Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 12-04-2014 o 15h19

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Chciałam zapytać ile z was lubię bawić się także szafą chłopaka lali którą na mf ubieramy. Bo ja osobiście gdy tylko zauważę coś fajnego to zmieniam mu ciuchy. Niestety wybór jest mały, a do tego ubóstwo w kwestiach kroju. Większość koszul jest na wskroś klasyczna, trudno jest eksperymentować.

Obecnie mój lalek wygląda tak:
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19838.jpg

Można dowoli zarzucać ze mało męsko, ale te spodnie od snowa są mega seksowne. Na pewno użyje ich jeszcze do paru stylizacji. Ta ma klimat burleskowy ^_^

Offline

#2 13-04-2014 o 01h20

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Hm, w sumie brakuje na forum miejsca gdzie można się pochwalić swoim facetem (czy też zwierzakiem).
Oni też bardzo często są zabawnie wystylizowani.
Może udałoby się- skoro już Lowsip wysłała zdjęcie Kounette- przekształcić w tym celu ten temat? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Co do samej stylizacji to faktycznie "męska burleska" Ci wyszła ^^
Brakuje tylko kapelusika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#3 13-04-2014 o 13h12

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

niestety żaden z kapelusików do kupienia nie jest fajny  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif
Co do przekształcania tematu to jestem za!

Próbowałam mu założyć kapelusz który ma moja miss na głowie, udało się ale za bardzo się przesuwał w prawo i nie wyglądał naturalnie.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (13-04-2014 o 13h14)

Offline

#4 14-04-2014 o 13h03

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Bazuje głównie na ciuchach od gwiazd, które w odpowiednim zestawieniu potrafią wyglądać na prawdę ciekawie. Zależy mi na tym by chłopak wyglądał dobrze, mimo że nie każdy urzeka swoja twarzą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie zajmuje się chłopakiem tak dużo jak mis, powód jest prosty, męska garderoba jest zwyczajnie uboższa.

Lowsip co to Twojej stylizacji przyznam że jest oryginalna, nie koniecznie w moim guście, ale pomysł ciekawy. A próbowałaś dobrać jakiś pasek, bo spodnie są nienaturalnie proste na linii bioder?

Ostatnio zmieniony przez CharlotteYork (14-04-2014 o 13h06)

Offline

#5 15-04-2014 o 18h58

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

próbowałam dobrać pasek, ale wszystkie się lokują za wysoko  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Btw:
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20130.jpg

Te spodnie są naprawdę boskie!

Też próbuje czerpać z gwiazd ale mało jest tych płci męskiej.

Offline

#6 17-04-2014 o 14h14

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Lowsip - jak dla mnie super, tylko dobrałabym mu może jakąś marynarkę, coś w tym stylu, żeby zakryć tą przerwę.

Jasne, zbyt mało ciuchów jest dla facetów, czasami nie ma z czego już wybierać, czasami nie ma co.

Offline

#7 25-04-2014 o 17h27

Miss'nieobczajona
Rewelacja
...
Wiadomości: 36

przydalo by sie zorganizowac woybory ,,rodzinne'' w ktorych opcenialo by sie wyglad miss chlopaka i zwierzatka

Offline

#8 25-04-2014 o 19h49

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Co prawda, to prawda przydało by się odrobinę więcej ubrań w Gaetan i więcej gwiazd ze zróżnicowanym ubiorem.
Cóż ja również zawsze staram się dopasować wygląd chłopaka i kota do mojej stylizacji, więc obecnie tak to wygląda:
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20764.jpg
Ogólnie to jak ma teraz Benoita to chyba długo go nie zmienię, gdyż jest w moim guście(czyżby jedyny chłopak w grze z długimi włosami?). Lecz jeżeli ktoś wie czy na jakimś wyższym lvl jest też taki to niech da znać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Co do nosa mojej miss... cóż tylko na moim profilu ma tak wysoko usta jak mam ją na tym pasu na górze strony to normalnie je ma.

Ostatnio zmieniony przez AozoraNakigoe (25-04-2014 o 19h53)

Offline

#9 26-04-2014 o 17h54

Miss'Żółtodziób
Martyna278
...
Wiadomości: 2

Przepraszam, ale jestem nowa, i nie wiem jak kupić chłopakowi ubranie. Możecie mi powiedzieć?

