcze jedno, na prawdę... na prawdę chcesz nazwać swoją postać Kunegunda? xD powiem, że to dość ciekawe

Offline

#16 27-05-2014 o 16h10

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Miriku napisał

Pozwólcie, że się przyłączę do dyskusji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja tworzyć mangę chciałam już daaawno temu. Pierwsze próby, myślę, że jakieś 4 lata temu (kompletna klapa ;p). Jednak ostatnio wpadłam na pomysł, zarys fabuły. I stworzyłam parę szkiców pierwszych stron /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo o ile rysowanie mi nieźle idzie (poza tłami, musze nad nimi popracować), to opracowanie fabuły już gorzej. Wymyślam jakieś fragmenty tej samej opowieści, ale nie potrafię ich potem logicznie połączyć >_<”

Także, co do tworzenia mang w grupie, moim zdaniem dobry pomysł, nie każdy musi być we wszystkim dobry, a przy okazji wszystko idzie szybciej. Mi by się przydała osoba do teł i do fabuły xD.

A teraz a propos waszych mang. Korin, patrząc na tą jedną stronę ciekawie się zapowiada. Te stereotypy … I podobają mi się miny dziewczyn xD Mam nadzieję, że dokończysz tą mangę i będę mogła ją przeczytać ;p
Steno, nie wiem czemu nie chcesz publicznie pokazywać swojej przyszłej mangi. Tematy które wypisałaś są najciekawsze ;p I może byś się trochę pochwaliła swoją kreską? ;p Szukałam w miss art Twojego wątku, ale niestety nie znalazłam ;p A i jeszcze jedno, na prawdę... na prawdę chcesz nazwać swoją postać Kunegunda? xD powiem, że to dość ciekawe

Witaj w naszej dyskusji :3
Pochwal się mniej więcej fabułą i jakąś próbką  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#17 27-05-2014 o 21h22

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Miriku, jaaa...no ja nie pokazuję swoich prac, bo bym sie popłakała ze wstydu. Jakis kompleks mnie złapał i tyle. Może kiedyś xD Za to uwielbiam Twoje prace i mam nadzieję, że komiks wypali /modules/forum/img/smilies/blebl.gif co do imienia...tak mi się podoba skrót :Kuni" - te wszystkie japońskie i zwykłe imiona już mi się przejadły, a jako tako Kunegundy nigdzie nie widziałam, a to fajna dziewczyna jest XD !
Ja za to poprosze kogoś ...tysz do teł - najgorsze co może być ;____;

Ostatnio zmieniony przez Steno (27-05-2014 o 21h22)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#18 27-05-2014 o 21h54

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Steno! Nie ma się co wstydzić i w kompleksy wpadać. Do odważnych świat należy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (odezwała się ta, co w realu nikomu nie przyznaje się do rysowania...). Mam nadzieję, że się kiedyś pochwalisz swoją mangą. Tak jak wyżej wspominałyście, wspaniale jest zobaczyć jak rodacy tworzą naprawdę dobre mangi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Co do mojego komiksu, próbki na razie nie mam, bo jak mówiłam to dopiero tylko szkice. I to nie takie ładne szkice jak Twoje, że tylko lineart na ołówek dać i gotowe, tylko takie szkice że pełno tam maziajów, widać tylko zarysy postaci i właściwie zrobione to wszystko, aby ustalić układ okienek xD

Fabuły bardzo zdradzać nie będę, bo a nuż uda mi się tą mangę stworzyć, a wtedy lepiej żeby była niespodziewanka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Z drugiej strony, jak opowiem tylko zarys fabuły to to może trącać trochę kiczem xD Może opiszę tylko wstęp.

Znajdujemy się w paskudnej spelunie. Wszyscy radośnie piją, śmieją się. Następnie zbliżenie na mężczyznę przy barze. Nie wiem czemu, ale wyobraziłam go sobie jak takiego Kanadyjskiego drwala... Broda, koszula w kratę, w średnim wieku. Śmieje się popijając piwo, ale nagle zauważa, że ktoś siedzący przy stoliku obok perfidnie gapi się na niego. Oczywiście alkohol sprawił, że "drwal" nabrał odwagi. Zaczyna krzyczeć na mężczyznę przy stoliku "czego się gapisz?!" itp. Bierze zamach i już chce uderzyć młodego mężczyznę, gdy ktoś zatrzymuje jego ciężką rękę i to bez żadnego wysiłku. Tuż przed nim pojawiła się drobna kobieta. Drwal jest w szoku, a ona zaczyna liczyć... 5, 4, 3... między jej wargami widać nienaturalnie długie i ostre zęby... 2, 1 i... zgrzyt... "Wynoście się stąd! Nie chce tu żadnych rozrób!" odzywa się właściciel, przeładowując strzelbę.

Nie wiele to zdradza z fabuły, ale tyle właśnie szkiców mam już narysowanych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A ogólnie, to ma być opowieść o wampirzycy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (mogłam tak od razu, nie?) Mam nadzieje zę was nie zanudziłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A tak poza tym, to przyznaję, że mam zawsze straszny problem z nazywaniem postaci. Także, tak moja wampirzyca jak i osoby które napotka, nie posiadają imion ;p A nazwiska to już horror.

