Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 29-05-2013 o 12h58

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Ciekawi mnie czy są tu jakieś harcerki ^^
Jeśli tak to jesteście z ZHP czy ZHR? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
I do jakiej chorągwi należycie, macie jakieś funkcje? ;D

Offline

#2 29-05-2013 o 15h15

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

ZHP, tak się właśnie zastanawiałam nad założeniem takiego tematu ale mnie wyprzedziłaś ^ ^


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#3 29-05-2013 o 16h50

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 17

nrcw

Offline

#4 29-05-2013 o 17h17

Miss'nieobczajona
VeryEvil
...
Wiadomości: 36

Oo no w końcu ktoś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#5 31-05-2013 o 15h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chciałam kiedyś wstąpić do harcerstwa ale wyszło jak wyszłom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#6 03-07-2013 o 09h53

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Dobra oki jestem harcerką a w te wakacje wyjeżdżam na obóz harcerski nad może. Należę do ZHR i dobrze mi tam wszyscy mnie rozumieją. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#7 03-07-2013 o 12h26

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja jestem harcerką ZHP w stanie spoczynku. ^^' To znaczy nie chodze na zbiórki i nie udzielam się juz od hoho. Od dawna. Ale czasy harcerzenia wspominam jako najlepsze w życiu. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#8 24-07-2013 o 08h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Jestem harcerką, należę do chorągwi Kujawsko-Pomorskiej, posiadam od niedawna Krzyż Harcerski, jestem przyboczną i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem niedługo obejmę gromadę zuchową w moim szczepie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jestem harcerką i tego się nie wstydzę ^^

Offline

#9 24-07-2013 o 13h07

Miss'całkiem całkiem
Hanako
...
Wiadomości: 139

Też jestem harcerką, ZHP. Jestem nadwrażliwa na jad owadów, w tym roku testy i nie moge jechać na obóz ;___; Ludzie mój starszy brat miał być oboźnym, chciałam to zobaczyć. Pozostaje zimowisko...
Zauważyłam na stołówce naszej bazy że różne hufce np. inaczej śpiewają piosenki, więc moje pytania czy uciszają was : gaduły! szaaa, szum! stop czy jakieś inne preferencje  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Hanako (24-07-2013 o 13h08)

Offline

#10 24-07-2013 o 18h03

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Jestem harcerką ZHP /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png W tym roku nie byłam na obozie, ale to dlatego, że moja drużyna jest we Wspólnocie Drużyn Grunwaldzkich i byliśmy właśnie na zlocie ^^ Ale pogoda to był horror .___.
Hanako, nas uciszają takim wielkim okrzykiem "Szuuuuuuuuuuuuum!", a my mamy odpowiedzieć "Buuuuuuuuuuuuuuuuum!". Jednak pewna sympatyczna drużyna postanowiła odpowiadać "Traktor!" XD

Offline

#11 25-07-2013 o 01h06

Miss'na całego
Madelleinee
Not killing people is hard
Miejsce: Underground
Wiadomości: 458

Kiedyś należałam do ZHR, potem jakieś dwa miesiące ZHP, ale się tam wynudziłam, a kiedy tylko moja drużyna została hm... zrehabilitowana ^.^, wróciłam do ZHR'u. Problem w tym, że znowu się ona rozpadła i już od jakiś dwóch lat nie należę do harcerstwa, lecz mundur, śpiewnik, gitara i wspomnienia, zostały w moim domu i sercu ^^ Ale to poetycko zabrzmiało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png No cóż, taka prawda. Wspomnienia związane z harcerstwem są jakby przejściem do innego świata...

Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi, nas uciszali (w ZHRze oczywiście ;p) Ciii...! sza... Jak makiem zaa.... siaaał...

Ostatnio zmieniony przez Madelleinee (25-07-2013 o 01h07)


    •    d e v i a n t a r t    •     y o u t u b e    •    t u m b l r    •   
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#12 27-07-2013 o 21h32

Miss'całkiem całkiem
Hanako
...
Wiadomości: 139

Zadałam pytanie a sama się nie wypowiedziałam xD
Nas uciszają: Gaduły! a my odpowiadamy sza! lub krzak! xD potem jeszcze czasem, choć rzadko pytają jeszcze: co będzie/ma być? no i my wtedy odp. cisza.