Offline

#10 01-05-2014 o 09h37

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Fajnie dziewczyny! Czarodziej z przyszłości rzeczywiście ciekawy, a strój od Aozory jest bardzo elegancki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
To niby takki oczywisty pomysł by facet pasował, ale tak trudny do realizacji przy tym zakresie ciuchów, że rzadko się o to staram. Często jak mam pomysł to ubieram faceta a później dopasowuje strój mojej laleczki do niego.
EDIT: Azora twoja nowa stylizacja jest BOSKA! ten gość łapiący syrenę na line /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Martyna278 wejdź w nineland i kliknij w rozwijaną listę na górze tam przejdziesz do Geatana. Druga opcja to kliknij miasto, nie ma go na liście ale jak wejdziesz bezpośrednio na miasto to znajdziesz Geatana.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (01-05-2014 o 09h45)

Offline

#11 30-05-2014 o 23h09

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22617.jpg

Offline

#12 28-11-2014 o 22h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Hej dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png powiedziałaby mi któraś gdzie się wchodzi do szafy faceta bo za nic nie mogę tego znaleźć ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 28-11-2014 o 22h45

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Wchodzisz w swoją szafę i klikasz ikonkę faceta.
Upomnienie za zadawanie pytań w niewłaściwym dziale.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#14 30-11-2014 o 20h12

Miss'całkiem całkiem
Kizimizi46
...
Wiadomości: 88



Bardzo fajnie dopasowałaś chłopaka i modelke ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Ostatnio zmieniony przez Kizimizi46 (30-11-2014 o 20h12)


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 19-07-2015 o 15h48

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Coś widzę, że tu jakoś ucichło... Bawiłam się troszkę kodami, podmieniałam trochę ciuszki i... mamy tutaj jakiegoś chenga zdrajcę xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45851.jpg


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#16 19-07-2015 o 16h01

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ojsa jesteś genialna, kocham Cię XDDDDDDDD Wzrok Twojej miss w tamtą stronę idealnie pasuje do tego XDD

Offline

#17 22-07-2015 o 05h12

Miss'ok
Malvy
...
Wiadomości: 50

Ojsa Matko, nigdy bym na to nie wpadła! Genialne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Szkoda, że ja nie umiem bawić się kodami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#18 23-07-2015 o 06h31

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Ojsa jak ja ci zazdroszczę umiejętności ogarniani html .... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png znów zrobiłaś coś świetnego :*


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#19 24-07-2015 o 16h40

Miss'całkiem całkiem
TheSciuwa
...
Miejsce: Westeros
Wiadomości: 117

Ja tam wolę wydać pieniądze na miss lub mojego kotka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Kupiłam raz facetowi strój rycerza i non stop w nim łazi. Pomysł Ojsa super


Games of Trones

Offline

#20 26-07-2015 o 17h57

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Dziękuję wam bardzo <3
Co do dziewczyn nie umiejących bawić się kodami, zapraszam na pw, może coś się na to poradzi C;


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#21 19-06-2020 o 09h07

Miss'ok
Chmurka8
...
Miejsce: https://limonkahomeideas.blogspot.com
Wiadomości: 51

Lowsip napisał

Chciałam zapytać ile z was lubię bawić się także szafą chłopaka lali którą na mf ubieramy. Bo ja osobiście gdy tylko zauważę coś fajnego to zmieniam mu ciuchy. Niestety wybór jest mały, a do tego ubóstwo w kwestiach kroju. Większość koszul jest na wskroś klasyczna, trudno jest eksperymentować.

Obecnie mój lalek wygląda tak:
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19838.jpg

Można dowoli zarzucać ze mało męsko, ale te spodnie od snowa są mega seksowne. Na pewno użyje ich jeszcze do paru stylizacji. Ta ma klimat burleskowy ^_^


Czy ta narzuta chłopaka jest od gwiazdy Jon Slow?
Też taką mam!


Mój blog:
https://limonkahomeideas.blogspot.com

Offline

Strony : 1