Offline

#19 27-05-2014 o 22h17

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Zapowiada się całkiem ciekawie, zależy włąśnie jak będzie się fabuła rozwijać.
Przyznaje bez bicia, tylko jedna z moich postaci ma japońskie imię, tylko że Sakura świętowała w tym roku 13 lat istnienia więc to było jeszcze za dzieciaka....(Chociaż tyle sobie ugadałam żeby była haafu)

Offline

#20 28-05-2014 o 07h39

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Korin, moja Runo ma dopiero 8 lat xD lol, ile od tamtego czasu się zmieniło. Kompletna wymiana fabuły. W sumie to u mnie znalazła się też i jedna pani o japońskim imieniu /modules/forum/img/smilies/blebl.gif ale jej nie lubię! Chociaż nie dziwię Ci się, że wybrałaś imie Sakura - jest na prawdę śliczne.

Miriku, aajjj...dopiero początek, a tu juz takie rzeczy. Przyznam, że wydaje mi się to ciężką rzeczą do zobrazowania (Ci wszyscy faceci ;_____;) nie wspominając juz o broni - narysować tak żeby nie wyglądała śmiesznie. Także mogę życzyć tylko powodzenia. Toż to trzeba mieć dryg to rysowania takich rzeczy

Faceci, najgorsze zło - zaraz po tłach- do rysowania. Najlepiej nie być tak bardzo hetero i rysować yuri ;___;

Noo...jak odzyskam grafika to może sie przełamię i coś wstawię .____. chyba, że mnie trema weźmie i ucieknę. Ostatnio za to znalazłam rysunek Kuny z czasów gimbazy i aż dziwne jak mało -akurat ona- zmieniła się z wyglądu. Chociaż teraz wygląda na troszeczkę starszą /modules/forum/img/smilies/blebl.gif może uda mi się później wstawić tego różowego pokemona xD

Rodacy tworzą dobre mangi! Bo w porównaniu do wprawionych japończyków taki Polak stara się żeby jego pierwsza manga była jak najlepsza. Szkoda tylko, że tak mało się słyszy o polskich autorach. Ja znam ledwo 4-5.

Ostatnio zmieniony przez Steno (28-05-2014 o 08h07)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#21 28-05-2014 o 10h28

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Bo Japończyk wystarczy że coś stworzy i z łatwością wyda na cały świat, a Polacy muszą się nieźle nagimnastykować...ba, nawet pewnie wydają pod pseudonimami bo kto by kupił "mangę" od Polaka?

Faceci.....nic mi nie mów *tak bardzo nienawidzi ich rysować*  Zazdroszczę niektórym rysownikom co potrafią kolesia machnąć w kilka minut ;_;

Co do Sakury, i tak każdy woła na nią Saki albo Ruda >3 (a w pełni nazywa się Sakura Mischel Cartwith )Z tworzeniem postaci japońskiego pochodzenia jest tyle skomplikowane że trzeba mieć kulturę japońską w jednym palcu.

Ostatnio zmieniony przez KorinHizuki (28-05-2014 o 10h31)

Offline

#22 28-05-2014 o 10h55

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Myślę, że wielu Polaków próbuje tworzyć mangi, tyle, że zwykle nie aby je wydać (bo faktycznie trzeba się z tym nagimnastykować). A szkoda. Co prawda mangi i anime to nie nasza Polska kultura, ale w Polsce jest wielu fanów tych publikacji i byłoby fajnie gdyby Polskie, oraz Japońskie mangi były łatwiej dostępne, a w telewizji można by było obejrzeć sobie anime /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (rozmarzyła się)

Heh, ja już lęk przed rysowaniem facetów zwalczyłam, a pamiętam jak kiedyś byli dla mnie nie do pojęcia ;p Teraz do wyćwiczenia zostały te okropne tła ;p

O, Steno, to jak znalazłaś starą pracę to narysuj ją jeszcze raz i pokaż postępy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#23 28-05-2014 o 11h46

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Haha co takiego mają w sobie te rudzielce, że są wszędzie? ;p
chodź założymy fan klub Rudej xD - Kendra byłaby wniebowzięta.
Ja jak rysuje faceta to tylko "o Boże! Nie myśl o tym!" i burak na twarzy. Steno  - ta od hentai z wszami w roli głównej ._____.  W sensie...moje postaci nie mają wszy. Jeszcze.

Mi to się zawsze marzyło zrobienie własnego anime, ale z tym to jeszcze więcej roboty.
Hm...dobry pomysł, Miriku! Ale nową wersję zrobię jak już odzyskam tabsa /modules/forum/img/smilies/blebl.gif
jak już ogarniesz tła to...to podziel się wrażeniami xD "jee, narysowalam drzewo!"

Ostatnio zmieniony przez Steno (28-05-2014 o 11h50)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#24 28-05-2014 o 21h05

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

O, a jeszcze zapytam....Jakiś programów używacie? Któraś z was ogarnia Manga Studio?

Offline

#25 29-05-2014 o 08h24

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Ja nie ogarniam "xD Ja narazie robię tylko linearty, bez nakładania rastrów, więc używam tylko Paint Tool SAI

Offline

Strony : 1 2