Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 10

#1 24-04-2014 o 23h09

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Gra znaleziona na SF. Wydaje mi się, że takiej tu nie była, a jak była to zgłoście modkom i niech zamkną xD

Tak czy siak, gra polega na oczywiście kulturalnym opisaniu jak wyobrażamy sobie realny wygląd osoby nad nami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Edit: Niech wypowiedzi będą bardziej rozbudowane niż 'ładna', 'blondynka' itp.
Miłej zabawy. Moti /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 24-04-2014 o 23h29

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Zawsze wyobrazalam sobie Ciebie jako osobe wysoka, zgrabna i szczupla. Blada cera, proste wlosy, raczej jasne. Delikatna, dziewczeca uroda. Smutne oczy.

Swoja droga swietna gra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3 24-04-2014 o 23h34

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Naprawdę fajny pomysł na grę, można się dużo dowiedzieć o wyobrażeniu siebie przez innych xD

Hm, jakoś jak widzę nick Sniezyczki  wyobrażam sobie niską, szczupłą blondynkę w lekko falowanych włosach do ramion, brązowe oczy i szczery uśmiech. Taka towarzyska, pozytywna dziewczyna.

Ostatnio zmieniony przez nelumi (24-04-2014 o 23h35)

Offline

#4 24-04-2014 o 23h39

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Cóż przez twoją starą zyrafe wyobrażam Ciebie jako wysoką dziewczynę o długich brązowych włosach, która lubi się śmiać i puszczać oczka jak pan ze starej sygnaturki. Oczka moim zdaniem są zielone. C:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#5 24-04-2014 o 23h47

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Asuu kojarzy mi się w normalną dziewczyną o krótkich ciemnych włosach, nie za jasnej karnacji, lubiąca muzykę i raczej luźne ciuchy, dopracowane szczegóły pomimo że jest raczej leniuszkiem ;] z charakteru raczej spokojna, ale jak przyjdzie co do czego potrafi pokazać szponki ;D

Ostatnio zmieniony przez Sartani (24-04-2014 o 23h49)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#6 25-04-2014 o 06h44

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Nie wiem czemu, ale obstawiałabym, że masz włosy koloru czegoś pomiędzy brązem a czerwienią. Do tego jesteś raczej wysoka i o kobiecych kształtach. Masz pełne usta i nie za małe, nie za duże oczy. Cerę masz raczej bladą, ale nie trupią. Ubierasz się tak, jak Ci wygodnie, żadnych ekstrawagancji.

Offline

#7 25-04-2014 o 10h16

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Widzę Ciebie jako blondynkę,średniego wzrostu o dużych oczach.
Na pewno szczupła.
Cera ani za jasna ani za ciemna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#8 25-04-2014 o 10h25

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Wyobrażam sobie Ciebie, jako wysoką, szczupłą babeczkę, z niezbyt długimi, ciemnymi włosami, z prostą grzywką, która siedzi sobie przy kompie owinięta w kocyk, popija kakao i rozdaje bany :3

Offline

#9 25-04-2014 o 10h28

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Duże, kocie oczy, zazwyczaj podkreślone makijażem. Ładny kształt ust. Włosy średniej długości. Może farbowane? Na jakiś ciemny kolor-ciemny brąz, może czerń. Średni wzrost, Normalna, zdrowa, kobieca budowa ciała.


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 25-04-2014 o 10h33

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Dość niska, blondynka, falowane włosy.
Widzę też duże zielone oczy i pełne usta.
Włosy najczęściej rozpuszczone.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#11 25-04-2014 o 10h35

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Moim zdaniem jesteś średniego wzrostu i masz poprawną figurę. Jasne włosy coś pomiędzy blondem a jasnym rudym, sięgające do lopatek. Oczka masz niebieskie, karnacja jest jasna z kilkoma piegami.

Moti
Jesteś moim zdaniem wysoka, masz długie, falowane blond włosy. Figurę masz poprawną a karnacje taka nie za jasną nie za ciemną. ubierasz się wygodnie a oczka masz zielone.