Offline

#13 09-06-2014 o 20h24

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Nie należe do harcerstwa i nigdy nie będę należeć.

Offline

#14 14-06-2014 o 00h18

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Ja w zeszłym tygodniu miałam rajd. Przechodzone 40 km z ciężkimi torbami ;o

Offline

#15 17-07-2014 o 22h43

Miss'na całego
sui-gintou
...
Wiadomości: 456

Jak ja bym chciała należeć do harcerstwa.. Ostatnio rozmawiałam nawet o tym z rodzicami ale tradycyjnie mnie olali.


                https://38.media.tumblr.com/d58b728e5ac89542224669de928ed72c/tumblr_n130dbOMlZ1qbpxbvo2_500.gif

Offline

#16 17-07-2014 o 23h19

Miss'nieobczajona
HouseOfWolves
...
Miejsce: Battery City
Wiadomości: 15

Byłam w ZHP dobrych 10 lat, przeszłam przez zuchy, pion harcerski i starszoharcerski, byłam zastępową, a potem przyboczną w drużynie, w której się wychowałam. Fajna sprawa, póki ma się zapał. Ja go niestety straciłam, za bardzo skupiłam się na "wychowywaniu dzieciaków", olałam rozwój własny, który u młodego harcerza powinien być podstawą i, w połączeniu z kilkoma innymi rzeczami, po prostu się wypaliłam. Do tego zostałam pośrednio uświadomiona, że jestem w drużynie  niepotrzebna. Bywa. Mam cichą nadzieję, że kiedyś wróci mi chęć na harcerstwo. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Link do zewnętrznego obrazka
Gravity, don't mean too much to me

Offline

#17 08-02-2016 o 14h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czuwaj!
Piszę z prośbą o inspirację, bo nieco mi jej brakuje.
Już za parę dni (za dni paaarę) jadę na krótki wyjazd sportowy. I organizator poprosił mnie i moją przyjaciółkę, abyśmy zorganizowały jakąś grę terenową. Jakieś ciekawe pomysły na taką grę i ewentualne nagrody?
Uczestników będzie kilkunastu w bardzo różnym wieku  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#18 15-02-2016 o 23h21

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

czytelniczka321 napisał

Czuwaj!
Piszę z prośbą o inspirację, bo nieco mi jej brakuje.
Już za parę dni (za dni paaarę) jadę na krótki wyjazd sportowy. I organizator poprosił mnie i moją przyjaciółkę, abyśmy zorganizowały jakąś grę terenową. Jakieś ciekawe pomysły na taką grę i ewentualne nagrody?
Uczestników będzie kilkunastu w bardzo różnym wieku  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Nie ważne w jakim jest się wieku,  chyba każdy lubi poszukiwanie skarbów.  Taka gra pewnie się im spodoba,  powinno się w niej znajdować tory przeszkód i,  przy każdym pokonany torze powinna być karteczka z podpowiedzią gdzie szukać skarby,  im więcej tur przeszkód się pokona tym więcej podpowiedzi gdzie szukać,  a nagrodą powinien być właśnie ten skarb. ( czyli słodycze) .  Dobrze by było gdyby zawodnicy nie wiedzieli jaka będzie nagroda wtedy jeszcze bardziej się zmobilizują. poprzez ciekawość.


siemanko loszki

Offline

#19 18-04-2016 o 12h28

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Byłam kiedyś harcerką ale przez dosłownie chwilę. Trzy razy poszłam i dałam sobie spokój :v


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#20 03-05-2016 o 10h40

Miss'nieobczajona
joey
...
Miejsce: Tęczowa Kraina
Wiadomości: 17

Teraz niestety już nie należę, ale miałam cudną przygodę z harcerstwem jakieś 2 lata temu. Niestety wszystko już się zmieniło w tym harcerstwie i dlatego wtedy odeszłam, ale nadal świetnie wspominam tamte czasy <3 Należałam do ZHP C;


''Tylko wariaci są coś warci''
~Szalony Kapelusznik

Offline

Strony : 1