Ostatnio zmieniony przez Asuu (25-04-2014 o 10h43)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#12 25-04-2014 o 10h42

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Zakładam, że Twoja twarz wzbudza zainteresowanie może dzięki dołeczkom albo pieprzykowi w fajnym miejscu? Zgrabny nosek, brązowe oczy. Średniej długości włosy , raczej ciemne. Jakoś mam wrażenie, że nie uśmiechasz się za dużo (ale mam nadzieję, że się mylę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) Wysoka, zgrabna, kobieca. Może nosisz skórę? :>


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 25-04-2014 o 11h04

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Sniezyczka w moim wyobrażeniu zawsze była taką drobną, acz zadziorną istotką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Z krótkimi włosami mniej więcej za uszy, chyba raczej ciemnymi i jasną cerą. Pewnie ma niebieskie lub szare oczy. Taki format kieszonkowy, ale jak chce, to jest groźny. Ale do tego wszystkiego mi się wydaje, że przepadasz za sukienkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale sukienka i bycie twardym nie stoi sobie na przeszkodzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#14 25-04-2014 o 11h11

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Fox Ciebie widzę jako drobna osobę o jasnej karnacji. Masz ciemne włosy brąz lub czerń, które sięgają Ci do ramion. Nosisz okulary i masz często zadziorny wyraz twarzy. Wolisz spodnie i luźne ubrania.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#15 25-04-2014 o 11h44

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Kojarzysz mi się z średniego wzrostu dziewczyną, o dużych piwnych oczach i krótkich włosach.
Masz ciemniejszą karnację.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#16 25-04-2014 o 12h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tadam, pierwsze wrażenie.

Moti to rezolutna, długowłosa blondynka, pozytywnie nastawiona do świata. Wzrostu średniego, o dużych jasnych oczach i uśmiechniętej buzi. O brzoskwiniowej karnacji, która współgra z jej pszenicznymi włosami. W jej przypadku makijaż to jedynie podkreślenie jej kobiecości, z reguły więc ogranicza się do malunku oczu i nawilżenia ust neutralnym kolorem. Ubiorem podkreśla swoją apatyczną figurę, ale nie jest to styl wulgarny.

Offline

#17 25-04-2014 o 12h10

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ikan czuję, że jest blondynką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png jest taka bardzo na luzie, pewnie ma te włosy w nieładzie i jak je spina, to i tak wyglądają jakby je wiatr potargał. Widzę ją głównie w trampkach i raczej wygodnych ubraniach, ale na pewno dobrze dobranych i po prostu świetnie na niej leżących ^^

Offline

#18 25-04-2014 o 12h23

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Kojarzy mi się z wysoką brunetką w okularach. Włosy dość krótkie, ale za to dość duże zielone oczy.
Styl ubierania elegancki.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#19 25-04-2014 o 13h08

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Wysoka, szczupła i zgrabna blondynka o długich nogach. Dziewczęca twarzyczka z lekko zaróżowionymi policzkami i niebieskie oczy. Włosy długie lekko kręcone. Ubiór raczej codzienny, taki lekki :>

Offline

#20 25-04-2014 o 15h28

Miss'ujdzie
Serafina16
...
Wiadomości: 171

Średniego wzrostu,szczupła szatynka o szmaragdowych oczach z nutką błękitu.Włosy do piersi lekko kręcone na końcówkach.Ubiór jasny,dziewczęcy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



Jak pech to pech.Internet raz jest,raz nie ma.Za utrudnianie RPG przepraszam.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#21 25-04-2014 o 16h09

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Skośne oczy, czarne włosy i ogólnie wygląd azjatki. To pewnie dlatego, że oglądasz anime xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#22 25-04-2014 o 16h14

Miss'ujdzie
Vampire17
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 232

Brunetka w spiętych włosach, mająca zawsze przy sobie jedną z ulubionych książek. Drobna, często wesoła. Ubiera się dziewczęco lub na luzie.

Offline

#23 25-04-2014 o 16h18

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Wysoka, czarne włosy, mocno umalowane usta i duże,zielone oczy.
Ale chyba zasugerowałam się nickiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#24 25-04-2014 o 16h21

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Vampire17, te spięte włosy to nietrafione, bo kocham mieć je rozpuszczone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ty jesteś zapewne blada, z ciemnymi włosami. Na twoich ustach gości tajemniczy uśmiech, a serce wiecznie szuka niebezpiecznych przygód /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moti, wcięłaś mi się! XD
Blondynka, lecz nie aż tak znowu delikatna. Lekko opalona, dosyć wysoka, ubrana elegancko i z klasą.

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (25-04-2014 o 16h23)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#25 25-04-2014 o 16h25

Miss'Sensei
Widmo
So you made me a troll... So let's play...
Miejsce: I'm coming for you
Wiadomości: 1 223

Coś tak czuję,ze brunetka z twarzą na Azjatę. Normalna waga, Wysoka.  Uwielbia cytaty ,tajemnice i krytykę.


http://orig05.deviantart.net/62d0/f/2015/092/5/f/phantom_bb_jumpscare__gif__by_nicktheawesome115-d8o18kh.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 10